Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 15:19   #1
SweetChildOMine
Raczkowanie
 
Avatar SweetChildOMine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39

Co mogłabym w sobie zmienić?


Jak widać nie mam zbyt ładnej twarzy, ale technika makijażu posunęła się na tyle, że niemal każdą niedoskonałość można sprytnie zamaskować. Mam pytanie - co Waszym zdaniem tu zawadza i jak można by to było skorygować? Stosuję lekki makijaż, ostatnio coraz więcej czytam i oglądam, jednak jeżeli jest tu ktoś 'w temacie' bardzo proszę o porady Dodam, że mam 15 lat i niestety ciągle walczę z trądzikiem -.-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4011.jpg (157,3 KB, 732 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dscf4615u.jpg (57,8 KB, 807 załadowań)
SweetChildOMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:48   #2
mariaa15
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 195
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Na Twoim miejscu dodałabym do make up'u kreskę czarnym eyelinerem i krem BB, a także odrobinę tuszu do rzęs. Poza tym zrób sobie grzywkę na bok, będzie dobrze. Uważam że nie jesteś brzydka, jesteś ot, taka zwykła
mariaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:22   #3
MiuMiu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 274
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Masz boskie oczy i bardzo ładne, pełne usta. Wydaje mi się, że masz dość szeroką twarz. Może nie podnoś tak włosów do góry, tylko zrób przedziałek na środku tak żeby włosy naturalnie opadały na twarz albo tak jak wyżej - grzywka na bok Tusz do rzęs, kredka, podkład, róż do policzek i błyszczyk Wydaje mi się, że wystarczy
MiuMiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:48   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Wystarczy wyrównać koloryt twarzy dobrym kryjącym podkładem- przetestuj dermablend. Ja używam od lat i mam do niego zaufanie. Poleca go na youtube osobom z trądzikiem jedna z moich ulubionych makijażystek- Lisa Eldridge więc to nie tylko mój wymysł.
Jest sporo jej filmików na youtube, także makijaże dla nastolatek.
Oczy podkreślać bo masz piękne i duże.
Ja bym szła w cienie kontrastujące z tęczówką. Niekoniecznie w czarny eye liner bo on na młodej osobie często wygląda ciężko.
usta też- bardzo ładny kształt.
Włoski podciąć po ciut zniszczone (przesuszone). Możesz spróbować olejowania włosów. Mogłabyś włosy troszkę przyciemnić mocniejszym brązem, byłby ładny kontrast z barwą oka.
Do oczu polecam ciemne zielenie, granaty, fiolety.
Jest masa filmików i porad jak malować brązowe oczy.
Podstawa dla ciebie to wyrównanie kolorytu cery.
Czyli dobry kryjący podkład i puder transparentny (jeśli masz cerę mieszaną lub tłustą).

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Tu filmik z makijażem Lisy na problemy trądzikowe:
http://www.youtube.com/watch?v=Jwngb...9&feature=plcp
Może Ci się przyda.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:32   #5
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez SweetChildOMine Pokaż wiadomość
Jak widać nie mam zbyt ładnej twarzy, ale technika makijażu posunęła się na tyle, że niemal każdą niedoskonałość można sprytnie zamaskować. Mam pytanie - co Waszym zdaniem tu zawadza i jak można by to było skorygować? Stosuję lekki makijaż, ostatnio coraz więcej czytam i oglądam, jednak jeżeli jest tu ktoś 'w temacie' bardzo proszę o porady Dodam, że mam 15 lat i niestety ciągle walczę z trądzikiem -.-
Ty tak serio ? Przecież jesteś śliczna, masz bardzo dziewczęcą buzię.
Tak ładnie wyglądać bez makijażu to rzadkość. Krem tonujący/lekki podkład i tusz. Więcej chyba Twoja buzia nie potrzebuje..
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:19   #6
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Ty tak serio ? Przecież jesteś śliczna, masz bardzo dziewczęcą buzię.
Tak ładnie wyglądać bez makijażu to rzadkość. Krem tonujący/lekki podkład i tusz. Więcej chyba Twoja buzia nie potrzebuje..
zgadzam się
a co do tuszowania, to wg mnie najlepiej jednak wybrać się do dermatologa, żeby wyleczyć trądzik a nie maskować go kosmetykami - wtedy makijaż będzie Ci potrzebny tylko do podkreślania atutów a nie do kamuflażu, a Ty będziesz czuć się pewniej i będziesz miała zdrową skórę
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:56   #7
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Ach ajk ja nie mogę słuchac jak ładne dziewczyny mówią coś typu "wiem, że nie mam ładnej twarzy...". Nie wiem czy to tak na przekór, żeby wszyscy zaprzeczali?
Ale do rzeczy )) masz dość szerokie czoło i ja bym na Twoim miejscu postawiła na ukośną luźno opadającą grzywkę. Nie taką ciężką zasłaniającą całe czoło, tylko po prostu tak pocieniować włosy nad czołem żeby trochę je osłaniały. Do tego delikatny makijaż oczy w stylu kreska i tusz, może być jakiś perłowy cień. I przede wszystkim, do okragłej buzi, dla jej wymodelowania polecam Ci używanie różu lub brązera, żeby trochę buźkę wyszczuplić i podkreślić kości policzkowe.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 12:46   #8
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Ja też w Twoim przypadku postawiłabym na bardzo delikatny makijaż - lekki podkład, tusz do rzęs i trochę różu i bronzera - one wydłużą, zaokrąglą i wyszczuplą twarz. Co do grzywki - zgadzam się z poprzedniczkami - grzywka na bok, cieniowana Jesteś jeszcze młodziutka i nie ma sensu katować skóry ciężkimi kosmetykami i mocnym makijażem - naturalność górą!
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 22:00   #9
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

jestes bardzo ładna ja bym nic nie zmieniała zadbałabym o cere by byla gladka blyszczy i tusz do rzes nic wiecej jestes naturalna pieknoscia
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 22:04   #10
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Jeszcze z cztery lata i będziesz rozchwytywana pięknością, nie martw się, masz świetny tym urody.
Póki co, jedynie co mogę Ci zaproponować, to jakiś delikatny makijaż oczu w postaci tuszu do rzęs i ewentualnie antybakteryjny korektor/krem tonujący do cery problemowej, żeby sobie nie zaszkodzić.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 18:45   #11
SweetChildOMine
Raczkowanie
 
Avatar SweetChildOMine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Nie narzekam po to, aby ludzie zaprzeczali, po postu taka zawsze była opinia innych i do tego przywykłam . Brzydka? No trudno brzydka, nie ma nad czym rozpaczać, tylko starać się żeby nie było gorzej :P Dlatego mnie bardzo zaskoczyłyście! Ale przejdźmy do rzeczy - dziękuję za wszelkie porady, już zaczynam z nich korzystać Zastanawiam się jeszcze jak sprytnie skorygować szeroko rozstawione oczy, tzn jak je "przybliżyć" do nosa? Mało osób ma taki problem, ale jestem ciekawa jaka jest Wasza opinia

Dziękuję i pozdrawiam
SweetChildOMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 21:47   #12
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

poszukaj w tym kierunku http://www.snobka.pl/artykul/makijaz...wionych-4819/2
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 22:06   #13
florac
Raczkowanie
 
Avatar florac
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 86
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

jeżus maria, taka śliczna a taka krytyczna
Taka buzia to też atut. Popatrz na Magdalenę Frąckowiak, która ma też dość. wyjątkowy kształt buzi.
Z Twoim możesz wyglądać jak porcelanowa laleczka.
Podkreślaj oczy, delikatnie. Może jakas cieniutka kreseczka, lekko wycieniowana powieka, podkręcone rzęski? I na ustach owocowy błyszczyk. Spróbuj także różem, brązerem i rozświetlaczem wykonturować twarzyczkę.
Wyglądasz bardzo młodo, nie widzę też większych problemów z cerą, także myślę że krem tonujący/ krem bb + korektor na jakieś większe niespodzianki. Wszystko utrwalasz lekkim, niezapychającym pudrem i voila!
florac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 22:08   #14
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Przedmówczyni podała świetny link.
Oprócz tego pomogłoby, gdyby brwi były trochę bliżej siebie. Jesli je wyskubujesz, to pozwól im troccę odrosnąć ku środkowi, jeśli są takie naturalnie to może da się delikatnie poprawić kredką
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 00:41   #15
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Co mogłabyś w sobie zmienić? Wydaje mi się, że nie ma potrzeby niczego zmieniać.

Jesteś bardzo ładna i charakterystyczna, a młodzieńcza świeżość to Twój atut, więc ewentualnie można pokombinować z makijażem, ale oby nie za bardzo.
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 06:55   #16
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Masz urode modelki! Serio, bardzo ciekawa twarz i fotogeniczna. Nic nie zmieniaj.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 15:38   #17
urodawdziekpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

nic nie zmieniaj, jesteś naturalna i pozostań jak najdłużej...
__________________
Moda i Meble to moja pasja...
urodawdziekpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:33   #18
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Nie wiem chyba za bardzo przejmujesz się opinią innych. Jeżeli ty nie czujesz się ładna to inni tego nie dostrzegą. Musisz zrobić wszystko żeby się zaakceptować. Nie ma ludzi idealnych. Każdy ma coś tam. Ja mam 22 lata i dalej leczę trądzik delikatny ale jest. No i nie będę płakać ani walić tony tapety. Nie można się tak wszystkim przejmować. Moim zdaniem wyglądasz bardzo ładnie. Jedyne co to poleciła bym ci olejowanie włosów, żeby były lśniące zdrowe i pięknie się kręciły
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:19   #19
Trischell
Raczkowanie
 
Avatar Trischell
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 62
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Jesteś śliczną dziewczyną i nie daj sobie nikomu wmówic, że jest inaczej! Na Twoim miejscu, podobnie jak radzą dziewczyny, zrobiłabym sobie przedziałek na środku, co optycznie wyszczupli Twoją twarz. Ze względu na Twój mlody wiek, skupiłabym się głownie na wyrównaniu kolorytu twarzy, może delikatny róż na kości policzkowe i podkreśliłabym oczy, kredka i dobry tusz do rzęs powinny załatwić sprawę. Masz cudowne pełne usta, wystarczy, że podkreślisz je bezbarwnym błyszczykiem i będzie cudownie! Trzymaj się i więcej pewności siebie Kochana, bo całe życie przed Tobą !
Trischell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 23:40   #20
SweetChildOMine
Raczkowanie
 
Avatar SweetChildOMine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
witam. Mam taka okrągłą twarz, wręcz 'szeroką'. Jak się uśmiecham wyglądam trochę jak pyza, a gruba raczej nie jestem :P Pomogłybyście mi coś wymyślić? Może zmienić kształt brwi? Jeśli tak to na jakie, zrobić je bardziej cienkie, bo o tym myślałam?

Załączam zdjęcia żebyście mogły lepiej ocenić. z góry dziękuję

Ps. Mam naturalnie proste włosy, na ostatnich zdjęciach widać efekty użycia lokówki :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6548.jpg (25,5 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (48,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4491.jpg (125,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4488.jpg (219,0 KB, 120 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-19 o 09:44 Powód: post pod postem
SweetChildOMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 00:08   #21
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza?

Dziewczyno gdzie Ty masz szeroka twarz sliczna jestes jedyny blad jaki widze to za jasne wlosy niestety,masz jasna zeby nie powiedziec porcelanowa cere i ten jasny kolor sie zlewa i nie widac Ciebie
przyciemnij go o 2-3 tony ewentualnie kilka refleksow o 3 tony jasniejsze od calosci przy twarzy i bedzie super
jak juz chcesz wyszczuplic twarz to zrob dziubek i POD KOSCIAMI POLICZKOWYMI musnij bronzerem,prawie od ucha w dol,musnij bronzerem na zuchwach nie ruszajac brody,mozesz tez jasniejszym korektorem maznac front nosa lub bronzerem maznac nos po bokach,roz na policzki,jasniejszy puder pod oczy i jeszcze bronzerem mozesz musnac miejsce pod tak zwanymi zakolami efekt typowo wyszczuplajacy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:16   #22
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza?

szukaj w necie makijaży dla szeroko rozstawionych oczu.
może zainspiruj się Lily Cole? ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:21   #23
SarahJasmin
Raczkowanie
 
Avatar SarahJasmin
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 370
Dot.: Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza?

Nie wiem dlaczego rozjaśniłas włosy. Mialas bardzo ładny brąz. Ja bym go nawet troche przyciemniła.
Nie wiesz co to pyzata twarz.
SarahJasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 00:14   #24
Kaattiiee
Przyczajenie
 
Avatar Kaattiiee
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza?

SweetChild
i wybij sobie z głowy zmienianie kształtu brwi! a już na pewno nie na cieńsze, mało kto wygląda wtedy dobrze.
Masz śliczną buzię, podpisuje się pod poradami z bronzerem, naprawdę można świetnie, optycznie wysmuklić twarz, wiem po sobie
Kaattiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 00:30   #25
DuchowoMocna
Przyczajenie
 
Avatar DuchowoMocna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 26
GG do DuchowoMocna Send a message via Skype™ to DuchowoMocna
Dot.: Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza?

tak jak wspomniano- masz szeroko rozstawione oczy i to powoduje cały niechciany wygląd- NIE MASZ szerokiej twarzy...

w związku z tym możesz to optycznie skorygować czyli:

podkreślić np matowym cieniem w naturalnym kolorze popielatego jasnego brązu brwi od wewnątrz tj. tę część nad kącikami oka,
mówiąc prościej "przedłuż" sobie brwi tak aby kończyły się 1-2 mm za kącikiem oka
sprawi to, że przestrzeń między brwiami się skróci a oczy "zbliżą się do siebie" nos nie będzie wydawał się taki szeroki

makijaz oczu 1
możesz pokombinować z eyelinerem na całej długości powieki-
tj wewnętrzna strona oka cienko na górze oka cienko a na zewnętrznej coraz grubiej, musisz zrobić coś aby było widać że masz coś na oku wewnątrz co "przybliży do siebie oczy"

makijaz oczu 2
jeżeli się decydujesz na cienie to może jakieś naturalne brązy w wewnętrznym kąciku oczywiście musi być ciemniej
makijaz oczu 3
możesz zwyczajnie też kupić pędzelek np. w h&m do smoky eye
z dwoma końcami-jeden do eyelinera drugi do rozcierania cieni (polecam :P) następnie pomaluj oko eyelinerem- tj zewnętrzną część tak jak lubisz, potem pędzelkiem do eyelinera tym cienkim nabierz czarny matowy cien i lekko przyciskając pędzelek tuż nad rzęsami pomaluj oko cienką rozmytą kreską na górnej powiece, to samo tylko lżej możesz zrobić pod dolnymi rzęsami (oczywiscie nie zapomnij o podkladzie zanim nalozysz cien- tj albo baze albo podklad albo korektor bo cien nie bedzie sie trzymal)
Co to sprawi? Będzie robiło wrażenie gęstszych rzęs ktorych masz maluśko wewnątrz i przyblizy do siebie optycznie oczy

a co do twarzy to jak skorygowac powiedziano
masz bardzo ladne oczy normalnie jak u kim kardashian )hehe w sumei to cala mi ja przypominasz w wlosach brąz

masz swietne policzki- mozesz podkreslic je jakims delikatnym różem

jezeli nadal sie upierasz ze masz szeroka twarz- mozesz jedynie skorygowac bronzerem czolo- tj zbrązowic je po bokach- czolo nie bedzie tak rzucalo sie ze swoja szerokoscia w oczy
__________________
Some people are just born with tragedy in their blood.
DuchowoMocna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 00:53   #26
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak wyszczuplić twarz? Sprawić, by była delikatniejsza?

Cytat:
Napisane przez SweetChildOMine Pokaż wiadomość
witam. Mam taka okrągłą twarz, wręcz 'szeroką'. Jak się uśmiecham wyglądam trochę jak pyza, a gruba raczej nie jestem :P Pomogłybyście mi coś wymyślić? Może zmienić kształt brwi? Jeśli tak to na jakie, zrobić je bardziej cienkie, bo o tym myślałam?

Załączam zdjęcia żebyście mogły lepiej ocenić. z góry dziękuję

Ps. Mam naturalnie proste włosy, na ostatnich zdjęciach widać efekty użycia lokówki :P
Poszukaj instrukcji makijażu dla oczu szeroko rozstawionych.

Brwi i tak masz cienkie, już cieniej się nie da. Według mnie powinnaś odwrotnie, raczej zapuścić jak się da albo podkreślić cieniem.

Jak chcesz zwęzićtwarz, poszukaj instrukcji cieniowania twarzy, robi to sięmatowym bronzerem albo po prostu podkłądme lub pudrem w lekko ciemniejszym odcieniu.

I nie rób sobie zdjęć z ręki. Na takich zdjęciach każdy ma taki efekt, a ty na podstawie takiego zdjęcia oceniasz wygląd swojej twarzy i próbujesz dobierać gęstość brwi... w lustro popatrz.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.