Ślub za granicą - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-22, 20:28   #841
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez major4f Pokaż wiadomość
A co z gośćmi? Zapraszacie na swój własny koszt?
Raczej przy tak drogiej imprezie nie zaprasza się już gości...chociaż kto bogatemu zabroni albo np samych rodziców i/lub świadków
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 15:47   #842
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez major4f Pokaż wiadomość
A co z gośćmi? Zapraszacie na swój własny koszt?
My bedziemy sami we dwojke. Zawsze marzyl mi sie taki ślub dla rodzinki po powrocie spotkanie z tortem i szampanem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 21:38   #843
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez major4f Pokaż wiadomość
A co z gośćmi? Zapraszacie na swój własny koszt?
Jak już spotykałam się z tym, że ktoś organizował ślub za granicą, to były to śluby tylko we dwoje. Między innymi właśnie ze względu na koszty.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 12:23   #844
Hela896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
My bedziemy sami we dwojke. Zawsze marzyl mi sie taki ślub dla rodzinki po powrocie spotkanie z tortem i szampanem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Czy mogłabyś zdradzić na jakiej plaży odbył/odbędzie się ślub i agencje? Pozdrawiam
Hela896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 11:05   #845
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podbijam! Czy któraś organizowała ślub za granicą sama? Ja myślałam kiedyś o Grecji, Chorwacji, Włoszech, Cyprze...gdzieś stosunkowo blisko, żeby może nawet zaprosić kilka osób i nie wydać 20-30 tys...może wynająć autokar, a noclegi rodzinka (z 15-20 osób) sami opłacą, bez kupowania prezentów/dawania kopert? tylko nie wiem czy to by przeszło
My wlasnie jestesmy w trakcie organizacji slubu we Wloszech, tyle,ze u nas bedzie cywilny i mamy ok. 10 gosci (ktorym oplacamy noclegi, a czesci rowniez przelot/ przejazd). U nas pomysl spotkal sie z duzym entuzjazmem i mysle,ze gdybysmy poprosili o oplacenie przelotow/ noclegow zamiast prezentu to tez byloby ok, choc wiadomo - wszystko zalezy od gosci... Zamiast firmy mamy tez polecona Pania do wspolpracy za relatywnie niewielkie pieniadze ( w porownaniu do stawek firm eventowych)- i tak musielibysmy z koos skorzystac, bo potrzebujemy tlumacza na ceremonii, natomiast 90% tematow ogarniamy sami...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez major4f Pokaż wiadomość
A co z gośćmi? Zapraszacie na swój własny koszt?
My organizujemy slub we Wloszech i razem z nami bedzie ok. 11 osob.
Poza 2 osobami, pozostalym gosciom pokrywamy koszta transportu (albo samolot+ pociag, albo przejazd z nami samochodem), a dla wszystkich noclegi.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 08:26   #846
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Hela896 Pokaż wiadomość
Hej Czy mogłabyś zdradzić na jakiej plaży odbył/odbędzie się ślub i agencje? Pozdrawiam
Hej, slub odbyl sie na malej wyspie na Seszelach. Na grupie fb polecono mi miejscowego weddingplannera z ktorym wszystko zalatwilismy mailowo. Finalnie bylismy z niego bardzo zadowoleni. Jesli chciałabyś wiecej szczegolow - zapraszam na priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 12:53   #847
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
My wlasnie jestesmy w trakcie organizacji slubu we Wloszech, tyle,ze u nas bedzie cywilny i mamy ok. 10 gosci (ktorym oplacamy noclegi, a czesci rowniez przelot/ przejazd). U nas pomysl spotkal sie z duzym entuzjazmem i mysle,ze gdybysmy poprosili o oplacenie przelotow/ noclegow zamiast prezentu to tez byloby ok, choc wiadomo - wszystko zalezy od gosci... Zamiast firmy mamy tez polecona Pania do wspolpracy za relatywnie niewielkie pieniadze ( w porownaniu do stawek firm eventowych)- i tak musielibysmy z koos skorzystac, bo potrzebujemy tlumacza na ceremonii, natomiast 90% tematow ogarniamy sami...

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



My organizujemy slub we Wloszech i razem z nami bedzie ok. 11 osob.
Poza 2 osobami, pozostalym gosciom pokrywamy koszta transportu (albo samolot+ pociag, albo przejazd z nami samochodem), a dla wszystkich noclegi.
Podpowiesz jaki był całościowy koszt? Wiem, że teraz pewnie dużo więcej ale orientacyjnie?
Ew polecisz te agencję? Bo pewnie samemu ciężko to ogarnąć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 13:53:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.