Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 14:57   #1
Oder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8

Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?


Czy uzywalyscie i jakie były wasze "doznania" czy pomogł pokonac niedoskonałosci ? Jak tak to co uzywalyscie ?
__________________
Życie to droga ku nieskończonośći
Oder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:26   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Używałam kiedyś jak byłam młoda i głupia i nie miałam pojęcia o prawidłowej pilęgnacji twarzy.
Garnier Czysta Skóra i ten cały peeling brush to wg mnie wielkie nic. Po prostu dobrze rozreklamowane, bardzo przeciętne kosmetyki, które może chwilowo pomagają, ale na dłuższą metę przesuszają nadmiernie skórę.

Jak ktoś ma problemy z cera to zalecam leczenie u dermatologa.
Na Garniera szkoda wydawać pieniędzy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:54   #3
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

bubel!
wszystkie produkty garniera wysuszają!! nieważne czy to peeling czy żel czy jakis tonik czy inne ustrojstwo!
skóra jest matowa przez chwilę a tak na prawde wszystkie dolegliwosci sie nasilają - sebum wydziela sie ze zdwojoną siłą, wypryski, zaczerwienienie, wrażliwość skóry ;/;/ te kosmetyki są po to by je ciągle kupować i w kołko katowac cere ;/

jestem na NIE ;/

cóż te reklamy uśmiechniętych nastolatków potrafią zdziałać...;/
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 01:19   #4
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Ja używałam niebieski tonik (aktualnie go wycofali -skóra wrażliwa), zielony (którąś już butelkę) i różowy (drugą butelkę, jako zastępstwo niebieskiego). Jestem zadowolona . Używam też krem pod oczy nawilżanie i komfort czy coś takiego (żółta tubka, obecnie zmienili na przeciwzmarszczkowy :/). Tego nowego nie próbowałam i na razie nie będę, ale zostawiłam sobie kartonik z mojego, więc porównam kiedyś w sklepie składy. Innych rzeczy sobie jakoś nie przypominam, żebym używała tej firmy...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:27   #5
martusiaaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
GG do martusiaaxd
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Z garniera używałam tylko żel 3 w 1 i żel punktowy, który okazał się zupełnym niewypałem Za to żel 3 w 1 jak dla mnie rewelacja Peeling brush planowałam zakupić ale poczekam na więcej opinii
__________________
"Skąd mam wiedzieć czego mężczyźni oczekują po symbolu seksu?! W końcu jestem dziewczyną!"

Marilyn Monroe



K.


martusiaaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 12:52   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Cytat:
Napisane przez martusiaaxd Pokaż wiadomość
Z garniera używałam tylko żel 3 w 1 i żel punktowy, który okazał się zupełnym niewypałem Za to żel 3 w 1 jak dla mnie rewelacja Peeling brush planowałam zakupić ale poczekam na więcej opinii
przecież opinie masz w KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...zczoteczka.htm
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:03   #7
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

wiec tak, ja mam tego bruschera czy jak mu tak i powiem tak...
dobry jako masaz twarzy, i dobry raz na jakis czas przed wazym wyjsciem w upalny dzien bez makijazu jakis czas utrzymuje sie czysta buzia, potem to samo... mam rowniez ten zwykly w drobinkach... zasosowanie to samo, tylko ze lepiej usuwa martwy naskorek... po tym krem nawilzajacy musi byc, bo skora robi sie sucha i sciagnieta
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 13:42   #8
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Nie lubię produktów Garniera Miałam wiele kremów, balsamów, peelignów... ale żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów.
Wyjątkiem są dezodoranty, których używam.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:13   #9
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:40
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 08:52   #10
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

nie uzywam od nich zadnych kremow tonikow mleczek
ale moim odkryciem przez przypadek jest balsam brazujacy i dla mnie jest narazie niezastapony nawilza nie smierdzi i ladnie brazowi skore bez smug i plam nawet jak sie zmywa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 13:00   #11
klaudynaeL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Jedyne co używam z Garniera to farby do włosów . Na inne kosmetyki niestety mam uczulenie...
klaudynaeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 20:42   #12
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

ja nie przepadam za kosmetykami garniera, sa najgorsze, nic nie warte.
z serii czysta skora mialam chyba wszystko, co poskutkowalo makabrycznym przesuszeniem skory i nasileniem problemu. tego brushera tez mam, jest wg mnie bardzo agresywny, nie moge go stosowac. za to uzywam, choc nie codziennie, tego zelu-kremu 3w1 do mycia twarzy i wg mnie to dosc dobry produkt. stosowany codziennie zapewne by tez zaszkodzil, ale uzywany raz na jakis czas daje pozytywne rezultaty.
a z innych garniera, to mialam balsamy - ten czerwony, ktory u mnie nie wchalanial sie ani troche, ani odrobinke oraz zolty - ujedrniajacy, ktory oprocz wlasciwosci klejących, na ktorych srednio mi zalezalo, nie wykazywal zadnego innego dzialania.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 07:21   #13
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

produky garniera to jeden wielki szajs ktory zamiast pomagac to tylko szkodzi i nic wiecej w dodatku wysuszając skore! Zajełam sie ostatnio studiowaniem składnikow kosmetykow do twarzy i np ten peeling brusher, ma tyle skladnikow powodujących powstawanie zaskornikow ze aż jestem w szoku. Widocznie robią z nas idiotów chcąc abysmy to kupowali mając nadzieje ze nam pomogą! Żel myjący tak samo. Juz nigdy wiecej kosmetyków garniera!!
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 09:56   #14
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Podpisuję się pod wszystkim co dziewczyny napisały złego o Garnierze i od siebie dodam, że kiedy używałam żeli do mycia twarzy z Garniera miałam wiecznie czerwony nos ;/ Myślałam, że taka moja uroda, ale jak zaczęłam używać łagodniejszych żeli do twarzy problem zniknął.
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 11:49   #15
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Jedynym produktem garniera jakiego używałam były farby do włosów... No właśnie były, bo są beznadziejne, kolor szybko sie spłukiwał, włosy robiły się żółte. Nigdy więcej żadnych farb od nich, ostatnio widziałam jakiś balsam tej firmy, zastanawiałam się nad jego kupnem ale po tym co piszecie chyba dam sobie spokój :-/
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 16:59   #16
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

wszystkie kosmetyki garniera wysuszaja skóre, nie przynosza korzysci niestety.Omijam szerokim łukiem garnier fructis, jedyny szampon który kocham i toleruję (jest to zarazem jedyny kosmetyk garniera) to szampon drożdże piwne z czymś tam jeszcze. Ograniczam kosmetyki garniera też z jednego powodu, a mianowicie testują oni na zwierzętach co jest dla mnie istotną sprawą.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 07:13   #17
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Nie lubię produktów garniera, według mnie nie sa to kosmetyki do odpowiedniej pielegnacji.
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:44   #18
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Ja korzystałam z kilku produktów z serii Active. Tonik bardzo wysuszał skórę. Miałam ten peeling brusher, ale nie eliminował wągrów itp więc tak średnio.
Teraz stosuję tylko żel do mycia twarzy. Wcześniej miałam peeling przeciwko zaskórnikom, który nie likwidował zaskórników.
Mogę tylko powiedzieć, że produkty rozjaśniają przebarwienia.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:48   #19
blue_carnation
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Co myslicie o serii garnier peeling brush lub o innych produktach garniera?

Nie wiem, ale wg. mnie garnier peeling brusher jest dobrym kosmetykiem, pod warunkiem że dobrze się go używa. Dla mnie jest idealny. Cera po jego użyciu jest czysta i gładka. A przecież po brusherze można użyć kremu nawilżającego.
blue_carnation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.