Pytanie o krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 17:40   #1
lukegr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Wink

Pytanie o krem


Chciałbym zasięgnąć informacji ta temat kremów z filtrem. I moje pytanie do Pań ponieważ bardziej jesteście z tematem.
Jak to jest z tymi kremami z filtrem, Kiedy należy go stosować, czy wolno mieszać z innymi kremami.???
Mam 25 lat (cerę mieszaną ) używam do codziennej pielęgnacji Cethapil ( do mycia twarzy) a z kremów to tylko krem z AA Men 20+ Dynamic ( nawilżająco matujący żel do pielęgnacji twarzy) Czy w okresie wiosna lato powinienem zakupić (kiedy jestem na słońcu) krem z filtrem ( jaki będzie dobry dla cery mieszanej???)
Proszę drogie Panie o wtajemniczenie mnie w temat
lukegr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 08:18   #2
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Pytanie o krem

Kremy z filtrem sa bardzo potrzebne bo hamuja dostep promieni uv do twarzy, czy jakos tak. Raczej mozna zrobic tak ze nakladasz krem i na to filtr. Ogolnie one zapobiegaja procesom starzenia i w kazdej porze roku sa potrzebne, szczegolnie w lato. Nie uzywalam jeszcze zadnego wiec nie wiem co moge ci polecic
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:46   #3
lukegr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Pytanie o krem

będąc w aptece ostatnio polecano mi Iwostin chyba najtańszy jaki był w aptece.
Czyli do kremu który używam bez problemu mogę nałożyć następny z filtrem, oczywiście po odczekaniu iż ten poprzedni wyschnie.
Koleżanka używa coś w sprayu z filtrem (nie pamiętam nazwy ale jest jak tonik) czy dla mężczyzn również może być ??
lukegr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 07:32   #4
Nessa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Pytanie o krem

ja od siebie mogę polecić La Roche Posay Anthelios, u mnie sprawdza się najlepiej, kiedyś używałam 50+ teraz 30+ po prostu jest mniej tłusty i skóra lepiej go wchłania
krem z filtrem to podstawa jeśli chcesz na dłużej zachować młodą twarz, ochrona przed słońcem jest bardzo ważna
anthelios stosuję razem z kremem nawilżającym(jeśli mam taka potrzebę) uzywam do cery tłustej i mieszanej


trochę bieli więc wskazane troszkę pudru ja na co dzień stosuje podkład, ładnie się na nim rozciera
Nessa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:37   #5
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Pytanie o krem

Cytat:
Napisane przez lukegr Pokaż wiadomość
będąc w aptece ostatnio polecano mi Iwostin chyba najtańszy jaki był w aptece.
Czyli do kremu który używam bez problemu mogę nałożyć następny z filtrem, oczywiście po odczekaniu iż ten poprzedni wyschnie.
Koleżanka używa coś w sprayu z filtrem (nie pamiętam nazwy ale jest jak tonik) czy dla mężczyzn również może być ??
masz cerę mieszaną, jak nałożysz wcześniej krem a potem filtr (który sam w sobie ma konsystencję tłustą i przeważnie tworzy biały widoczny film na cerze) to szybko ci się twarz przetłuści

lepiej wybierz się do apteki, najlepiej takiej typu superpharm i popros panie o próbki
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.