SKLEP - Mazidła - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna > Surowce i półprodukty kosmetyczne

Notka

Surowce i półprodukty kosmetyczne Chcesz robić własne kosmetyki? W tym miejscu wymienisz się doświadczeniem i opinią w temacie surowców i półproduktów kosmetycznych.

Pokaż wyniki sondy: Jak oceniasz sklep?
* 5 4,07%
** 6 4,88%
*** 7 5,69%
**** 14 11,38%
***** 91 73,98%
Głosujący: 123. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 20:36   #31
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: SKLEP - Mazidła

zdecydowanie 5*
To mój pierwszy sklep z półproduktami, mam do niego ogromny sentyment teraz po przerwie znowu zamówiłam-przesyłka była po 2 dniach od zapłacenia, błyskawicznie. 4 próbki, wszystko fachowo zapakowane i zabezpieczone.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 00:49   #32
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ogromny wybór produktów , świetna jakość , dobrze zapakowane , szybka dostawa , super gratisy . Niestety są również minusy :
  1. brak możliwości zapisu koszyka
  2. strona internetowa , mogłaby być bardziej kolorowa , przejrzysta , nie taka monotonna
  3. brak gotowych zestawów dla leniwych , oszczędnych i mniej zorientowanych co z czym połączyć

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-04-25 o 00:54
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:45   #33
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: SKLEP - Mazidła

Oczywiście 5*

Wspaniały sklep i obsługa. No i ten dreszczyk emocji co do gratisowych próbek
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:23   #34
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: SKLEP - Mazidła

Nie wiem jak to możliwe, ale jeszcze nie oceniłam tego sklepu , więc najwyższy czas nadrobić zaległości...
Mazidła to bez wątpienia sklep pięciogwiazdkowy - o czym świadczy choćby szeroki wybór półproduktów i stale powiększający się asortyment. Wszystkie półprodukty są szczelnie zapakowane, oleje dostępne są w buteleczkach z ciemnego szkła - każdy towar jest profesjonalnie opisany. Kontakt mailowy z właścicielką oceniam jako dobry (ale nie ekspresowy). Sama wysyłka czasem trochę trwa..., choć ostatnio Mazidła bardzo przyśpieszyły z realizacją zamówień. Dużym plusem są też dołączane do zakupów próbki - wybrane przez klienta. Ponadto na stronie sklepu - bardzo przejrzystej - można znaleźć obszerny receptariusz, który nawet początkującym pomoże odnaleźć się w świecie biochemii.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:38   #35
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: SKLEP - Mazidła

Nie mam zbyt dobrych "wspomnień" z zamówień w tym sklepie :
I zamówienie - czekałam bardzo długo na realizację
II zamówienie - zostało "przeoczone":rolleyes : gdyby nie moja mailowa interwencja to Bóg jeden raczy wiedzieć jak długo bym jeszcze czekała. W paczce brak próbek o które prosiłam, nie wspominajac już czymś jako "zadośćuczynienie".
Próbki dosłano osobna przesyłką, otrzymałam również mały hydrolat jako przeprosiny za przeoczenienie mojego zamówienia.
Pech, czy tez nie pech, wskazuje jednak ze taka sytuacja jest możliwa.

jak to się mówi - do trzech razy sztuka. Mam andzieje, że kolejnym razem będę w pelni zadowolona. Tak ... zamówię jeszcze u nich - trzymają mnie pół litrowe hydrolaty, które nie są dostępne w innych sklepach.

Co do asortymentu - owszem, bogaty, ale mnie i tak interesuje mniej niż 50%

Jak narazie, oceniam na 3*
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 09:48   #36
ignatiewna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: SKLEP - Mazidła

Dodałam już swoje trzy grosze, ale widzę że zniknęło

Ogólnie jestem zadowolona z Mazideł, lubię ich ogromny asortyment, bogaty receptariusz, przesyłki są dosyć szybkie i niezły kontakt z panią Lidią, w razie pytań czy wątpliwości.

Hydrolaty są super, mam też już kilka innych ulubionych składników, które na stałe u mnie goszczą, więc i pewnie nieraz jeszcze skorzystam z usług sklepu (tak naprawdę to już szykuję kolejne zamówienie... )

Ale - jest jedno ALE - nie wiem, co się stało, ale nie ma już próbek!!! Dawniej przy każdym zamówieniu otrzymywało się dobrane do cery próbeczki, najcześciej olejów czy mleczka migdałowego. A teraz - nawet przy dużych zamówieniach, nawet przy wyraźnej prośbie o konkretną próbkę nie dostaje się NIC! Nie ukrywam, że zabolało mnie to, nie z powodu braku tych 3ml czegoś tam, ale poczułam się zlekceważona.

Ot, tyle.

Dlatego 4 gwiazdki.

Aha - a brak możliwości zapisu koszyka - DOTKLIWY!!!

EDIT: Mój błąd: nie przeczytałam nowych zasad przyznawania próbek - otóż faktycznie trzeba teraz zamawiać sobie konkretne próbki, nie ma już "niespodzianek"
Ale i moja prośba została przeoczona, rozumiem, że to nawał pracy, nie lekceważenie.

Edytowane przez ignatiewna
Czas edycji: 2009-06-03 o 16:19
ignatiewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 16:31   #37
mola0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 28
Dot.: SKLEP - Mazidła

zamówiłam raz i niestety nie dostałam próbki o którą prosiłam, mimo że kwota zamówienia nie była mała. a prosiłam tylko o jedną. Może pani Lidia akurat miała nawał pracy i zapomniała . poprosiłam jeszcze raz o próbke ( miałam ja dostać listem) i nadal nic... .
mola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 12:51   #38
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: SKLEP - Mazidła

bardzo dobry sklep z b.dobrymi produktami
paczki dobrze zabezpieczone, co jest najważniejsze przy naszej PP.
jak sama nazwa wskazuje to sklep z półproduktami
polecam
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 13:40   #39
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: SKLEP - Mazidła

Daje 5* za:
-doskonale produkty w przyjaznych cenach
-przejrzysta strona internetowa oraz receptariusz niesamowicie pomocny przy wlasnych kombinacjach
-dobry kontakt i elastyczne podejscie do klienta ( Pani Lidio , dziekuje)
-szybka dostawa i bardzo dobre zabezpieczenie przesylki

To co powyzej wymienilam mnie do szczescia wystarcza, niby niewiele ale ile sklepow internetowych niestety nie spelnia tych wymagan.........
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 08:18   #40
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Kultowy sklep na 5*. Najwyższej jakości półprodukty, starannie i profesjonalnie zapakowae i opisane. Kopalnia przepisów - Receptariusz. No i oczywiście fachowe porady i życzliwość pani Lidii. Jedyne czego mi brakuje, to gotowe zestawy jak w BU. Bo ja jednak jestem leniwcem .
Ja też leniwcem jestem. Więc tylko zacytuję Twoją wypowiedź i podpiszę się pod nią obiema rękami 5*
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 13:51   #41
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: SKLEP - Mazidła

5* za całokształt

-Bogaty asortyment.
-Receptariusz!
-Przemiły kontakt z Panią Lidia która nie tylko szybko odpowiada na wysłane maile ale też dba o swoich klientówco jest w dzisiejszych czasach naprawdę żadko spotykane
- ekspresowa wysyłka

Sklep na wielką piątkę-tylko uwaga! uzależnia ledwo dostałam pierwszą paczkę a już mam ochotę na następną
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 14:32   #42
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: SKLEP - Mazidła

Sklep na szóstkę!!!
Szeroki asortyment, świetne opisy, bardzo przydatne przepisy w receptariuszu, solidne opakowania (uwielbiam te "syropowe" szklane butelki z hydrolatami - przewyższają o niebo ten nieprzyjemny plastik z BU).
Paczki są bardzo dobrze zabezpieczone przed rozlaniem/rozbiciem produktów..
Zawsze (jak dotąd) otrzymuję próbki o które proszę (ale nawet gdyby się zdarzyło, że bym ich nie otrzymała, to też nie miałabym pretensji. Przecież to tylko dobra wola panii Lidii).
W asortymencie brakuje mi tylko eclipty i olejku Monoi. No i mogłoby byc jeszcze więcej hydrolatów (jest ich już teraz bardzo dużo, ale dobrego nigdy dosyc. Hydrolaty mi idą jak woda )
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:51   #43
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ja właśnie jestem świeżo po pierwszych zamówieniach z mazideł i BU Strona, opisy i receptury w mazidłach bardzo na plus. Przesyłka mega błyskawiczna (wysłana w dniu w którym przyszła wpłata), wszystko ładnie zapakowane. Rozczarował mnie trochę brak próbek, bo, przyznam, jestem rozpieszczona przez sklepy internetowe - teraz dopiero przeczytałam posty wyżej, że taka jest polityka firmy I wolałabym, żeby do paczki dołączony był rachunek. No ale plusy narazie przeważają a mam nadzieję, że cudowne skutki mazidłowych mikstur na moją skórę usuną niedogodności w cień
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:23   #44
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: SKLEP - Mazidła

5*
moj ulubiony sklep z polproduktami,
strona moze nie jest barwna, ale najduje sie na niej wiele przydatnych informacji jak i przepisow, bardzo duzy wybor poproduktow, ciagle uzupelnianych w nowosci.
super obsluga- zawsze szybko otrzymuje przesylki i probki o ktore prosze.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:48   #45
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: SKLEP - Mazidła

Jak dla mnie sklep marzenie. Szybciutka wysyłka, próbki o które proszę, wydaję tam majątek. No i przede wszystkim produkty świetniej jakości, a ceny też w porządku w porównaiu z innymi miejscami ( a pomyśleć, że jeszcze pare lat temu musiałam szukać i kupować masło karite na allegro, i to rafinowane.... )
5/5
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 15:25   #46
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: SKLEP - Mazidła

Bardzo szybka przesyłkafajne próbeczkiale jak napisała Natalia1:
brak gotowych zestawów dla leniwych , oszczędnych i mniej zorientowanych co z czym połączyć i to mi najbardziej przeszkadza ale będę tam robić zakupy bo mają duży asortyment
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:33   #47
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: SKLEP - Mazidła

Odejmuję jedną gwiazdkę ...

Od lat lubiłam mazidla.com za solidność, ale ... zamawiałam ostatnio kilka rzeczy, a wśród nich hydrolat oczarowy. Niestety musiał się chyba skończyć (mimo, że na stronie sklepu był wtedy dostępny), bo zamiast niego znalazłam w paczce malutką karteczkę z informacją "zwrot za hydr. oczar." i równowartość ceny hydrolatu w gotówce. Zero przeprosin, zero wcześniejszego kontaktu w sprawie braku towaru, za który zapłaciłam. Co więcej, w emailu o wysyłce zamówienia pada sformułowanie "zamówienie zostało dzisiaj wysłane", a pod spodem wymienione są wszystkie zamówione pozycje - łącznie z hydrolatem. I żadnego komentarza, że tak naprawdę zamiast niego został wysłany zwrot gotówki.

Gdybym wiedziała, że go nie dostanę, poprosiłabym o realizację zamówienia w późniejszym terminie, bo właśnie na tym hydrolacie najbardziej mi zależało. Cała reszta mogła spokojnie poczekać tydzień lub dwa.

Nie podoba mi się taka polityka firmy. Może to po prostu nawał pracy, a może zwykłe lekceważenie klienta. Nieistotne. Pozostaje faktem, że jednak rozczarowałam się co do sklepu. Na szczęście coraz więcej towaru, który mnie interesuje mogę znaleźć również gdzie indziej.

Z plusów pozostaje możliwość otrzymania próbek, o które się prosi (dziękuję!), dość szybka realizacja zamówienia (czekałam na przesyłkę 3 dni), a także solidnie opracowane opisy większości produktów. Z minusów dołożę jeszcze koszmarny koszyk (nie mający możliwości zapisu) i brak historii zamówień na stronie sklepu.

Obecna ocena: 3 gwiazdki.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:44   #48
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: SKLEP - Mazidła

* mocna 3
Niby wszystko ok. z pewnościa dbają o klienta ale mam zastrzeżenia co do jakosci produktów,zdecydowanie wole te z ecospa,zsk lub biochemi,niepokoją mnie ilości konserwantów i gliceryny w niektórych produktach.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 23:25   #49
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Odejmuję jedną gwiazdkę ...

Od lat lubiłam mazidla.com za solidność, ale ... zamawiałam ostatnio kilka rzeczy, a wśród nich hydrolat oczarowy. Niestety musiał się chyba skończyć (mimo, że na stronie sklepu był wtedy dostępny), bo zamiast niego znalazłam w paczce malutką karteczkę z informacją "zwrot za hydr. oczar." i równowartość ceny hydrolatu w gotówce. Zero przeprosin, zero wcześniejszego kontaktu w sprawie braku towaru, za który zapłaciłam. Co więcej, w emailu o wysyłce zamówienia pada sformułowanie "zamówienie zostało dzisiaj wysłane", a pod spodem wymienione są wszystkie zamówione pozycje - łącznie z hydrolatem. I żadnego komentarza, że tak naprawdę zamiast niego został wysłany zwrot gotówki.

Gdybym wiedziała, że go nie dostanę, poprosiłabym o realizację zamówienia w późniejszym terminie, bo właśnie na tym hydrolacie najbardziej mi zależało. Cała reszta mogła spokojnie poczekać tydzień lub dwa.

Nie podoba mi się taka polityka firmy. Może to po prostu nawał pracy, a może zwykłe lekceważenie klienta. Nieistotne. Pozostaje faktem, że jednak rozczarowałam się co do sklepu. Na szczęście coraz więcej towaru, który mnie interesuje mogę znaleźć również gdzie indziej.

Z plusów pozostaje możliwość otrzymania próbek, o które się prosi (dziękuję!), dość szybka realizacja zamówienia (czekałam na przesyłkę 3 dni), a także solidnie opracowane opisy większości produktów. Z minusów dołożę jeszcze koszmarny koszyk (nie mający możliwości zapisu) i brak historii zamówień na stronie sklepu.

Obecna ocena: 3 gwiazdki.
A jednak dodaję tę gwiazdkę z powrotem!

Zupełnie niespodziewanie dostałam kolejną przesyłkę z mazidla.com. Przesyłkę zawierającą właśnie tę zamówioną/brakującą butlę hydrolatu oczarowego! Szkoda, że i teraz nie było żadnej informacji (tym razem nie było nawet karteczki), ale i tak cieszę się ogromnie, bo chociaż zdążyłam już kupić ten hydrolat gdzie indziej, to zużywam go takie ilości, że i tak za parę tygodni musiałabym go znowu zamawiać w którymś ze sklepów.

Podsumowując: 4 gwiazdki! I dziękuję :)

A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 19:28   #50
hania_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
GG do hania_
Dot.: SKLEP - Mazidła

daję 5
potwierdzam super sklepik,
również jestem klientką mazideł-grubo ponad rok-jestem zadowolona,
o p.Lidce mogę powiedzieć,że jest bardzo kontaktowa i
zawsze znajdzie rozwiązanie ,jak jest jakiś problem np. z wysyłką,
potwierdzam-faktycznie przydałby się koszyk z możliwością zapisu !
na zsk wrzucam do koszyka ,zapisuję i .............. wtedy przychodzi opamiętanie i z ciężkim sercem odkładam z powrotem na półkę ,co niektóre półprodukty -też tak macie,czy to z czasem przechodzi ?
hania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:02   #51
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Thumbs up Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!
I jest to już możliwe! :D A do tego można teraz również płacić PayPalem :)

5 gwiazdek.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 11:42   #52
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: SKLEP - Mazidła

Sklep na 5 z plusem

- świetne produkty w przystępnych cenach
- bogaty asortyment
- dokładne opisy właściwości poszczególnych produktów
- szybka realizacja zamówień (znacznie szybciej niż w BU)
- gratisiki do zamówienia (poprosiłam o próbkę jednego z dwóch olei, dostałam oba)
- dla mnie lokalizacja, bo w Poznaniu mogę odebrać osobiście
- świetny kontakt
- solidnie zabezpieczone paczki
- receptariusz
- dostępne różne opcje płatności (karta kredytowa, przelew, PayPal..)

Generalnie same plusy

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!

Można sprawdzić poprzednie zamówienia. Wchodzisz w zakładkę Zarządzanie kontem - a tam między innymi wyświetlane są informacje o zamówieniu - można kliknąć podgląd i zobaczyć co sie brało..

Co do zapisywania koszyka to ja przedwczoraj dodałam sobie do niego 5 produktów (będąc zalogowaną), potem wyszłam ze strony i dziś weszłam ponownie i w koszyku nadal te produkty miałam..
Poza tym jest opcja "Wyślij koszyk znajomemu" gdzie podajesz mail i możesz sobie całą zawartość wysłać żeby potem nie szukać
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:20   #53
kassandra102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: SKLEP - Mazidła

Witam,
właśnie zrobiłam zamówienie w Mazidłach - rany na ponad 230 zł !
Jak na razie sklep oceniam bardzo dobrze -duży asortyment, produkty o wiele lepiej opisane niż na ZSK a kontakt z Panią Lidią super!
Jedyne czego mi brakuje na mazidłach to liposomów oraz elastyny i kolagenu.
Mogło by byc również więcej maceratów.
I koniecznie olejek migdałowy - mój ukochany!- strasznie go tam brak
Pani Lidio proszę niech go Pani wprowadzi do oferty
Całokowią ocenkę wystawię po otrzymaniu paczki
kassandra102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:17   #54
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: SKLEP - Mazidła

zdecydowanie 5 gwiazdek.
towar wysłany ekspresowo,doskonale zabezpieczone.
dołączone próbki,o które prosiłam.
Pani Lidia odpowiada błyskawicznie na moje wszystkie maile,
pomogła mi w moich watpliwościach.
z całą pewnościa jeszcze będę zamawiać na mazidłach.
jestem zachwycona.
paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 09:15   #55
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: SKLEP - Mazidła

Ode mnie 5 gwiazdek mimo, że kupowałam tam raz.
Mazidła mają najlepszy wybór towaru, szczególnie wielu aktywnych składników, witamin i innych takich, nawet duże zachodnie sklepy pod tym względem zostają w tyle.
REWELACYJNY, OLBRZYMI receptariusz, swietnie opisane produkty z odnośnikami do literatury - MAZIDŁA to prawdziwa kopalnia i skarbnica wiedzy!
Na paczke, od momentu zamówienia do doatarczenia, czekałąm tydzień, paczka szła 3 dni, to troche długo, bo przyzwyczaiłam sie że paczki przychodza nastepnego dnia, ale to nic
Poprosiłam o próbki do mojego typu cery i dostałam kilka
Już nie moge sie doczekać kolejnych zakupów
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:23   #56
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!
Można sprawdzić poprzednie zamówienia. Wchodzisz w zakładkę Zarządzanie kontem - a tam między innymi wyświetlane są informacje o zamówieniu - można kliknąć podgląd i zobaczyć co sie brało..

Co do zapisywania koszyka to ja przedwczoraj dodałam sobie do niego 5 produktów (będąc zalogowaną), potem wyszłam ze strony i dziś weszłam ponownie i w koszyku nadal te produkty miałam..
Widzę, że usunięto moją odpowiedź na tego posta. Pojęcia nie mam dlaczego, bo nie było w niej nic niestosownego, więc może to po prostu pomyłka.

Tym razem w skrócie: dziękuję za informacje, ale zacytowałaś nieaktualną już wiadomość. Kiedy ją pisałam, nie było możliwe sprawdzanie poprzednich zamówień ani zapisywanie koszyka. Natomiast potem usprawnienia te wprowadzono i już o tym wcześniej wspminałam, czego chyba nie zauważyłaś:

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
A piątą gwiazdkę dodam, gdy tylko (jeśli) zmieni się strona sklepu i będzie można sprawdzać poprzednie zamówienia oraz zapisywać koszyk na dłużej!
I jest to już możliwe! :D A do tego można teraz również płacić PayPalem :)
I stąd moich 5 gwiazdek :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 07:12   #57
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: SKLEP - Mazidła

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Kultowy sklep na 5*. Najwyższej jakości półprodukty, starannie i profesjonalnie zapakowae i opisane. Kopalnia przepisów - Receptariusz. No i oczywiście fachowe porady i życzliwość pani Lidii. Jedyne czego mi brakuje, to gotowe zestawy jak w BU. Bo ja jednak jestem leniwcem .
Podpisuję się pod powyższym z wyjątkiem ostatnich 2 zdań - dla mnie robienie własnych specyfików na podstawie receptur to najlepsza zabawa
Ktoś wspomniał, że szklane opakowania są niewygodne - co kto lubi - ja natomiast nie lubię plastikowych opakowań, dlatego dla mnie Mazidła pod tym względem mają wielki plus (w przeciwieństwie np. do BU)
__________________
Konsultantka AVON i Oriflame
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 07:15   #58
CyberCytryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: SKLEP - Mazidła

Jak zakupy polproduktow kosmetycznych, to tylko tam
Naprawde polecam - zqwsze profesjonalnie zapakowane, szybko wyslane, duzo informacji o produktach na stronie i przystepne ceny - dla nie bomba
CyberCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:36   #59
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: SKLEP - Mazidła

Sklep oceniam na 5
świetny receptariusz, duży wybór półproduktów, można zapisywać koszyk co jest dużym ułatwieniem, widać ile zostało jeszcze opakowań danego produktu w magazynie, ekspresowa wysyłka, wg mnie szklane opakowania z mazideł są bardzo wygodne - na pewno lepsze od tych ze ZSK. Malutkim minusikiem jest brak prezentów dołączonych do zakupów
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:55   #60
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: SKLEP - Mazidła

Oceniam sklep na 5!
- bardzo duży wybór produktów
-niskie ceny
-mnóstwo receptur
-szybka realizacja (w ciągu 24 h)
-dostałam próbkę oleju, o który poprosiłam
-świetnie zapakowane, drobne rzeczy przyklejone do kartonu, żeby nie zginęły

Za minus uznaję tylko to, że nie dostałam rachunku
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Surowce i półprodukty kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 23:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.