biale plamy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-25, 16:17   #31
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: biale plamy

to moze byc bielactwo albo grzybica, niesetty bielactwa, czesto w rodzinie wystepuje , wiec mozna powiedzec ze dziedzicnze jest, leczenie bielactwa jest trudne i niezwylke długotrwałe ale nie powoduje ta choroba niczego zlego w postaci pogorszenia stanu zdrowia, efekty leczneia nei zawsze są satysfakcjonujace
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 21:02   #32
foczkaa11
Przyczajenie
 
Avatar foczkaa11
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
GG do foczkaa11
Dot.: biale plamy

...hhm ja mma bielactwo i nie wiem jak juz je mam leczy jak je wogole leczyc,masci.kremy,leki naswietlania :/ ..ktos sie moze leczyl i wie jak to wyleczyc.moze stosowaliscie jakies konretne leki..wiem ze istniej kilka ale nie wiem co do ich skutecznosci..wiec prosze o odp jak by ktos cos stosowal i mu pomoglo
foczkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 13:04   #33
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: biale plamy

Czasami chodze na solarium i od pewnego czasu zauważyłam, że troszkę swędzi mnie dekold. Nie wiem jednak czy to od solarium. Myślę, ze jakbym posmarowała skóre szamponem Nizoral to przecież nie zaszkodzi (można chyba kupic takie jednorazówki w saszetce) A ile kosztuje krem Nizoral?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 13:12   #34
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: biale plamy

krem okolo 30 kosztuje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 13:18   #35
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: biale plamy

To jednak zaopatrze się w saszetki jednarazowe. Może clotrimazolum też by mi pomógł?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:33   #36
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: biale plamy

Porobily mi sie biale plamy na ramieniu,lekarz stwierdzil ze to łupierz pstry i przepisal mi stieprox,po wybraniu calego opakowinia mialam sie wybrac na solarium(najlepiej tube bo przez łóżko mozna sie zarazic ponownie)w celu zrowniania koloru skory.I tu jest caly problem,bo lek mi sie skonczyl a plamy jak byly tak sa.Nie wiem teraz czy isc na to solarium czy nie.Czytalam ze łupierz pstry trudno wyleczyc a opalanie moze pogorszyc sprawe.Moze mnie ktos oswieci czy nawet po wyleczeniu przebarwienia zostaja czy powinny zniknąc bo zgłupialam calkowicie
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:11   #37
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: biale plamy

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Porobily mi sie biale plamy na ramieniu,lekarz stwierdzil ze to łupierz pstry i przepisal mi stieprox,po wybraniu calego opakowinia mialam sie wybrac na solarium(najlepiej tube bo przez łóżko mozna sie zarazic ponownie)w celu zrowniania koloru skory.I tu jest caly problem,bo lek mi sie skonczyl a plamy jak byly tak sa.Nie wiem teraz czy isc na to solarium czy nie.Czytalam ze łupierz pstry trudno wyleczyc a opalanie moze pogorszyc sprawe.Moze mnie ktos oswieci czy nawet po wyleczeniu przebarwienia zostaja czy powinny zniknąc bo zgłupialam calkowicie
powinny zniknac calkowicie. Jesli lekarz stwierdzil, ze to lupiez pstry, to sproboj kupi w patece krem Nizoral, jesli jest na recepte, to kup 1 saszetke szamponu Nizoral. Pod prysznicem nasmaruj szamponem zmiany na rekach i po chwili splukaj. Jasli nadal nie beda znikaly udaj sie ponownie do lekarza i NIE CHODZ NA SOLARIUM!!
A jesli nie chcesz sie ponownie zarazic, to prosta sprawa: zawsze SAMA przed polozeniem sie na lozko zdezynfekuj je. Plyny zawsze stoja na podlodze k.lozek, reczniki tez sa...pryskaj lozko i wytrzyj do sucha i juz
Na stojacym moze nie zarazisz sie lupiezem psrtym, ale np.grzybica stop mozesz...i co wtedy?

Zastosuj sie lepiej do mojej rady

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 15:30   #38
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: biale plamy

białe plamy pozostaną po leczeniu!!!!!!!!!!!! wyleczenie polega na tym że się nie łuszczą a jasna plama pozostaje...bo grzyb zjadł melanocyty( komórki barwnikowe ) w tym miejscu i solarium jest po to by te plamy opalić...więc jeśli nie widzisz już łuszczenia się plam to możesz zasuwać na solarium...

moja rada jest sprawdzona....miałam łupież i wiem jak wygląda leczenie i co potem...

a jeśli nadal sie łuszczą to proponuję 3 dni myć się nizoralem lub ZOXINEM( tańszy znacznie a też bardzo skuteczny)
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.