Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 23:57   #331
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Kraje skandynawskie to ledwo ciągną... Socjal socjal, drożyzna, hordy xxx.

W Szwajcarii jak jesteś imigrantem to dostajesz zasiłek 3 mce. To jest czas na znalezienie pracy. Albo pracujesz i zwracasz zasiłek, albo Szwajcaria Cię wywala.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

A Czechom to też nie można odmówić mądrości, kościół pognali dawno temu, zniszczeń wojennych uniknęli. Nie dają się tak ograniczać jak my.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-03-26 o 09:16 Powód: słownictwo rasistowskie
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 01:51   #332
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Kraje skandynawskie to ledwo ciągną... Socjal socjal, drożyzna, hordy xxx.

W Szwajcarii jak jesteś imigrantem to dostajesz zasiłek 3 mce. To jest czas na znalezienie pracy. Albo pracujesz i zwracasz zasiłek, albo Szwajcaria Cię wywala.

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

A Czechom to też nie można odmówić mądrości, kościół pognali dawno temu, zniszczeń wojennych uniknęli. Nie dają się tak ograniczać jak my.
Że jakie hordy, przepraszam bardzo?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2020-03-26 o 09:17 Powód: słownictwo rasistowskie w cytacie
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 01:54   #333
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Że jakie hordy, przepraszam bardzo?
Nie będę Ci tłumaczyć bo to niezgodne z panującą doktryną poprawności politycznej.
Hordy takich orków co siedzą na socjalach, robią głównie dzieci i lubią symbol półksiężyca.
Półtora miesiąca temu mój kolega Szwed przyjechał do Warszawy i był Polską przezachwycony głównie z jednego względu
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:54   #334
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez KrolowaDancingu Pokaż wiadomość
Nie zaszczepisz całej ludzkości to po pierwsze, po drugie nie działają każde szczepionki na każdego tak jest np z grypą. Jedni nadal chorują mimo szczepienia. Podobno szczepienie przeciw grypie nie pomaga totalnie przy koronawirusie.
Kolejny fakt przed wprowadzeniem szczepionki na rynek trwają lata badań i testów. Mówi się w optymistycznym wariancie ze szczepionka może być za 1,5 roku. Czyli prędzej ludzie padną z biedy.
Zaszczepić nie, ale podanie surowicy od ozdrowieńców powinno trochę pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:58   #335
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Ja tak samo bym zrobiła, co już nie raz tutaj pisałam.



I na prawdę nie widzisz żadnego związku między hossą na giełdzie, płynną gospodarką na całym świecie i świetną koniunkturą na całym świecie a tym, że masz pracę? Upatrujesz w tym zasługi PiS? Jestem przerażona poziomem elektoratu PiS, teraz już całkiem serio.

To tak jak z ceną paliwa - elektorat PiS nie ogania, że za Tuska ropa była za 120$, a paliwo za prawie 7 zł. TUSK BYŁ ZŁY i nas okradał. A teraz baryłka od dłuższego czasu za ok. 60$, paliwo za 4,60-5,00 zł i jest cacy. I nie wytłumaczysz takiemu, że gdyby tyle teraz kosztowała baryłka ropy, co za tego biednego Tuska, to za paliwo płaciłby 10 zł
Plus teraz super, bo Orlen obniża ceny paliwa i nie ma to w ogóle związku z ceną baryłki na poziomie 30$... Paliwo 4,20, jest sukces rządzących i dar dla Polaków W ogóle nie jest istotne, że powinno kosztować w granicach 3 zł

Weź się dziewczyno zacznij interesować czymkolwiek, bo przez takich ludzi jak Ty za chwilę obejrzysz sobie na własne oczy, jak majątek Twój i Twoich rodziców będzie wart tyle co paczka fajek przez dodruk pieniędzy i hiperinflację.

No ale Ty widzę właśnie z tych, co muszą zobaczyć na własne oczy Bo PiS DAŁ!
Oczywiście,że się interesuje wystarczy wejść w pierwsza lepsza stronę i sobie porównać rządy parti ja nie napisałam,że obecna jest ok
No cóż skoro tak Ci źle czas iść na wybory i wybrać lepsza partie droga wola
To nie ja na nich głosowałam kilka lat temu,tylko pamiętam jak rządziło PO i co się działo i tyle więc przestać mi tu głupoty pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 08:59   #336
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Ja tam i tak mam zamiar spacerować. Nie będzie mi nikt skakać po głowie, najwyżej powiem, że idę do sklepu.

Tak czytam co te nasze asy wymyśliły i miedzy wierszami chyba też do nich dociera, że tak się nie da i to zaraz â�â�â�nie.

Na moje - teraz restrykcje do świąt, żeby trochę to spłaszczyć, później ludzie starsi i z grupy ryzyka w domach, a reszta wraca do normalnego życia, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. I obym miała rację, bo inaczej rozwalą ten i tak już ledwo stojący kraj z kartonu. Wydaje mi się, że chyba powoli oswajają się z tym, że ich paniczna reakcja jest na długą skalę bez sensu.
No nie masz racji, bo wtedy bedzie jeszcze drastycznie wzrastać liczba chorych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:00   #337
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Oczywiście,że się interesuje wystarczy wejść w pierwsza lepsza stronę i sobie porównać rządy parti ja nie napisałam,że obecna jest ok
No cóż skoro tak Ci źle czas iść na wybory i wybrać lepsza partie droga wola
To nie ja na nich głosowałam kilka lat temu,tylko pamiętam jak rządziło PO i co się działo i tyle więc przestać mi tu głupoty pisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakieś konkrety? Co się działo?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 09:04   #338
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Ale dziewczyny jak tak wam źle to przecież czas iść na wybory coś zmienić ja nie mówię,że jakaś paria rządząca jest dobra czy zła,czy że teraz miałam pracę bezrobocie spadło a wtedy na jedno miejsce było stu chętnych i nie można było pracy znaleźć tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Poparcie z powietrza się nie bierze dla nich widocznie pasuje większości Polaków tak jak jest,skoro nikt nic z tym nie robi.
Co ja tu innego mam napisać z tego co widzę co się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jakieś konkrety? Co się działo?
Jest mnóstwo artykułów na ten temat nie będę tu ich wklejać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Idź na wybory zmień coś jak Ci nie pasuje przecież droga wolna w maju jak się oczywiście odbędą co to za problem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:11   #339
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Chodzę na wszystkie wybory odkąd skonczylam 18 lat, ale od Twojego gadania magicznie się nie sklonuję, żeby mieć więcej głosów i coś zmienić.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:28   #340
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Cala europa spała, ale tylko nasi rozdali rezerwy kryzysowe i sieją propagandę w tv jak to jest super, a wszędzie widzę prośby szpitali o maseczki, rękawiczki, o wszystko. Testów też nie mamy, bo po co.
Jesteśmy za to najbardziej w czarnej dupie.

Obudź się.
Rezerwy z Funduszu pracy i funduszu świadczeń Pracowniczych poszły na socjale, jak inne pieniądze, które mialy być na zupełnie inne cele. Jesteśmy w najgorszej sytuacji bo zamiast zbierać na kryzys, nasi rozhulali wszystko. Każdy, kto ma biznes ten wie, że na tej tarczy to Morawicki może sobie lecieć na Malediwy najwyżej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodajmy, że nasze państwo zabiera maseczki, które są sprowadzane z innych krajów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:30   #341
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Chodzę na wszystkie wybory odkąd skonczylam 18 lat, ale od Twojego gadania magicznie się nie sklonuję, żeby mieć więcej głosów i coś zmienić.
Oczywiście,że nie poparcie nie wiem skąd się bierze chyba nikomu wtedy tak źle nie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 09:37   #342
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Oczywiście,że nie poparcie nie wiem skąd się bierze chyba nikomu wtedy tak źle nie jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ja Ci poradzę, że większość lubi, jak ktoś za nich myśli o wszystkim, a wiedzy o ekonomii nie dotknęli nawet małym palcem. Sama nic w tym temacie raczej nie wiesz, więc co dziwnego jest w tym, że może mieć tak samo 40% głosujących?

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Dodajmy, że nasze państwo zabiera maseczki, które są sprowadzane z innych krajów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odkąd w pobliskim szpitalu była leczona pierwsza osoba z koronawirusem, okoliczne babeczki z kół gospodyń wiejskich szyją maseczki dla szpitala, bo brakuje. A to dopiero początek. Jak w obliczu zbliżającej się epidemii można zapomnieć o takim czymś, jak środki zabezpieczające?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:39   #343
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Co ja Ci poradzę, że większość lubi, jak ktoś za nich myśli o wszystkim, a wiedzy o ekonomii nie dotknęli nawet małym palcem. Sama nic w tym temacie raczej nie wiesz, więc co dziwnego jest w tym, że może mieć tak samo 40% głosujących?
Mogłabym tak dyskutować cały czas ale to nie ma sensu naprawdę,jest kryzys nie wiadomo jak to wszystko się skończy i naprawdę zawracanie głowy sobie teraz takimi rzeczami nie ma sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:43   #344
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Mogłabym tak dyskutować cały czas ale to nie ma sensu naprawdę,jest kryzys nie wiadomo jak to wszystko się skończy i naprawdę zawracanie głowy sobie teraz takimi rzeczami nie ma sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to się ze sobą wiąże, nie rozumiesz? Kryzys będzie jak cholera, bo przez ostatnie lata dobrej sytuacji na światowym rynku, pieniądze były systematycznie przejadane. A było tak, bo tak postanowili rządzący. Mieli na to szansę, bo zostali wybrani w większości przez ludzi, którzy cieszą się, że "rząd daje i jest lepij".
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 09:46   #345
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Domyślam się a mam teraz na to jakiś wpływ?
Nic zrobić nie mogę tylko siedzieć i czekać,i tak jestem na chorobowym umowę mam jeszcze na dwa lata i tak by mi jej nie przedłużyli,martwię się najbardziej o wzrost cen.
Za rok nie wiem co będzie i tam musiałabym szukać nowej pracy a pewnie bezrobocie będzie spore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 10:18   #346
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Co ja Ci poradzę, że większość lubi, jak ktoś za nich myśli o wszystkim, a wiedzy o ekonomii nie dotknęli nawet małym palcem. Sama nic w tym temacie raczej nie wiesz, więc co dziwnego jest w tym, że może mieć tak samo 40% głosujących?

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



Odkąd w pobliskim szpitalu była leczona pierwsza osoba z koronawirusem, okoliczne babeczki z kół gospodyń wiejskich szyją maseczki dla szpitala, bo brakuje. A to dopiero początek. Jak w obliczu zbliżającej się epidemii można zapomnieć o takim czymś, jak środki zabezpieczające?
Cały kraj szyje maseczki, kombinezony, produkują przyłbice... a rząd zabiera do rezerw magazynowych zamówione przez szpitale maseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:07   #347
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Cały kraj szyje maseczki, kombinezony, produkują przyłbice... a rząd zabiera do rezerw magazynowych zamówione przez szpitale maseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



I płyn odkażający, który miał być szybko w sprzedaży.
Sobie znaleźli czas na robienie zapasów.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 11:16   #348
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I płyn odkażający, który miał być szybko w sprzedaży.
Sobie znaleźli czas na robienie zapasów.

Logika pełną gębą .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 13:00   #349
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Domyślam się a mam teraz na to jakiś wpływ?
Nic zrobić nie mogę tylko siedzieć i czekać,i tak jestem na chorobowym umowę mam jeszcze na dwa lata i tak by mi jej nie przedłużyli,martwię się najbardziej o wzrost cen.
Za rok nie wiem co będzie i tam musiałabym szukać nowej pracy a pewnie bezrobocie będzie spore

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz zacząć logicznie myśleć, dokształcić się z ekonomii i wiedzy o gospodarce , a dzięki temu zdobyć kapitał, który w przyszłości pozwoli ci rozsądnie oddać głos w wyborach.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 13:05   #350
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Możesz zacząć logicznie myśleć, dokształcić się z ekonomii i wiedzy o gospodarce , a dzięki temu zdobyć kapitał, który w przyszłości pozwoli ci rozsądnie oddać głos w wyborach.
Bardzo chętnie ale tego co się dzieje i tak rząda różne partie to ciężko na kogoś sensownego głosować niestety.
Żeby zdobyć pewien kapitał trzeba w siebie inwestować a żeby w siebie inwestować trzeba mieć jakieś pieniądze a żeby te pieniądze mieć trzeba mieć dobrą i stabilna pracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ja nie tracę nic bo mam niewiele ale rozumiem osoby jak autorka które coś chciałby osiągnąć i teraz przez kryzys będą miały to utrudnione to bardzo przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 13:06   #351
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie ale tego co się dzieje i tak rząda różne partie to ciężko na kogoś sensownego głosować niestety.
Żeby zdobyć pewien kapitał trzeba w siebie inwestować a żeby w siebie inwestować trzeba mieć jakieś pieniądze a żeby te pieniądze mieć trzeba mieć dobrą i stabilna pracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Ja nie tracę nic bo mam niewiele ale rozumiem osoby jak autorka które coś chciałby osiągnąć i teraz przez kryzys będą miały to utrudnione to bardzo przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kapitał intelektualny, a nie finansowy.
Chyba nie bardzo ogarniasz ile jest obecnie darmowej wiedzy w internecie. Wystarczy poszukać.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 14:01   #352
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny jak tak wam źle to przecież czas iść na wybory coś zmienić ja nie mówię,że jakaś paria rządząca jest dobra czy zła,czy że teraz miałam pracę bezrobocie spadło a wtedy na jedno miejsce było stu chętnych i nie można było pracy znaleźć tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Poparcie z powietrza się nie bierze dla nich widocznie pasuje większości Polaków tak jak jest,skoro nikt nic z tym nie robi.
Co ja tu innego mam napisać z tego co widzę co się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Jest mnóstwo artykułów na ten temat nie będę tu ich wklejać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Idź na wybory zmień coś jak Ci nie pasuje przecież droga wolna w maju jak się oczywiście odbędą co to za problem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam na każdych wyborach. Noe sklonuje się, ani nie zrobię ogólnokrajowej akcji edukacji ciemnego ludu.
Większości Polaków pasuje, bo mają myślenie moich prawie 80-letnich dziadków - nie obchodzi mnie co i skąd się bierze, ale za Tuska było 7 zł, a jest 4,70. PO nic nam nie dawało, a teraz mamy plusy, 13-stki i dopisz co chcesz.

Dziadkom oczywiście wybaczam, bo żyli w czasach, gdzie wszystko było krajowe, nie mieli dostępu do informacji, z resztą one i tak nic by nie wnosiły do ich życia w poprzednim ustroju.
Ale że młodzi, teraz? W czasach globalizacji, internetu? To jest niewiarygodne.

Zero odniesienia do gospodarki, cen na świecie, sytuacji na rynku międzynarodowym. Zero pojęcia o tym, co PiS nakradło i skąd mieli, żeby rozdawać (bo to NIE JEST kasa z uszczelnienia VAT, jak to się opowiada w TV PiS).



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
No nie masz racji, bo wtedy bedzie jeszcze drastycznie wzrastać liczba chorych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale wśród ludzi, którzy nie są w grupie ryzyka. Chyba nie liczysz, że będziemy siedzieć w domu, aż wirus nie wygaśnie całkowicie. Kiedy by to miało być, w czerwcu, lipcu? Dalej?
Nie do zrobienia, chyba, że będziemy jeść tynk ze ścian. Żadna gospodarka tego nie ogarnie, a już zwłaszcza nasza krajowa.
Izolując zupełnie grupę ryzyka na 3 miesiące zminimaluzjemy ryzyko dramatycznej umieralności, ale też zachowujemy balans, bo gospodarka nie padnie. Tak, będą chorzy, ale Ci, którzy nie powinni ciężko przejść choroby. A jeśli się zdarzy ktoś, kto mimo wieku 5-60 źle to przejdzie, to będzie miał miejsce w szpitalu, bo starzy i schrowani będą kompletnie odcięci, zdrowi, nie zajmując łóżek.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2020-03-26 o 14:09
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 15:31   #353
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Po wcale nie jest lepsze. Są to ludzie wyrosli z tego samego pnia politycznego.

Nie partia rządząca jest zła, tylko ustrój jest zły.

Jak się kończy demokracja to już było widać na przykładzie starożytnego Rzymu.



Na początek to w ogóle powinny być egzaminy na obywatela, żeby nie głosowali zupełni idioci.

Jeśli na prawo jazdy jest mi potrzebny kurs i egzamin, bo mogę zabić siebie i kogoś, to dlaczego nie ma egzaminu na prawo do głosowania i decudowania7o całym kraju.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 15:48   #354
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Po wcale nie jest lepsze. Są to ludzie wyrosli z tego samego pnia politycznego.

Nie partia rządząca jest zła, tylko ustrój jest zły.

Jak się kończy demokracja to już było widać na przykładzie starożytnego Rzymu.



Na początek to w ogóle powinny być egzaminy na obywatela, żeby nie głosowali zupełni idioci.

Jeśli na prawo jazdy jest mi potrzebny kurs i egzamin, bo mogę zabić siebie i kogoś, to dlaczego nie ma egzaminu na prawo do głosowania i decudowania7o całym kraju.

Przykra sprawa, ale prawdziwa.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 19:50   #355
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87665630]No wyobrażam sobie, ale co to ma do rządu orającego biznesy? Wyobraź sobie, że ludzie nie latają nie tylko dlatego, że nie mogą, ale też dlatego, że nie chcą.
Nie ile będzie, tylko ile to jest teraz. Ty po dwóch tygodniach masz problem.[/QUOTE]

i co 2 tyg ? miesiąc?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 19:53   #356
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 20:14   #357
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Podstawy ekonomii i prawa, struktury społeczeństwa.


Takie podstawy. Założę się, że na trójpodziale władzy wywaliłoby się 50% społeczeństwa.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 20:23   #358
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Na przykład : skąd pochodzą pieniądze na zasiłki socjalne?



Jaki procent budżetu przeznacza się obecnie na A) wojsko b) policję c) służbę zdrowia.

Co to jest dług publiczny i ile wyniesie on na Twoje kolejne dziecko

Co to jest PKB i jak się je uzyskuje

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Wielu ludzi myśli że prezydent to jest co najmniej niczym król i jak coś obieca Kaczyński, Kwaśniewski czy inny Duda to da.

Gucio da bo jego rola jest praktycznie żadna.

Przynajmniej w naszym kraju.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 20:25   #359
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Pewnie,że komuś musi zabrać nie mniej od 10 lat mam taką samą sytuację jak miałam i nic się nie zmienia u mnie stać mnie na to samo co było mnie stać wcześniej.
Jedynie to,że kilka lat wcześniej musiałam wręcz walczyć o pracę bo bezrobocie to była jakaś masakra teraz było trochę lepiej,ale już nie chce nawet myśleć co będzie później w dobie kryzysu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Ale na to akurat nie mieliśmy wpływu,że wirus akurat taki będzie,i że musi być wszystko zamknięte żeby dbać o nasze bezpieczeństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 20:27   #360
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Pewnie,że komuś musi zabrać nie mniej od 10 lat mam taką samą sytuację jak miałam i nic się nie zmienia u mnie stać mnie na to samo co było mnie stać wcześniej.
Jedynie to,że kilka lat wcześniej musiałam wręcz walczyć o pracę bo bezrobocie to była jakaś masakra teraz było trochę lepiej,ale już nie chce nawet myśleć co będzie później w dobie kryzysu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Ale na to akurat nie mieliśmy wpływu,że wirus akurat taki będzie,i że musi być wszystko zamknięte żeby dbać o nasze bezpieczeństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przecież to nie jest hiszpanka...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-01 14:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.