Rozjaśnianie brwi ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 18:57   #1
kaczuszkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59

Rozjaśnianie brwi ??


Witam!

Czy jest możliwość rozjaśnienia brwi ?? Sama mam bardzo ciemny brąz podchodzący pod czarne. Chciałabym je rozjaśnić na ciepły brąz, ponieważ od niedawna jestem blondynką. Czy to możliwe ?? A jeśli tak to jak to zrobić ?

Dziękuje z góry za pomoc !
kaczuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 18:59   #2
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

Ojjj tez jestem ciekawa czy tak sie da. Z tym, ze brwi mam czarne. Nie zdecydowalam sie na to, bo boje sie ze wyjda rude :/
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:45   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

U kosmetyczki, henną
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:06   #4
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

wiem ze popularne byly metody rozjasniania chyba kwaskiem cytrynowym (?) ale w postaci plynnej(nie pamietam jak to się nazywa dokladnie) ale to dziala raczej przy rozasnianiu z ciemnego blondu o kilka tonów na jasny blond. z czarnych.brazawych nie mam zadnego pojęcia. faebowac jak przy wlosach albo henna u kosmetyczki >
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:09   #5
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

Heh no henna u kosmetyczki to wiadomo ale czy ktoś rozjaśniał i wyszedl mu ladny kolorek czyli cieply brąz a nie rudy? Czy uda sie dekoloryzacja czarnych brwi? I czy potem sie nie wykruszą?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:32   #6
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

hmm mozna cos kombinowac z woda utleniona, jesli bedzie brzydki kolor to henna, jak sie wykrusza to da sie odratowac olejkiem rycynowym, pozdrawiam!
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 00:20   #7
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

Tylko nie farbujcie brwi farbą do włosów. Na opakowaniu farby jest wyraźnie napisane, że od takich eksperymentów można stracić wzrok !!!
Dziweczyny, ja również bardzo chciałam rozjaśnić moje brwi (to bardzo ciemny blond srebrzysty) a naturalny kolor włosów to średnio-jasny blond. Takie połączenie pasuję. Ja farbuję włosy na dziecinną platynę (kolorek blondu, taki jaki mają dzieci) i bardzo chciałam mieć brwi koloru jasnego blondu, ale chłodnego. Nie eksperymentowałam, bo zachorowałam na oczy, mimo młodego wieku.
Dziewczyny, pytałam się okulistki o rozjaśnnianie brwi. Otóż, można tracić wzrok przez rozjaśnianie brwi. Powiedziała mi, że henna na brwi nie szkodzi, ale rozjaśnianie brwi może spowodować nawet utratę wzroku ! A i henna to raczej zagwarantuje Wam brąz, ale taki ciemny (raczej pod czarny), czarny, grafitowy, więc henna odpada, bo to za ciemne kolorki do blondu. Do blond włosów pasują conajmniej ciemnego blondu brwi. Można popatrzeć na gwiazdy, np. Beyonce ona ma zawsze dopasowany kolor brwi do włosów. Ślicznie jej było w jasnych brewkach a przecież jest mulatką, więc brwi ma ciemne. Nie sugerujcie się gwiazadami, Beyonce może mieć retusze kolorystyczne np. bwi, malowanie do sesji zdjęciowej a nawet mogą to być sztuczne brwi dopasowane do koloru jej peruki (tu domniemam, że mogą być sztuczne brwi, przecież mamy peruki, rzęsy sztuczne to może i brwi sztuczne też można zamówić do odpowiedniej peruki).


Jak rozjaśnia się brwi kwaskiem cytrynowym ??

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-08-21 o 00:23 Powód: Dopisane pytanie
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 12:39   #8
Pioreczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

Witam!! Mam do Was pytanie w tym temacie, ponieważ zrobiłam ostatnio włosy na bardzo jasny blond ale brwi pozostały w ciemnym brązie. Czy wie któraś z Was czy w jakimś salonie w Warszawie można rozjaśnić brwi?
Pioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:14   #9
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

Prawdopodobnie w każdym, który ma w ofercie hennę brwi.
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:43   #10
Pioreczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśnianie brwi ??

No właśnie nie jest to takie proste niestety... W jednym salonie brwi po rozjaśnieniu farbą zrobiły mi się rude przez co musiała mi zostać nałożona ciemna henna aby wróciły do poprzedniego koloru a w innym salonie po nałożeniu blond henny nie było żadnego efektu rozjaśnienia. Czy może zna ktoś jakieś sposoby na skuteczne rozjaśnienie brwi?
Pioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.