Zdrada i szybkie ogranięcie się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-19, 22:16   #1
agnesss3007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1

Zdrada i szybkie ogranięcie się?


Witam,





Dwa tygodnie temu dowiedziałam sie o zdradzie mojego chłopaka...w zasadzie to bez ceregieli powiedziała mi o tym jego przyjaciółka o ktorą miałam być spokojna po prostu na jednej z imprez podeszla do mnie i powiedziała ze jakis czas temu moj chlopak zdradzil mnie z nia, bo w zasdzie "on to zawsze się w niej podkochiwał"e . Ja w szoku, on pijany nic nie kontaktuje, ona zabrała się i poszła. Ja miałam na tyle jeszcze siły ze wyszłam z pomieszczenia i zaczełam wyć w strugach deszczu, siedzac na chodniku. Poszłam zrozpaczona do domu. On z samego rana wydzwanial do mnie, ja mialam go zablokwanego ale w koncu odebralam i wykrzyczalam zeby zapytal swojej przyjaciolki o co chodzi. Od tej pory jest cisza. Zadnego przepraszam, czy pocaluj mnie gdzies. Na moja rodzinę jest wrecz obrazony (mama i brat mieli z nim kontakt, oddanie rzeczy itp).
Jeszcze tak napomknę, bo zapytacie czemu nie dałam mu szansy na wyjasnienia itp:prawe dwa lata byliśmy razem, dochodzilo miedzy nami do roznych spiec, głownie przez moja zazdrosc (ukrywane rozmow z kolezankami, spotkania gdy mnie nie było, za duzo alkoholu, mnostwo kłamstw, ja durna wybaczałam), wszyscy mówili, ze jestem chora psychicznie i wyolbrzymiam,kilkanascie rozstan na kilka dni, karanie mnie ciszą.
I teraz moje pytanie: popłakałam 2 dni, powyobrazałam sobie kilka razy jak TO robili, poukładały mi się sytuacje kiedy mógł się z nią spotykac, wszystko stało sie jasne ale... ja wcale juz nie płaczę...zawsze myslalam ze bede jak zombie przez dluuuuugi czas, ze tak kocham przeciez oddalam cala siebie, a ja? Biegam cwicze, śmieję się, dobrze mi idzie w pracy, mam adoratorow, ale jakos do nich mi sie nie spieszy... Ale strasznie boje się ze ta żałoba jeszcze nie przyszla i mnie dopadnie tak bardzo, ze sie nie pozbieram... nie mowie ze mnie to w ogole nie rusza bo mam momenty zalamki, ale obwiniam tylko jego, tej jego kolezanki w ogole nie winie. Powiedzcie czy cos ze mna nie tak? Czy to jeszcze mnie dopadnie? Wydawalo mi sie ze kocham go and zycie...
agnesss3007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 22:25   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zdrada i szybkie ogranięcie się?

Cytat:
Napisane przez agnesss3007 Pokaż wiadomość
Witam,

Dwa tygodnie temu dowiedziałam sie o zdradzie mojego chłopaka...w zasadzie to bez ceregieli powiedziała mi o tym jego przyjaciółka o ktorą miałam być spokojna po prostu na jednej z imprez podeszla do mnie i powiedziała ze jakis czas temu moj chlopak zdradzil mnie z nia, bo w zasdzie "on to zawsze się w niej podkochiwał"e . Ja w szoku, on pijany nic nie kontaktuje, ona zabrała się i poszła. Ja miałam na tyle jeszcze siły ze wyszłam z pomieszczenia i zaczełam wyć w strugach deszczu, siedzac na chodniku. Poszłam zrozpaczona do domu. On z samego rana wydzwanial do mnie, ja mialam go zablokwanego ale w koncu odebralam i wykrzyczalam zeby zapytal swojej przyjaciolki o co chodzi. Od tej pory jest cisza. Zadnego przepraszam, czy pocaluj mnie gdzies. Na moja rodzinę jest wrecz obrazony (mama i brat mieli z nim kontakt, oddanie rzeczy itp).
Jeszcze tak napomknę, bo zapytacie czemu nie dałam mu szansy na wyjasnienia itp:prawe dwa lata byliśmy razem, dochodzilo miedzy nami do roznych spiec, głownie przez moja zazdrosc (ukrywane rozmow z kolezankami, spotkania gdy mnie nie było, za duzo alkoholu, mnostwo kłamstw, ja durna wybaczałam), wszyscy mówili, ze jestem chora psychicznie i wyolbrzymiam,kilkanascie rozstan na kilka dni, karanie mnie ciszą.
I teraz moje pytanie: popłakałam 2 dni, powyobrazałam sobie kilka razy jak TO robili, poukładały mi się sytuacje kiedy mógł się z nią spotykac, wszystko stało sie jasne ale... ja wcale juz nie płaczę...zawsze myslalam ze bede jak zombie przez dluuuuugi czas, ze tak kocham przeciez oddalam cala siebie, a ja? Biegam cwicze, śmieję się, dobrze mi idzie w pracy, mam adoratorow, ale jakos do nich mi sie nie spieszy... Ale strasznie boje się ze ta żałoba jeszcze nie przyszla i mnie dopadnie tak bardzo, ze sie nie pozbieram... nie mowie ze mnie to w ogole nie rusza bo mam momenty zalamki, ale obwiniam tylko jego, tej jego kolezanki w ogole nie winie. Powiedzcie czy cos ze mna nie tak? Czy to jeszcze mnie dopadnie? Wydawalo mi sie ze kocham go and zycie...
Możliwe, że dopiero zaczniesz przechodzić różne fazy żałoby po tym związku, ale możliwe też, że uporasz się z tym szybciej, niż gdyby to była nowa sytuacja. Bo tak naprawdę ileś tam mini "żałób" już przeszłaś. Ten związek wykruszał się po kawałku, za każdym razem, gdy facet odwalał jakąś krzywą akcję. Jedno dla siebie zrób: nie wybacza, nie wracaj w chwili słabości. Tu już inaczej nie będzie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 22:28   #3
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Zdrada i szybkie ogranięcie się?

Już nie raz się na nim zawiodłaś, więc pewnie z biegiem czasu twoje uczucia znikały, nawet jeżeli tego nie zauważyłaś. A teraz wylano ci kubeł zimnej wody na głowę i dotarło do ciebie, że to nie miałoby dalej sensu.

Bardzo dobrze, że za nim nie płaczesz. Nie warto!
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-19, 22:44   #4
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zdrada i szybkie ogranięcie się?

jest szansa na zmęczenie materiału.


mieliście z tym chłopakiem tyle razy różne jazdy i odpały że mimo tego że kochałaś i tkwiłaś w toksyku jednocześnie instynkt samozachowawczy, poczucie własnej wartości czy wstaw co chcesz, swoją robotę w tle robi(ł) i zwyczajnie ci się również ulało beznadzieją tego czegoś.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 00:47   #5
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Zdrada i szybkie ogranięcie się?

Może w głębi duszy ulżyło Ci, że w końcu ostatecznie wyrwałaś się z toksycznego związku.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 01:53   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zdrada i szybkie ogranięcie się?

Związek idealny nie był, koleś leciał w kulki od dawna, więc pewnie byłaś w jakiś sposób przygotowana na rozstanie. Nie nastawiaj się, że koniecznie pojawi się żałoba, bo pewnie przechodziłaś ją wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-20, 07:45   #7
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdrada i szybkie ogranięcie się?

Jak dla mnie związek był trupem już wcześniej to miałaś szansę się stopniowo przyzwyczaić. Nie zamartwiaj się na zapas. Żyj pełnią życia. Jak dla mnie to 'żałoba' po związku wcale nie musi się pojawić. Zwłaszcza jak był kijowy i wiesz, że nie miał szans przetrwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 08:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.