Czy któraś z Was używała...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-20, 08:17   #1
ag12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 20

Czy ktoś używał?


Mam pytanie: Czy któraś z Was używała nowego żelu likwidującego niedoskonałości skóry z serii L'oreal Pure Zone? Kosztuje ok. 25 zł i jest w buteleczce z dozownikiem.
Po prostu nie wiem, czy go kupić. Nie chcę żeby się okazało, że niepotrzebnie wydałam kasę! Dzięki z góry!
ag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 08:22   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Czy ktoś używał?

ag12 zerknij do KW na pewno ktoś go używał
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 10:27   #3
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Czy ktoś używał?

jeśłi chodzi o ten -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3010 <-

to moim zdaniem jest dobry... chociaż nie mam problemów z trądzikiem a jakaś niespodzianka wyskakuje co jakiś czas
mi nie wysusza skóry.
poczytaj opinie na KWC
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 09:07   #4
gosiekc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15
Czy ktoś używał??

Kochane dziewczęta, nie wiem czy sie zdecydować, mam możliwośc zakupu preparatu do domowej mikrodermabrazji bodajże Loreala, ale tak naprawde to nic o tym produkcie nie wiem.Wiem że jest jeszcze niedostępny na naszym rynku. Prosze was o radę: warto czy nie bardzo inwestować w ten zakup i czy można go stosowac na wiosnę, czy są jednak jakieś przeciwskazania. Proszę o radę, może ktoś już używał i doradzi.
gosiekc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 12:25   #5
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: Czy ktoś używał??

hej! ja nie stosowałam, ale mamy już w KWC jego recenzję

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9979

pozdr
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 21:43   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Czy ktoś używał??

Na stronce msn shopping ten produkt ma 4 gwiazdki na 5 mozliwych,tez zastanawiam sie nad jego kupnem.Wklejam kilka recenzjii po angielsku bo stronka nie wchodzi.

I have only used this product 2 times so the full effect has not been seen, but so far I think it is great. Fine lines on my forehead have become less pronounced, my skin is softer and no longer has rough patches, and my pores are smaller and fewer!! It is well worth the money. I can't wait to see what happens to my skin after I have used the product for a long time!
-- Lisa, Indianapolis, IN on March 22, 2005
The very first time I tried this product I was hooked. My skin felt and looked as if I went to have a professional facial peel. I use it twice a week for the past month, and the texture of my skin is amazing. L'Oreal has a fan for life with this product. I have since slowly replaced all of my old skin care products with L'Oreal. I would recommend this highly for both women and men. Since the micro's are very small, you may need to rinse your face a couple of times. LOVE IT!
-- vicki on March 11, 2005
I saw results right away in how smooth my skin felt and how my makeup went on. I have some mild redness and scars from acne and it really evened out my skin in just 3 weeks of use. I can't wait too see what my skin will look like in a few more! I highly recommend it!
-- Alissa on February 24, 2005
I bought this stuff in hopes of taking care of some dry skin issues and let me say...it works! I got rid of most of my dead skin on the first use. The moisturizer feels amazing. And with repeated use, my dead skin is gone and my face is so much smoother. It has only been two weeks. I would recommend this product to anyone (unless you have sensitive skin, as it is kind of rough).
-- Amanda, Franklin, TN on February 9, 2005
I just bought this at the store today, and after my first use my skin felt wonderful. I'm only giving it 4 stars because it's only my first day. I loved the scrub; it might feel a little rough at first, but that's what microdermabrasion is. The lotion afterwards felt really nice too. I'm only 21. I get breakouts once in awhile, but I do have some clogged pores on my nose that diminished a little. I think this is a great product for those that want to get the effects of microdermabrasion without paying a lot of money for it.
-- Jeanna, Charlotte, NC on January 25, 2005
The aluminum oxide particles in this treatment do a better job than low-end standbys such as St. Ives Apricot Scrub. I like the way my skin looks after three uses: glowing and smooth, with the few fine lines I have diminished.
I'm knocking a star off for this irresponsibly worthless "sunscreen." Why do they include a product that does not provide full-spectrum protection? Yes, you can use your own sunblock instead of the stuff in the box, but why should you have to after paying this price?
-- Ally, Norwich, CT on January 17, 2005
I think this is a terrific product! I noticed immediate results. I use it 3X a week and am going on my 3rd week. There is a very NOTICEABLE difference...pores are much smaller and slight adult acne has virtually disappeared. I am very pleased. I love it and highly recommend it!!
-- Tonya, Las Vegas, NV on January 17, 2005
Once again, I was a sucker for advertising and wasted my money, boo! This is no different than any other lower-priced exfoliator on the market, although nothing I've tried (EVER) totally gets rid of the clogged pores on my nose (someday somebody will come up with the answer!!). I've been using this product for 3 weeks with no visible results, and the moisturizer is a tad heavy.
I think I'll stick to my old standby--my favorite cleanser and a Buf-Puf--and stop falling for the newest fads out there.
-- Anonymous on January 9, 2005
Best microderm product on the market by far! Have been using for a month and the past 2 weeks with L'Oreal Glycolic Peel kit, and I cannot believe the difference in my skin. It is amazing, and I am not usually this easily impressed.
-- Anonymous on January 4, 2005
Wonderful product. My skin is very sensitive and I am having a really bad time this winter with extreme dryness. It is mild enough to keep my face from feeling dry after use, yet it works wonders on my newly (and rapidly) developing fine lines. It has even helped with my minor breakouts. The "after moisturizer/sunscreen" is unscented, very creamy and feels quite soothing. I love this product!!!!
-- Anonymous on December 29, 2004
Page 1 of 3: ( 1 ) 2 3 next >
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-02, 09:12   #7
gosiekc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15
Re: Czy ktoś używał??

Z tego co piszą to juz sie chyba zdecydowałam na zakup, tylko jeszcze zastanawia mnie czy używanie tego produktu ma jakieś wymagania wiekowe. Czy można go stosowac do młodej cery. Moze ktos wie?
gosiekc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-02, 09:35   #8
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Re: Czy ktoś używał??

A może orientujecie się kiedy to cudo bedzie dostepne w Polsce? Po przeczytaniu ocen produktu bardzo mnie zaciekawil, i chetnie bym sobie go kupila .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:27   #9
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Question Czy któraś z Was używała...?

Cześć Mam pytanie : Czy któraś z Was posiada ten depilator http://www.allegro.pl/item98156255_b..._allegro_.html ? Chciała bym sie dowiedzieć jaki jest w użytkowaniu Szukałam w wyszukiwarce ale nic nie znalazłam. Z góry dziękuje
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:59   #10
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

Naprawde żadna go nie miała?
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:10   #11
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

No chyba nie ja mialam kiedys depilator, ale firmy Braun. Uzylam go moze ze 2 razy, a to dlatego ze moglam nim jezdzic z godzine po nodze a on i tak wyrywal co 2 wlosek tragedia!! dlatego juz nigdy nie kupie depilatora wlasnie mam zamiasr zainwestowac w wosk

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 21:07   #12
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

Tez jestem ciekawa tego depilatora, coś za tani, jak na dobrą rzecz...
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 12:57   #13
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

ja bym się nie skusila widząc jaki 'badziew' sprzedaje ... http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=283678

...coś jak MANGO, czyli PRAWIE robi wielką rożnice ja Ci odradzam
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 13:09   #14
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

Nie podoba mi sie ten depilator. Ma dosc rzadko osadzone dyski do depilacji, wiec wydaje mi sie, ze nie bedzie dokladny. No i nie ma zadnej nasadki masujacej. Ja bym nie ufala, ale nie moge wykluczyc, ze bedzie sobie radzil dobrze.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 15:32   #15
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

Dziękuje Wam bardzo . Właściwie nie miałam zamiaru go kupować, ale co szkodzi zapytać może okazał by sie jakimś dobrym .
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 16:01   #16
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Czy któraś z Was używała...?

Trzeba by popatrzeć na komentarze dot. tego depilaora, może juz są?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 07:45   #17
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
czy ktoś używał...

witam! czytałam na KWC ale jest niezwykle mało opinii.. czy któraś z was używala kremu Lirene krem samoopalający do twarzy ciemna /jasna karnacja ? jak tak, to jakie macie odczucia? a może polecicie jakiś inny ? proszę o odpowiedź...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.