Dieta 1000 kcal - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-08, 21:51   #31
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: dieta 1000 kcal

tez mam diete 1000kcl schudlam przez tydzien juz troche do tego cwiczenia i basen
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 08:26   #32
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: dieta 1000 kcal

ja jak kiedys byłam zagozałą zwolenniczką SB tak teraz bede polecać 1000 kcal. Dietke stosuje juz 22 dzień i schudłam 4 kilo(tylko ja nie ćwicze).....od mniej wiecej 5 dni waga stoi ale mysle, ze to tak jak u Ciebie Tilli. Za pare dni zastój sie skonczy i bedzie git
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:11   #33
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
A można wiedzieć ile schudłaś w ciągu tego miesiąca??
Scudłam jakoś koło 5 kg. ale jak pisałam od ok.1,5 tygodnia nic nie schodzi z wagi ...mam nadzieję że znowu zacznę chudnąć. Wiecie może jak długo trawać może ten "zastój wagi"??
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 16:19   #34
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: dieta 1000 kcal

Co tam zastój 5 kilo w miesiąc A powiedz mi jeszcze jedno: w ciągu tego miesiąca jadłaś chociaż troszeczkę słodyczy?? I były jakieś "szaleństwa"? Ogólnie jak byś mogła napisać co w tym czasie jadłaś?
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 17:41   #35
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Agusia=]
Co tam zastój 5 kilo w miesiąc A powiedz mi jeszcze jedno: w ciągu tego miesiąca jadłaś chociaż troszeczkę słodyczy?? I były jakieś "szaleństwa"? Ogólnie jak byś mogła napisać co w tym czasie jadłaś?
Staram się nie jeść słodyczy ale wiadomo, że nie zawsze mi to wychodziło Jak już bardz bardzo mam ochote na coś słodkiego to jem takie które ma malo kalori(najczęściej batonik Corn Flakes lub belVita albo jogurt Danone Fantazja z płatkami-te platki są czekoladowe a jogurt nie jest aż tak bardzo kaloryczny a nie mam po nim już ochoty na nic słodkiego ). Poza tym stwierdziłam, że w jeden dzień w tygodniu mogę sobie pozwolić na kaloryczne szaleństwo i jem troszke więcej. Ofgólnie to mniej więcej w ciągu dnia jem: płatki kukurydziane z otrębami i mlekiem 0,0%, pieczywo chrupkie z serkiem light i jakims ogoreczkiem lub papryką, pozniej obiadek i jabuszko - nio i czasami jakieś "niewinne" słodycze - te co pisałam, ale tylko wtedy kiedy wiem, że muszę - żeby później nie rzucić się na całą tabliczke czekolady
Nio i ćwiczę Wczoraj załatwiłam sobie od kuzynki (bo oczywiście w naszym mieście to nawet takiego czegoś w sklepach teraz nie mają) hula hop i próbuję kręcić ale mi trochę nie wychodzi i ciągle spada ...wiecie może jak się "nauczyć" tym kręcić??
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 10:33   #36
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: dieta 1000 kcal

Tilli dziękuja za wyczerpującą odpowiedź Mam nadzieję, że mi też się uda schudnąć 5 kg Mogę nawet się pomęczyć dwa miesiące A co do hula hop też miałam taki problem... Dwa razy się obróciło i na ziemię Później kombinowałam z lekko wysunietą noga do przodu i pomalutku wychodziło Teraz potrafie je utrzymac nawet kilka minut. Tylko się nie poddawaj, bo efekty są!!
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:27   #37
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: dieta 1000 kcal

moja ulubiona dieta zawsze bede to powtarzac dzieki niej schudlam 30 kilo i czasami jak troche przytyje to znowu sie na nia przezucam
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 11:31   #38
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez andzya
moja ulubiona dieta zawsze bede to powtarzac dzieki niej schudlam 30 kilo i czasami jak troche przytyje to znowu sie na nia przezucam
30 kilo!!! WOW super, gratuluje, a ile ci to zajeło?? ćwiczyłaś??bo ja nie ćwicze...

Ja coprawda chce schudnac mniej bo "tylko" 12 kilo z czego 4 kilo mam juz za sobą i tez dzięki 1000 kcal w której trwam
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 11:34   #39
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: dieta 1000 kcal

juz wiele razy opowiadalam jak mi sie udalo
ale cwiczylam,dzieki temu moja skora jest elastyczna i nie obwisla mi
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 12:51   #40
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: dieta 1000 kcal

Mi też bardzo podoba się ta dieta i właściwie już nie ciągnie mnie aż tak do jedzenia bo te 1000 kcal. calkowicie wystarcza i jestem najedzona. Na początku było trudno ale i tak warto
Agusia=) Napewno nie poddam się z tym hula hopem a utrzymuję je "aż" 5 obrotów ale mam nadzieję że będzie lepiej A przy okazji nagimnastykuję się przy ciągłym schylaniu się po nie
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:21   #41
kasiek18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: południowa PL
Wiadomości: 67
Czy dieta 1000 kcal przynosi wam efekty?

witam!!bardzo prosze o przepisy i o przykladowe posilki na cale dnie w diecie 1000 kalorii!!)))
kasiek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 11:09   #42
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Mam do zrzucenia ze 4 kilo, ogólnie to więcej ale ale na razie taką sobie stawiam poprzeczkę. Sama nie mogę się zmotywować, zawsze próbuje być na diecie i po pierwszym dniu rezygnuje bo nie daję rady... , więc pomyslałam że może ktoś ze mną by był chętny to by mi lepiej poszło. Mam zamiar to zrzucić we ...no... w niecałe 2 tygodnie, no może całe dwa. Dieta 1000 kalorii, najlepsza. Po prostu liczymy kalorie, ograniczamy słodycze ( co dla mnie jest katorgą). Jak tutaj będziemy pokazywały nasze efekty, czasami się żaliły że nie dajemy rady to zawsze ktoś nam pomoże "wyjśc na prostą", będzie raźniej!!!!Co wy na to? Damy radę!
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 11:15   #43
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

hej, podaj swoja startowa wage. ja zaczne z toba! ja wiele razy juz probowalam, ale lipa zawsze ... nie mam silnej woli ;-( ja mama do zrzucenia 10 kg. waze 66 kg. chcialbym zrzucic te 10 kg od jutra ;-d do powiedzmy 24 wrzesnia, czyli rowne 2 miesiace. 10 kg w 8 tyg czy to mozliwe? zobaczymy. to co 1000 kcal i cwiczonka? odp. pozdr
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 12:19   #44
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

jak najbardziej mozliwe, ja kiedys zrzuciłam 10 kilo w miesiąc, ale od tamtej pory juz nie daje rady, tak jak napisalam. z tego co widzę to ty jestem szczupła, a ile masz wzrostu? Ja jestem trochę bardziej puszysta, przy wzroscie 175 mam teraz 75 kilo .Zawsze miałam kiedyś 65, to była moja normalna waga i byłam szczupła, tak sie powinno liczyć - wzrost odjąć 100, i wychodzi ile sie powinno warzyć.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:58   #45
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

No to ja się mogę przyłączyć Jestem już jakiś czas na diecie 1000kcal, co prawda często przekraczam 1000 kalorii, więc muszę się jakoś zmobilizować, a razem będzie raźniej Mam ok. 168 cm wzrostu i 62 kg. (teraz pewnie trochę mniej ważę... gdzieś z 60kg.) Pozdrawiam
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 14:42   #46
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

czesc

ma nadzieje , ze jeszcze mnie przyjmiecie do siebie
ja jestem jakis czas na 1500 , od dwoch dni na 1200 a od jutra mialam wlasnie zamiar zaczac 1000 kcal
po ztaym oczywiscie rozne cwiocznka , od tzrech tygodni biegam rnao po 30 minut , potem biegam 30 minut na orbitreku i 4 ndi temu zaczelam 6 weidera
a i mam 168 wzrostu i waze 53 kg i chcialabym zrucic 3 zwlaszcza z ud

no to co jutro start dziewcyznki
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 15:06   #47
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Cytat:
Napisane przez aajjii
czesc

ma nadzieje , ze jeszcze mnie przyjmiecie do siebie
ja jestem jakis czas na 1500 , od dwoch dni na 1200 a od jutra mialam wlasnie zamiar zaczac 1000 kcal
po ztaym oczywiscie rozne cwiocznka , od tzrech tygodni biegam rnao po 30 minut , potem biegam 30 minut na orbitreku i 4 ndi temu zaczelam 6 weidera
a i mam 168 wzrostu i waze 53 kg i chcialabym zrucic 3 zwlaszcza z ud

no to co jutro start dziewcyznki
no to dobrze się składa

ale wy jestescie szczupłe dziewczyny...dobrze że jest nas coraz więcej, może jeszcze ktoś się przyłączy...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 16:45   #48
najukochansza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

halo halo, ja sie dolaczam, ale nie 1000 kcal, bo to jak na razie zbyt drastyczne dla mnie
moja optymalna waga dla mojego wzrostu 164cm, gdzie ja sie czulam ok jest 56 kg, a teraz waze niestety 76 kg, te 20 kg przybylo mi w ciagu okolo 2,5 roku......
jakkolwiek potrzebuje duzej mobilizacji, bowiem probuje i probuje i ciezko mi
chce na razie zaczac pierwsze dwa tygodnie nie wiecej niz 1800 kcal, pozniej nastepne 2 tygodnie - o 100 kcal mniej, i tak dalej, az do 1500 kcal,
nie jestem zwolenniczka 1000 kcal, bo uwazam ze jest to zbyt malo kcal na funkcjonowanie, zwlaszcza jak mam duzo obowiazkow, wole ograniczyc te kalorie poprzez cwiczenia
takze wiec moj target na pierwsze 2 tygodnie to max 1800 kcal i codziennie przynajmniej 0,5 godziny cwiczen
postaram sie dawac codziennie raport a takze jak cos mobilizowac was
najukochansza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 18:10   #49
kitikate
Przyczajenie
 
Avatar kitikate
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
GG do kitikate
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Chetnie sie przylacze Nie moge sie jakos doprowadzic do porzadku, 3 dni odchudzania, 3 normalnego jedzenia :/ Brr...Mam nadzieje ze w grupie bedzie lepiej szlo
Mam 162 cm wzrostu waze srednio 50 kg (dzisiaj akurat 51 :P) Chcialabym troche zrzucic, zwlaszcza z tylka i nog :/ Walcze z cellulitem, ale jakos bezskutecznie. Dobra dieta + super trening i jeszcze w te wakacje zablysne:P Ide pocwiczyc, polecam wszystkim 6 weidera
Zdawajcie relacje ze swojej diety Trzymam za was kciuki
kitikate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 18:48   #50
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

najukochańsza - pewnie, każdy pownien mieć taką dietę na której uważa że przeżyje, dla mnie 1000 kalorii to też mało ale lubię widzieć szybkie efekty.

Kitikate - A co to jest ta 6 weidera?

Ja będę codziennie wchodziła tu napewno po parę razy, mam nadzieję że uda mi się przetrwać, ale teraz mnie jeszcze motywuje to że załozyłam ten wątek i nie chcę nikogo zawieść.
Piszcie co i ile jadłyście, ile kalorii itd. Jakie macie pomysły na jakieś niekaloryczne potrawy. Ja muszę z góry powiedzieć że mi będzie pewnie ciężko, odkąd byłam na diecie przez miesiąc i były efekty, a później jak znowu przytyłam to nie potrafię już poprostu byc na diecie, tak mi ciężko, tym bardziej że nic nie robię nie uczę się , nie pracuję. Mam nadzieję że dam radę.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 19:20   #51
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

o to super pomysl z psianiem tego co sie zjadlo bo to motywuje , poniewaz wstyd napsiac ze si eobzarlo i wymieniac te wszystkie grzeszki
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 19:38   #52
Neffik
Zadomowienie
 
Avatar Neffik
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 1 300
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Fajnie, że już nas coraz więcej jest Ja koniecznie potrzebuję motywacji do dalszej walki, bo coś mi nie wychodzi ta całą dieta... Od jutra postaram się nie przekraczać 1000kcal na dzień i napiszę Wam moje menu Acha i pamiętajcie, że do diety należy dodać jakieś ćwiczenia, to będą lepsze efekty (ja prawie codziennie chodzę na siłownię i jeżdżę na rowerze) Pozdrawiam
__________________
Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Neffik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 20:21   #53
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

link do Aerobiczna 6 weinera http://www.sfd.pl/temat144665/
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 21:16   #54
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

u mnie z ćwiczeniami nie jest najlepiej, nie potrafię się zmusić. I nie mam gdzie bo mam miniaturowy pokój,trzeba się nakombinować żeby się położyć na podłodze
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:27   #55
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

hej wizażanki ! super ze się dołączacie. oto moje dzisjesze sniadanko:

jogobella ananasowa 150g - 147 kcal

3 łyżki muesli - granulatu (nie wiem ile to ma, ono nie ma owocow,orzechow jak tradycyjne tylko takie granulki) - zaraz poszukam w necie

kawka nesca - czarna z 1tabl słodziku

chyba niezle? ide do pracy 10-15 nic nie bede szamac - jak wroce ok. 16 to cos sobie zrobie .... ;-D

acha od nast week ide na fitness (bo w moim osiedlowym clubie karnety sa na miesiac i tearz sie nie oplaca kupic bo 1 tydz lipca zostal). zmykam myć głowe ;-p
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:32   #56
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

37 kcal w łyżce razy 3 łyzki to te granulaowane musli 111 kcal plus 147 z jogurtu czyli lacznie 258 kcal
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:43   #57
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

no to zaczynamy dziewczynki...

muszę powiedzieć że ja nie jem zazwyczaj śniadań jak jestem na diecie, może to źle, ale z tego posiłku jest mi nAJŁATWIEJ ZREZYGNOWAĆ, ŁATWIEJ NIŻ NP Z KOLACJI, zazwyczaj na kolację to muszę się najeść
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:47   #58
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

hehe, a ja właśnie mam odwrotnie czyli sniadanko musi być , a kolacja - dla wroga ;-p ale cóż z tego ... efektow tego trybu życia ponoć zdrowego nie widzę ... dla tych pań co pytały mam 167.5 cm wzrostu - 66 kg .... no coment
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 08:24   #59
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

10kg w miesiąc??? .... to chore :/ ... niezdrowe i w ogóle NIE! a 4kg w NIECAŁE 2 tygodnie to też paranoja :/. Miałam się przyłączyć, ale to nie jest żadne odchudzanie w takim tępie, tylko głodzenie się i pozbywanie się wody z organizmu. Ja tam wolę wolniej ale zdrowo i z tłuszczu a nie wody :/
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 08:33   #60
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Izumi, nie wiem jaką ty dietę preferujesz ale jeżeli 1000 kalorii, a przy tym jeszcze jakieś ćwiczenia to napewno schudnisz 10 kilo, ja tak schudłam i nic mi nie było po odchudzaniu
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-17 12:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.