Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails!

Notka

Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails! 50 Ambasadorek testuje online zestawy lakierów marki IsaDora, dzięki którym można stworzyć niezwykły efekt graffiti.
Ambasadorki na własnych wątkach-blogach przez 2 tygodnie będą dzielić się wrażeniami z używania lakierów i pochwalą niezwykłymi efektami stylizacji paznokci. Im ciekawsze wątki, tym lepiej!
Po dwóch tygodniach komisja konkursowa wybierze 25 najciekawszych, najbardziej oryginalnie prowadzonych wątków i nagrodzi autorki zestawami kosmetyków IsaDora o łącznej wartości 426zł każdy!

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 09:17   #61
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

mimbasku, jestes zywym przykładem na to, ze nawet jak sie nie jest paznokciowo uzdolnionym (ja do takiego grona nieszczęśliwców sie zaliczam) i malowanie jakichś ozdóbek graniczy z cudem, to dzieki tym lakierom mozna z duza lekkościa i łatwoscią fajne cuda wyczarowac
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 17:25   #62
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Klasyczny frencz budzi w kobietach takie same emocje, jak dyskusje na temat stosowania smoczka czy butelki. Ja w kwestii smoczka i butelki opinii wyrobionej jeszcze nie mam, natomiast w kwestii frencza wypowiadam sie od lat tak samo - oł jes, frencz na prezydenta! W mojej opinii manicure francuski jest bardzo elegancki, delikatny i kobiecy, mam go na dloniach na wszystkich uroczystosciach, glownie dlatego, ze pasuje do KAZDEJ kreacji. A tez powoduje, ze paznokcie wydaja sie czyste, co przydaje sie zwlaszcza na stopy latem - lubie te biale koncowki, ktore wygladaja, jakbym wlasnie wyszla od kosmetyczki. Inna sprawa, ze bardzo lubie chodzic na pedicure do kosmetyczki, bo sama nigdy nie jestem w stanie doprowadzic swoich stop do takiego idealnego stanu. O stopach w ciazy nie wypowiadam sie w ogole - mam spuchniete kostki i palce, nie siegam juz do paznokci, nie moge zawiazac butow, ledwo jestem w stanie wygiac sie tak, by wytrzec stopy po kapieli, wiec w najblizszej przyszlosci planuje pokonac swoje zazenowanie wywolane spuchnietymi stopami i wybiore sie do mojej pani Ewy na zrobienie stopek. Zostaly mi jeszcze 2 miesiace, albo stopy bedzie myl mi maz albo kupie sobie jakis pomagacz Diodaka dla emerytow.
Jako, ze jestem fanka frencza, juz z 10 lat mam swoj jeden ulubiony budyniowy lakier i jest to jedyny lakier, ktory kupuje regularnie - zadnym innym nie jestem tak wierna, do tych kolorowych sie nie przyzwyczajam. Dzisiaj wiec uzylam mojego waniliowego budyniu (konkurencyjna marka, wiec nie wymieniam nazwy), ze niby tak po francusku mialo byc, na gore czarny pekacz Black Tag (801) i TopCoat - bardzo mi sie ta baza podoba, lubie ten jej sliski blysk. Paznokcie skojarzyly mi sie z hmmm podlozem do storczykow, wiec pozuja storczyki [nie mam kompletnie reki do kwiatow, a one u mnie kwitna jak glupie - mam nadzieje, ze kiedy urodze i nie bede miala czasu na jakakolwiek pielegnacje kwiatow, moje storczyki nadal beda dzielnie walczyc o przetrwanie]. Budyn jest nalozony w 3 warstwach, pekacz w jednej, bardzo fajnie popekal i wyglada... No kurcze, fajnie wyglada!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (58,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,8 KB, 82 załadowań)
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 18:09   #63
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

fajny efekt
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 01:42   #64
moskwa
Raczkowanie
 
Avatar moskwa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Różowe z rajstopkami słodko-owocowe,
ale te storczykowe po francusku to coś bardziej dla mnie
moskwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 07:50   #65
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Też lubię francuski manicure a na stopy do kosmetyczki muszę się wybrać przed porodem

Bardzo fajnie
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:13   #66
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Gdybym miala okroic moja kolekcje lakierow do absolutnego minimum [co zapewne wkrotce sie stanie, bo przy dziecku pewnie i tak nie bede miala czasu na robienie paznokci, licze, ze zdaze chociaz wziac prysznic i umyc zeby], zostawilabym sobie trzy: budyn do frencza, krwista czerwien i ciemny fiolet, ktory mam dzisiaj na paznokciach. Budyn zostawilabym ten, co mam, bo jestem mu wierna, czerwony mam z ID, a fiolet zmienie na ktorys z IsaDory, bo naprawde widac roznice w kryciu pomiedzy tymi lakierami - te, ktore dostalam, kryja idealnie juz jedna warstwa, natomiast wiekszosc z tych, ktore mialam, kryja dopiero po dwoch. A ze ja jestem leniwa, lubie szybkie kosmetyki, a do tego wiem, ze juz wkrotce nie bede miala czasu na dwie warstwy, pisze to wszystko nie dlatego, zeby sie przypodobac producentowi, tylko zeby wszystkim mamusiom przyszlym i obecnym pokazac, ze jednak jest roznica. O ile w ogole jestescie w stanie myslec teraz o paznokciach, a nie o kocykach, butelkach, pajacykach i niedrapkach. Ja sie czasami lapie na tym, ze nadal za duzo mysle o sobie, ale z drugiej strony - ile to jest za duzo? I kto ma o mnie myslec, jak nie ja sama?
Niestety, nadal mam spuchniete dlonie i pewnie juz mnie to nie opusci do maja, w zwiazku z czym mam wrazenie, ze paznokcie wygladaja nieco groteskowo i nie wyszczuplaja ich nawet pionowe paski. Jako ze lakier Mauvement 710 zyskal spore grono fanek, uzylam go jako wyszczuplacza na ciemny fiolet innej firmy, ale nie wiem czy skutecznie zadzialal... Na wierzch 807 Pink Bite i Top Coat.
Ah jeszcze jedno spostrzezenie - tak, jak w kwestii dzieciecej odziezy jestem dosc konsekwentna jesli chodzi o kolory, tak nakladanie pekajacych lakierow burzy mi wszelka konsekwencje paznokciowa - to, co wydawalo mi sie fajne, okazuje sie byc niefajne, a to, co jest dziwne, ostatecznie ladnie wyglada. Kiedys na przyklad nigdy nie polaczylabym rozowego z fioletem, a dzis prosze, mam to na swoich dloniach wielorybka. Czy wielorybki maja dlonie?

Na zdjeciu opaska do wlosow, ktora kupilam sobie w dziale dzieciecym, niewykluczone wiec, ze wkrotce odziedziczy ja moja pierworodna. Fiolecik, wiec pasuje do paznokci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00151.jpg (60,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00154.jpg (56,0 KB, 78 załadowań)
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:46   #67
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Konkurs na pekajacego bloga zbliza sie ku koncowi, wiec czas na podsumowanie:
1) Bardzo sie ciesze, ze zostalam wybrana do testowania tych lakierow. Sama - siedzac w domu - pewnie bym nawet nie odkryla takiej nowosci na rynku. Nawet jesli nie wygram dodatkowych kosmetykow - IsaDora ma u mnie wielkiego plusa za uswiadomienie mnie, ze moge robic w domu cos wiecej niz tylko pakowanie i rozpakowywanie pralki i zmywarki. Przynajmniej do konca ciazy bede malowac paznokcie, o ile pozwoli mi na to opuchlizna, bo rzeczywiscie poprawia mi to humor, mimo, ze wieeeeeele brakuje mi do dziewczyn, ktore udzialaja sie w tym watku i tworza prawdziwe cudenka.
2) Lakiery maja swietne pedzle i widze, ze nie tylko ja to zauwazam - wystarczy jedno pociagniecie i pokrywaja caly paznokiec. Podkladowe bardzo fajnie kryja, ja je zostawiam z jedna warstwa. Pekacze - trzeba nimi porzadnie wstrzasnac przed nalozeniem, bo sa bardziej geste niz te podkladowe i przy braku dobrego wymieszania, moga tworzyc grudki. Wstrzasniete, nie mieszane!
3) Z pekaczami to jest roznie - nalozone cienka warstwa, tworza taki "pylek" na paznokciach, nalozone gruba - tworza grube plamy. Na pewno jednak zaskoczona jestem tym, ze przewidywane przeze mnie zestawienia kolorystyczne nie sprawdzily sie, natomiast te, do ktorych podchodzilam jak pies do jeza (jeze!) - byly strzalem w 10.
4) Jezeli wiec dzisiaj jest ostatni dzien bloga, to chcialam bardzo serdecznie podziekowac czytajacym, ktorym - mam nadzieje - spodobaly sie moje mamusino-paznokciowe wywody. I wklejam dzisiejsza kombinacje, ktora juz byla, ale teraz pekacz wyglada o wiele ladniej - praktyka czyni mistrza! Zdjecie zrobilam jadac do optyka - tak sie zaaferowalam tymi paznokciami, ze nie zauwazylam braku plynu do soczewek, wiec nadrabiam. A kombinacja czerwony + czarny wydaje mi sie idealna na paznokcie u stop (o ile bede w stanie nosic juz swoje skarpetki, a nie meza).
Dziekuje za uwage, mam nadzieje, ze sie podobalo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00108.jpg (48,0 KB, 63 załadowań)
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 18:44   #68
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Jaki ładny swatch na koniec
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 00:18   #69
moskwa
Raczkowanie
 
Avatar moskwa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Widać nadzieję na ostrą jazdę-kluczyki w dłoń i hajda na koń!

Dziękuję za śliczne prezentacje,trzymam kciuki, życzę powodzenia i radosnego rodzenia
moskwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 07:34   #70
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Mimbi pieknie wyszla ta czerwien i czern jestem zachwycona!!! Moj najulubienszy!!!!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 13:23   #71
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

mimbi fajnie tu u Ciebie,szkoda ze juz koniec
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 19:17   #72
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Niestety, ale Mimbi przebywa aktualnie w szpitalu, więc nawet nie ma jak pooglądać innych prac, albo podejrzeć wyników

Kochana Mimbi, z całego serca życzę szybkiego powrotu do domu i wygranej w konkursie))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 10:00   #73
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Gratulacje MIMBI!!!!!!!!!!!!!!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:24   #74
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Chcialam serdecznie podziekowac za Wasze kciuki i gratulacje. Jestem juz w domu, nadal z maluchem w brzuchu.
Dziekuje rowniez sponsorowi za nagrody, ogromnie sie ucieszylam!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 12:50   #75
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Dzisiaj kurier przywiozl paczke - oprocz nagrod spodziewanych, dostalam rowniez 3 przemile gratisy, za ktore rowniez dziekuje sponsorowi i Wizazowi
Teraz tylko czekac, az urodze i w koncu bede mogla wyjsc z lozka, w ktorym musze lezec do maja...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 13:05   #76
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Za górami za lasami mimbi tańczy z paznokciami

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dzisiaj kurier przywiozl paczke - oprocz nagrod spodziewanych, dostalam rowniez 3 przemile gratisy, za ktore rowniez dziekuje sponsorowi i Wizazowi
Ja też dziś dostałam i też z gratisami Lubię takie niespodzianki,a organizator pierwsza klasa-nie spodziewałam się,że tak szybko dostaniemy nagrody


Cytat:
Teraz tylko czekac, az urodze i w koncu bede mogla wyjsc z lozka, w ktorym musze lezec do maja...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.