22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 19:23   #1
Wiosenka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34

22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc


Jestem nowa. Tak jak w temacie 22 lata i wielki problem... Proszę przeczytajcie i pomóżcie
Na czole dwie poprzeczne bruzdy i lekko widać kurze łapki...
Mam cere suchą. Może powinnam już o nią dbać w wieku 16-17 lat nawilżać itd a różnie z tym było. Teraz tzn już od dłuższego czasu zwracam uwagę na kosmetyki, kremy nawilżające, pod oczy, maseczki oczywiście na mój wiek. Mimo to jestem załamana... Naprawde nawet teraz łzy same chcą płynąć. Nie mam już sił siedzieć na necie i non stop przeglądać czytać recenzje kosmetyków raz stosować takie raz takie...
Już tyle przeglądałam z drogeri kombinuję w domu z naturalnych teraz chyba 3 godz siedziałam na mazidłach... Dziewczyny pomóżcie co mi tak naprawde może pomóc napewno są jakieś sposoby żeby spłycić te kurze łapki (konkretne maseczki, żele, kremy) a te na czole... ja nie wiem wątpie że kosmetyki na mój wiek coś tu pomogą. I zaznaczam, że nie wyolbrzymiam naprawde je widać i to troche jest u nas genetyczne. Odkładać stówki na zabieg np kwasem hialuronowym? Naprawde jestem na skraju załamania...
Nie palę, nie pije także to nie ma wpływu na cere.
Wiosenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:12   #2
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Możesz isc na hialuronowy, zrobić botoks, spróbować kwasów - i tych słabszych i mocniejszych. Ja stosowalam, ale niewiele pomogly, troche splycily mi zmarszczki na czole i pod oczami, ale dalej je widać. Po prostu trzeba się nauczyć z tym żyć, ja mam 21 lat i nawet nie zwracam na nie uwagi
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:22   #3
anius_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Kochana przede wszystkim,nie stresuj się tak,bo złość piękności szkodzi, stres pogarsza kondycje naszej skóry niestety.
A pomysł z odłożeniem na zabieg jest bardzo dobry bowiem
kwas hialuronowy jest na bazie żelu i służy do wypełnień ubytków w tkankach oraz służą do wypełnienia zmarszczek i to z pewnością pomoże

Również radzę Ci wybrać się do dermatologa na początku,masz bardzo młodą skórę jeszcze,więc odradzam pomysł z Face Lifting.
Już często odpowiadałam na tego typu posty,i przede wsystkim jeśli miałaś zle nawyki żywieniowe,natychmiast je zmień. Pij dużo wody mineralnej,niby banalne,ale woda w człowieku składa się aż w 80 % tutaj potrzebne jest uzupełnianie wody,które również przyczyni się do nawilżenia skóry. Powinnaś jeśc Owoce,warzywa ryby i przede wszystkim uzupełnić diety w kompleks witamin A i E,również witaminy C i z witamin grupy B. Pomyśl o naturalnych sposobach np: nawilżających maseczkach domowej roboty,są niedrogie i moim zdaniem bardziej skuteczne http://urodaizdrowie.pl/maseczki-nawilzajace.
Pomocny jest również peeling oraz jakże ważne i zapomniane masaże lifting-ujące,które poprawią jędrność twojej skóry. Kosmetologia z dnia na dzień idzie na przodu,także do góry głowa,jest bardzo dużo sposób na poprawienie kondycji twojej skóry przede wszystkim musisz zadbać o to aby nie pojawiły się nowe. Pozdrawiam i powodzenia)


anius_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:48   #4
Wiosenka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Dziekuje za odp... Piję dużo wody, używam nawilżający krem pod oczy, różnego rodzaju maseczki itd
Teraz długo siedziałam na mazidłach i tutaj na forum wizaż odnośnie sprawdzonych przepisów itd ale ciemna jestem w te kolcki niby to proste a się gubie
Nie wiem od czego zacząć na początek ... cera sucha skłonna do zaczerwień dlatego boję się eksperymentować a pewnie wiele rzeczy by mi pomogło chociaż trochę poprawić stan skóry.
Wiosenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:24   #5
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Po pierwsze zmarszczki - kurze łapki pojawiają się przy częstym wykorzystywaniu mimiki szczególnie śmiech. ja mając 34l mam ledwo mimiczne ale nie są to kurze łapki. polecam twarz bez wyrazu po drugie te zmarszczki poziome na czole znikają po asparginie lub mgnezie oraz jeśli się pije wodę zero kawy. naprawdę działa

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

żaden krem nie zmniejszy zmarszczek chyba że pójdziesz botox lub inny wypelniacz ale przecież to też nie trwałe efekty. głębokich zmarszczek nie usunie nawet woda
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 12:51   #6
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Czy faktycznie warto zachowywać kamienną twarz? Już lepiej cieszyć się życiem ze zmarszczkami...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:43   #7
lagowianka
Zakorzenienie
 
Avatar lagowianka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12 439
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

krem nie zmniejszy zmarszczek, moz e troche wygładzic skórę
nie sugeruj sie tym ze masz 21 lat bo twoja skóra może mieć potrzeby skóry 30-latki
Ja zawsze miaąłm suchą skóra 'papierową" skłonną do zmarszczek
od kiedy uzywam kremów Oriflame mam głądką dobrze napiętą i nawilżoną skóe
lagowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 21:39   #8
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez Wiosenka1990 Pokaż wiadomość
Jestem nowa. Tak jak w temacie 22 lata i wielki problem... Proszę przeczytajcie i pomóżcie
Na czole dwie poprzeczne bruzdy i lekko widać kurze łapki...
Mam cere suchą. Może powinnam już o nią dbać w wieku 16-17 lat nawilżać itd a różnie z tym było. Teraz tzn już od dłuższego czasu zwracam uwagę na kosmetyki, kremy nawilżające, pod oczy, maseczki oczywiście na mój wiek. Mimo to jestem załamana... Naprawde nawet teraz łzy same chcą płynąć. Nie mam już sił siedzieć na necie i non stop przeglądać czytać recenzje kosmetyków raz stosować takie raz takie...
Już tyle przeglądałam z drogeri kombinuję w domu z naturalnych teraz chyba 3 godz siedziałam na mazidłach... Dziewczyny pomóżcie co mi tak naprawde może pomóc napewno są jakieś sposoby żeby spłycić te kurze łapki (konkretne maseczki, żele, kremy) a te na czole... ja nie wiem wątpie że kosmetyki na mój wiek coś tu pomogą. I zaznaczam, że nie wyolbrzymiam naprawde je widać i to troche jest u nas genetyczne. Odkładać stówki na zabieg np kwasem hialuronowym? Naprawde jestem na skraju załamania...
Nie palę, nie pije także to nie ma wpływu na cere.
brakuje ci nawilzenia i stad te linie na czole
jakich kosmetykow uzywalas?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 22:42   #9
Wiosenka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 34
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Jakich kosmetyków? dużo już wypróbowałam i szczerze sama nie wiem, który tak naprawde mi pasował wydaje mi się że jeszcze nie znalazłam tego odpowiedniego. Do demakijażu płyn micelarny z AA do cery wrażliwej no jest napisane że chroni przed wysuszaniem...
Żele oczyszczające z garniera, miałam jakiś krem z filtrem dawno to było nawet nie pamiętam jaki i tu jest problem bo wiem że powinnam używać a nie mam pojęcia jaki wybrać
Tu prosiłabym o jakąś rade. Kupuję różne maseczki z bielendy awokado, z ava bioalga ale jakoś nie jestem do niej przekonana raczej kupię spirulinę z mazideł i z tym spróbuję, mam też maseczki z rival de loop ale z tym też różnie, rybki tej samej firmy, zwykłą maść ochronną z wit a, z soraya maseczki hm... a i łykam obecnie belisse hydro wcześniej capivit a+e ... I nawet nie wiem czy to faktycznie pomaga... Nie wiem czy za dużo mieszam Teraz jeszcze chciałam zamówić z mazideł olejek z róży piżmowej + kw hial. Tylko to jest tak ... większość czułam że nie nawilża a natłuszcza i to mi bardzo nie pasowało świeciłam się strasznie Pojawia się rumień. Rano mam "dziwną" cere widać bardziej te kurze łapki itd a popołudniu już jest bardziej rozświetlona ładny kolor i wcale nie chodzi o makijaż tak jakoś zauważyłam. Naprawde mam kupić już jakiś krem konkretnie przeciwzmarszczkowy np na te kurze łapki? Wszystkie są od 30 roku przeważnie... Nie wiem już co robić naprawdę

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

"po drugie te zmarszczki poziome na czole znikają po asparginie lub mgnezie " A mogę wiedzieć dokładniej chodzi o kw asparaginowy ?
Wiosenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 22:47   #10
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

a moze tak hmmmm kupic sobie serie kosmetykow jednego rodzaju? np cala serie hydrabio z biodermy. wiem ze drogie ale moze akurat by pomoglo?
ja bardzo polecam maseczke Biała Glinka Bielendy. fenomenalna! nie zielona ale wlasnie biala. moja cere super nawilza, po tej maseczce jest gladziutka!

podejrzewam ze uzywasz za duzo kosmetykow na raz i dlatego tak skora reaguje.
jesli lubisz takie kosmetyki niezmywalne typu mleczka czy wlasnie micele, to zaamiast zelu do mycia twarzy moze bys sie na takie kosmetyki przerzucila?

edit... chodzilo mi tez o to zebys napisala czego uzywasz rano i czego wieczorem

Edytowane przez sylvi_86
Czas edycji: 2012-03-09 o 22:49
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:09   #11
karesuanda
karesuanda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 24
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

nic nie pomoże żadem krem może złuszczanie skóry trochę spłyci albo tylko botoks lub inne paskudztwa mogą na poł roku wypełnić -co do kamiennej twarzy to lepiej mieć kamienną niż pózniej płakać jak autorka postu0 widocznie tobie
prettysimple nie przeszkadzają.każdy ma tak jak dba. Proste

Edytowane przez karesuanda
Czas edycji: 2012-03-10 o 17:11
karesuanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 23:52   #12
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

Wiosenka całe te zmarszczki to sprawa indywidualna - nie zapobiegniesz i już
to jest w genach
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 00:05   #13
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

hmm... to jest kwestia genetyki jaką masz skórę, ile kolagenu itd. Ale przede wszystkim liczy się mimika twarzy i napięcie mięśniowe.
Co z tego że odłożysz kasę na botoks czy inne wypełniacze, skoro nie masz wpływu na zachowania mimiczne swojej twarzy. Zabiegi będziesz musiala wykonywac regularnie, masz na to kase?

powinnaś przede wszystkim nawilżać skórę i pić duże ilości wody. I bardziej zwracać uwagę na to jak często się złościsz i jak bardzo marszczysz czoło podczas rozmowy z kimś.

i jeszcze jedna ważna kwestia: przy suchej skórze skłonnej do zmarszczek absolutnie niedozwolone jest korzystanie z solarium.
Noi filtr 7 dni w tygodniu.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 01:10   #14
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: 22 lata ... zmarszczki...błagam o pomoc

No to rzeczywiście masz problem... Uważam, że przede wszystkim powinnaś naprawdę mocno nawilżać skórę a oprócz tego zastosować się do zaleceń Wizażanek. Chyba niestety jedynie zabiegi mogą Ci pomóc w usunięciu zmarszczek.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.