Xerial 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-07, 07:53   #1
Annmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 98

Xerial 30


Zachecona pozytwnymi opinami na formum i artykułem Basi Kwiatkowskiej "lato już niebawem" nabyłam drogą kupna Xerial 30. [img]icons/icon7.gif[/img] dostałam jeszcze próbki innych svr [img]icons/icon7.gif[/img]
Na KW niesety nic o nim nie ma. [img]icons/icon11.gif[/img]
Czy ktoś stosował, jakie ma uwagi, jakie efekty???? Czy można na dzień , na słońce w lecie????????
Mój problem to rogowacenie przymieszkowe (niestety mam już po nim blizny na ramionach - bo drapałam wyciskłam ..... [img]icons/icon30.gif[/img])

Zaglądałm na stronę www.svr.pl - bardzo przyjmna.

Acha - co to znaczy keratolitycznie - było na ulotce w odniesinu do Xerial 50 ??????? na fromu też znalazłam takie słowa - ale nie wiem co znaczą?????
Annmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-07, 08:00   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Xerial 30

Keratolityczne to złuszczające wierzchnie warstwy naskórka. A o firmie SVR mam dobrą opinię, szczególnie olinii Topialyse, Provegol, Xerial.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-07, 08:03   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Xerial 30

Acha, złuszczanie nie musi dotyczyć tylko naskórka, lecz także pozostałych zkanek zawierających keratynę,np. paznokci (tylko w przypadku Xerial 50).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:57   #4
Godslove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Xerial 30

Mam i używam Xerial 30 , po konsultacjach z dermatologiem, ta zaleciała mi właśnie Xerial- problem rogowacenie przymieszkowe, suchość i szorstkość skóry. Namawiała mnie na ten krem 3 miesiące i strasznie się cieszę ,że jej się udało! Xerial jest rewelacyjny!!! Od kilku lat walczę z tym problemem i byłam już mocno wkurzona, a po tygodniu stosowanie Xeriala na noc - nie do wiary!!! Zatkało mnie, wygładzona skóra, brak jakichkolwiek kropeczek, znaków zaczerwienienia! Polecam z czystym sercem, jest wart swojej ceny, wiem to, bo wiele kasy wydałam na coś co nie dało efektów. U mnie zadziałało, i to jak! A opalania przy rogowaceniu przymieszkowym absolutnie nie polecam każdy dermatolog zabroni! To potęguje to zchorzenie, pogrubia skórę i wysusza. Pozdrawiam.
Godslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.