Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-23, 10:32   #31
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
wlasnie wloski to ladne! Tylko lzejszy makijaz
Pisałam już że do zdjęc lubie mocny makijaż żeby konkretnie wyglądac, na codzien krem bb i tusz do rzęs w zupełności starczy.

Cytat:
Wow no nie wierzę, że aż tak można się zmienić. Dziewczyno wyglądasz pięknie i moim zdaniem dobrze Ci w takim jasnym blondzie, nie zmieniaj nic
Kurcze możesz być wskazówką dla innych, że można i da się zmienić. Jestem pod wrażeniem i może zdradzisz nam jak to osiągnęłaś
Odchudzałam sie przez 4 miesiące, jak wspominałam wczesniej schudłam 39 kg, ale dopadl mnie efekt-jojo. Było troche głodówki w pierwszych miesiącach potem postawiłam na warzywa i owoce i jogurt naturalny. Dużo spacerowałam, w domu robiłam sobie aerobik

Cytat:
kurde ja tez zazdroszcze figury! Robisz jakies cwiczenia?
obecnie nie, tylko spacery.
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:08   #32
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

metamorfoza oszalamiajaca

co do makijazu czy wlosow czy naprawde kazda musi wygladac na co dzien jakby wyszla z lozka i tylko wziela prysznic oraz zeby umyla?? chyba nie to wspaniale podkreslac kobiecosc i baardzo przykre patrzec jak wiele z nas wciaz najchetniej przekonaloby reszte do jakiegos kobiecego odpowiednika higieny typu woda i mydlo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:18   #33
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
;0

metamorfoza super
jak widać można schudnąć tylko wg mnie wyrzuć te rurki czy tam legginsy co je masz na 3 zdj. oszpecają Cię. Wyglądasz jakbyś miała ogromny tyłek a z 2 zdj widze że tak nie jest.
a mi sie bardzo podobają ogromne pupy u dziewczyn to prawdziwy afrodyzjak i na pewno bym to podkreslała na Twoim miejscu jesli jest zgrabny.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:53   #34
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
a mi sie bardzo podobają ogromne pupy u dziewczyn to prawdziwy afrodyzjak i na pewno bym to podkreslała na Twoim miejscu jesli jest zgrabny.
no mi własnie tez;D

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
metamorfoza oszalamiajaca

co do makijazu czy wlosow czy naprawde kazda musi wygladac na co dzien jakby wyszla z lozka i tylko wziela prysznic oraz zeby umyla?? chyba nie to wspaniale podkreslac kobiecosc i baardzo przykre patrzec jak wiele z nas wciaz najchetniej przekonaloby reszte do jakiegos kobiecego odpowiednika higieny typu woda i mydlo
Jestem też takiego zdania, własnie niektóre panie sie zooglądały za dużo polskich seriali gdzie naprawde tam stawiają na minmalizim w "kolorowych makijaż" tylko nude, i nie ważne ze jednego pudru ma nawalone duzo a oczy ma podkreslone tuszem i "jest wielce nude", wiadomo żeby nie wyglądac jak pajac, ale jak ktoś woli mocniejszy look w niektórych sytuacjach to nie ma co sie czepiac...
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:13   #35
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

kimusia 18 pomysl z serialami by wyjasnial dlaczego mnie ominela ta tendencja - nie znosze pl seriali
poza tym masz racje, ze pudru itd. wiekszosc tych aktorek ma nawalone mega porcje bo przeciez w dobrym tv da sie to dostrzec nawet kilkusekundowych scenkach ktore czasem widze w domu rodzicow
niemniej jestem zdania, ze urode trzeba podkreslac w sposob zauwazalny - nie krzyczacy z km- a jednak.
i z calym szacunkiem nurtuje mnie kiedy w pl minie ta tendencja na komunistycznie "wszystkie polki to '' i "na co dzien powinno sie ubierac w taki a taki sposob"... pomijajac pewne gruntowne zasady typu bielizna pod spodem to skoro masz wlasne cialo podkreslaj je jak Ci sie widzi, ale dlaczego u licha chcesz byc ekspertem od podkreslania cudzego? czy przypadkiem look to nie wyraz tez osobowosci i temperamentu??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:03   #36
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kimusia 18 pomysl z serialami by wyjasnial dlaczego mnie ominela ta tendencja - nie znosze pl seriali
poza tym masz racje, ze pudru itd. wiekszosc tych aktorek ma nawalone mega porcje bo przeciez w dobrym tv da sie to dostrzec nawet kilkusekundowych scenkach ktore czasem widze w domu rodzicow
niemniej jestem zdania, ze urode trzeba podkreslac w sposob zauwazalny - nie krzyczacy z km- a jednak.
i z calym szacunkiem nurtuje mnie kiedy w pl minie ta tendencja na komunistycznie "wszystkie polki to '' i "na co dzien powinno sie ubierac w taki a taki sposob"... pomijajac pewne gruntowne zasady typu bielizna pod spodem to skoro masz wlasne cialo podkreslaj je jak Ci sie widzi, ale dlaczego u licha chcesz byc ekspertem od podkreslania cudzego? czy przypadkiem look to nie wyraz tez osobowosci i temperamentu??

do te tego dochodzi kwestia odwagi i kreowania własnej osobowości, jestem za większą tolerancją, a nie że jak ktoś sie ciut wyróznia to zaraz od plastików go wyzywają
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:32   #37
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
już jej zazdrościcie... po co ma zmieniać na ciemny blond i robić się na ponurą babcię jak jasny ją rozświetla wygląda świeżo i pięknie. naturalniejszy makijaż ,mniej podkreślaj oczka na co dzień i będzie ok. ale każda zazdrosna karze zmienić na gorsze ,więc nie słuchajncie niektórych wizażanek,bo jak czytam te metamorfozy to jak dziewczyna wygląda ładnie to karzą jej zmienić się na gorsze ;p zauważyłam taki fenomen tutaj... ja umiem oceniać obiektywnie bo nic nikomu nie zazdroszczę

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

a teraz pytanie do autorki: piersi powiększałaś czy masz tak uniesione dzięki stanikowi?

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

a teraz pytanie do autorki: piersi powiększałaś czy masz tak uniesione dzięki dobrze dobranemu stanikowi?
dla twojej wiadomosci nikomu niczego nie zazdroszcze napisalam przeciez ze ma piekna figure i piekna twarz tylko MOIM ZDANIEM lepiej wygladalaby w ciemnym blondzie ale widze ze nie wolno miec swojego zdania...
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 15:26   #38
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Wyglądasz prze-cu-do-wnie, wspaniała metamorfoza!!! Ekstra kolorek włosów, nie zmieniaj go, nie przyciemniaj... jest super. Figura też
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:54   #39
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

na prawde świetnie wyglądasz
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:55   #40
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Arrow Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Wizazanka wyżej ma racje i napisała dokładnie to co i ja chciałam
Nic nie zmieniaj bo wygladasz po prostu swietnie , gratuluje metamorfozy i Jestes przykładem na to ze można osiągnąć sukces jeżeli sie tego chce
Super tak trzymaj
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 18:13   #41
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Z twarzy i włosów trochę plastikowo wyglądasz, ale figurę masz bardzo fajną aż dziwo, że z cycków nie schudłaś, nie fair
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 18:28   #42
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

A daj więcej fotek
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:25   #43
Blackrose06
Raczkowanie
 
Avatar Blackrose06
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 227
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Ja jestem w szoku, oczywiście pozytywnym Według mnie teraz wyglądasz świetnie, a fiigura..marzenie !!!
Blackrose06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:30   #44
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Proszę więcej i jedno w czarnych zaraz po schudnięciu, wtedy bylam jeszcze szczuplejsza... jedno jak mnie naszlo na ciemny blond, i aktualne blond...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarne.jpg (26,4 KB, 536 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg promocja dzien kobiet 1008-175.jpg (38,4 KB, 464 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rudosc.jpg (56,7 KB, 424 załadowań)
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 19:46   #45
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

na tym zdjęciu w czarnych włosach moim zdaniem jesteś troszkę zbyt koścista, teraz jest dużo lepiej!
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 08:24   #46
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

To jest normalnie niemozliwe! Niech koledzy z klasy zaluja!!!!
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 09:40   #47
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
To jest normalnie niemozliwe! Niech koledzy z klasy zaluja!!!!

No własne po latach chamskiego dopieprzania , klku sie zdarzyło chciec mnie gdze zaprosic, ah ta satysfakcja;D
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 20:57   #48
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
dla twojej wiadomosci nikomu niczego nie zazdroszcze napisalam przeciez ze ma piekna figure i piekna twarz tylko MOIM ZDANIEM lepiej wygladalaby w ciemnym blondzie ale widze ze nie wolno miec swojego zdania...
oczywiście ,że można mieć swoje zdanie,ale po co radzisz jej aby zmieniła na ciemny blond skoro jasny jej pasuje? co innego gdyby nie pasował... to,że Ty nie trawisz jasnego blondu to cały świat się dla Ciebie nie zmieni. Ja nie lubię ciemnych włosów-preferuję tylko jasne,bo większości Polek pasują jasne,taka nasza uroda. Ale podziwiam zarówno naturalne brunetki z ciemnymi oczami i ciemną oprawą ,lecz naturalnie,nie robienie z siebie brunetki na siłę. Za plastik uważam właśnie te wszystkie ,,czarnule,, z gimnazjum z toną ciemnego podkładu i czarną kredką pod oczami lub wersja light czyli twarz kompletnie biała ,czarna kredka pod oczy i czarne włosy. znam taką jedną dziewczyne,która nie trawi jasnego blondu i ciągle namawia mnie na ciemny,a nosiłam kiedyś taki ,wyglądam staro i jak bym piła miesiąc,nie ważne czy ciemny blond,czy czarny czy ciepły brąz ,każdy ciemny mnie gasi. Tak samo jest w przypadku autorki

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kimusia18 Pokaż wiadomość
No własne po latach chamskiego dopieprzania , klku sie zdarzyło chciec mnie gdze zaprosic, ah ta satysfakcja;D

wyobrażam to sobie naprawdę jesteś inną dziewczyną,trudno uwierzyć,że to Ty na tych zdjęciach w ciemnych włoskach,zgarbiona,smutna .. a teraz wow
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 11:14   #49
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez Kimusia18 Pokaż wiadomość
No własne po latach chamskiego dopieprzania , klku sie zdarzyło chciec mnie gdze zaprosic, ah ta satysfakcja;D

Oj, niech żałują Wyglądasz fenomenalnie, tak trzymaj
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 11:18   #50
mariposaszeptem
Raczkowanie
 
Avatar mariposaszeptem
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 30
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Ja nie rozumiem jednego. Jeżeli podoba ci się twój obecny wygląd, dlaczego wrzucasz poprawione zdjęcia?

A co do samego wyglądu... założyłaś tu temat, więc powinnaś być przygotowana na krytykę ze strony innych, nie każdemu przecież może się podobać to, jak wyglądasz. I nie rozumiem twojego oburzenia - nikt cię nie wyzywa, nie poniża... po prostu dziewczyny wyrażają własne zdanie, a jeżeli jest inne od twojego, to czy świat się wali? Nie sądzę też, żeby chodziło tu o zazdrość. Po prostu tobie jest w niesmak, że komuś może się nie podobać.

I z tego, co widzę, opinie dzielą się na dwie grupy - jednej podoba się, co robisz, jak wyglądasz, drugiej grupie nie. Szczerze, należę do tej drugiej grupy. I wcale nie dlatego, że jestem przyzwyczajona do seriali czy stonowanego makijażu. Jeżeli ktoś w czymś wygląda ładnie, nie ważne co ma na sobie, jaki makijaż, jakie kolory... Każdemu w czym innym jest po prostu do twarzy. Łagodzisz swoje rysy w photoshopie, a to znaczy, że jednak nie podobają ci się zdjęcia, które wrzucasz, co prowadzi do jeszcze jednego wniosku, że nie pasuje ci aż tak mocny makijaż, bo wyostrza twoje rysy twarzy. To moja subiektywna opinia, po prostu piszę to, co widzę i zaznaczam raz jeszcze, żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli - nie mam w tym żadnego interesu, żeby pisać ci nie wiadomo co nie wiadomo po co. Najpierw zaintrygował mnie twój wątek, potem przejrzałam zdjęcia i opinie i postanowiłam się wypowiedzieć. Ot, co. Więc co do makijażu... Trochę za mocny. Nawet na rzęsach widać, że tusz układa się w grudki, nie są ładnie wyczesane. Istnieje granica między pięknem a kiczem, którą moim zdaniem lekko przekraczasz. A po co ci to piszę, nie po to, aby zgnębić, a po to, aby dać ci jakąś dobrą radę - po prostu popracuj nad sobą, nie zatrzymuj się na tym etapie, a dojdziesz do perfekcji.
mariposaszeptem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:16   #51
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez mariposaszeptem Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem jednego. Jeżeli podoba ci się twój obecny wygląd, dlaczego wrzucasz poprawione zdjęcia?

A co do samego wyglądu... założyłaś tu temat, więc powinnaś być przygotowana na krytykę ze strony innych, nie każdemu przecież może się podobać to, jak wyglądasz. I nie rozumiem twojego oburzenia - nikt cię nie wyzywa, nie poniża... po prostu dziewczyny wyrażają własne zdanie, a jeżeli jest inne od twojego, to czy świat się wali? Nie sądzę też, żeby chodziło tu o zazdrość. Po prostu tobie jest w niesmak, że komuś może się nie podobać.

I z tego, co widzę, opinie dzielą się na dwie grupy - jednej podoba się, co robisz, jak wyglądasz, drugiej grupie nie. Szczerze, należę do tej drugiej grupy. I wcale nie dlatego, że jestem przyzwyczajona do seriali czy stonowanego makijażu. Jeżeli ktoś w czymś wygląda ładnie, nie ważne co ma na sobie, jaki makijaż, jakie kolory... Każdemu w czym innym jest po prostu do twarzy. Łagodzisz swoje rysy w photoshopie, a to znaczy, że jednak nie podobają ci się zdjęcia, które wrzucasz, co prowadzi do jeszcze jednego wniosku, że nie pasuje ci aż tak mocny makijaż, bo wyostrza twoje rysy twarzy. To moja subiektywna opinia, po prostu piszę to, co widzę i zaznaczam raz jeszcze, żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli - nie mam w tym żadnego interesu, żeby pisać ci nie wiadomo co nie wiadomo po co. Najpierw zaintrygował mnie twój wątek, potem przejrzałam zdjęcia i opinie i postanowiłam się wypowiedzieć. Ot, co. Więc co do makijażu... Trochę za mocny. Nawet na rzęsach widać, że tusz układa się w grudki, nie są ładnie wyczesane. Istnieje granica między pięknem a kiczem, którą moim zdaniem lekko przekraczasz. A po co ci to piszę, nie po to, aby zgnębić, a po to, aby dać ci jakąś dobrą radę - po prostu popracuj nad sobą, nie zatrzymuj się na tym etapie, a dojdziesz do perfekcji.
autorko wstaw może swoje zdjęcia bez makijażu lub z lekkim, bo z tym makijażem to chyba nie dadzą Ci spokoju. Przywaliły się jak nie wiem, nawet grudki tuszu zauważą. Wstaw zdjęcie bez make-up mocnego (pisałaś kilka razy,że tylko do zdjęć go robisz , ale jak ktoś się na coś uprze to nie ma rady ) trzeba udowodnić.
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:19   #52
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

ja ponownie proponuję zdjęcia bez photo shopa, wy naprawdę nie widzicie jak wstawione fotki są wygładzone? żeby nie było, ja nie twierdzę, że autorka brzydka jest tylko uważam, że zdjęcia ma lekko przekłamane
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:34   #53
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Hej, no teraz po tym jak zobaczyłam więcej zdjęć mogę powiedzieć, że bardzo mi się podoba to, że teraz czujesz się ze sobą lepiej i na pewno lepiej wyglądasz, ale odnoszę delikatne wrażenie, że popadasz ze skrajności w skrajność. z jednej str mało atrakcyjne ciuchy, a z drugiej tak wyzywające, że aż wulgarne.. Jeśli liczba w twoim loginie to twój wiek, to ok, jestes bardzo młoda wyszalej sie, bo i kiedy to zrobisz? przyjmij jednak krytykę z godnością, przyszłaś pochwalić się swoją metamorfozą, więc raczej oczekiwałaś komentarzy. nie da się mieć tylko takich ktore będą Ci się podobać
Podoba mi się, że masz kolor blond, a koleżanka pisząc ciemniejszy blond, może wcale nie miała na myśli burego mysiego ? Jest tyle odcieni blondu, że spokojnie można mieć "ciemniejszy" i nadal być jasną blondynką.
mam taką koleżankę. nosila elegancki jasny blond, a potem?...przyciemnila o jeden (!!!) ton i nie miacie pojęcia jak dzięki temu wypiękniała. nie zawsze ten jasniejszy jest najlepszy
dodaj proszę choć jedno dobrej jakości zdjęcie bez photoshopa bez przeróbek w normalnym świetle, chce ocenić odcień skóry, albowiem to do niego dobiera się kolor włosów przede wszytkim.

masz piekne oczy, nos, usta super figurę! gratuluję takiej przemiany! i przede wszytkim chęci aby tego dokonać!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:51   #54
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
oczywiście ,że można mieć swoje zdanie,ale po co radzisz jej aby zmieniła na ciemny blond skoro jasny jej pasuje? co innego gdyby nie pasował... to,że Ty nie trawisz jasnego blondu to cały świat się dla Ciebie nie zmieni. Ja nie lubię ciemnych włosów-preferuję tylko jasne,bo większości Polek pasują jasne,taka nasza uroda. Ale podziwiam zarówno naturalne brunetki z ciemnymi oczami i ciemną oprawą ,lecz naturalnie,nie robienie z siebie brunetki na siłę. Za plastik uważam właśnie te wszystkie ,,czarnule,, z gimnazjum z toną ciemnego podkładu i czarną kredką pod oczami lub wersja light czyli twarz kompletnie biała ,czarna kredka pod oczy i czarne włosy. znam taką jedną dziewczyne,która nie trawi jasnego blondu i ciągle namawia mnie na ciemny,a nosiłam kiedyś taki ,wyglądam staro i jak bym piła miesiąc,nie ważne czy ciemny blond,czy czarny czy ciepły brąz ,każdy ciemny mnie gasi. Tak samo jest w przypadku autorki

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------




wyobrażam to sobie naprawdę jesteś inną dziewczyną,trudno uwierzyć,że to Ty na tych zdjęciach w ciemnych włoskach,zgarbiona,smutna .. a teraz wow

doradzilam jej ciemny blond dlatego ze MOIM ZDANIEM by jej pasowal .. slowo moim zdaniem pisze duza litera zeby ci uswiadomic ze kazdy czlowiek ma inny gust inne zdanie i ma prawo je wyrazac

co do autorki jak juz powiedzialam masz piekna buzie i piekne cialo ale skoro nie chcesz metamorfozy to moze wstaw swoje zdjecia na watku o odchudzaniu zeby dac sile i motywacje innym dziewczynom? mysle ze to dobry pomysl
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 23:18   #55
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez mariposaszeptem Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem jednego. Jeżeli podoba ci się twój obecny wygląd, dlaczego wrzucasz poprawione zdjęcia?

A co do samego wyglądu... założyłaś tu temat, więc powinnaś być przygotowana na krytykę ze strony innych, nie każdemu przecież może się podobać to, jak wyglądasz. I nie rozumiem twojego oburzenia - nikt cię nie wyzywa, nie poniża... po prostu dziewczyny wyrażają własne zdanie, a jeżeli jest inne od twojego, to czy świat się wali? Nie sądzę też, żeby chodziło tu o zazdrość. Po prostu tobie jest w niesmak, że komuś może się nie podobać.

I z tego, co widzę, opinie dzielą się na dwie grupy - jednej podoba się, co robisz, jak wyglądasz, drugiej grupie nie. Szczerze, należę do tej drugiej grupy. I wcale nie dlatego, że jestem przyzwyczajona do seriali czy stonowanego makijażu. Jeżeli ktoś w czymś wygląda ładnie, nie ważne co ma na sobie, jaki makijaż, jakie kolory... Każdemu w czym innym jest po prostu do twarzy. Łagodzisz swoje rysy w photoshopie, a to znaczy, że jednak nie podobają ci się zdjęcia, które wrzucasz, co prowadzi do jeszcze jednego wniosku, że nie pasuje ci aż tak mocny makijaż, bo wyostrza twoje rysy twarzy. To moja subiektywna opinia, po prostu piszę to, co widzę i zaznaczam raz jeszcze, żeby mnie wszyscy dobrze zrozumieli - nie mam w tym żadnego interesu, żeby pisać ci nie wiadomo co nie wiadomo po co. Najpierw zaintrygował mnie twój wątek, potem przejrzałam zdjęcia i opinie i postanowiłam się wypowiedzieć. Ot, co. Więc co do makijażu... Trochę za mocny. Nawet na rzęsach widać, że tusz układa się w grudki, nie są ładnie wyczesane. Istnieje granica między pięknem a kiczem, którą moim zdaniem lekko przekraczasz. A po co ci to piszę, nie po to, aby zgnębić, a po to, aby dać ci jakąś dobrą radę - po prostu popracuj nad sobą, nie zatrzymuj się na tym etapie, a dojdziesz do perfekcji.

Ale co wam do tego, że przerabia swoje zdjęcia ? Widać czarno na białym, że dziewczyna się zmieniła ( dla mnie zdecydowanie na plus ). 'Wstaw zdjęcie w delikatniejszym makijażu", "Tusz układa się w grudki" - co jeszcze ? Jej się podoba, jest zadowolona ze zmiany - nic tylko się cieszyć i pogratulować samozaparcia, walki nad samą sobą. Ale nie oczywiście musi być wytykanie "grudek na rzęsach" i buk wie czego.
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 13:13   #56
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

dziewczyny krytykujace przerobione fotki czy ktoras z Was ma kontakt z fotografia ? bo dopoki nie mialam uwazalam, ze przerobione fotki to zbrodnia, az nagle moja sis zaczela pozowac profesjonalnej osobie i co sie okazalo? ze na moich zdjeciach nie wyglada nawet odrobine realnie, jak na co dzien, a na jej przed czymkolwiek - zupelnie inaczej. Zeby moje zdjecia cokolwiek realnie pokazaly musialy byc przerobki, na zdjeciach profesjonalisty nie. do czego zmierzam? jesli zdjecie robi osoba, ktora nie umie nic poza pstrykaniem i tyle to zeby oddac realny efekt trzeba dopracowac

co do czepiania sie tuszu do rzes - na mily Bog mam minimalna wade wzroku i chyba kilka razy w zyciu mi sie udalo miec rozczesane rzesy, litosci

co do autorki - wstawilas zdjecia i pewnie nie liczylas na niektore reakcje, niemniej faktem jest , ze poddajac sie ocenie musimy sie liczyc z tym, ze niektorym po prostu cos sie nie spodoba. stad moja rada- jesli sie przejmujesz nie wsawiaj fotek, a jesli chcesz byc inspiracja dla innych dziewczyn z nadwaga - po prostu znajdz forum/watek odpowiedni
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 14:39   #57
WiemTo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 70
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

A dałoby radę dostarczyć zdjęcie pupy?
WiemTo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 14:43   #58
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

nie wiem jak można obiektywnie ocenić zmianę jeżeli nie widzi się fotek bez przeróbek. Wg mnie to naciąganie rzeczywistości, co autorce wątku szkodzi wstawić zdjęcie bez przeróbek skoro tak się zmieniła na plus?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 15:08   #59
malena678
Raczkowanie
 
Avatar malena678
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 78
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Moim zdaniem wyglądasz zaj.ebiście! I w tym jasnym blondzie i w tych pozach ubraniach makijażu , we wszystkim! Należą Ci się gratulacje i to ogromne, a takie wytykanie teraz nierozczesanego tuszu na rzęsach to śmiech na sali Nierozczesane rzęsy to dziś mam ja bo k....mać kupiłam tusz w chińczyku za rózowe opakowanie i teraz mam kuku dla mnie samej Podsumowując wyglądasz super, cyc do przodu głowa do góry i każdy Twój. Heja
malena678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 21:13   #60
LaPanteraRosa
Przyczajenie
 
Avatar LaPanteraRosa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Moja metamorfoza czyli -27 kg i zmiana włosów:)

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
a mi sie bardzo podobają ogromne pupy u dziewczyn to prawdziwy afrodyzjak i na pewno bym to podkreslała na Twoim miejscu jesli jest zgrabny.




Mnie tez sie podobaja brazylijskie pupcie. (czywiscie brazylijskie to ksztaltne, a nie otyle ! zeby nie mylic pojec) A mezczyzni wrecz za takimi szaleja hehe
LaPanteraRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.