Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 18:28   #31
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mbbrzoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, że nie odpisywała, ale nie zaglądałam tu ponieważ nikt nie odpisywał na moje posty, więc dałam sobie spokój.
Dziękuje za przyłączenie się do mojego posta i nasunięcie ciekawych propozycji. Zastanawiałam sie na kolorem rudym, lecz raczej źle bym się w nim czuła. Bardziej myślę o beżu, karmelkowym. Bardzo mi się podoba kolor Patrycji Markowskiej w sumie to całe włosy.
Zdaża się że prostuje włosy. Mąż zafundował mi na urodzinki prostownice z Remingtona z tych nowszym. Więc wydaję mi się za tak nie niszczy włosów.
Stosuje przed prostowanie spray z got2be zabezpieczający i jedwab.
Co tydzień nakładam maseczkę z waxa.
Ale na ogół mam delikatne włosy.
Do stycznia staram się nic z nimi specjalnego nie robić.
A jaką długość proponujecie?
Ja myśle zapuścić. Na chwilę obecną mam do łopatek.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

A ha... Odnośnie ząbka. To prawda miałam wypadek i ułamałam jedynkę.
Fakt jest już brzydka. Zamierzam się z wymianą. A prostowanie, może i fajny pomysł, ale trochę droga impreza.
Styl ciekawy z tymi swetrami.
Ostatnio bardzo skupiłam się na koszulach, nawet kupiłam sobie ciekawy marynarke
A co myślicie o malowaniu moich oczu?
No i tej długości
Jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie
Na Twoim miejscu w pierwszej kolejności naprawiłabym ząbek.. a dopiero później skupiłabym sie na włosach, ubraniach itd..
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 09:04   #32
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Witam

Dzięki za uwagę chętnie to w najbliższej przyszłości zrealizuje.
Lecz do tej pory chciałabym ułożyć sobie plan
Czyli, na czym mam się skupić. Jakie ubrania powoli wymieniać, jakie kosmetyki zacząć dokupywać czy jaką fryzurkę wziąść pod uwagę.
Zęba nie zrobie do miesiąca, a odrosty....
Pozdrawiam
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:40   #33
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mbbrzoska Pokaż wiadomość
Witam

Dzięki za uwagę chętnie to w najbliższej przyszłości zrealizuje.
Lecz do tej pory chciałabym ułożyć sobie plan
Czyli, na czym mam się skupić. Jakie ubrania powoli wymieniać, jakie kosmetyki zacząć dokupywać czy jaką fryzurkę wziąść pod uwagę.
Zęba nie zrobie do miesiąca, a odrosty....
Pozdrawiam
A czemu nie zroisz?
wystarczy umowic sie na wizytę..
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:45   #34
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Dziękuje, że tak bardzo skupiasz się na moim zębie. Ale już pisałam wcześniej.
Chciałabym pewne rzeczy robić w danej kolejności.
Więc pozwól, że sama zadecyduje co jest dla mnie ważne.
Prosiłam was o pomoc w kilku sprawach. kolor długość cięcie włosa. Czy makijaż, swój styl.
I tak jak pisałam chętnie chciałam wysłuchać waszych propozycji i zastanowić się nad nimi. Przeanalizować wasze pomysły.
A kwestia zęba była przypadkowa. Choć dziękuje i z pewnością w najbliższym miesiącu postaram się go wymienić.
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:07   #35
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Hm masz bardzo ładne niebieskie oczy i w ogóle ładną buzię, jako fryzjerka miałabym dla Ciebie mnóstwo pomysłów co do koloru i fryzurki ale w necie ciężko znaleźć odpowiednie zdjęcia.Może najpierw zaczniemy od koloru:
najbardziej polecałabym odcienie rudości,np. tycjan. Ale w czekoladowym brązie też by było dobrze. Nie polecam" żółtych "blondów, bardziej takie beżowe. A najlepiej połączyć to co najlepsze czyli podstawa brąz + rude i blond refleksy(nie pasemka).Do tego zdecydowanie dłuższe włosy średnio pocieniowane i grzywka tylko i wyłącznie na bok. A co do makijażu to przy kwadratowej buzi trzeba nakładać róż bądź perełki brązujące na najbardziej wysunięte kości rzuchwy aby złagodzić ich kształt.
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 15:49   #36
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Czyli jednak jest kwadraciok miałam nadzieję, że troszkę pod owal kształt twarzy podchodzi. Często dziewczyny na forum proponuję mi kolor rudy włosów
Ciekawie opisałaś propozycje koloru dla mnie chodzi ciężko mi to sobie wyobrazić. Podstawa brąz plus tycjan i refleksy blond
Wklejam kilka zdjęć czy o ten kolor Ci chodzi. A na samym końcu moja propozycja
Pierwsze zdjęcie jest moim faworytem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lohan1xv7ym4.jpg (32,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seksowny-rudzielec_3486_11.jpg (17,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura9.jpg (84,7 KB, 12 załadowań)
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 15:57   #37
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

A tu wklejam moje najświeższe zdjęcie
Buziaki dla was dziewczyny. Dziękuje za pomoc i pomysły.
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070495.jpg (99,8 KB, 291 załadowań)
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 12:39   #38
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Mi też podoba się fryzurka z pierwszego zdjęcia. A jeśli chodzi o koloryzacje to naprawdę trudno jest mi opisać mój pomysł, mam katalogi z fryzurami i tam znalazłabym taką fryzurkę ale nie mam niestety jak zrobic zdjęcia Postaram sie znaleźć coś w necie.
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:02   #39
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Boskie masz te oczy!
Na tych pierwszych zdjeciach wygladasz jakos tak bardziej... dziewczeco, na tych ostatnich - powaznie.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:14   #40
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Ha ha, dziękuje za te oczy. Nigdy nie wiedziałam, że mam aż tak niebieskie
Kurcze ten kolor rudy, no ciekawa propozycja. Nigdy nie miałam rudych. Myślicie, że będzie ładnie mi rudych?
A jaki malować moje oczy? Są małe więc nie jest łatwo
Pozdrawiam
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 11:06   #41
emmef0
Przyczajenie
 
Avatar emmef0
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, to od razu pomyślałam, że pasuje Ci blond. Masz dosyć jasne brwi. Jeżeli byłaś w dzieciństwie blondynką, to tym bardziej możesz sobie na taki kolorek pozwolić. Do tego te niebieskie oczy! Skoro jesteś teraz brunetką, to na pewno taką kombinację na razie sobie odpuść ;/
Nad kolorem rudym bym się mocno zastanowiła. Mi osobiście podoba się on wyłącznie na bardzo zdrowych włoskach, a przecież o takie trudno.
Grzywki się strzeż!

Jeśli chodzi o makijaż, to masz kwadratowy kształt twarzy, a więc można go fajnie wymodelować, a tu propozycja: http://www.makijaz.brat.pl/twarz.php
Jeśli rysujesz kreskę, to nie obrysowuj całego oka, bo to zmniejszy oko. Kreskę zacznij gdzieś od połowy. Może pobaw się eye linerem
Warto poszukać fryzurek dla kwadratowej twarzy, w internecie jest wiele propozycji.

Tak w ogóle jesteś bardzo ładna
Pozdrawiam
emmef0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 10:14   #42
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Dziękuje kochane za wasze propozycje.
Oko zawsze staram się malować tylko do połowy kredką.
Oraz kilka kolorów.
Jasne w środku ciemne na zewnątrz.
A jakie kolory cieni nakładać?
Co proponujecie?
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 14:05   #43
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Witaj
Patrząc na Twoje zdjęcia, ja widzę, że masz coś z Anny Guzik (ona jest trochę papuśniejsza chyba). Nie potrafię dokładnie określić czy to spojrzenie, czy uśmiech. Może taka fryzurka?

PS. Ja też mam jedynkę ułamaną ale jest doklejona masa- naprawdę jak sobie zrobisz z nią porządek to zobaczysz ile ładny uśmiech daje szczęścia i pewności siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 634507274149493214.jpg (24,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 634527790782343750.jpg (24,2 KB, 43 załadowań)
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 02:25   #44
inka4284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

witam cie.................!

czytam i ogladam i uwazam ze ten ciemny kolorek niestety zrobil z ciebie mamusie
powinnas rozswietlic buzie, podkreslic te niebieskie oczy i przejsc na blond. wlosow nie scinaj, o bobie piszom te ktore same maja krotkie i zazdroszcza tym co maja dlugie(wiem ze to obrazliwe ale to prawda) co do cieni to lekko przydymione i ciemna (bez przesady)kretka u gory oka. na tych pierwszych zdjeciach to puszenie mi sie podoba (swiatczy to ze nie sa plaskie) nie mowie tu o strasznym jasnym blondzie lecz stonowanym moze piaskowy,bezowy lub zloty. mysle ze z takiej zmiany bedziesz zadowolona no i chyba najbardziej twoj maz i dajcie dziewczynie spokoj z tym zebem, pozdrawiam
inka4284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 16:08   #45
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez inka4284 Pokaż wiadomość
witam cie.................!

czytam i ogladam i uwazam ze ten ciemny kolorek niestety zrobil z ciebie mamusie
powinnas rozswietlic buzie, podkreslic te niebieskie oczy i przejsc na blond. wlosow nie scinaj, o bobie piszom te ktore same maja krotkie i zazdroszcza tym co maja dlugie(wiem ze to obrazliwe ale to prawda) co do cieni to lekko przydymione i ciemna (bez przesady)kretka u gory oka. na tych pierwszych zdjeciach to puszenie mi sie podoba (swiatczy to ze nie sa plaskie) nie mowie tu o strasznym jasnym blondzie lecz stonowanym moze piaskowy,bezowy lub zloty. mysle ze z takiej zmiany bedziesz zadowolona no i chyba najbardziej twoj maz i dajcie dziewczynie spokoj z tym zebem, pozdrawiam
Jeśli ktoś prosi o rady to kazdy pisze co uwaza za sluszne..
trzeba sie z tym liczyć.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

inka4284
POza tym... dziwne są twoje spostrzeżenia:
Cytat:
o bobie piszom te ktore same maja krotkie i zazdroszcza tym co maja dlugie(wiem ze to obrazliwe ale to prawda)
bzdura i tyle.

Cytat:
no i chyba najbardziej twoj maz
skąd ty wiesz, co sie jej męzowi spodoba?

Cytat:
dajcie dziewczynie spokoj z tym zebem
wymaga leczenia, wiec zwrocono na to uwage. tyle w temacie. Jesli jednak sama uwaza, ze nie odbiera jej to urody to nie musi tego zmieniac.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Odnoszę w ogole wrażenie, że Ty to mbbrzoska ale mogę się mylić. W sumie to nieistotne (przynajmniej dla mnie).
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 23:29   #46
inka4284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

(Jeśli ktoś prosi o rady to kazdy pisze co uwaza za sluszne..
trzeba sie z tym liczyć).-twoje slowa sweetish hihi i nikt z kultura osobista nie ocenia wypowiedzi innych w taki sposob jak ty.
absolutnie nie mam zamiaru nikogo obrazic czy zaszkodzic .
pozdrawiam cie mbbrzoska i przepraszam za prywatne nieprzyjemne wpisy na twoim watku
inka4284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:57   #47
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Witam dziewczyny
Na wstępie uważam, że każdy ma prawo wypowiedzieć się na dany temat tak jak uważa.
Jedni uważają, że bob pasuje kwadraciakom inni że absolutnie.
Jedna grupa dziewczyn namawia mnie do blondu druga proponuje odcienie rudości co jest dla mnie nową i ciekawą propozycją. Należę do osób, które z pokorą przyjmują krytykę. Tym bardziej zakładając temat na forum i wklejając swoje zdjęcia muszę się z tym liczyć.
Każdy ma inny punkt spojrzenia.
Nie powiem nie było mi miło kiedy namiętnie "sweetish" dawała mi do zrozumienia, że nie warto robić włosów i reszty skoro mam brzydkiego zęba.
I nic nie brała pod uwagę jak tylko temat zęba. Ale dziękuje bo w dużym stopniu zmobilizowała mnie do zakończenia tego tematu, który się ciągnie za mną od lat. Jeszcze w tym miesiącu jak uda mi się dostosować grafikowo do mojego dentysty mam zamiar go zrobić.
Ale nie będę również zaprzeczać, że bardzo chętnie czytam wasze wypowiedzi, propozycje odnośnie fryzur koloru cięć, upięć, makijażu czy ubioru.
Co kilka głów to nie jedna
Nie każdy lubi się wypowiadać na forum czy czytać czyjeś nudne tematy odnośnie metamorfoz

Ale zachęcam do mojego tematu.
Dziękuje za wypowiedzi zapraszam do dalszego udziału moim wątki i pozdrawiam wszystkie wizażanki

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Zapewniam, że ja i "inka4284" to są dwie inne osoby. Nie wiem skąd to przyszło Ci do głowy i po czym to wywnioskowałaś.
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 13:02   #48
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez mbbrzoska Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Na wstępie uważam, że każdy ma prawo wypowiedzieć się na dany temat tak jak uważa.
Jedni uważają, że bob pasuje kwadraciakom inni że absolutnie.
Jedna grupa dziewczyn namawia mnie do blondu druga proponuje odcienie rudości co jest dla mnie nową i ciekawą propozycją. Należę do osób, które z pokorą przyjmują krytykę. Tym bardziej zakładając temat na forum i wklejając swoje zdjęcia muszę się z tym liczyć.
Każdy ma inny punkt spojrzenia.
Nie powiem nie było mi miło kiedy namiętnie "sweetish" dawała mi do zrozumienia, że nie warto robić włosów i reszty skoro mam brzydkiego zęba.
I nic nie brała pod uwagę jak tylko temat zęba. Ale dziękuje bo w dużym stopniu zmobilizowała mnie do zakończenia tego tematu, który się ciągnie za mną od lat. Jeszcze w tym miesiącu jak uda mi się dostosować grafikowo do mojego dentysty mam zamiar go zrobić.
Ale nie będę również zaprzeczać, że bardzo chętnie czytam wasze wypowiedzi, propozycje odnośnie fryzur koloru cięć, upięć, makijażu czy ubioru.
Co kilka głów to nie jedna
Nie każdy lubi się wypowiadać na forum czy czytać czyjeś nudne tematy odnośnie metamorfoz

Ale zachęcam do mojego tematu.
Dziękuje za wypowiedzi zapraszam do dalszego udziału moim wątki i pozdrawiam wszystkie wizażanki

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Zapewniam, że ja i "inka4284" to są dwie inne osoby. Nie wiem skąd to przyszło Ci do głowy i po czym to wywnioskowałaś.
Rozumiem, że uwaga dot. ząbka nie była zbyt miła dla Ciebie, ale jak inaczej miałam ci to napisac? Udawac, ze tego nie widze? Chcesz zmiany wizerunku, a wizerunek to nie tylko wlosy i ubranie. Czasem ząbki (ich kondycja, kolor) są w stanie zmienic naprawde wiele. Poza tym na zabki zwrócilam uwagę później, wcześniej napisałam kilka rad dotyczacych ubioru i koloru włosów. Nie masz wiec racji piszac, ze nic innego nie brałam pod uwagę tylko stan twojego zęba.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez inka4284 Pokaż wiadomość
(Jeśli ktoś prosi o rady to kazdy pisze co uwaza za sluszne..
trzeba sie z tym liczyć).-twoje slowa sweetish hihi i nikt z kultura osobista nie ocenia wypowiedzi innych w taki sposob jak ty.
absolutnie nie mam zamiaru nikogo obrazic czy zaszkodzic .
pozdrawiam cie mbbrzoska i przepraszam za prywatne nieprzyjemne wpisy na twoim watku
W jaki sposób?

hhehe... wybacz, ale to ty obrażasz osoby, któe radzą jej szczerze zmianę na plus.. a nie ja!
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 00:01   #49
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

podziwiam za odwage. zdecydowanie potrzebujesz "pomocy"

1. cera: na zdjeciach strasznie sie swieci, masz rozszerzone pory. jaki plyn do mycia twarzy uzywasz? bo byc moze ten, ktorym aktualnie myjesz twarz zdecydowanie Ci nie sluzy. jesli nie nakladasz maseczki na twarz, powinnas jak najszybciej to zrobic. przynajmniej raz w tygodniu. ja robie to zazwyczaj w sobote po sprzataniu

2. wlosy: rzeczywiscie, ciemne wlosy Ciebie postarzaja, co nie oznacza, ze w blond pasemkach wygladalas dobrze. ja widze Ciebie w krotszych wlosach, takich do ramion maksymalnie. figure masz naprawde dobra, jednak ta dlugosc wlosow, ktora prezentujesz na zdjeciach wg mnie obciaza Ciebie. wlosy masz lekko sianowate (znam ten bol!), dlatego polecam uzywac szampony i odzywki przeciwko puszeniu sie wlosow (Loreal, John Frieda), do tego jedwab na koncowki. jesli chodzi o kolor widze Ciebie w zlotym brazie (jesli taki istnieje )

jesli chodzi o prostowanie-do wszystkich krzyczacych: to farbowac mozna a prostowac juz nie? zastanowcie sie troche jak dziala farba na wlosy...

3. ubior: ja widze Ciebie w nastepujacych kolorach: czekoladowy braz, ciemny pomarancz, bez, zgnila zielen, oliwka. do Twojej figury dobralabym tuniki bawelniane i dluzsze swetry, legginsy. do tego jakies ogromne dlugie korale
WAZNE: nigdy, przenigdy nie lacz blyszczacych kolczykow z drewnianymi koralami!!


na razie tyle. moze cos Ci sie przyda.

na koniec zycze Ci powodzenia i... to tylko moja subiektywna opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzac a watek nie polega na wzajemnym opluwaniu sie tylko inspiracjom, ktore pomoga autorce tematu odnalezc swoj styl. pozdrawiam
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 11:45   #50
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Mnie sie wydaje , ze jestes cieplym typem urody i stawiam na wiosne. Lepiej jednak byloby, gdyby w tej kwestii wypowiedziala sie jedna z forumowych kolorystek.
Ja jakos nie widze Ciebie w rudym , ewentulalnie karmelkowy...?
Zalaczam game kolorkow i typ urody - wiosne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg springcoloranalysis.jpg (37,5 KB, 29 załadowań)
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:21   #51
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez heart_shaped_box Pokaż wiadomość
podziwiam za odwage. zdecydowanie potrzebujesz "pomocy"

1. cera: na zdjeciach strasznie sie swieci, masz rozszerzone pory. jaki plyn do mycia twarzy uzywasz? bo byc moze ten, ktorym aktualnie myjesz twarz zdecydowanie Ci nie sluzy. jesli nie nakladasz maseczki na twarz, powinnas jak najszybciej to zrobic. przynajmniej raz w tygodniu. ja robie to zazwyczaj w sobote po sprzataniu

2. wlosy: rzeczywiscie, ciemne wlosy Ciebie postarzaja, co nie oznacza, ze w blond pasemkach wygladalas dobrze. ja widze Ciebie w krotszych wlosach, takich do ramion maksymalnie. figure masz naprawde dobra, jednak ta dlugosc wlosow, ktora prezentujesz na zdjeciach wg mnie obciaza Ciebie. wlosy masz lekko sianowate (znam ten bol!), dlatego polecam uzywac szampony i odzywki przeciwko puszeniu sie wlosow (Loreal, John Frieda), do tego jedwab na koncowki. jesli chodzi o kolor widze Ciebie w zlotym brazie (jesli taki istnieje )

jesli chodzi o prostowanie-do wszystkich krzyczacych: to farbowac mozna a prostowac juz nie? zastanowcie sie troche jak dziala farba na wlosy...

3. ubior: ja widze Ciebie w nastepujacych kolorach: czekoladowy braz, ciemny pomarancz, bez, zgnila zielen, oliwka. do Twojej figury dobralabym tuniki bawelniane i dluzsze swetry, legginsy. do tego jakies ogromne dlugie korale
WAZNE: nigdy, przenigdy nie lacz blyszczacych kolczykow z drewnianymi koralami!!


na razie tyle. moze cos Ci sie przyda.

na koniec zycze Ci powodzenia i... to tylko moja subiektywna opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzac a watek nie polega na wzajemnym opluwaniu sie tylko inspiracjom, ktore pomoga autorce tematu odnalezc swoj styl. pozdrawiam
Witam
Twarz myje zazwyczaj wodą i mydłem nanosrebro lub żel do twarzy mieszanej.
Makijaż zmywam mleczkiem z firmy AA.
Maseczek rzadko używam, ponieważ ciężko mam znaleźć coś dla siebie.
Masz jakieś propozycje dla mojej twarzy jeśli chodzi o higienę ?
Jeśli chodzi o szampon szukałam, lecz niestety nie znalazłam nic na puszące się włosy :/ Długość włosów, miałam kiedyś do ramion, lecz w tej długości bardziej się kręcą i puszą. Więc nie wyglądam ciekawie.
Dziękuje i pozdrawiam
A odnośnie biżuterii Dzięki za uwagę.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje , ze jestes cieplym typem urody i stawiam na wiosne. Lepiej jednak byloby, gdyby w tej kwestii wypowiedziala sie jedna z forumowych kolorystek.
Ja jakos nie widze Ciebie w rudym , ewentulalnie karmelkowy...?
Zalaczam game kolorkow i typ urody - wiosne.
A gdzie mogę zapytać o mój typ urody?

Pozdrawiam
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:53   #52
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Troche sie naszukalam. Sprawe komplikuje fakt, ze mieszkam w Stanach, dlatego nie jestem na biezaco w polskimi kosmetykami. Wiekszosc, ktorych ja uzywam niestety nie sa dostepne w Polsce.

Udalo mi sie znalezc takie produkty:

* Garnier Nutri-gladki szampon wzmacniajacy
* John Frieda Frizz-Ease Straight Ahead Shampoo - szampon prostujacy i wygladzajacy (ok. 40 zl)

Przeczytaj sobie opinie w KWC. Moze tam znajdziesz cos ciekawszego.

Ja uzywam kremu wygladzajacego z John Frieda i na moje wlosy dziala rewelacyjnie (uzywam "zwyklego" szamponu).

Jesli chodzi o twarz - mam cere mieszana, ktora czesto jest rozowa . Moim nr jeden jest zel do mycia twarzy rumiankowy Yves Rocher. Co jakis czas do niego wracam. Dobrze oczyszcza skore jednak jej nie przesusza i nie podraznia.

Maseczka: uzywam Elizabeth Arden, Clear the way facial mask (maseczka oczyszczajaco-scierajaca). W Pl kosztuje niestety ok 70 zl...takze wybor nalezy do Ciebie. Moje oczekiwania spelnia w 100% i szczerze ja polecam.

Wyslalam siostrze krem wygladzajacy z L'oreal, jest bardzo zadowolona, kosztuje ok $7. W Pl chyba nie jest dostepny...ciekawe kiedy sie pojawi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fructis-nutri-gladki-szampon.jpg (25,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82324460_1.jpg (19,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 300.jpg (12,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg YR_Pure-Calmille-Visage-Cleansing-Gel.jpg (11,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31865.jpg (9,6 KB, 3 załadowań)
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 19:50   #53
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Dziękuje, jak na razie kupiłam już sobie parę rzeczy zobaczymy jak w przyszłości się sprawdzą.
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 12:54   #54
aleksymia
Przyczajenie
 
Avatar aleksymia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 27
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Ja również mam mieszaną cerę i u mnie bardzo się sprawdziły kosmetyki z avonu- krem do cery mieszanej i pianka do mycia twarzy. Cena też jest super bo taki zestaw z maseczką(też do cery mieszanej) kupiłam za 25 zł któregoś razu. Jest też taki puder do cery mieszanej przeciwko "świeceniu". Przetestowałam dużo kosmetyków i tylko te mi pasują , a że jestem konsultantką to próbuje wszystkiego z Avonu i oceniam
aleksymia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:08   #55
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Dziękuje, ale ja niby mam mieszaną cerę. Ale jak tylko zaczynam stosować kremy, podkłady do cer mieszanej cztery dni i skóra mi się na twarzy łuszczy więc kupuję kremy nawilżające z dermedici czy tołpy. Obecnie sobie kupiłam z AA i też nie jest zły.
Więc niby się świecę, ale nie mogę używać kosmetyków do cery mieszanej, matujących :/
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:32   #56
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Witam
Po długiej przerwie się odzywam, byłam dzisiaj u fryzjera.
Wklejam moje nowe friz.
Trochę mój fryzjer zaszalał z obcięciem.
Ale może same ocenicie?
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

kurcze :/ coś mi zdjęcie się nie chce wgrać.
Jak tylko zrobię nowe wkleje.
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 21:52   #57
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 108
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Witam wszystkie wizażanki, które uczestniczyły w moim wątku i mają ochote w nim uczestniczyć.
Przez tek nie uczestniczący okres było troszke zmian.
Wklejam dwa zdjęcia z włoskami.
Ciemne miałam jasne mam.
Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mms_img20874.jpg (31,0 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jjjjj.jpg (92,2 KB, 159 załadowań)
mbbrzoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:29   #58
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Witaj.
Jakoś bardziej podobałaś mi się w tych ciemnych włosach. Mam wrażenie, że ten blond nie pasuje do Ciebie. Ale ponieważ ja oceniam "na oko", to może bardziej profesjonalne wizażanki będą miały więcej do powiedzenia
Pozdrawiam.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:53   #59
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

Mnie tez sie bardziej podobasz w tych ciemniejszych, wszystko gra z twoja karnacja i oczami, wlosy wygladaja na tym zdjeciu zdrowiej i gesciej. Ten blond jakos mnie nie przekonuje, wyglada nienaturalnie.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:39   #60
molly83
Raczkowanie
 
Avatar molly83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
Dot.: Praca nad zmianą image po ciąży....Pomóżcie

A mi się bardziej podobasz w jasnych włosach. W ciemnych wyglądałaś bardzo poważnie, za poważnie, żeby nie powiedzieć staro. W jasnych jest ładnie, świeżo. Twoja twarz wydaje się promienna. Moim zdanie zmiana koloru na korzyść. Ja na Twoim miejscu podkreśliłabym jeszcze oczy, bo masz bardzo ładny niebieski odcień i pokombinowałabym trochę ze zmianą fryzury. Podsumowując zmiana koloru na duży +. super
molly83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.