Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomożecie ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 12:00   #31
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

tez mam ten problem... do tego jakies przebarwinia po tradziku, i rozszerzone pory wygladajace jak dziury w twarzy.. i nie moge sobie z tym poradzic.. przeczytalam wsyztskie posty i wypowiem sie teraz ze swojego punktu widzenia:
1. zazywam tabletki antykoncepcyjne od ponad roku i nic sie nie zmienila moja cera na lepsza! wiec to nie jest powiedziane ze znikna pryszcze.. bo teraz jak mi wyskoczy to prawie na pol czola taka bania
2. zazywam witaminy i tez nic nie daly
3. nie pije alkoholu w ogole , nie pale i nie przebywam w towarzystwie palacych wiec nie mam stycznosci z dymem
4.odzywiam sie w miare zdrowo , bardzo razdko fastfoody(raz, dwa na miesiac), jem po kilogram jablek dziennie bo bardzo lubie i pomagaja mi w problemach zoladkowych
5. stosuje bardzo dlugo benzacne 10% i takze nic nie daje , jedynie wysusza skore, ktora sie potem luszczy nie ladnie
6. dbam bardzo o higiene , od razu po przyjsciu do domu skads zmywam makijaz zelem leboko oczyszczajacym L'Oreal Pure Zone czysta skora, potem myje tonikiem i nakladam krem matujaco nawilzajacy PureZone. twarz przemywam tonikiem kilka razy dziennie z kurzu, juz chyba obsesyjnie i dalej nie moge sobie z tym wsyztskim poradzic.. czy ktos patrzac na moj grafik moze mi jakos udzielic pomocy? cos jescze moge zrobic? dodam ze te ohudne krostki mam jescze na plecach i ramieniach.. po kazdych zostaja brazowe placki..
do dermatologa mnie nie wysylajcie juz bo leczylam sie 2lata i efekty byly tylko podczas leczenia potem znow wracalo wsyztsko a nie mam zamiaru sie cale zycie leczyc.. i faszerowac antybiotykami.. help meeeeee
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:52   #32
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

podbijam
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:28   #33
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

czy ktos nam pomoze?
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 07:24   #34
Efie
Raczkowanie
 
Avatar Efie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 74
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

Cześć dziewczyny Wypróbójcie effeclar k Lroche Posey, trochę drogi - ok 50zł za 30ml, z tańszych mnie bardzo pomógł również sudocrem. Oba rozjaśniają skórę- moim zdaniem bardziej sudocrem. Trudno mi powiedzieć, czy efekt rozjaśnienia jest b. duży, bo ja z natury mam jasną cerę, więc po sudocremie miałam ujednoliconą cerę . Effeclar k świetnie mi ,,oczyścił" skórę . Najpierw po kilku dniach używania miałam lekko chropowatą skórę, potem stała się idealnie gładka. Teraz stosuję ten krem b. rzadko. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, to pamiętam, że był wątek poświęcony effeclarowi (i to pokaźnych rozmiarów) sama go podczytywałam zanim dokonałam zakupu.
Jeżeli macie pytania dot. obu kremów to odpowiem, bo obydwa stosowałam. Pozdrawiam
Efie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 01:18   #35
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

Ja uzyskałam ładny koloryt twarzy po wczorajszym testowym peelingu kawitacyjnym - tzn. nie miałam ogromnych przebarwień, ale duże cienie pod oczami, po peelingu się poprawiło i to znacznie, nie mam już takiej pandy Z tego co się dowiedziałam o tych peelingach to stosuje się je przy problemach z cerą typu zaskórniaki, trądzik, złuszczanie naskórka, przebarwienia i poprawienie kolorytu i ogólnego stanu skóry Spróbować zawsze warto
http://www.centrumzdrowia.home.pl/oc...yjne-wskazania

Blondi - ten peeling można też stosować na plecach
Ja w czasach młodzieńczych miałam straszne problemy z trądzikiem, miałam obsypaną całą twarz, dekolt, ramiona i plecy, jednym słowem wyglądałam strasznie i wstydziłam się chodzić w krótkim rękawku nawet :/ I nic nie pomagało, jeździłam na czyszczenia twarzy, maseczki itd - zero efektu, o specyfikach typu clerasil nie wspomnę nawet (wtedy tylko to było dostępne ), bo miałam wrażenie że zapryszczam się po nich jeszcze bardziej :/ I dopiero jak miałam 17 lat to gin mi przepisał tabletki hormonalne Diane-35, po nich w 3 miesiące (!) pozbyłam się paskudztwa z ciała, i utrzymywało się przez cały czas brania tabletek, do teraz się utrzymuje zresztą, jedyne na co narzekam to czarne kropki na i przy nosie, i zaskórniki na brodzie. Jeśli Twoje tabletki nie uregulowały Ci hormonów, to powinnaś iść do gina żeby przepisał Ci inne, bo coś jest nie halo...
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-05-07 o 01:36
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 00:38   #36
Wiosna49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

a ja zaproponuje wam cos o wiele prostszego ,kazda z nas ma w domu wode utleniona ,wystarczy zmoczona watka przetrzec umyta skore twarzy i nie tylko , odczekac okolo 30 min i zmyc ciepla woda ,nalozyc krem .nie uwierzycie jak pieknie rozswietla skore ktora dodatkowo jest dotleniona i delikatna ,ostatnio 2 razy przetarlam lokcie zachecona tym co zrobila z twarza i nareszcie moje lokcie sa delikatne i jasne -a czego wczesniej nie probowalam polecam

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

mam tez wrazenie ze pajaczki i zmarszczki mimiczne staly sie mniej widoczne a robie tak zaledwie od okolo 2 tyg.
Wiosna49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:42   #37
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

Cytat:
Napisane przez Wiosna49 Pokaż wiadomość
a ja zaproponuje wam cos o wiele prostszego ,kazda z nas ma w domu wode utleniona ,wystarczy zmoczona watka przetrzec umyta skore twarzy i nie tylko , odczekac okolo 30 min i zmyc ciepla woda ,nalozyc krem .nie uwierzycie jak pieknie rozswietla skore ktora dodatkowo jest dotleniona i delikatna ,ostatnio 2 razy przetarlam lokcie zachecona tym co zrobila z twarza i nareszcie moje lokcie sa delikatne i jasne -a czego wczesniej nie probowalam polecam

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

mam tez wrazenie ze pajaczki i zmarszczki mimiczne staly sie mniej widoczne a robie tak zaledwie od okolo 2 tyg.

:OOOO to mnie jakoś przeraża. Jak sobie wyleje wodę na ręce, to zaraz mnie pięc wszytsko zaczyna. A na twarz?
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 13:55   #38
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Okropna twarz, brzydki koloryt, na każdej części inny:(Wyglądam okropnie -pomoż

Z mojej strony mogę polecić maskę ziaja pro z glinką (mikrodermabrazja) i bardzo mocny peeling. Efekty widać i czuć po pierwszym użyciu, ale to co się dzieje z twarzą po miesiącu to jakiś cud. Po rozszerzonych porach nie ma śladu, zaskórników zdecydowanie mniej, piękna, rozświetlona skóra. Regularne stosowanie naprawdę pomaga.
Co do odżywania to podstawa. Dużo wody niskozmineralizowanej, warzywa i owoce. Zero słodyczy i wysokokalorycznych potraw, nie przesadzać też z przyprawami. To wszystko pozwoli nam dążyć do doskonałości.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.