Panny Młode 2021 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-22, 20:24   #61
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Nieśmiało witam się i ja
Nieśmiało dlatego, że my z Tż to naprawdę jesteśmy na samym początku przygotowań. W zeszły weekend i dzisiaj jeździliśmy i oglądaliśmy restauracje. Dwie nam się spodobały i coś czuję, że będzie trudny orzech do zgryzienia. I jedna i druga ma swoje plusy i minusy. Czekamy jeszcze aż menadżer tej, co dzisiaj oglądaliśmy ma przesłać nam przykładowe menu i będziemy decydować My chcemy tylko fotografa, z kamerzystą wiem, że to nie dla nas, bo tego filmu pewnie później ani razu byśmy nie obejrzeli a może góra raz. Także wolimy więcej kasy wydać na fotografa, a mieć naprawdę dobrego. Znalazłam jednego, ale pisać do niego będę jak już będziemy mieć konkretny termin.
No właśnie, my bierzemy tylko cywilny ślub, planujemy czerwiec albo sierpień, bo ogólnie chciałam w ciepłe miesiące. I z restauracjami nie będzie problemu, bo wszyscy jak mówiliśmy, że ślub dopiero w 2021 to reakcja była jedna i ta sama -> 'O'la boga! Toż to tyle czasu jeszcze...'. Z DJ nie powinno być problemu, bo obydwie restauracje mają swoich zaufanych, więc o ile nam przypadną do gustu to mam nadzieję, że terminowo da się dogadać. Sukienkę mam już upatrzoną w internecie, ale ciągle szukam innych inspiracji
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:02   #62
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Nieśmiało witam się i ja
Nieśmiało dlatego, że my z Tż to naprawdę jesteśmy na samym początku przygotowań. W zeszły weekend i dzisiaj jeździliśmy i oglądaliśmy restauracje. Dwie nam się spodobały i coś czuję, że będzie trudny orzech do zgryzienia. I jedna i druga ma swoje plusy i minusy. Czekamy jeszcze aż menadżer tej, co dzisiaj oglądaliśmy ma przesłać nam przykładowe menu i będziemy decydować My chcemy tylko fotografa, z kamerzystą wiem, że to nie dla nas, bo tego filmu pewnie później ani razu byśmy nie obejrzeli a może góra raz. Także wolimy więcej kasy wydać na fotografa, a mieć naprawdę dobrego. Znalazłam jednego, ale pisać do niego będę jak już będziemy mieć konkretny termin.
No właśnie, my bierzemy tylko cywilny ślub, planujemy czerwiec albo sierpień, bo ogólnie chciałam w ciepłe miesiące. I z restauracjami nie będzie problemu, bo wszyscy jak mówiliśmy, że ślub dopiero w 2021 to reakcja była jedna i ta sama -> 'O'la boga! Toż to tyle czasu jeszcze...'. Z DJ nie powinno być problemu, bo obydwie restauracje mają swoich zaufanych, więc o ile nam przypadną do gustu to mam nadzieję, że terminowo da się dogadać. Sukienkę mam już upatrzoną w internecie, ale ciągle szukam innych inspiracji
Witamy tu wszystkie dopiero na początku przygotowań więc fajnie będzie się dzielić inspiracjami i pomysłami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:29   #63
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Witamy tu wszystkie dopiero na początku przygotowań więc fajnie będzie się dzielić inspiracjami i pomysłami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To na pewno Dlatego tak czekałam na ten wątek

Zaproszenia też już mamy wybrane, musimy tylko usiąść i stworzyć listę osób, które chcielibyśmy zaprosić (max. 80 osób).

Dziewczyny - a jak u was jest ze zmianą nazwiska? Zostawiacie swoje, przyjmujecie Tż czy decydujecie się na dwuczłonowe?
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:31   #64
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja biorę po mężu bo moje jest strasznie długie

Też mam wybrane już zaproszenia będę robic sama tzn z macocha i chciałyśmy zaczac w wakacje ale nie mamy kościoła jeszcze załatwionego a z tego co wiem to księża nie zapisują ślubów na rok do przodu więc jestem trochę zła mam nadzieję że uda mi się jednak szybciej zaklepac termin w kościele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:34   #65
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
To na pewno Dlatego tak czekałam na ten wątek

Zaproszenia też już mamy wybrane, musimy tylko usiąść i stworzyć listę osób, które chcielibyśmy zaprosić (max. 80 osób).

Dziewczyny - a jak u was jest ze zmianą nazwiska? Zostawiacie swoje, przyjmujecie Tż czy decydujecie się na dwuczłonowe?
Przyjmuję po mężu. Zastanawiam się ile czasu po ślubie konkordatowym najszybciej wydadzą odpis zupełny aktu małżeństwa. Będę potrzebowała być może paszportu na podróż poślubną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:43   #66
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też przyjmuję po mężu, wtedy jakoś to mi wygląda na 'pełną'rodzinę. Wiecie jakby nazwisko cementowało wszystko w całość, a i nie będzie problemu, gdy dzieci się pojawią, że dzieci mają nazwisko po ojcu, a matka ma jakieś inne

A podróż poślubną, w sensie kierunek też mamy wybrany - Rumunia
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 21:49   #67
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

ja też chcę przyjąć nazwisko po mężu ogólnie czy będziecie miały jakiś kolor przewodni na weselu? ja myślę o brzoskwiniowo-złotym winiety kwiaty zaproszenia wszystko mniej więcej w takich odcieniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-22, 21:50   #68
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

no i oczywiście biel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 22:19   #69
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

My granat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-22, 23:06   #70
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

My raczej nie będziemy mieć koloru przewodniego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 10:25   #71
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny a jaki macie staż ze swoim TŻ?

My 8 lat w zwiazku 2 lata po zaręczynach no i mamy synka 15 miesięcznego a za 1,5 roku już mąż i żona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 10:43   #72
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

a my 5 lat w związku i 6 miesięcy po zaręczynach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:08   #73
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Prawie 14 mies. w związku, miesiąc z hakiem po zaręczynach, 14 mies. do ślubu Dziecko planujemy działać krótko po ślubie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
My raczej nie będziemy mieć koloru przewodniego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My myślimy nad bielą, może też brzoskwinia albo złoto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:00   #74
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Prawie 14 mies. w związku, miesiąc z hakiem po zaręczynach, 14 mies. do ślubu Dziecko planujemy działać krótko po ślubie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

My myślimy nad bielą, może też brzoskwinia albo złoto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też po ślubie działamy z drugim chociaż mój B namawia mnie już teraz : zdążysz urodzić 🤷🤦🏿☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:23   #75
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ja zdecydowanie przejme nazwisko po tz
nad kolorem przewodnim jeszcze nie myślałam, ale nasza sala ma w cenie dekoracje, żywe kwiaty, więc myślę że skorzystam z jakiejś proponowanej przez nich opcji. najbardziej podobała mi się wersja srebrno biała, ale nie wiem czy nie będzie za smutno.

A co do stażu, to jesteśmy ze sobą prawie 2 lata, ale znamy się dużo dłużej
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:26   #76
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

Hej dziewczyny a biżuterie jaką kupujecie u jubilera czy z aliexpress? ja myślę nad alexpres ale boję się że mnie to uczuli i będę w ciapki albo ewentualnie właśnie u jubilera kupić taką, którą będę też nosic na codzień niechce w sumie nic przesadnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

chce naszyjnik i kolczyki nie wiszące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

a wogole jakie buty będziecie miały do kiecki? płaskie czy z obcasem? ja zdecydowanie płaskie jakieś eleganckie baleriny w szpic albo coś z kamieniami ozdobnymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:31   #77
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Nathicana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a biżuterie jaką kupujecie u jubilera czy z aliexpress? ja myślę nad alexpres ale boję się że mnie to uczuli i będę w ciapki albo ewentualnie właśnie u jubilera kupić taką, którą będę też nosic na codzień niechce w sumie nic przesadnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

chce naszyjnik i kolczyki nie wiszące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

a wogole jakie buty będziecie miały do kiecki? płaskie czy z obcasem? ja zdecydowanie płaskie jakieś eleganckie baleriny w szpic albo coś z kamieniami ozdobnymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

nad biżuterią i butami jeszcze nie myslalam. sądzę, że będę zastanawiać się nad tym jak już będę miała sukienkę. Wiem jedynie że na pewno jakiś obcas się pojawi

A z Ali nic jeszcze nie zamawialam
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:41   #78
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

aaa no ja juz mam w głowie jak to wszystko będzie wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:48   #79
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Ja również biorę nazwisko mojego narzeczonego. Jakoś nie wyobrażam sobie zostać przy swoim i nosić inne niż on.

A staż związku... W październiku będą trzy lata. Czyli aktualnie 2 lata i 4 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 12:49   #80
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

mam w głowie fason sukienki, ale dopiero jak przymierze to będę wiedziała czy to ta
jak chodziłam z przyjaciółką po salonach to babeczki mówily, że rzadko która wychodzi z taka jak sobie wymyśliły
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:57   #81
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

@kolorowymaj super że macie dekoracje razem z kwiatami na sali że wam oferuje, ja muszę jeszcze szukać osobno florystki trochę szkoda bo to są dodatkowe dosyć duże koszta według mnie 🤷

@nathicana ja biżuterię będę zamawiać właśnie z alieexpress mam upatrzoną póki co ozdobę do włosów a buty też mam już wybrane z firmy kotyl będę zamawiać jakoś po wakacjach żeby na przymiarki sukienki już je mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 13:07   #82
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
@kolorowymaj super że macie dekoracje razem z kwiatami na sali że wam oferuje, ja muszę jeszcze szukać osobno florystki trochę szkoda bo to są dodatkowe dosyć duże koszta według mnie 🤷

@nathicana ja biżuterię będę zamawiać właśnie z alieexpress mam upatrzoną póki co ozdobę do włosów a buty też mam już wybrane z firmy kotyl będę zamawiać jakoś po wakacjach żeby na przymiarki sukienki już je mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to duży plus, bo po pierwsze odchodzą spore koszty, czas, a przede wszystkim nie mam chyba zmysłu dekoratorskiego

Muszę ogarnąć zakupy w Ali, bo wszyscy w koło zamawiają sporo dodatków na ślub i wesele, a na pewno też będziemy sporo potrzebować mimo wszystko.

A jaki macie stosunek do dzieci na weselu ? jesteście na tak czy na nie?
my mamy mieszane uczucia i nie wiemy co zrobić. byliśmy na takich weselach gdzie dzieci tak okropnie się zachowywały, że wszystkich irytowaly, a do tego ich rodzice nie mogli się pobawić i wyluzować.
Z drugiej strony "nasze" dzieci są grzeczne. Co prawda jestem zdania, że wesele to nie jest miejsce dla dzieci, szczególnie jak wszyscy już trochę popiół, ale może zostawić tą decyzję ich rodzicom.
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 13:08   #83
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Też mamy w cenie sali dekoracje, co wg mnie jest dużym plusem. Chociaż to odejdzie z rzeczy do ogarnięcia

Ja jeszcze nie myślę o sukience, butach, fryzurze i tych wszystkich rzeczach. Zastanawiam się tylko nad odkupieniem sukienki od kogoś, zamiast całkiem nowej. W sumie ubiera się ją dwa razy w życiu... Sama nie wiem. Czy któraś z was też ma takie rozkminy?
Na szukanie sukienki w sumie jest jeszcze czas. Nawet nie ma jeszcze maja 2020, a gdzie tam do 2021

Pytanie z innej beczki. Ile będziecie mieć lat w 2021 w dniu ślubu ? Ja rocznikowo 31, choć urodziny mam dopiero w lipcu. Jak te latka lecą, kiedy to się 18 dopiero miało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 13:10   #84
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Tak, to duży plus, bo po pierwsze odchodzą spore koszty, czas, a przede wszystkim nie mam chyba zmysłu dekoratorskiego

Muszę ogarnąć zakupy w Ali, bo wszyscy w koło zamawiają sporo dodatków na ślub i wesele, a na pewno też będziemy sporo potrzebować mimo wszystko.

A jaki macie stosunek do dzieci na weselu ? jesteście na tak czy na nie?
my mamy mieszane uczucia i nie wiemy co zrobić. byliśmy na takich weselach gdzie dzieci tak okropnie się zachowywały, że wszystkich irytowaly, a do tego ich rodzice nie mogli się pobawić i wyluzować.
Z drugiej strony "nasze" dzieci są grzeczne. Co prawda jestem zdania, że wesele to nie jest miejsce dla dzieci, szczególnie jak wszyscy już trochę popiół, ale może zostawić tą decyzję ich rodzicom.
My zapraszamy z dziećmi bo mamy bardzo dużo w rodzinie i dlatego też dodatkowo wynajmujemy panią animatorkę żeby właśnie uniknąć pląsania się dzieci pod nogami ale wiadomo różnie bywa może ktoś będzie chciał przyjść bez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 13:37   #85
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny ale pędzicie z pytaniami

Jeżeli chodzi o dodatki to nie myślę jeszcze o tym. Pewnie jak znajdę suknie to będę dopasowywać biżuterię i buty. Na pewno szpilki ale kupię też na przebranie jakieś baleriny
Koloru przewodniego jeszcze nie mamy. Mi się dużo rzeczy podoba i będzie ciężko podjąć decyzję. Sala jest w drewnie więc wszystkie eleganckie dekoracje raczej odpadają..
Szczerze mówiąc to mi już minął etap szukania inspiracji itd Ale na pewno będę musiała znaleźć jakąś florystkę. Najlepsza byłaby dekoratorka ale szkoda mi kasy na to.

Z tż jesteśmy 3 i pół roku, zaręczyny były po 2 latach i 2 msc bycia razem.

A i my zapraszamy z dziećmi. Ale takich maluchów raczej nie będzie. Niech rodzice decydują czy chcą brać dziecko czy nie

Edytowane przez raspberry21
Czas edycji: 2020-02-23 o 13:39
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:16   #86
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaki macie staż ze swoim TŻ?

My 8 lat w zwiazku 2 lata po zaręczynach no i mamy synka 15 miesięcznego a za 1,5 roku już mąż i żona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z TŻ jestem juz 5,5 roku. A zaręczeni jesteśmy od 4,5 roku. I tak sobie siedzieliśmy w tych zareczynach aż stwierdziliśmy że już czas wziąć ślub
Cytat:
Napisane przez Nathicana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a biżuterie jaką kupujecie u jubilera czy z aliexpress? ja myślę nad alexpres ale boję się że mnie to uczuli i będę w ciapki albo ewentualnie właśnie u jubilera kupić taką, którą będę też nosic na codzień niechce w sumie nic przesadnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

chce naszyjnik i kolczyki nie wiszące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

a wogole jakie buty będziecie miały do kiecki? płaskie czy z obcasem? ja zdecydowanie płaskie jakieś eleganckie baleriny w szpic albo coś z kamieniami ozdobnymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na pewno na Ali nie będę niczego zamawiać, a już tym bardziej biżuterii. Pochodzę po jubilerach i może coś mi się spodoba. Ja chcę kolczyki i może jakiś skromny łańcuszek
Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Też mamy w cenie sali dekoracje, co wg mnie jest dużym plusem. Chociaż to odejdzie z rzeczy do ogarnięcia

Ja jeszcze nie myślę o sukience, butach, fryzurze i tych wszystkich rzeczach. Zastanawiam się tylko nad odkupieniem sukienki od kogoś, zamiast całkiem nowej. W sumie ubiera się ją dwa razy w życiu... Sama nie wiem. Czy któraś z was też ma takie rozkminy?
Na szukanie sukienki w sumie jest jeszcze czas. Nawet nie ma jeszcze maja 2020, a gdzie tam do 2021

Pytanie z innej beczki. Ile będziecie mieć lat w 2021 w dniu ślubu ? Ja rocznikowo 31, choć urodziny mam dopiero w lipcu. Jak te latka lecą, kiedy to się 18 dopiero miało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja będę mieć rocznikowo 31, TŻ 33
My dzieci nie zapraszamy.
A o własne baby staramy się już teraz, chociaż czeka mnie wizyta u endo bo TSH wyszło mi bardzo duże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:30   #87
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

My będziemy mieć po 27 lat
Masakra niby nie dużo ale zawsze myślałam że wyjdę za mąż młodziej chociaż czego się spodziewać jak my się poznaliśmy mając 17 lat więc trochę musieliśmy ze sobą pochodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:42   #88
Nathicana
Raczkowanie
 
Avatar Nathicana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 231
Dot.: Panny Młode 2021

ja będę mieć 27 a mój D 29 jeśli chodzi o dzieci to jest ich dużo więc będzie animatorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

no i decydujemy się na dekoratorke bo ja niemam gustu totalnie jeśli chodzi o takie rzeczy no i będzie po prostu nam łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

i chcemy jeszcze jeszcze mieć barmana co będzie drinki robił byliśmy na paru weselach i miało to mega wzięcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I wanna do bad things with you. Okay
Nathicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:59   #89
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę 3 tyg przed 30 urodzinami, Tż skończone 36 lat. Będziemy mieć dekoratorkę, podobają nam się jej prace, myślę że będzie ze smakiem. Co do dodatków to czekam aż wyklaruje mi się sukienka. Nie wiem w jakim odcieniu ona będzie. Czy buty białe, perłowe, srebrne czy beż. Podobają mi się Kotyle Biżuteria raczej będzie z ali. Raczej unikam noszenia, szkoda mi kasy na taką od jubilera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2020-02-23 o 15:02
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 19:48   #90
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ja będę miała prawie 29, tż 33
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-26 22:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.