Brow Bar Banefit - do którego iść? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 17:32   #1
Kamyla_83
Przyczajenie
 
Avatar Kamyla_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 23

Brow Bar Banefit - do którego iść?


Nie wiem czy na dobrym forum umieszczam ten wątek, ale chyba najbardziej pasuje. Mam problem ze swoimi brwiami, są gęste, długie i generalnie ciężkie do ogarnięcia. Parę razy byłam u kosmetyczek, ale jakoś nie do końca byłam zadowolona więc skubałam brwi sama przez parę lat. Efekt jest tego taki, że są nierówne i każda rożnie w inną stronę, i ile bym nie kombinowała nie potrafię tego zrobić jak trzeba, a z każdą próbą jest coraz gorzej . Dojrzałam w końcu do tego, że moje brwi potrzebują ręki profesjonalistki. Naczytałam się na różnych blogach o Brow Barach i rzeczywiście po zdjęciach widzę, że panie potrafią robić cuda, więc zdecydowałam, że jestem w stanie wydać te 65 złotych, byle by mi ktoś ogarnął porządnie tą czuprynę nad oczami. Problem mam taki, że jest kilka Brow Barów w Warszawie i nie wiem do którego się umówić i do której konkretnie pani. Większość piszących jest zadowolona, ale było kilka dziewczyn, które nie są zadowolone, poza tym ludzie zmieniają miejsce pracy, więc chciałabym konkretne nazwisko lub imię, bo znając moje szczęście trafię akurat do takiej, która mi spartoli. Pomocy!!!
Kamyla_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.