Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW' - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy zestaw "3 kroków" Clinique uważasz w całości za skuteczny?
Zestaw '3 króków' Clinique w ogóle się nie sprawdził. 13 19,70%
Cały zestawa działa skutecznie. 37 56,06%
Odpowiada mi oraz działa tylko Mydełko. 6 9,09%
Odpowiada mi oraz działa tylko Tonik. 6 9,09%
Odpowiada mi oraz działa tylko Krem. 4 6,06%
Głosujący: 66. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 22:26   #31
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Eshi, wiesz kiedy zaczęłam używać trzech kroków (po małym praniu mózgu w Sephorze ), zaczęłam też brać pigułkę (wcześniej miałam ogromne problemy z hormonami), zdrowo się odżywiać, pić litry wody i ćwiczyć jogę. moja skóra robiła się coraz ładniejsza, wręcz idealna.wtedy myślałam, że to zasługa Clinique. z czasem zaczęłam używać tańszych kosmetyków np naszą poczciwą Ziaję, później naturalnych i skóra nadal była ładna. dotarło do mnie, że inne kosmetyki potrafią to, co Clinique. nie mówię, że 3kroki są złe. lubiłam je, a wiele prodktów Clinique nadal cenię.

ps. o ładnej cerze mówię w czasie przeszłym, ponieważ po ciązy i karmieniu znów moje hormony szaleją. obecnie mam cerę jak nastolatka
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 14:59   #32
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Eshi, wiesz kiedy zaczęłam używać trzech kroków (po małym praniu mózgu w Sephorze ), zaczęłam też brać pigułkę (wcześniej miałam ogromne problemy z hormonami), zdrowo się odżywiać, pić litry wody i ćwiczyć jogę. moja skóra robiła się coraz ładniejsza, wręcz idealna.wtedy myślałam, że to zasługa Clinique. z czasem zaczęłam używać tańszych kosmetyków np naszą poczciwą Ziaję, później naturalnych i skóra nadal była ładna. dotarło do mnie, że inne kosmetyki potrafią to, co Clinique. nie mówię, że 3kroki są złe. lubiłam je, a wiele prodktów Clinique nadal cenię.

ps. o ładnej cerze mówię w czasie przeszłym, ponieważ po ciązy i karmieniu znów moje hormony szaleją. obecnie mam cerę jak nastolatka

ooo te babki też są niezłe w tych wszystkich Douglasach i Sephorach, muszę przyznać idziesz po jedną rzecz, to zaraz próbują wcisnąć coś innego "widzę po pani skórze, że przyda się również to i to, a to jest w promocji"xD
ja Cię rozumiem, ale mój przypadek jest troszkę inny, jestem mocnym alergikiem, na kurz, zwierzęta, wszystko co pyli itp. więc moja skóra to bardzo odczuwała, dlatego nie używałam nigdy żadnych kremów ani toników, bo po prostu albo się mocno przetłuszczała co niosło za sobą inne konsekwencje albo była podrażniona w ciapy, kropy, swędziała, piekła itp. No i szczerze mówiąc, to jedyny tonik i krem jakich używam dłużej niż 1-2 miesiące to te właśnie z tych 3 kroków.

I również zauważyłam znaczną poprawę cery, ale u mnie to raczej większą rolę graja właśnie 3kroki. Faktycznie, cena jest mega wysoka. Tonik, mydełko 60-70zł jeszcze mogę dać, bo wydajne, ale prawie 200zł na krem już nie:P i udało mi się wylicytować DDMG 125ml za 80parę zł z przesyłką. I na razie w tym trwam
może to jest kwestia również tego, że dużo kosmetyków nie próbowałam, przestałam szukać kiedy miałam już 2-3 kremy i toniki właściwie nie używane bo się nie sprawdziły, a z takich tańszych kosmetyków ciężko o próbki.

a czego aktualnie używasz, co ma takie cudowne działanie? I myślisz, że te kosmetyki nadają się dla alergików?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 21:01   #33
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

teraz niestety moja skóra przeżywa wysyp. powinnam zacząć od walki ze zmarszczkami, a tu walczę z trądzikiem
aktualnie (od tygodnia ) zaczęłam używać z La Roche Posay żelu do mycia Effaclar + krem/żel Effaclar duo + krem Toleriane Ultra. mam również bardzo wrażliwą skórę i z obawy, że agresywny Effaclar narobi szkody używam właśnie Tolleriane Ultra, jest super, jak kołderka. żelu do mycia Effaclar nie polecam wrażliwcom, żałuję że nie kupiłam Tolleriane.
w czasie ciąży przerzuciłam się na kosmetyki ekologiczne, bardziej naturalne, o "dobrych" składach, m.in. drHauschka. są wymagające, ale mogę je z czystym sumieniem polecić. od tego czasu zaczęłam czytać składy i odstawiłam masę kosmetyków - do ciała przykładowo używam tylko oliwki Hipp. do Clinique raczej już nie wrócę.
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 11:13   #34
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Mam dziewczyny do Was takie pytanko widziałam ostatnio w reklamie gratis przy zakupie kosmetyków Clinique w postaci puszki z miniaturami.
O ile dobrze pamiętam kiedyś też był podobny gratis w puszce, tyle, że w płaskiej.
I teraz moje pytanie, z jakiej racji dostaje się takie duże gratisy? Tzn, czy jest jakaś minimalna kwota, którą trzeba wydać, czy np. jak się zakupi dwa dowolne kosmetyki... itp? I te kosmetyki koniecznie muszą być z Clinique?

tak mnie ciekawi, bo te puszki "rozdają" w Sephorze, a w Douglasie te gratisy są strasznie marne, przy zakupie 100-150 zł dostaję jedną może dwie próbki: przeważnie podkład z loreala i jakieś tam perfumy, a wiem, że w Sephorze pod tym względem są bardziej hojni ;D
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2011-11-09 o 12:50
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 16:04   #35
kaszanka0620
Raczkowanie
 
Avatar kaszanka0620
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 31
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

hej dziewczyny uzywam 3 krokow 2 miesiac i dopiero teraz widze jakies efekty buzka ladnie oczyszczona gladka miam jednak juz czekam az produkty mi sie skoncza ( a zostalo jeszcze po ok 3/4 z 200 ml zelu i plynu i z 50 ml lotionu) i przeskakuje na OCM bo wg mnie dziala lepiej no to tyle pozdrawiam ;d
kaszanka0620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:37   #36
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Mam dziewczyny do Was takie pytanko widziałam ostatnio w reklamie gratis przy zakupie kosmetyków Clinique w postaci puszki z miniaturami.
O ile dobrze pamiętam kiedyś też był podobny gratis w puszce, tyle, że w płaskiej.
I teraz moje pytanie, z jakiej racji dostaje się takie duże gratisy? Tzn, czy jest jakaś minimalna kwota, którą trzeba wydać, czy np. jak się zakupi dwa dowolne kosmetyki... itp? I te kosmetyki koniecznie muszą być z Clinique?

tak mnie ciekawi, bo te puszki "rozdają" w Sephorze, a w Douglasie te gratisy są strasznie marne, przy zakupie 100-150 zł dostaję jedną może dwie próbki: przeważnie podkład z loreala i jakąś tam perfumę, a wiem, że w Sephorze pod tym względem są bardziej hojni ;D
JAKĄŚ TAM PERFUMĘ?! :O
wierzę, że to było zamierzone w ramach irytacji na temat marnych próbek....




a nie łatwiej podejśc do sklepu i się spytać o szczegóły promocji?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 12:35   #37
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
JAKĄŚ TAM PERFUMĘ?! :O
wierzę, że to było zamierzone w ramach irytacji na temat marnych próbek....




a nie łatwiej podejśc do sklepu i się spytać o szczegóły promocji?
nie łatwiej, bo do najbliższego Douglasa mam 60km, a do Sephory jakieś 100km.
To po pierwsze, a po drugie, co do tych PERFUM, nie o to pytałam, jeśli nie umiesz odpowiedzieć na moje proste pytanie, to się po prostu nie udzielaj
teraz pasuje?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2011-11-09 o 12:51
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 22:10   #38
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
nie łatwiej, bo do najbliższego Douglasa mam 60km, a do Sephory jakieś 100km.
To po pierwsze, a po drugie, co do tych PERFUM, nie o to pytałam, jeśli nie umiesz odpowiedzieć na moje proste pytanie, to się po prostu nie udzielaj
teraz pasuje?
Odpowiedziałam na twoje pytanie sugerując, iż rzetelnych informacji udzieli ci wspomniany sklep. Nie pisałaś nic o odległości - miałam prawo nie wiedzieć. Więc się nie spinaj : 3
Informacji można też za pewne szukać na ich stronach internetowych.
Czasami mi się wydaje, że wizaż, jest takim drugim google; a to traktowany jako lekarz, a to seksuolog, a to psycholog, nauczyciel, czy punkt informacyjny

A perfuma - czy żartobliwa czy nie - wali po oczach : )

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-11-09 o 22:11
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 09:01   #39
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Odpowiedziałam na twoje pytanie sugerując, iż rzetelnych informacji udzieli ci wspomniany sklep. Nie pisałaś nic o odległości - miałam prawo nie wiedzieć. Więc się nie spinaj : 3
Informacji można też za pewne szukać na ich stronach internetowych.
Czasami mi się wydaje, że wizaż, jest takim drugim google; a to traktowany jako lekarz, a to seksuolog, a to psycholog, nauczyciel, czy punkt informacyjny

A perfuma - czy żartobliwa czy nie - wali po oczach : )

wali po oczach, czy nie wali szczerze mówiąc, to mnie to wali;P
Ja rozumiem Twoje intencje, ale wyobraź sobie, że ja o tym wiem, iż najlepiej na moje pytanie odpowie mi sprzedawczyni w sklepie, gdyby Sephora była w moim mieście, to z pewnością bym nie zadawała takich pytań na forum i oczekiwała na odpowiedź nie wiadomo ile.
Czy to takie trudne to przewidzenia? Moim zdaniem nie...

Szukałam informacji o tej promocji, nawet na stronie Sephory i jedyne promocje jakie były to coś z Benefitem i różową wstążką.
A ta reklama jest wyświetlana zaledwie od kilku dni, więc promocja może jeszcze nie obowiązywać.

A tak przewrotnie, odpowiedz mi na pytanie- po co są tworzone fora?
Wujek google wie wszystko, zgadzam się, ale na google mogę sobie poczytać o teorii, ja na forach szukam informacji na temat praktyki
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 22:30   #40
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

jaka jest cena zestawu mini i maxi w sephora bądź douglas ?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:45   #41
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: Clinique - ankieta skuteczności '3 KROKÓW'

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
jaka jest cena zestawu mini i maxi w sephora bądź douglas ?

-jeśli chodzi o miniaturki 3x30ml w kosmetyczce to w Douglasie kosztują 29zł-ostatnio kupowałam.
-zestaw; tonik 200ml, mydło i krem/żel po 15ml -60zł, Douglas
-zestaw: mydło-tonik-krem/żel; 50ml-100ml-30ml- o ile dobrze pamiętam 99zł, douglas

Były jeszcze większe zestawy coś koło 180-200zł, ale nie pamiętam dokładnie co było w środku- chyba mydło i tonik po 200ml oraz krem/żel 50ml.

Osobno natomiast;
-mydło 200ml 79-89zł
-tonik 200ml 65zł
-krem/żel 125ml -169zł (ten polecam na allegro, ja kupiłam za niecałe 90zł z przesyłką) >Douglas

Kiedyś przeliczałam sobie jak kupowałam mini zestaw na podróż, to o ile dobrze pamiętam to najkorzystniej właśnie ten mini wypadał- 3x30ml.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.