Panny Młode 2020 cz. II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-08, 17:52   #2791
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę dołączyć? U nas ślub kościelny 6.06.
Witaj

Ja kiedyś (tzn. jakieś 10 lat temu, gdy byłam jeszcze z ex) łamałam sobie głowę nad tym, w jakiej sukience pójdę do ślubu. Wydawało mi się niemożliwym znaleźć i wybrać tą jedyną, najpiękniejszą, najoryginalniejszą...

Tymczasem bez żadnego mierzenia zamówiłam fason, który wydaje mi się najlepiej do mnie pasować i nie przeżywam, czy wybrałam dobrze Już chyba pogodziłam się z myślą, że księżniczką to ja i tak nigdy nie będę
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 17:58   #2792
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O, to tydzień przede mną. Zapraszamy

Byliśmy u siostry tża i jej facet mówił, że kobiety szukają wymarzonej sukienki i taką kupują. Aż mi źle z tym, że moja ani wymarzona, ani bóg wie jaka. Ot, było mi wygodnie i wyglądałam dobrze, nie chciałam więcej szukać, to wzięłam.

Ale temat już był taki męczący, ponad 8 miesięcy scrollowania olx, 5 salonów odwiedzonych, a czas mijał...
Może po przymiarce w maju mi przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 3 sukienki, wszystkie białe. I też nie są wymarzone.
U nas impreza nietypowa. Ślub połączony z chrztem. Synek będzie miał już roczek. Ogólnie mogłabym jeszcze urodziny pod to podpiąć.
Długa suknię mam do kosciola. Na salę mam 2 krótkie. Nie mogę się zdecydować, która wybrać. Ciężko bedzie za dzieckiem biegać w długiej sukni.
Macierzyństwo pochłania mój cały czas. Nir mam jeszcze zamówionego tortu, obrączek, kwiatów. Czytają Was, chyba się zmobilizuję.
Aaaa... I jeszcze zaproszenia w tyle.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Hej! Co już macie załatwione? Od kiedy razem?Mi się moja bardzo podoba i dobrze w niej wyglądam, ale nie miałam żadnego łał, to ta jedyna. I nie miałam takiej potrzeby szczerze mówiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już pisałam wyżej. My już zrobiliśmy sobie dziecko, to to załatwiliśmy. 🤣
Biorę się ostro do działania.
Wlasciwie tylko tort, obrączki i kwiaty.
Ile czeka się na obrączki w Aparcie?
W kwietniu da te wyprzedaże. Liczę na jakieś 20% taniej. Ale nie wiem, czy wyrobię się do czerwca z terminem.
Razem jesteśmy ponad 4 lata.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Calineczka81
Czas edycji: 2020-03-08 o 18:03
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 18:10   #2793
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Polecam jednak rozważenie lokalnego, mniejszego jubilera. W Aparcie dokładnie takie same obrączki, jak my mamy (nie mówię tylko o wzorze, ale i o próbie, rozmiarze, szerokości i wadze) kosztują 800zł więcej niż zapłaciliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 18:22   #2794
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Polecam jednak rozważenie lokalnego, mniejszego jubilera. W Aparcie dokładnie takie same obrączki, jak my mamy (nie mówię tylko o wzorze, ale i o próbie, rozmiarze, szerokości i wadze) kosztują 800zł więcej niż zapłaciliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie marzą się z białego złota. Tzn na pewno będziemy mieć z białego złota. Już mam wypatrzone wzory. W mniejszych jubilerach jest problem z wyborem. I chyba terminy też powalalaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 19:11   #2795
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mnie marzą się z białego złota. Tzn na pewno będziemy mieć z białego złota. Już mam wypatrzone wzory. W mniejszych jubilerach jest problem z wyborem. I chyba terminy też powalalaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dostaliśmy w 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 19:18   #2796
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My dostaliśmy w 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę to rozważyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 19:27   #2797
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Polecam jednak rozważenie lokalnego, mniejszego jubilera. W Aparcie dokładnie takie same obrączki, jak my mamy (nie mówię tylko o wzorze, ale i o próbie, rozmiarze, szerokości i wadze) kosztują 800zł więcej niż zapłaciliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A macie porównanie jak z trwałością obrączek? My nie mamy ze złota ale pytam z ciekawości. Koleżanka cztery lata po ślubie ma bardzo porysowaną i zniszczoną, kupowała u lokalnego jubilera, tymczasem w pracy kumpela 10 lat po ślubie, stopa złota ta sama, obrączki z salonu Apart i wyglądają jak nowe. I znam jeszcze osobiście trzy inne takie sytuacje. I tak się zastanawiam czy laski po prostu mają takiego pecha, czy trafiły na "lipnego" jubilera czy po prostu to nawet 10 lat wstecz ten sam surowiec był "trwalszy/ lepszy"? Macie jakieś doświadczenia, obserwacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 19:29   #2798
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja ciągle jestem w szoku, że tak się uwinełam z suknią. Pierwsze wejście na OLX, pierwsza przymiarka i już BIERE i cały czas jestem z niej zadowolona, mimo że dla rozrywki oglądam inne oferty, to ani razu nie pożałowałam wyboru.
Z update'ów TŻ załatwił sobie zgodę na ślub w innej parafii z miasta w którym obecnie mieszkamy, więc nic z już nie stanie na przeszkodzie naszemu ślubowi. Ciekawostka że za taką zgodę ksiądz nie zażyczył sobie ani grosza. Byliśmy w szoku, TŻ właściwie wcisnął mu 50 zł na cele parafii, a ten nie chciał wziąć. Nie do wiary

Ja zaraz będę zamawiać zaproszenia, mam wybrany wzór, a wypisywać będę ręcznie, więc tylko krótkie projektowanie.

Cały czas truje TŻtowi du.. żeby załatwił DJ. Zabiera się jak pies za jeża, a ja nie jestem do końca przekonana, bo chcemy żeby puszczał naszą muzykę, mamy już sporą playlistę, więc właściwie potrzebujemy PUSZCZACZA, który jedynie zaprosi do toastu i do tańca i na przerwę, nic więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-03-08 o 19:31
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 19:33   #2799
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A macie porównanie jak z trwałością obrączek? My nie mamy ze złota ale pytam z ciekawości. Koleżanka cztery lata po ślubie ma bardzo porysowaną i zniszczoną, kupowała u lokalnego jubilera, tymczasem w pracy kumpela 10 lat po ślubie, stopa złota ta sama, obrączki z salonu Apart i wyglądają jak nowe. I znam jeszcze osobiście trzy inne takie sytuacje. I tak się zastanawiam czy laski po prostu mają takiego pecha, czy trafiły na "lipnego" jubilera czy po prostu to nawet 10 lat wstecz ten sam surowiec był "trwalszy/ lepszy"? Macie jakieś doświadczenia, obserwacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy takiego lokalnego jubilera którego wszyscy chwala. Znamy osoby które mają od lat obrączki od niego i są niezniszczone. A dużo tańsze niż w aparcie


Ja do końca marca będę już miała swoją suknię odebrana. Trochę się boje co będzie jak przytyję czy schudne do tego października. W zasadzie to miałam w planach schudnąć z 2-3 kg ale mam suknie bez ramiączek i sama nie wiem czy by mi przez to nie spadała :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 19:48   #2800
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A macie porównanie jak z trwałością obrączek? My nie mamy ze złota ale pytam z ciekawości. Koleżanka cztery lata po ślubie ma bardzo porysowaną i zniszczoną, kupowała u lokalnego jubilera, tymczasem w pracy kumpela 10 lat po ślubie, stopa złota ta sama, obrączki z salonu Apart i wyglądają jak nowe. I znam jeszcze osobiście trzy inne takie sytuacje. I tak się zastanawiam czy laski po prostu mają takiego pecha, czy trafiły na "lipnego" jubilera czy po prostu to nawet 10 lat wstecz ten sam surowiec był "trwalszy/ lepszy"? Macie jakieś doświadczenia, obserwacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam porównanie z pierścionkiem akurat. Miałam kiedyś złoty od "lokalsa", był mało porysowany. Teraz zaręczynowy mam z Apartu i wygląda jak noszony 10 lat co najmniej :/
Widziałam też na ślubnych grupach, że wiele osób narzeka na jakość obrączek stamtąd.
Ogólnie zależy pewnie jak się trafi, też na jaki model itp. ale pewne jest jedno - w Aparcie płacimy za PR, czynsz w wielkich galeriach i za kontrakt Sochy czy innych gwiazdek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 20:14   #2801
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A macie porównanie jak z trwałością obrączek? My nie mamy ze złota ale pytam z ciekawości. Koleżanka cztery lata po ślubie ma bardzo porysowaną i zniszczoną, kupowała u lokalnego jubilera, tymczasem w pracy kumpela 10 lat po ślubie, stopa złota ta sama, obrączki z salonu Apart i wyglądają jak nowe. I znam jeszcze osobiście trzy inne takie sytuacje. I tak się zastanawiam czy laski po prostu mają takiego pecha, czy trafiły na "lipnego" jubilera czy po prostu to nawet 10 lat wstecz ten sam surowiec był "trwalszy/ lepszy"? Macie jakieś doświadczenia, obserwacje?
Ja mam pierścionek od naszego lokalnego, małego jubilera i po 1,5 roku noszenia wciąż wygląda jak nowy. Na pewno weźmiemy od niego też obrączki
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-08, 21:21   #2802
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A macie porównanie jak z trwałością obrączek? My nie mamy ze złota ale pytam z ciekawości. Koleżanka cztery lata po ślubie ma bardzo porysowaną i zniszczoną, kupowała u lokalnego jubilera, tymczasem w pracy kumpela 10 lat po ślubie, stopa złota ta sama, obrączki z salonu Apart i wyglądają jak nowe. I znam jeszcze osobiście trzy inne takie sytuacje. I tak się zastanawiam czy laski po prostu mają takiego pecha, czy trafiły na "lipnego" jubilera czy po prostu to nawet 10 lat wstecz ten sam surowiec był "trwalszy/ lepszy"? Macie jakieś doświadczenia, obserwacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli proba ta sama to bardziej to chyba zalezy od uzytkowania, jedni sciagaja do mycia naczyn czy siebie nawet a niektorzy wcale to bedzie roznica w sladach uzytkowania, a im wyzsza proba zlota tym bardziej narazone na uszkodzenia bo zloto jest miekkim kruszcem ja widze ze pierscionek mam porysuwany troche, ale nie sciagam go nigdy a w sumie musze oddac do czyszczenia niech ladnie wypoletruja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:34   #2803
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mnie marzą się z białego złota. Tzn na pewno będziemy mieć z białego złota. Już mam wypatrzone wzory. W mniejszych jubilerach jest problem z wyborem. I chyba terminy też powalalaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w Carre mamy o 1000 zł taniej obrączki, identyczne jak z apartu, białe złoto. Chyba po tygodniu już zadzwonili, max to było dwa. Nie zwracałam uwagi, bo do czerwca jeszcze czasu jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 05:46   #2804
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Mnie marzą się z białego złota. Tzn na pewno będziemy mieć z białego złota. Już mam wypatrzone wzory. W mniejszych jubilerach jest problem z wyborem. I chyba terminy też powalalaja.
U nas wzorów do wyboru było mnóóstwo, obrączki po dwóch tygodniach do przymiarki + później kilka dni na grawer. My trochę procedurę przeciągnęliśmy, bo zamawialiśmy ze sporym wyprzedzeniem

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
A macie porównanie jak z trwałością obrączek?
O obrączkach się nie wypowiem (tzn. TŻ już zdążył obrączkę porysować, ale geniusz na warsztacie jej nie zdejmuje), ale pierścionek mam z tego samego miejsca i po ponad półtora roku trzyma się idealnie. Ostatnio tylko do polerowania oddawałam, bo mi się nazbierał osad przy kamieniu.
Częściej negatywne rzeczy słyszałam o Apartach i tym podobnych, zwłaszcza w przypadku białego złota.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 05:49   #2805
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja jeszcze o obrączkach nie myślę, bo mam póki co pilniejsze sprawy do ogarnięcia. Zaproszenia zamówione, będę je mieć najszybciej w weekend (pójdą do teściowej bo my nie wiemy czy będziemy jak przyjedzie kurier) Najgorzej, że będę sama wszystko wypisywać, bo TŻ bazgrze dosłownie jak kura pazurem.
Teraz moja najpilniejsza sprawa na celownik to kupić dobry stanik do kiecki i oddać ją do krawcowej na skrócenie czy ew. jakąś drobną przeróbkę.

Przez wirusa nie rezerwujemy na zapas żadnej wycieczki, chociaż pewnie i tak jechalibyśmy na własną rękę . Coś czuję że skończymy w górach, ale gdzieś za granicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 06:27   #2806
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My w piątek ustaliliśmy datę o godzinę w urzędzie,będzie na szczęście 17.00 Teraz muszę mocno wziąć się za zaproszenia, niby mam już zaprojektowane, ale muszę ogarnąć gdzie je wydrukować. Żałuję, że się zagapiłam, ale nie zamówiłam laku i wosku na aliexpress, a teraz do kwietnia to mi chyba nie przyjdzie
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:21   #2807
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Chyba zamówię zaproszenia ze z-milosci ale denerwuje mnie jedna rzecz. Najpierw trzeba je kupić a dopiero potem jest możliwość personalizacji i wyboru tekstu. Jak to wygląda? Gdyby nie to, zamówilabym już dawno. Boję się że nie będę mogła spersonalizować tak jak chce, ja chcę kompletny minimalizm i żadnych wierszyków, jak najmniej tekstu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zamawiałam z zmilości i jestem mega zadowolona. Kosztowały 1,60 sztuka i są świetnej jakości. Co do personalizacji, dodajesz nowe pola tekstowe gdzie chcesz. Jest jakiś tam gotowy tekst ale możesz go dowolnie zmieniać tj czcionki, wielkość, położenie, no dosłownie wszystko. Możesz usunąć wszystkie teksty które są i zrobić wszystko sama. Ja miałam takie i mogłam edytować to co jest w kwadraciku, środek i tył. Niestety chcieliśmy rebus ślubny i wtedy trzeba zapłacić za usługę grafika. Sama nie jesteś w stanie dodać nic poza tekstem. Ale w usłudze grafika było sprawdzenie tekstu, zmiana treści w zaproszeniach kiedy była zaproszona tylko jedna osoba i zmiana rozłożenia listków na stronie z tekstem.


https://z-milosci.pl/zaproszenie-slu...iaty-z-kokarda


Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę dołączyć? U nas ślub kościelny 6.06.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć, ślubujemy w ten sam dzień.


Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja ciągle jestem w szoku, że tak się uwinełam z suknią. Pierwsze wejście na OLX, pierwsza przymiarka i już BIERE i cały czas jestem z niej zadowolona, mimo że dla rozrywki oglądam inne oferty, to ani razu nie pożałowałam wyboru.
Z update'ów TŻ załatwił sobie zgodę na ślub w innej parafii z miasta w którym obecnie mieszkamy, więc nic z już nie stanie na przeszkodzie naszemu ślubowi. Ciekawostka że za taką zgodę ksiądz nie zażyczył sobie ani grosza. Byliśmy w szoku, TŻ właściwie wcisnął mu 50 zł na cele parafii, a ten nie chciał wziąć. Nie do wiary
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje.

Edytowane przez PaniAuto
Czas edycji: 2020-03-09 o 07:22
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 07:41   #2808
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Hej dziewczyny u mnie dziś równo 7 miesięcy zostało i na samą myśl mam stresa w ten weekend udało się zamówić sukienkę, też nie czuję, że to ta ale ładnie wyglądam podkreśla moją sylwetkę a co najważniejsze jest bardzo lekko więc na podróż poślubną nie będzie problemu, żeby zapakować w walizkę. Kamerzysta dogadany, zaproszenia też zamówione, my akurat z allegro dla tż bardzo się spodobały folklorowe motywy, a wierszyk napisał sam o nas i podpisał "nieidealny mąż" mam nadzieję, że ktoś wgl to przeczyta
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 08:07   #2809
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
My w piątek ustaliliśmy datę o godzinę w urzędzie,będzie na szczęście 17.00 Teraz muszę mocno wziąć się za zaproszenia, niby mam już zaprojektowane, ale muszę ogarnąć gdzie je wydrukować. Żałuję, że się zagapiłam, ale nie zamówiłam laku i wosku na aliexpress, a teraz do kwietnia to mi chyba nie przyjdzie
Strasznie późno jak dla mnie. Ale zauważyłam, że w różnych rejonach Polski jest inaczej
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny u mnie dziś równo 7 miesięcy zostało i na samą myśl mam stresa w ten weekend udało się zamówić sukienkę, też nie czuję, że to ta ale ładnie wyglądam podkreśla moją sylwetkę a co najważniejsze jest bardzo lekko więc na podróż poślubną nie będzie problemu, żeby zapakować w walizkę. Kamerzysta dogadany, zaproszenia też zamówione, my akurat z allegro dla tż bardzo się spodobały folklorowe motywy, a wierszyk napisał sam o nas i podpisał "nieidealny mąż" mam nadzieję, że ktoś wgl to przeczyta
U mnie niewiele ponad 2 miesiące i się nie stresuję
Co prawda w sobotę byliśmy u znajomych i ich znajomy zapytał, ile nam zostało do ślubu, na co moja przyjaciółka odpowiedziała za nas, że 2 miesiące. Trochę mnie wryło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 08:20   #2810
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Strasznie późno jak dla mnie. Ale zauważyłam, że w różnych rejonach Polski jest inaczej U mnie niewiele ponad 2 miesiące i się nie stresuję
Co prawda w sobotę byliśmy u znajomych i ich znajomy zapytał, ile nam zostało do ślubu, na co moja przyjaciółka odpowiedziała za nas, że 2 miesiące. Trochę mnie wryło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też na 17 I w wlkp też to taka raczej późniejsza godzina - zazwyczaj są między 13 a 15.

Ale dla mnie lepiej, jest czas się wyspać, tż też pośpi dłużej, to dłużej wytrzyma (bo zazwyczaj się wcześnie zmywamy z imprez, bo już jest zmęczony i mu się nie chce).


U mnie 96 dni do wesela
Zaczynam odczuwać presję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 08:40   #2811
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My też na 17 I w wlkp też to taka raczej późniejsza godzina - zazwyczaj są między 13 a 15.

Ale dla mnie lepiej, jest czas się wyspać, tż też pośpi dłużej, to dłużej wytrzyma (bo zazwyczaj się wcześnie zmywamy z imprez, bo już jest zmęczony i mu się nie chce).


U mnie 96 dni do wesela
Zaczynam odczuwać presję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 68

Co do godzin, to nigdy nie byłam na ślubie w innym przedziale czasowym niż między 14 a 16, tak to u nas wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:46   #2812
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze o obrączkach nie myślę, bo mam póki co pilniejsze sprawy do ogarnięcia. Zaproszenia zamówione, będę je mieć najszybciej w weekend (pójdą do teściowej bo my nie wiemy czy będziemy jak przyjedzie kurier) Najgorzej, że będę sama wszystko wypisywać, bo TŻ bazgrze dosłownie jak kura pazurem.
Teraz moja najpilniejsza sprawa na celownik to kupić dobry stanik do kiecki i oddać ją do krawcowej na skrócenie czy ew. jakąś drobną przeróbkę.

Przez wirusa nie rezerwujemy na zapas żadnej wycieczki, chociaż pewnie i tak jechalibyśmy na własną rękę . Coś czuję że skończymy w górach, ale gdzieś za granicą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Staniki polecam z intimissimi.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:51   #2813
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja kupiłam stanik z Nipplex i jest ekstra mega wygodny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:55   #2814
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja kupiłam stanik z Nipplex i jest ekstra mega wygodny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam z Nipplexu. Szerokie rozmiarówki mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:57   #2815
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja do swojej na szczęście nie potrzebuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:24   #2816
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

17:00 to bardzo dobra godzina według mnie. Zwłaszcza w okresie letnim.
W zeszłym roku byłam na ślubie, który zaczynał się o 19 i było bardzo fajnie! W sam raz. Ale jeszcze czuć było gorąc z minionego dnia i robienie zbiorowych zdjęć na powietrzu było jeszcze trochę męczące.

Jakie macie plany na panieński? Coś planujecie, jakie macie propozycje?
Jakie są takie do zaakceptowania przez Was zrzutki na tę imprezę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2020-03-09 o 10:25
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:27   #2817
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
17:00 to bardzo dobra godzina według mnie. Zwłaszcza w okresie letnim.
W zeszłym roku byłam na ślubie, który zaczynał się o 19 i było bardzo fajnie! W sam raz. Ale jeszcze czuć było gorąc z minionego dnia i robienie zbiorów zdjęć na powietrzu było dość gorące.

Jakie macie plany na panieński? Coś planujecie, jakie macie propozycje?
Jakie są takie do zaakceptowania przez Was zrzutki na tę imprezę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie strasznie późno. Jeśli ktoś organizuje krótkie przyjęcie to może być, ale przy całonocnym weselu... czas zleci za szybko.

Ja szczerze mówiąc nie chcę panieńskiego. Ale zobaczymy, czy moje przyjaciółki coś wymyślą - coś przebąkiwały. Raz byłam, kilka lat temu, zbiórka po ok. 100zł i myślę, że dziś nie dałabym więcej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:36   #2818
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

O dziwo teraz spotkałam się z 2 przypadkami panieńsko-kawalerskich.
Chyba nie chce panieńskiego może jakaś restauracja, bo na wyjazd ciężko zebrać ekipę i spore koszta.
W tamtym roku organizowałam przyjaciółce wyjazdowy, dwie laski na wieczór przez zrezygnowały, pobrane były tylko zaliczki, a nasz koszt wyniósł ok 400-500zł za jedna noc, a wesele było 2tyg później i też trzeba było dać w kopertę. I ogólnie wyszedł niezły kwas, bo musiałam pozwracać dziewczynom kasę tym co nie pojechały bo młoda tak chciała. Dlatego ja chciałabym uniknąć takich niezręcznych sytuacji.
Myślę, że 100 zł to jest odpowiednia suma, czasem młodzi mają w budżecie pewną kwotę na organizację panieńskiego/kawalerskiego wtedy można zaszaleć.

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2020-03-09 o 10:39
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:51   #2819
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie 17 z różnych względów , po 1 to jest piątek,jeżeli ktoś nie da rady wziąć wolnego i pracuje na 1 zmianę, to większe prawdopodobieństwo, że przyjdzie mimo wszystko, po drugie może być upał i 17 to już trochę będzie lepiej, no i fotograf powiedział, że zdjęcia mogą być super w zachodzącym słońcu. Poza tym więcej czasu na przygotowania
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:57   #2820
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
U mnie 17 z różnych względów , po 1 to jest piątek,jeżeli ktoś nie da rady wziąć wolnego i pracuje na 1 zmianę, to większe prawdopodobieństwo, że przyjdzie mimo wszystko, po drugie może być upał i 17 to już trochę będzie lepiej, no i fotograf powiedział, że zdjęcia mogą być super w zachodzącym słońcu. Poza tym więcej czasu na przygotowania
Ja już się przygotowuję od 1.5 roku, starczy mi tych przygotowań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.