Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-18, 14:01   #271
kropka132
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Wie ktoś może do kiedy trzeba skłądac wnioski do liceum pierwszego wyboru ?
kropka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 18:02   #272
donedslon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kropka132 Pokaż wiadomość
Wie ktoś może do kiedy trzeba skłądac wnioski do liceum pierwszego wyboru ?
Z tego co wiem można do końca rekrutacji, tj. 23 czerwca, ale lepiej wcześniej niż później

Zna ktoś może progi punktowe na biol-chemy z tamtego roku? (najbardziej interesuje mnie 9, 21 i 2 )
donedslon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 16:38   #273
xxNamelessx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zatarzynka Pokaż wiadomość
W tym roku muszę wybrać szkołę ponadgimnazjalną, interesują mnie raczej przedmioty z zakresu humanistycznych, rozważałam kilka szkół.. Na pierwszy wybór chciałam wziąć III LO (Unię) i klasę prawniczo-społeczną, bądź dziennikarską, lecz boję się, że poziom będzie zbyt wysoki. Uczę się dobrze, 160 punktów uda mi się bez problemu zdobyć, ale czy to nie będzie za mało? Słyszałam wiele o tzw. ''wyścigu szczurów'' i nieprzeciętnym lansie w tej szkole.. Nie wiem, co myśleć.. Może są tu jacyś uczniowie z klas humanistycznych w Unii? Proszę o pomoc
Lans w Unii? Pierwsze słyszę... Na prawdę. Chodzę do 1 klasy, zdążyłam trochę tę szkołę poznać i to co mogę pochwalić to przesympatyczna atmosfera wśród uczniów, każdy każdemu pomoże a starsi nie patrzą na pierwszaków krzywo, traktują wszystkich równo. Oczywiście może się trafić wyjątek od reguły, osoba, która będzie traktować wszystkich z góry bo ma Iphone'a czy coś, ale to jednostki. Jestem w klasie E, do niedawna słynnej 'teatralnej', zauważyłam, że my ciągniemy tę tradycję, każda klasa E buja w obłokach haha Z taką ilością punktów na pewno się dostaniesz! Nie znam cię, twojego podejścia do nauki itd, ale wydaje mi się, że poradzisz sobie bez problemu. Klasa społeczno-prawnicza to troszkę takie sztywniaki, nie za bardzo chcą się rozerwać i powygłupiać, ale co kto lubi, jeśli im to pasuje to innym to nie przeszkadza. Klasa dziennikarska to bardzo pozytywni ludzie, znam chłopaka, który w tym roku skończył tę klasę i było mu naprawdę trudno rozstać się ze szkołą, klasą itd... Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś konkretniejszego to możesz pisać do mnie na maila (tutaj nie jestem za często) victoria.stylinson13@gmai l.com, bo trudno mi powiedzieć coś więcej
xxNamelessx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 19:02   #274
electrifying
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Chciałabym się dowiedzieć, jaki jest human w IX LO? Czy warto wybrać to liceum? Co myślicie?

Edytowane przez electrifying
Czas edycji: 2016-05-26 o 19:36
electrifying jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:56   #275
Faelivrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Witam.
Co prawda jeszcze rok w gimnazjum przede mną, aczkolwiek już zaczynam się zastanawiać nad wyborem liceum. Myślałam nad czternastką i klasą wojskową, chociaż w chwili obecnej raczej jest to u mnie niemożliwe( problemy zdrowotne, wątpię czy dam radę wrócić do kondycji na tyle żeby bez problemów przejść testy sprawnościowe, ale będę próbowała, bo chcę swoją przyszłość związać z wojskiem), myślałam również nad klasą dziennikarską czy prawniczą. Jestem typowym humanem, który kocha historię i pisanie, aczkolwiek z przedmiotami ścisłymi większych problemów nie mam. Oceny mam bardzo dobre( chociaż zdaję sobie sprawę, że stać mnie na więcej, tutaj niestety wkrada się lenistwo i to, że nauka u mnie wygląda na powtarzaniu na przerwie przed sprawdzianem/kartkówką), zachowanie wzorowe, ambicje mam spore. Głównie chodziłoby mi o ludzi. Niestety przez to, co przechodziłam w podstawówce i przechodzę obecnie, psychikę mam raczej kruchą( chociaż staram się nad tym pracować) i trudno jest mi nawiązywać kontakty. Coś proponujecie?
__________________
,,- Zawsze mogło być gorzej...
- Jestem ruda, gorzej być nie może."
Faelivrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:51   #276
Gabryellen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Exclamation Liceum Lublin POMOCY

Witam
Wiem, że takich wątków jest dosyć dużo, ale zazwyczaj dotyczą on tych samych szkół (1,2,3,9)
A mnie interesuje głównie 8
Planuje, następująco: I wybór -8; II wybór -5/6; III wybór -3
Czy może ktoś się wypowiedzieć o tych szkołach, które wymieniłam?
Co do nauki to jest u mnie dosyć okey, przykładam się do niej, ale też nie chcę ryć całymi dniami i nie mieć życia .
W 8 interesuje mnie profil "biologia z kosmetologią"
A w pozostałych biol-chem lub jakiś human.
Moja średnia to: 5.22, a egzaminy poszły mi raczej dobrze
Gabryellen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 08:58   #277
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: Liceum Lublin POMOCY

Cytat:
Napisane przez Gabryellen Pokaż wiadomość
Witam
Wiem, że takich wątków jest dosyć dużo, ale zazwyczaj dotyczą on tych samych szkół (1,2,3,9)
A mnie interesuje głównie 8
Planuje, następująco: I wybór -8; II wybór -5/6; III wybór -3
Czy może ktoś się wypowiedzieć o tych szkołach, które wymieniłam?
Co do nauki to jest u mnie dosyć okey, przykładam się do niej, ale też nie chcę ryć całymi dniami i nie mieć życia .
W 8 interesuje mnie profil "biologia z kosmetologią"
A w pozostałych biol-chem lub jakiś human.
Moja średnia to: 5.22, a egzaminy poszły mi raczej dobrze
Nie chodziłam do 8 LO, więc nie powiem Ci jak dokładnie wygląda nauka w tej szkole, ale nie słyszałam pozytywnych opinii na jej temat. Jest to raczej szkoła przeciętna, ze wskazaniem nawet na słabą. 5 LO obecnie próbuje dogonić pierwszą trójkę (Staszic, Zamoy, Unia) i na Twoim miejscu poszłabym właśnie tam albo do 6 LO. Unia to jak wszyscy wiedzą bardzo dobra szkoła, wiec dlaczego jest u Ciebie dopiero na trzecim miejscu? Ze względu na profil czy nie chcesz chodzić do takiej szkoły?

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez donedslon Pokaż wiadomość
Z tego co wiem można do końca rekrutacji, tj. 23 czerwca, ale lepiej wcześniej niż później

Zna ktoś może progi punktowe na biol-chemy z tamtego roku? (najbardziej interesuje mnie 9, 21 i 2 )
Nie wiem jakie dokładnie były progi w 2 LO rok temu na biol-chem, ale pamiętam, że jak ja szłam do Zamoya (2013r.) to trzeba było mieć około 160 punktów żeby się dostać. Myślę, że teraz progi będą podobne, bo klasy biol-chem są najbardziej oblegane.
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 19:19   #278
Gabryellen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Liceum Lublin POMOCY

Bardziej ze względu na opinię, troszkę się obawiam, że nie będę miała życia, tylko ciągła nauka :/
A możesz coś powiedzieć o 9?
Gabryellen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:03   #279
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Niestety nic nie wiem o 9 LO, nikt z moich znajomych tam nie chodził. Ja w tym roku skończyłam 2 LO i rzeczywiście troche nauki było, ale chyba jak w każdej szkole. 😉 Mimo wszystko mieliśmy czas na imprezy, druga klasa była dla mnie wieczną 18tką moich szkolnych znajomych. ☺ Myślę, że jeżeli chcesz dobrze zdać marure to w każdej szkole będziesz musiała się uczyć równie dużo. Jeżeli chcesz więcej info o Zamoyu to pisz. ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 22:56   #280
Pjkghxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

A może jakieś opinie o IV LO. Czytałam, że jeśli chodzi o klimat to świetny, ale z przygotowaniem do matury jest słabo. Czy to prawda? Może czyta to ktoś kto złożył tam papiery?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
Pjkghxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:38   #281
marek357
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Witam, idę w tym roku do liceum. Złożyłem papiery do Staszica, Unii i Zamoya. Liczę, że dostanę się do pierwszego. Mam 158 pkt (zmienił się system liczenia, według starego mam 167 pkt). Czy mam szansę się dostać do mat-fiz-inf (z odwołania). Czy mam szansę dostać się do którejś z tych klas: mat-fiz-inf, mat-fiz, mat-geo-ang??
marek357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 21:26   #282
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Myślę, że masz bardzo duże szanse dostać się do Staszica 😉 Ja miałam 140 punktów i dostałam się do Zamoya do klasy mat-fiz-inf ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 07:38   #283
201609050930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 406
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pjkghxu Pokaż wiadomość
A może jakieś opinie o IV LO. Czytałam, że jeśli chodzi o klimat to świetny, ale z przygotowaniem do matury jest słabo. Czy to prawda? Może czyta to ktoś kto złożył tam papiery?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
IV LO jest super Pierwsze słyszę żeby słabo przygotowywało do matury! Z resztą... można pójść do magicznej trójki (Staszic, Zamoy, Unia) i maturę zawalić. Matura to wynik indywidualnej pracy
201609050930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 07:43   #284
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez histeryczka_sztuki Pokaż wiadomość
IV LO jest super Pierwsze słyszę żeby słabo przygotowywało do matury! Z resztą... można pójść do magicznej trójki (Staszic, Zamoy, Unia) i maturę zawalić. Matura to wynik indywidualnej pracy
Zgadzam się co do tego, że matura to wynik indywidualnej pracy Skończyłam właśnie Zamoya i mogę powiedzieć, że większość mojej klasy chodziła na korki aby dobrze napisać mature. I to nie tylko w trzeciej klasie, ale z niektórych przedmiotów przez cały okres nauki w liceum. Sama miałam korki z angielskiego i matematyki
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 17:54   #285
kizd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
liceum XII

Hej
Co sądzicie o liceum XII w lublinie ?
kizd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:09   #286
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: liceum XII

Cytat:
Napisane przez kizd Pokaż wiadomość
Hej
Co sądzicie o liceum XII w lublinie ?
Nie znam dobrze tego LO, ale nie słyszałam o nim nic dobrego
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 19:15   #287
kizd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

HEJ
Co sadzicie o zespole szkół ekonomicznych im A. i J. Vetterów w Lublinie? Chodzi mi dokładniej o liceum.
Proszę o jak najszybsza odpowiedz
kizd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 22:45   #288
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kizd Pokaż wiadomość
HEJ
Co sadzicie o zespole szkół ekonomicznych im A. i J. Vetterów w Lublinie? Chodzi mi dokładniej o liceum.
Proszę o jak najszybsza odpowiedz
Myślę, że jest raczej okej. Z tego co słyszałam to łatwo się tam dostać, nie jest to LO, które można porównywać z pierwszą trójką czy nawet V LO albo IX. Zależy czego od szkoły oczekujesz? Ogólnie Vetterów to szkoła z klimatem, byłam tam na dniach otwartych i wygląda super, te ogromne piękne schody Wiem, że organizują wymiamy z Izraelem, mój brat brał udział, ale on chodzi do technikum. I to właśnie technikum jest tam na wyższym poziomie
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:05   #289
kizd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: liceum XII

Nie znasz może kogoś to tam chodzi?
kizd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 20:51   #290
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: liceum XII

Cytat:
Napisane przez kizd Pokaż wiadomość
Nie znasz może kogoś to tam chodzi?
Znam kilka osób, które skończyły Vetterów i były raczej zadowolone
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 18:19   #291
lola304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Czy ktoś chodził do liceum prywatnego? Chodzi mi głownie o Sobieskiego
lola304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 01:20   #292
marek357
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lola304 Pokaż wiadomość
Czy ktoś chodził do liceum prywatnego? Chodzi mi głownie o Sobieskiego
W Sobieskim jest bardzo mało osób, więc jest bardzo jednostkowe podejście do ucznia, przynajmniej tak słyszałem. Jest jeszcze Paderewski jak chcesz do ib bo ib w staszicu to masakra. Jeśli chcesz do prywatnego liceum to na twoim miejscu szedłbym do jadwigi. Nie wiem jakoś ultra bardzo jak wygląda liceum, ale gimnazjum jest bardzo dobre. Nie za dużo ludzi, klasy około 18 osób, angielski i matematyka na wysokim poziomie. Często chwalą się 100% zdawalnością matur, ale w tym roku były chyba dwie poprawki z matmy. Z biologii jest w porządku nauczyciel, ale dużo słyszałem, że słabo u niego z wynikami. Jak chcesz jakiś konkretny przedmiot w jadwidze to mogę zapytać kogoś. W innych to nie wiem tak bardzo.
marek357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 19:45   #293
201703221000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Hej Co słyszeliście o VI LO na Mickiewicza? Jaka jest tam atmosfera? Jaki poziom nauczania? Polecacie czy raczej nie?
201703221000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:28   #294
Rukola555
Przyczajenie
 
Avatar Rukola555
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Najlepsze liceum w Lublinie z profilem mat-fiz-inf?

Hej, mam pytanie na temat wyboru liceum w Lublinie z profilem mat-fiz-inf (z tą informatyką jeszcze nie na 100% jestem pena ale.. właśnie polecanie profil z nią czy bez?)? Nie chodzi mi tylko o poziom nauki (jak dla mnie od razu odpada Staszic, według mnie za duży "wyścig szczurów") ale również o klimat, ludzi, nauczycieli i zajęcia poza lekcyjne. Macie jakieś propozycje, rady?
Rukola555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 16:23   #295
xjudie
Przyczajenie
 
Avatar xjudie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Adxx133 Pokaż wiadomość
Hej Co słyszeliście o VI LO na Mickiewicza? Jaka jest tam atmosfera? Jaki poziom nauczania? Polecacie czy raczej nie?
Szóstka była przez wiele lat szkołą dla osób raczej niezbyt uzdolnionych, z nazwijmy to dość beztroskim podejściem do edukacji. Poziom nauczania dość niski, niby zdawalność matury w tym roku to 89%, ale co roku sporo ludzi po prostu do niej nie podchodzi. Z tego co wiem, to uczą się tam osoby z Ukrainy, ale to już twoja sprawa, czy potraktujesz to jako minus. Towarzystwo jest chyba mniej nieciekawe niż te 3 lata temu, ale i tak jeśli masz chociaż odrobinę ambicji, to polecam jakąś lepszą szkołę

Cytat:
Napisane przez Rukola555 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie na temat wyboru liceum w Lublinie z profilem mat-fiz-inf (z tą informatyką jeszcze nie na 100% jestem pena ale.. właśnie polecanie profil z nią czy bez?)? Nie chodzi mi tylko o poziom nauki (jak dla mnie od razu odpada Staszic, według mnie za duży "wyścig szczurów") ale również o klimat, ludzi, nauczycieli i zajęcia poza lekcyjne. Macie jakieś propozycje, rady?
Mat-fizy w Zamoyu są spoko, zawsze wydają się być całkiem zgraną ekipą ciekawych ludzi. Informatyki od 2 klasy jest bodajże 3 godziny w tygodniu, więc nie ma tragedii, jeśli ci by jednak nie podpasowało. Co do nauczycieli - zależy jak trafisz. Jest kilka wspaniałych belfrów od matmy/fizyki, ale oczywiście są też tacy, przez których pewnie pożałujesz wyboru XD
xjudie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 00:08   #296
lunka_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 53
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xjudie Pokaż wiadomość
Szóstka była przez wiele lat szkołą dla osób raczej niezbyt uzdolnionych, z nazwijmy to dość beztroskim podejściem do edukacji. Poziom nauczania dość niski, niby zdawalność matury w tym roku to 89%, ale co roku sporo ludzi po prostu do niej nie podchodzi. Z tego co wiem, to uczą się tam osoby z Ukrainy, ale to już twoja sprawa, czy potraktujesz to jako minus. Towarzystwo jest chyba mniej nieciekawe niż te 3 lata temu, ale i tak jeśli masz chociaż odrobinę ambicji, to polecam jakąś lepszą szkołę



Mat-fizy w Zamoyu są spoko, zawsze wydają się być całkiem zgraną ekipą ciekawych ludzi. Informatyki od 2 klasy jest bodajże 3 godziny w tygodniu, więc nie ma tragedii, jeśli ci by jednak nie podpasowało. Co do nauczycieli - zależy jak trafisz. Jest kilka wspaniałych belfrów od matmy/fizyki, ale oczywiście są też tacy, przez których pewnie pożałujesz wyboru XD
Skończyłam klase mat-fiz-inf w Zamoyu i zgadzam się w 100% z Twoją wypowiedzią Fajni ludzie, nauczyciele zależy na kogo się trafi, ale nie jest najgorzej
lunka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 15:41   #297
magjanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Ja chodzę do LO Nova na Krakowskim Przedmieściu, nauczyciele ogólnie w porządku, wybrałam tryb zaoczny więc mam jeszcze czas na pracę.
magjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 20:03   #298
Judit17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Odradzam v lo

Edytowane przez Judit17
Czas edycji: 2017-01-06 o 20:04
Judit17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:42   #299
magjanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Ja właśnie zapisałam się do Novej na Krakowskim, ogólnie atmosfera wydaje fajna, udało mi się jeszcze załapać na ten tryb trzyletni, także bardzo się z tego cieszę bo nie chciałabym mieć dodatkowego roku w liceum.
magjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 16:29   #300
bnimhb
Przyczajenie
 
Avatar bnimhb
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Licea w Lublinie- które wybrać? które polecacie, a które odradzacie? - ZBIORCZY

Witam.
Uczę się raczej przeciętnie, szczególnie z przedmiotów ścisłych. Interesuje mnie profil humanistyczny. Nie znam się za bardzo na liceach w Lublinie, a tam planuje pójść. Słyszałam dużo dobrego o 4lo jeżeli chodzi o atmosferę i nauczycieli. Niestety nie wiem jaki jest tam poziom. Czy ktoś uczęszcza lub ma jakiekolwiek pojęcie o tej szkole i może mi coś o niej powiedzieć?
bnimhb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-14 08:08:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.