Jak pielęgnować cerę 16 latki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 14:19   #1
niezdecydowana_dusza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 70

Jak pielęgnować cerę 16 latki.


Witam!
Z góry przepraszam jeżeli umieściłam temat w złym miejscu albo już taki był ale niestety nie znalazłam nic co by mnie zadowoliło!
Mam 16 lat, moja cera jest raczej mieszana rano strefa T zawsze mam przetłuszczoną, z trądzikiem raczej nie mam zbyt dużego problemu, do czasu do czasu coś mi wyskoczy, + od dziecka mam ciemne oczy jakby mi ktoś je podbił no i oczywiście wągry. Do makijażu używam tylko tuszu, korektora sporadycznie oraz różu (czasami do tego puder) i to wszystko. Nigdy raczej nie przywiązywałam specjalnej uwagi do pielęgnacji mojej twarzy wystarczyło mi mydło siarkowe, woda i krem bambino + mleczko do demakijażu, chciałabym to jednak jakoś zmienić nie chodzi raczej o to by zacząć używać od groma chemii na buzie ale jakoś bardziej zwracać na nią uwagę, jak powinna wyglądać taka przeciętna pielęgnacja 16 latki??

Chciałabym jeszcze zapytać czy kosmetyki firmy IWOSTIN są dla nastolatków??

Edytowane przez niezdecydowana_dusza
Czas edycji: 2012-02-22 o 14:44
niezdecydowana_dusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:43   #2
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Jak pielęgnować cerę 16 latki.

Cytat:
Napisane przez niezdecydowana_dusza Pokaż wiadomość
Witam!
Z góry przepraszam jeżeli umieściłam temat w złym miejscu albo już taki był ale niestety nie znalazłam nic co by mnie zadowoliło!
Mam 16 lat, moja cera jest raczej mieszana rano strefa T zawsze mam przetłuszczoną, z trądzikiem raczej nie mam zbyt dużego problemu, do czasu do czasu coś mi wyskoczy, + od dziecka mam ciemne oczy jakby mi ktoś je podbił no i oczywiście wągry. Do makijażu używam tylko tuszu, korektora sporadycznie oraz różu (czasami do tego puder) i to wszystko. Nigdy raczej nie przywiązywałam specjalnej uwagi do pielęgnacji mojej twarzy wystarczyło mi mydło siarkowe, woda i krem bambino + mleczko do demakijażu, chciałabym to jednak jakoś zmienić nie chodzi raczej o to by zacząć używać od groma chemii na buzie ale jakoś bardziej zwracać na nią uwagę, jak powinna wyglądać taka przeciętna pielęgnacja 16 latki??

Chciałabym jeszcze zapytać czy kosmetyki firmy IWOSTIN są dla nastolatków??

przerzuć się na naturalnę pielęgnacje, oleje hydrolaty

możesz spróbowac kwasów n swoją tłustą cerę, ale pamiętaj konieczne sa filtry.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.