Jak usunąć ślad po opryszczce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 18:04   #1
zielonkawa
Przyczajenie
 
Avatar zielonkawa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9
Unhappy

Jak usunąć ślad po opryszczce?


Witajcie kochane.
Chciałabym poruszyć temat opryszczki, modny w tym sezonie... Otóż wyobraźcie sobie, że miałam opryszczkę w maju tego roku a do dziś został mi ślad... wygląda to tak jak na załączniku... dokładnie tak, bo to moje usta
Miałam opryszczkę bardzo dużą i leczyłam ją Hydrokortyzonem, ale ten paskudny ślad został... Z odległości nie rzuca się to w oczy, ale jak ktoś ze mną dłużej rozmawia to myśli, że mam taki dziwny 'cień w kąciku'. Nie powiem, że wygląda to pięknie, ale nie mogę całe życie tego maskować, chcę to całkowicie unicestwić.
Znacie jakieś specjalne maści na takie ślady? I z apteki i domowej roboty. Wszystkie sprawdzone sposoby! Bardzo proszę o pomoc, bo nie chcę już tak wyglądać!
wygląda to (jak określiła moja kochana siostra)jakbym się ubrudziła czymś... masakra
zielonkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:33   #2
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak usunąć ślad po opryszczce?

Cytat:
Napisane przez zielonkawa Pokaż wiadomość
Witajcie kochane.
Chciałabym poruszyć temat opryszczki, modny w tym sezonie... Otóż wyobraźcie sobie, że miałam opryszczkę w maju tego roku a do dziś został mi ślad... wygląda to tak jak na załączniku... dokładnie tak, bo to moje usta
Miałam opryszczkę bardzo dużą i leczyłam ją Hydrokortyzonem, ale ten paskudny ślad został... Z odległości nie rzuca się to w oczy, ale jak ktoś ze mną dłużej rozmawia to myśli, że mam taki dziwny 'cień w kąciku'. Nie powiem, że wygląda to pięknie, ale nie mogę całe życie tego maskować, chcę to całkowicie unicestwić.
Znacie jakieś specjalne maści na takie ślady? I z apteki i domowej roboty. Wszystkie sprawdzone sposoby! Bardzo proszę o pomoc, bo nie chcę już tak wyglądać!
wygląda to (jak określiła moja kochana siostra)jakbym się ubrudziła czymś... masakra
może spróbuj smarować to miejsce Juvitem? (witamina C w kroplach dla dzieci, bez recepty w aptece, koszt ok 7zł?) rozjaśni Ci to przebarwienie, tylko uważaj żeby nie smarować poza obrzeża plamki bo rozjaśnisz skórę wokół i będziesz dziwnie wyglądać Możesz całą buzię tym smarować - jeden ze sposobów bladolicych na zachowanie jasnej cery

acha, smaruj na noc, poczekaj aż się wchłonie i potem możesz położyć krem, którego zwykle używasz ale rano powinnaś nakładać na twarz jakiś filtr, bo to jednak kwas...
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 15:18   #3
zielonkawa
Przyczajenie
 
Avatar zielonkawa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Jak usunąć ślad po opryszczce?

dziękuję za radę lecę już do apteki i wypróbuję jak podziała to oczywiście zdam relacje, ale jak macie jeszcze jakieś rady to bardzo proszę!
zielonkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:33   #4
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Jak usunąć ślad po opryszczce?

ja też mam ślad po opryszczce nad górną wargą i zrobiła się mniej widoczna po zabiegach u kosmetyczki, jeśli dobrze pamiętam to były jakieś kwasy owocowe czy coś tam co wyrównywało koloryt skóry. A domowych sposobów na to nie znam.
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 19:45   #5
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jak usunąć ślad po opryszczce?

mi samo zniknelo po dluuugim okresie czasu
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:28   #6
zielonkawa
Przyczajenie
 
Avatar zielonkawa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9
Dot.: Jak usunąć ślad po opryszczce?

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
mi samo zniknelo po dluuugim okresie czasu
długim czasie tzn. kiedy?
a i jeszcze jedno pytanko: na razie od 1 dnia używam Juvitu, tych kropel z witaminą A. Jeżeli mnie nic nie szczypie ani nie swędzi, lecz obszar gdzie zastosowałam te krople lekko się zaczerwienił, to powinnam je odłożyć? czy raczej to znaczy, że działają?
zielonkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 13:19   #7
Nataluniaa
Przyczajenie
 
Avatar Nataluniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Jak usunąć ślad po opryszczce?

Wypróbuj krem ALANTAN PLUS jest niesamowity i niedrogi pomaga na wiele rzeczy m.in atopowe zapalenia skóry, suchą skórę, niektórzy piszą, że sprawdza się również przy trądziku. Ja smaruję nim usta codziennie, ma też działanie lekko wybielające. Spróbuj zwilżyc usta i zrovic im peeling cukrowy (po prostu wymasowac cukrem) i nałożyć alantan
Nataluniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.