1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 10:20   #1
fiediusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3

1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże?


Od 1,5 roku zmagam się z problemem skóry wokół moich oczu. Podobny wątek założyłam jakiś czas temu, ale niestety nic od tego czasu się nie zmieniło. Dla przypomnienia mam 26 lat i kiedy się uśmiecham pojawia mi się pod oczami coś w rodzaju zmarszczek, suchej skóry( foto poniżej). Przez okres 1,5 roku używałam polecane przez Was kremy i maści, które przedstawiam poniżej:

Cetaphil DM, Physiogel krem, Nanobase odżywka do skóry suchej, Avene torenace extrem krem, Anti allergique A mincer krem ujędrniający, La roche posay Hydreane riche krem nawilżający, Toleriane riche z tej samej firmy krem ochronny, Oeparol balance krem, Flos lek żel ze świetlikiem lekarskim, Flos lek żel z mikrokapsułkami, Pharmaceris duoaktywny żel pod oczy, Emolium krem specjalny, maść ochronna z witaminą A i alantan...

Dużo tego, ale niestety nic nie pomogło... Proszę o rady co dalej czynić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m_IMG_7077a.jpg (34,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m_IMG_7078a.jpg (33,4 KB, 63 załadowań)
fiediusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:34   #2
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: 1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże?

a dermatolog co powiedział?
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:37   #3
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: 1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże?

może taka Twoja uroda? nie widziałam Twojego poprzedniego wątku, więc nie znam szczegółów, ale ze zdjęcia nie wydaje się to aż tak bardzo widoczne z normalnej odległości. Oczywiście jak zrobić takie zbliżenie, to nawet włoski widać :P więc może za bardzo skupiasz się na tym, a nikt inny tego tak nie widzi, jak Ty?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 13:17   #4
fiediusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: 1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
a dermatolog co powiedział?


Udałam się wczoraj do dermatologa, który po przyjrzeniu stwierdził, że to po prostu... zmarszczki Tak, tak przeżyłam szok- 26 lat i już... Są to zmarszczki typu mimicznego. Jedyne co można zrobić to stosować kremy przeciwzmarszczkowe. Pani poleciła z loreala, svr i la roche posay. Przyznaje, że zaniedbywałam skórę pod oczami- raz używałam kremu raz nie, a przecież wszędzie mówi się o rozpoczęciu stosowania takiego kremu po ukończeniu 20 roku życia... Niech mój przypadek będzie przykładem dla innych kobiet
fiediusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 13:32   #5
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: 1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez fiediusia Pokaż wiadomość
Tak, tak przeżyłam szok- 26 lat i już... Są to zmarszczki typu mimicznego. Jedyne co można zrobić to stosować kremy przeciwzmarszczkowe. Pani poleciła z loreala, svr i la roche posay. Przyznaje, że zaniedbywałam skórę pod oczami- raz używałam kremu raz nie, a przecież wszędzie mówi się o rozpoczęciu stosowania takiego kremu po ukończeniu 20 roku życia... Niech mój przypadek będzie przykładem dla innych kobiet
Oj to TYLKO zmarszczki, nie koniec świata, każdy je ma

Ja L'oreala Ci odradzam, bo te kremy bardzo obciążają, wysuszają, ja bardzo nie lubię pielęgnacji L'oreala.

Nie wiem, na co pozwala Ci zasobność Twojego portfela, ale mogę Ci polecić genialny krem Strivectin pod oczy. Może nie jest tani, ale ma dużą pojemność i jest niesamowicie wydajny, starcza na bardzo długo. Działa genialnie, wyprasowuje zmarszczki, nawilża i odżywia skórę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:00   #6
fiediusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: 1,5 roku zmagań- czy ktoś mi pomoże?

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Oj to TYLKO zmarszczki, nie koniec świata, każdy je ma

Ja L'oreala Ci odradzam, bo te kremy bardzo obciążają, wysuszają, ja bardzo nie lubię pielęgnacji L'oreala.

Nie wiem, na co pozwala Ci zasobność Twojego portfela, ale mogę Ci polecić genialny krem Strivectin pod oczy. Może nie jest tani, ale ma dużą pojemność i jest niesamowicie wydajny, starcza na bardzo długo. Działa genialnie, wyprasowuje zmarszczki, nawilża i odżywia skórę

Cena rzeczywiście wysoka, ale chyba się skuszę. Dzięki bardzo
fiediusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.