jak sprawnie poslugiwac sie suszarka?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-06, 14:52   #1
agilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 7

jak sprawnie poslugiwac sie suszarka??


Fryzjerka w taki sposob wysuszyla moje wlosy (ktore lekko sie kreca), ze wygladaly na bardzo proste i taka fryzura wytrzymala do kolejnego mycia. Do tego byly lejace, bo z reguly sie pusza. Chcialabym wiedziec czy przecietna posiadaczka wlosow jest w stanie sama zrobic sobie taka fryzure?? Wiem, ze wlosy byly spryskane jakims lotionem (do prostowania wlosow??). Wlosy byly suszone na okraglej sztotce, suszarka byla skierowana na dol, "zgodnie z wlosem", praktcznie dotykala pasma wlosow. Mam fluid wella Smooth & Curl Liquid i probowalam sama w domu w taki wlasnie sposob wysuszyc sobie wlosy - niestety efekt byl inny wiem, ze to na pewno brak wprawy-ale czy tylko?? (moze ten fluid jest nieodpowiedni, suszarka powinna miec odpowiednia nakladke) wlosy nie byly tez takie lejace...nie wiem tez jak wplywa na wlosy suszenie suszarka, kotra jest praktycznie "przy wlosach"??, zawsze slyszalam, ze powinno sie ja trzymac w bezpiecznej odleglosci.
agilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 16:16   #2
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: jak sprawnie poslugiwac sie suszarka??

No proszę, sprawa ta spędzała mi sen z powiek, ale nawet nie umiałam ująć problemu na piśmie, więc teraz tym bardziej podłączam się do pytania. Też mam lekko kręcące się i też bym lubiła, żeby raz na jakiś czas były proste i lejące... Jak to osiągnąć w zaciszu domowym?

Znalazłam ten wątek:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1069251291
ale tam o suszarce ani słowa, tylko o podstępnej prostowalnicy

i ten:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1073410650

Mało.. mało
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-06, 22:03   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: jak sprawnie poslugiwac sie suszarka??


suszarka fryzjerska ma specjalnie przedłużony "nosek" , aby własnie była odpowiednia temperatura, sama nie dasz rady sobie tak mocno wyprostowac wlosów na szczotce, mozesz to zrobic prostownica, najlepiej parowa lub ceramiczna, bo nie nizscza wlosow, no i oczywiscie podtawa jest uzycie odpowiedniego srodka do stylizacji do prostowania wlosow, kupisz przadny u fryzjera
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.