Co tu się właściwie odstawia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-01, 23:46   #1
Nadnaturalny_Wieloryb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23

Co tu się właściwie odstawia?


Hej, nie będę się długo rozwodzić nad tematem Od paru miesięcy pracuję w nowej firmie. Poznałam tam pewnego kolegę i bardzo polubiłam. Nie nie są to żadne głębokie uczucia, po prostu go lubię Ale od pewnego czasu traktuje mnie jakoś inaczej. Z innymi dziewczynami gada normalnie a ze mną praktycznie unika kontaktu. Kiedy jesteśmy razem jakoś nam ta rozmowa się nie klei. W stosunku do innych jest wesoły i wygadany. Gdy na horyzoncie pojawię się ja i nikogo nie ma w pobliżu on milknie,a jak próbuję zagadać to odpowiada, że nie ma nic do powiedzenia albo ucina rozmowę w inny sposób. Nie ukrywam, że jest mi z tego powodu przykro i nie wiem o co mu może chodzić. Nie stało się między nami nic za co mógł się obrazić czy poczuć jakoś urażony. Wiem, że podałam za mało danych, żeby ocenić sytuację, ale nie wiem co dodać. Zadawajcie pytania. Będę wdzięczna za pomoc
Nadnaturalny_Wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 06:03   #2
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Nie wiemy co mu siedzi w głowie. Jego zachowanie może znaczyć albo że mu się podobasz, ale jest na przykład nieśmiały, albo że zauważył że coś więcej zaczyna się między Wami kroić a on chce się zdystansować z jakiegoś powodu. Czas pokaże. Jest w związku?

P.S. Fajny nick
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 06:11   #3
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Cytat:
Napisane przez Nadnaturalny_Wieloryb Pokaż wiadomość
Hej, nie będę się długo rozwodzić nad tematem Od paru miesięcy pracuję w nowej firmie. Poznałam tam pewnego kolegę i bardzo polubiłam. Nie nie są to żadne głębokie uczucia, po prostu go lubię Ale od pewnego czasu traktuje mnie jakoś inaczej. Z innymi dziewczynami gada normalnie a ze mną praktycznie unika kontaktu. Kiedy jesteśmy razem jakoś nam ta rozmowa się nie klei. W stosunku do innych jest wesoły i wygadany. Gdy na horyzoncie pojawię się ja i nikogo nie ma w pobliżu on milknie,a jak próbuję zagadać to odpowiada, że nie ma nic do powiedzenia albo ucina rozmowę w inny sposób. Nie ukrywam, że jest mi z tego powodu przykro i nie wiem o co mu może chodzić. Nie stało się między nami nic za co mógł się obrazić czy poczuć jakoś urażony. Wiem, że podałam za mało danych, żeby ocenić sytuację, ale nie wiem co dodać. Zadawajcie pytania. Będę wdzięczna za pomoc
Może pomyslal ze masz chrapkę na niego, a skoro on nie ma na Ciebie to uznal ze ostudzi Twoj zapal.

No nie wiem. Albo po prostu Cię nie lubi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 08:41   #4
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Cytat:
Napisane przez Nadnaturalny_Wieloryb Pokaż wiadomość
Hej, nie będę się długo rozwodzić nad tematem Od paru miesięcy pracuję w nowej firmie. Poznałam tam pewnego kolegę i bardzo polubiłam. Nie nie są to żadne głębokie uczucia, po prostu go lubię Ale od pewnego czasu traktuje mnie jakoś inaczej. Z innymi dziewczynami gada normalnie a ze mną praktycznie unika kontaktu. Kiedy jesteśmy razem jakoś nam ta rozmowa się nie klei. W stosunku do innych jest wesoły i wygadany. Gdy na horyzoncie pojawię się ja i nikogo nie ma w pobliżu on milknie,a jak próbuję zagadać to odpowiada, że nie ma nic do powiedzenia albo ucina rozmowę w inny sposób. Nie ukrywam, że jest mi z tego powodu przykro i nie wiem o co mu może chodzić. Nie stało się między nami nic za co mógł się obrazić czy poczuć jakoś urażony. Wiem, że podałam za mało danych, żeby ocenić sytuację, ale nie wiem co dodać. Zadawajcie pytania. Będę wdzięczna za pomoc
Przy twoim opisie sytuacji mógłbym ci dać dziesiątki powodów na to, że on unika z tobą rozmowy. Od twojej domniemanej halitozy do złośliwej koleżanki w pracy, która mu przekazała, że się z niego wyśmiewasz za plecami.
Nie przyszło ci do głowy zapytać wprost o co chodzi? Wolisz pytać na forum i wnikać w męską psychikę zamiast podejść i powiedzieć: "Hej, uraziłam cię czymś? Unikasz ze mną rozmowy i zbywasz kiedy próbuję zagadnąć. O co chodzi?".
Ehh... później widzę opinie kobiet, że to przez nas są problemy z komunikacją.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 08:44   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

A nie chwaliłaś się na przykład jakiejś koleżance, że on ci się podoba? Może ktoś mu powiedział albo jakieś twoje zachowanie zdradziło twoje zainteresowanie, a on tego nie odwzajemnia i czuje się osaczony.

Szybciej bym pomyślała, że facet nie jest zainteresowany i chce ci to dobitnie dać do zrozumienia niż że umiera z miłości do ciebie w środku, ale jest zbyt nieśmiały.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 10:15   #6
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Założyłabym roboczo, że nie jest zainteresowany czymś więcej i chce to dać do zrozumienia.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 11:55   #7
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Spytaj go wprost, skąd te zmiany w jego zachowaniu.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-02, 11:57   #8
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Z męskiego punktu widzenia, to musisz być baaaardzo nie w jego typie, albo się dowiedział czegoś od kogoś i unika kontaktu.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 12:57   #9
Hanged
must be a hole in my hat
 
Avatar Hanged
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 132
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Zdecydowanie jest to bardziej nieśmiałość niż celowe studzenie zapału. Więc albo mu się podobasz ale obawia się że nic z tego nie będzie albo jest obojętny i jedynie zakłopotany.
Hanged jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 12:59   #10
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Cytat:
Napisane przez Hanged Pokaż wiadomość
Zdecydowanie jest to bardziej nieśmiałość niż celowe studzenie zapału. Więc albo mu się podobasz ale obawia się że nic z tego nie będzie albo jest obojętny i jedynie zakłopotany.
Nieśmiałość? Dziewczyna sama do niego zagaduje a on odpowiada "nie mam nic do powiedzenia" i to jest nieśmiałość?

To jest właśnie celowe i skuteczne studzenie zapału, daje jej kosza. Nie wiem jak to prościej pokazać, trzeba powiedzieć "spadaj"?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 13:36   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86450172]A nie chwaliłaś się na przykład jakiejś koleżance, że on ci się podoba? Może ktoś mu powiedział albo jakieś twoje zachowanie zdradziło twoje zainteresowanie, a on tego nie odwzajemnia i czuje się osaczony.

Szybciej bym pomyślała, że facet nie jest zainteresowany i chce ci to dobitnie dać do zrozumienia niż że umiera z miłości do ciebie w środku, ale jest zbyt nieśmiały.[/QUOTE]

To samo.

Skupiłabym się na pracy i dobrych kontaktach z innymi osobami, a przestała zwracać uwagę na tego kolesia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-02-02 o 13:38
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-02, 17:24   #12
Nadnaturalny_Wieloryb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 23
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Przy twoim opisie sytuacji mógłbym ci dać dziesiątki powodów na to, że on unika z tobą rozmowy. Od twojej domniemanej halitozy do złośliwej koleżanki w pracy, która mu przekazała, że się z niego wyśmiewasz za plecami.
Nie przyszło ci do głowy zapytać wprost o co chodzi? Wolisz pytać na forum i wnikać w męską psychikę zamiast podejść i powiedzieć: "Hej, uraziłam cię czymś? Unikasz ze mną rozmowy i zbywasz kiedy próbuję zagadnąć. O co chodzi?".
Ehh... później widzę opinie kobiet, że to przez nas są problemy z komunikacją.
A właśnie, ze zapytałam. Powiedział, że niczym go nie uraziłam i wszystko jest ok. Tylko, że dalej nie tak traktuje.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86450172]A nie chwaliłaś się na przykład jakiejś koleżance, że on ci się podoba? Może ktoś mu powiedział albo jakieś twoje zachowanie zdradziło twoje zainteresowanie, a on tego nie odwzajemnia i czuje się osaczony.

Szybciej bym pomyślała, że facet nie jest zainteresowany i chce ci to dobitnie dać do zrozumienia niż że umiera z miłości do ciebie w środku, ale jest zbyt nieśmiały.[/QUOTE]
Ale on mi się nie podoba! od trzech lat jestem związku i nie jestem nim zainteresowana. Lubię go. pracujemy razem i zależy mi na dobrych relacjach z nim jako współpracownikiem. Chciałabym być przez niego traktowana tak jak traktuje on inne koleżanki.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Ellen_Ripley
Masz rację, chyba nie ma sensu zawracać sobie jego fochami głowy.
Nadnaturalny_Wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 17:39   #13
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Bardzo wątpię żeby to była nieśmiałość, osoba nieśmiała nie miałaby odwagi tak dosadnie powiedzieć "nie mam nic do powiedzenia".
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 17:43   #14
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Cytat:
Napisane przez Nadnaturalny_Wieloryb Pokaż wiadomość
Ale on mi się nie podoba! od trzech lat jestem związku i nie jestem nim zainteresowana. Lubię go. pracujemy razem i zależy mi na dobrych relacjach z nim jako współpracownikiem. Chciałabym być przez niego traktowana tak jak traktuje on inne koleżanki.
Wybacz, wprowadził mnie w błąd ten fragment:
Cytat:
Poznałam tam pewnego kolegę i bardzo polubiłam. Nie nie są to żadne głębokie uczucia, po prostu go lubię
gdzie brzmisz jakbyś na coś więcej liczyła, ale bała się przyznać.

A tak odnośnie pogrubionego, musisz zrozumieć, że w życiu nie zawsze tak jest jakbyśmy chcieli. Zaakceptuj, że cię nie lubi i unika bez wyraźnej przyczyny. Traktuj go neutralnie. Nie zabiegaj o jego względy w imię chcę, żeby wszyscy mnie lubili, bo taka jestem fajna przecież. Jeżeli będziesz miała dobre kontakty z innymi to nie wypadniesz z grupy społecznej tylko dlatego, że jakiś koleś ma problem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 17:50   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co tu się właściwie odstawia?

Olej, po prostu. Nie jest to na tyle istotna znajomość, żeby próbować analizować co autor może mieć na myśli
Nie chce to nie, z okna przecież nie wyskoczysz, a nie sądzę że jest jedynym człowiekiem, z którym możesz w pracy rozmawiać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-02 18:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.