ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100% - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 14:27   #1
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Wink

ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%


Nie mogłam odszukać na forum, jedyne odpowiedzi jakie się wyświetlały dotyczyły trądziku.
Kupiam ten specyfik na allegro i czekam jak dotrze, ale jakoś mało jest informacji w necie czy daje jakieś efekty. Nabyłam go ponieważ cena była znacznie niższa niż w sklepach internetowych i stwierdziłam że wypróbuję.
Ale może któraś z Was go używała i może powiedzieć coś na jego temat więcej - chodzi mi o efekty działania.

P.S. Chodzi o koncentrat na cellulit.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!

Edytowane przez AneciaG
Czas edycji: 2009-04-02 o 09:14
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:27   #2
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Oj, naprawdę żadna z Was tego nie używała? Tak teraz sobie myślę że może nie jest zbyt popularny. Czekam na niego z niecierpliwością i boję się, że może pieniądze w błoto wyrzuciłam.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 08:13   #3
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Skoro już zaczęłam ten wątek a żadna z Was się nie wypowiedziała na temat tego produktu to może opowiem moje wrażenia po pierwszym użyciu.
Zgodnie z informacjami faktycznie trochę piekło i szczypało, ale to podobno normalne. Przeprowadziłam 45-minutowe zabiegi pod folią na brzuchu i udach i powiem szczerze że skóra znacznie się wygładziła. Nie zaobserwowałam taich efektów po żadnych żelach i balsamach antycellulitowych które do tej pory stosowałam, więc jak naazie jestem zadowolona. Muszę koniecznie wymierzyć obwód ud dzisiaj, żeby stwierdzić czy faktycznie wyszczupla i zmierzyć po kilku zabiegach.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 08:25   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Oj, naprawdę żadna z Was tego nie używała? Tak teraz sobie myślę że może nie jest zbyt popularny. Czekam na niego z niecierpliwością i boję się, że może pieniądze w błoto wyrzuciłam.
Najlepsze jest to, że istnieje kilka wątków o tym specyfiku, ale Ty szukałaś i jakoś nie znalazłaś. Co za pech ...

Tak, wyrzuciłaś pieniądze w błoto. Jest ogromny wątek o peelingu kawowym za kilka złotych, do którego można dodać olejki - cynamonowy, eukaliptusowy, cukier czy co tam jeszcze.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 09:41   #5
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że istnieje kilka wątków o tym specyfiku, ale Ty szukałaś i jakoś nie znalazłaś. Co za pech ...

Tak, wyrzuciłaś pieniądze w błoto. Jest ogromny wątek o peelingu kawowym za kilka złotych, do którego można dodać olejki - cynamonowy, eukaliptusowy, cukier czy co tam jeszcze.
No więc gdybyś była bardziej miła a mniej uszczypliwa i wskazała mi ten wątek... Wpisuję jak wół w wyszukiwarkę redual i wyskakują tylko wątki o tym na trądzik... Potrafię korzystać z wyszukiwarki i nie moja wina że wyskakują tylko te wątki...
Zresztą pytam się o konkretny produkt bo chciałam się coś na jego temat dowiedzieć, gdybym chciała używać peelingu kawowego to bym sobie o nim poczytała a nie tworzyła wątek na temat redualu...
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!

Edytowane przez AneciaG
Czas edycji: 2009-04-07 o 09:57
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 10:24   #6
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

to prawda,wyszukiwarka na wizażu nie działa idealnie.mnie też rzadko zdarza się znaleźć to czego szukam,no chyba ,zeby szukać ręcznie ale za duże jest to forum aby tak się bawić.w razie czego moderator podepnie ten wątek pod własciwy.To chyba nie jest jakiś straszny problem
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 20:26   #7
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

skoro są jużpodobne watki to prosze o link
też mnie interesuje ten produkt
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 10:01   #8
Czarna 1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Question Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Cytat:
Napisane przez AneciaG Pokaż wiadomość
Skoro już zaczęłam ten wątek a żadna z Was się nie wypowiedziała na temat tego produktu to może opowiem moje wrażenia po pierwszym użyciu.
Zgodnie z informacjami faktycznie trochę piekło i szczypało, ale to podobno normalne. Przeprowadziłam 45-minutowe zabiegi pod folią na brzuchu i udach i powiem szczerze że skóra znacznie się wygładziła. Nie zaobserwowałam taich efektów po żadnych żelach i balsamach antycellulitowych które do tej pory stosowałam, więc jak naazie jestem zadowolona. Muszę koniecznie wymierzyć obwód ud dzisiaj, żeby stwierdzić czy faktycznie wyszczupla i zmierzyć po kilku zabiegach.
Witam
Chciałam zapytać jak na dłuższą metę sprawdziło się stosowanie Redual?? Dostałam pudełko tego koncentratu i zamierzam wypróbować jego działanie na brzuchu Pomoże?? Po ilu zabiegach widać efekty???
__________________
Mam w sobie puch z anielskich skrzydeł i błoto z diabelskich kopyt...
Czarna 1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:24   #9
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Cytat:
Napisane przez Czarna 1410 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam zapytać jak na dłuższą metę sprawdziło się stosowanie Redual?? Dostałam pudełko tego koncentratu i zamierzam wypróbować jego działanie na brzuchu Pomoże?? Po ilu zabiegach widać efekty???
Tez jestem bardzo ciekawa, właśnie zakupiłam planuje zacząć stosowanie.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 10:24   #10
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=redual&page=7
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:21   #11
m4link4
Przyczajenie
 
Avatar m4link4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: ReDual Koncentrat cynamonowo - kofeinowy 100%

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że istnieje kilka wątków o tym specyfiku, ale Ty szukałaś i jakoś nie znalazłaś. Co za pech ...

Tak, wyrzuciłaś pieniądze w błoto. Jest ogromny wątek o peelingu kawowym za kilka złotych, do którego można dodać olejki - cynamonowy, eukaliptusowy, cukier czy co tam jeszcze.

totana glupota to co napisalas.!!!
m4link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.