Hybrydy a cena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-14, 23:20   #1
kasia406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 10

Hybrydy a cena


Hej dziewczyny mam pytanie, ile bierzecie za paznokcie hybrydowe ? Ja od zawsze chciałam robić paznokcie lub być makijażystka, jakiś czas temu kupiłam wszystko i zaczęłam robić sobie samej i mamie, tak mi się to spodobało ze nazbierałam na drogi kurs i teraz chciałam poćwiczyć na kimś aby wiadomo nabrać wprawy. Wystawiłam ogłoszenie na kilka lokalnych grup że zrobie hybrydy za 20 zł z dojazdem do klientki ( czyli tylko za zwrot kosztów materiału i paliwa ) i ku mojemu zdziwieniu bardzo dużo osób się zgłosiło ale dostałam tez mnóstwo komentarzy ze powinnam je robić za darmo z dojazdem. Zaznaczę tylko ze to nie jest kwestia kilku kilometrów tylko przeważnie 15-30 w jedna stronę. Uważam ze powinno mi się chociaż zwrócić za dojazd ale jak wy robiłyście gdy zaczynałyścje ? Za darmo czy jednak za symboliczne kilka zł ?
kasia406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 15:41   #2
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Hybrydy a cena

Cytat:
Napisane przez kasia406 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie, ile bierzecie za paznokcie hybrydowe ? Ja od zawsze chciałam robić paznokcie lub być makijażystka, jakiś czas temu kupiłam wszystko i zaczęłam robić sobie samej i mamie, tak mi się to spodobało ze nazbierałam na drogi kurs i teraz chciałam poćwiczyć na kimś aby wiadomo nabrać wprawy. Wystawiłam ogłoszenie na kilka lokalnych grup że zrobie hybrydy za 20 zł z dojazdem do klientki ( czyli tylko za zwrot kosztów materiału i paliwa ) i ku mojemu zdziwieniu bardzo dużo osób się zgłosiło ale dostałam tez mnóstwo komentarzy ze powinnam je robić za darmo z dojazdem. Zaznaczę tylko ze to nie jest kwestia kilku kilometrów tylko przeważnie 15-30 w jedna stronę. Uważam ze powinno mi się chociaż zwrócić za dojazd ale jak wy robiłyście gdy zaczynałyścje ? Za darmo czy jednak za symboliczne kilka zł ?
Nigdy nie robiłabym za darmo. Za dużo grażyn miałabyś na głowie. Skoro ktoś będzie musiał zapłacić to bardziej doceni Twoją pracę i czas. Gdy dojdziesz do wprawy to z czasem będziesz brała więcej.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 17:32   #3
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Hybrydy a cena

nie zgadzaj się na zrobienie komuś hybryd za darmo, jeszcze z dojazdem.
Za dużo osób będzie to wykorzystywać.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 14:05   #4
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Hybrydy a cena

Nie powinnaś pracować za darmo. Czy Tobie fryzjer obcina włosy za darmo? Czy w sklepie możesz brać produkty z pólek i za nie nie płacić? Po pierwsze jeśli pracujesz za darmo psujesz nasz rynek. Po drugie powinnaś brać od klientek pieniądze za dojazd plus opłatę za stylizacje. Nie mogę zrozumieć dziewczyn, które pracują bez wynagrodzenia. Przecież to Twój czas, umiejętności i pieniądze za produkty. Co do ceny za stylizacje, to powinnaś je dopasować do swojego doświadczenia i umiejętności. I z czasem zwiększać cenę
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 17:00   #5
RoksanaO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 5
Dot.: Hybrydy a cena

A zastanawialyscie sie moze czy nie lepiej z jakas kolezanka sie podszkolic? Sprzet chyba nie jest az tak drogi..
RoksanaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-15, 23:31   #6
kasia406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 10
Dot.: Hybrydy a cena

To nie chodzi o sprzęt bo już go mam tylko o doświadczenie, mam dwie koleżanki z czego jedna ma uczulenie na hybrydę a drugiej robię paznokcie co tydzień ale to i tak mało bo zanim nabiorę wprawy to minie sporo czasu a mi zależy żeby jak najwiecej ćwiczyć.
kasia406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 12:59   #7
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Hybrydy a cena

to rób paznokcie mamie, ciotkom, kuzynkom. Ale nie dojeżdżaj do obcych za darmo.
Tobie nikt nie daje nic za darmo.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anuska9111 Pokaż wiadomość
Nie powinnaś pracować za darmo. Czy Tobie fryzjer obcina włosy za darmo? Czy w sklepie możesz brać produkty z pólek i za nie nie płacić? Po pierwsze jeśli pracujesz za darmo psujesz nasz rynek. Po drugie powinnaś brać od klientek pieniądze za dojazd plus opłatę za stylizacje. Nie mogę zrozumieć dziewczyn, które pracują bez wynagrodzenia. Przecież to Twój czas, umiejętności i pieniądze za produkty. Co do ceny za stylizacje, to powinnaś je dopasować do swojego doświadczenia i umiejętności. I z czasem zwiększać cenę
DOKŁADNIE !!!
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-16, 15:25   #8
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Hybrydy a cena

Absolutnie nie rób nikomu paznokci za darmo, bo nie odpędzisz się od roszczeniowych Karynek, które nie dość że będą Cię wykorzystywać, to jeszcze zaraz zaczną się pretensje. Ustal niedużą kwotę, ale taką, żebyś nie musiała do tego dokładać. Jak się trochę wprawisz to ponieś cenę.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 08:43   #9
kasia406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 10
Dot.: Hybrydy a cena

Jestem niestety w takiej sytuacji ze nie mam zbyt wielu kobiet w rodzinie a jak już są to po prostu nie chcą paznokci :/
kasia406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 20:27   #10
karinapolanowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 32
Dot.: Hybrydy a cena

Też uważam, ze nie powinnaś robić za darmo. Chociaż symbolicznie na pokrycie poniesionych kosztów zabieraj. Trzeba się cenić
karinapolanowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-20, 21:32   #11
kiniaczek93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 18
Dot.: Hybrydy a cena

Ceń się dziewczyno ceń, czasami w salonach takie g... robią i kasują jak za zboże
kiniaczek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-20 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.