problem z pielęgnacją - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 10:48   #1
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167

problem z pielęgnacją


hej, mój syn stosuje krem nawilżający a potem nakłada na strefę mieszaną matujący żeby twarz nie błyszczała- czy dobrze to robi?
ja staram go nakłonić aby stosował krem z spf 50 ale odmawia tłumacząc ze świeci mu twarz i napewno nie odłoży matującego. napiszcie mi czy dobrze robi z tym połączeniem nawilż+mat i czy ma sens wklepywać na to połączenie dodatkowo spf 50. pozdrawiam ;d
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 16:45   #2
zazazyza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 41
Dot.: problem z pielęgnacją

To chyba bez sensu takie mieszanie wielu kremów. Nawilżajacy+ matujacy? A do tego jeszcze spf?
A sam matujący nie wystarczy? Albo matująco-nawilżający.
Ja proponuję krem 'Garnier czysta skóra- Krem nawilżający, długotrwały efekt matujący'. Jest antybakteryjny, taki w jasnoniebieskim opakowaniu o pojemności 75 ml. Ja sobie go bardzo chwalę i używam od dawna, jak dla mnie lepszy niż wszystkie inne.
zazazyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:46   #3
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: problem z pielęgnacją

Synek twierdzi ze krem nawilżający bo nawilża a nakładanie potem na strefę T krem matujący, tak jak twierdzi powoduje że w ogóle twarz nie świeci i że matujący nie nawilża tylko powoduje ze nie ma produkcji sebum. No i ma odwodnioną cerę. A ja chcę zebym zaczął stosować krem z spf 50 ponieważ całe dnie jest na polu (oprócz szkoły) i nie chcę zeby miał zmarszczki w wieku 30 (fotostarzenie).
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:53   #4
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: problem z pielęgnacją

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
Synek twierdzi ze krem nawilżający bo nawilża a nakładanie potem na strefę T krem matujący, tak jak twierdzi powoduje że w ogóle twarz nie świeci i że matujący nie nawilża tylko powoduje ze nie ma produkcji sebum. No i ma odwodnioną cerę. A ja chcę zebym zaczął stosować krem z spf 50 ponieważ całe dnie jest na polu (oprócz szkoły) i nie chcę zeby miał zmarszczki w wieku 30 (fotostarzenie).


przesadzasz. przeciez Twoj syn nie spedza reszta dnia w polu na wykopkach a zmarszczki w wieku 30 lat sa rzecza naturalna (sfera mimiki) i tak czy siak dostanie te zmarchy predzej czy pozniej. pozatym odwiedz biochemie na tym forum, kazde filtry wymagaja ponownego nalozenia w ciagu dnia, watpie, by syn chcial chodzic z kremem do szkoly...
btw jesli ma odwodniona skore, to musi pic niegazowana wode plus moze jakis suplement diety.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.