Prezent na rocznicę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-03, 17:27   #1
BrakPomyslu100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1

Prezent na rocznicę.


Witam serdecznie, zaczne od tego, ze kiedys przypadkowo trafilem na Wasza strone, ale zapadlo mi w pamieci jako jedyne takowe forum, w zwiazku z czym tu kieruje swoje rozkminy, liczac na to, ze pomozecie mi



Mam 21 lat, jestem oczywiscie (lub tez nie, sadzac po tym na jakim forum pisze :P) chlopakiem, mezczyzna, facetem, osobnikiem płci meskiej, jak zwal tak zwal. Za poltorej miesiaca obchodze z dziewczyna kolejna rocznice, zawsze czy to na urodziny czy walentynki czy inne wazniejsze i mniej wazne wydarzenia daje jej cos od siebie, cos co sam wykonam, dopelniajac to czyms slodkim, pachnacym, kwiatkiem albo innymi takimi



W tym roku wpadlem na pomysl (glownie zachecony przez serial odrobine, nie ukrywam), aby podarowac jej ksiazke w twardej oprawie, pusta. Ktora zapelnie naszymi zdjeciami oraz - moze to troche glupio zabrzmi - rozmowami, nie wszystkimi, a tymi na samym poczatku, abysmy oboje przypomnieli sobie jak bylo te trzy lata wczesniej, jak zaczynalismy W skrocie taka ksiazka - wspomnienie. Domieszka zdjec oraz rozmow, moze cos jeszcze wpadnie mi do glowy w miedzyczasie, chetnie tez dorzuce od siebie jakis wierszyk ale nie wiem czy juz za bardzo nie odplywam :P



I TU KIERUJE PYTANIE DO WAS - Mianowicie jak to zrobic? Szukalem pustych ksiazek, ni znalazlem. Szukalem samych twardych okladek do kupienia, nie znalazlem. O ile strony, kartki etc moglbym zrobic sam, o tyle nie wiem jak i gdzie moge dorwac ladna okladke, ew. Moze ktos z Was moze podsunac mi pomysl od sprawy "technicznej"



Serdecznie dziekuje z gory za kazda odpowiedz, pomysl i rade Pozdrawiam!
BrakPomyslu100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 09:44   #2
nesqusa
Przyczajenie
 
Avatar nesqusa
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent na rocznicę.

Poszukaj na blogach DIY i na youtube z tego co widzę to sporo tam materiałów jak samemu zrobić taką książkę, powodzenia.
nesqusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 11:57   #3
zawiszacacko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na rocznicę.

Znalazłeś poradnik, np. z serii Adama Słodowego, lub Mc Gyvera? Może wystarczy Ci karton od butów, zeszyt 80 kartkowy w linię, pęczek drutu, miska do karmienia kota, do tego taśma klejąca przezroczysta i jak to mówią, wszystko będzie "grało" i kolidowało . Na poważnie, jeśli chcesz ukochaną zaskoczyć czymś na prawdę extra zafunduj jej vouczer do Salonu SPA, masaż gorącymi kamieniami, lub w czekoladzie. A jeśli Twoja Pani spędza dużo czasu na robieniu makijażu spraw jej Naukę profesjonalnego makijażu. Zobacz więcej co w tej spawie oferuje Prezentmarzeń

Edytowane przez zawiszacacko
Czas edycji: 2020-02-28 o 12:30
zawiszacacko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-18 12:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.