plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 18:22   #121
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja kiedyś przy b.dużym srtesie miałam zanik miesiączki na całe 3 tygodnie. Także takie rzeczy się zdarzają. Później wszystko wróciło do normy.
Dzięki za odpowiedź, póki co nadal czekam na miesiączke jak w niedługim czasie nie nadejdzie zrobie test, i udam się do ginekologa, miejmy nadzeieje że to tylko rozregulowanie
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 20:21   #122
pikselos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 13
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dla pewności zrób test
pikselos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:57   #123
Ejrene0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 31
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Dziewczyny mam takie pytanie, mianowicie czy antybiotyk Augmentin wpływa na obniżenie skuteczności plastrów. W ulotce składniki Augmentinu nie są wymienione, jednakże amoksycylina może mieć wpływ na skuteczność antykoncepcji hormonalnej. Wujek Google również podaje sprzeczne info na ten temat. Może któraś z Was coś wie na ten temat. Dodam tylko, że antybiotykoterapia przypadła na czas przerwy, choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Ejrene0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:25   #124
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ejrene0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie, mianowicie czy antybiotyk Augmentin wpływa na obniżenie skuteczności plastrów. W ulotce składniki Augmentinu nie są wymienione, jednakże amoksycylina może mieć wpływ na skuteczność antykoncepcji hormonalnej. Wujek Google również podaje sprzeczne info na ten temat. Może któraś z Was coś wie na ten temat. Dodam tylko, że antybiotykoterapia przypadła na czas przerwy, choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
Osobiście nie mam pojęcia, ale według strony bil.aptek.pl, możliwa jest interakcja (zmniejszenie skuteczności środka antykoncepcyjnego).
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 00:37   #125
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Hej. Przyznam się bez bicia, nie chce mi się przeglądać całego wątku, przeczytałam tylko kilka ostatnich stron.
Zawsze zmieniałam plaster w piątek wieczorem, przed snem. Wczoraj się zgapiłam, a po tygodniowej przerwie miałam rozpocząć nowe opakowanie, uświadomiłam sobie to dopiero dziś rano. Czy taki ok. 12 godzinny poślizg to bardzo źle?
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:22   #126
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

ulotka. nie trzeba czytac calego watku.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 12:33   #127
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Czytałam. Jeżeli jest pominięcie na początku, to wysokie ryzyko i te sprawy. Mój dylemat dotyczył bardziej tego - ile godzin jest traktowanych jako pominięcie pierwszego plastra. 3, 6, 12, 24?
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 12:43   #128
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

specjalnie rozwinelam ulotke:
cytuje
Cytat:
jesli nastąpi pominięcie zmiany plastra w ciągu jednego do dwóch dni (do 48h) należy przykleić nowy plaster zaraz po uświadomieniu sobie pominięcia
-nowy plaster należy przykleić w normalnie przypadających :dniu zmiany plastra"
Nie jest konieczna ddatkowa zabezpieczająca metoda antykoncepcji.
nie czytalas ulotki

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

teraz doczytalam, ze zapomnoalas 1 plastra, tak?

to trzeba sie dodatkowo zabezpieczac
no i masz automatycznie nowy dzien zmiany plastra

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

nie jest napisane ile h, ale sadze, ze ok 3-4h. \

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post9761806 przeleć sobie tą stronę, jest wszystko napisane.

czyli w sumie wychodzi,z e kij wie ile jest ogolnie godzin. mozesz wczesniej przyklejac rano, a pozniej nagle wieczorem?
nie znam sie, ja zawsze przyklejam wieczorem po kapieli

Edytowane przez aagusiaa88
Czas edycji: 2013-01-20 o 12:44
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:17   #129
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

No właśnie stąd pojawił się mój problem.. Zawsze przyklejałam wieczorem po kąpieli albo tuż przed samym snem (okolice 22), a tu taka skleroza i poślizg 12h. Ehh.
Chyba będe musiała przedzwonić jutro do mojej ginekolog i zapytać, jak ona to widzi.
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:17   #130
adrianna_d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Problem-zmiana dnia plastra!!!!!!

Witam,
od 3 miesiecy uzywam plastrow EVRA. Na poczatku tego miesiaca musialam zmienic plaster przed dniem zmiany plastra (odklejal sie w momencie gdy bylam po cwiczeniach-spocona skora). chcialabym zmienic antykoncepcje na tabletki. jutro powinnam zmienic plaster na kolejny, jednakze go nie posiadam. Czy powinnam zaczac uzywac tabletki od jutra, czy czekac tydzien na krwawienie? Rozumiem oczywiscie, ze przez ten tydzien (do krwawienia) powinnam sie normalnie zabezpieczac. Prosze o rady!
Pozdrawiam, Adrianna
adrianna_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:43   #131
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Nie powinnaś brać tabletek od dnia zmiany plastra. Poczekaj na krwawienie.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 22:25   #132
agamic02433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Witam

Opiszę po krótce sytucję.

Plastry evra stosowałam od 9 miesięcy. W grudniu przykleiłam pierwszy plaster o czasie i niestety w dniu zmiany plastra na drugi nie znalazłam opakowania z kolejnymi... W sumie i tak miałam zamiar je odkleić ze względu na ogromne wahania nastrojów. Po trzech dniach dostałam okresu ponownie - z odstawienia. Po czym stwierdziłam , że nie będę przyklejać kolejnych bo mi to służyło , nerwy odeszły jak ręką odjął.

I teraz punkt kulminacyjny.

Kiedy powinnam mieć owulację? Współżyję z partnerem , z którym mam już synka. Zawsze kończy we mnie. Tak na prawde chcemy miec drugie maleństwo i zastanawiam się czy mogło już dojść do zapłodnienia.

Z drugiego okresu wynika , że owulację powinnam mieć piętnastego stycznia. Spaliśmy ze sobą 6.01 w nocy z 12/13 i w tą niedzielę tj. 20.

Jeśli chodzi o obserwacje - ból podbrzusza od tygodnia taki jak na zblizającą się miesiączkę. Od jakichś 3 dni duża ilość śluzu.

Mam taką manię robienia testów i zrobiłam już ich z pięć kazdy niestety dał wynik negatywny...

A i wg drugiej miesiączki - tej z odstawienia powinnam dostać kolejnej za tydzien. 29 stycznia.

Czekam na odpowiedź
agamic02433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:17   #133
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Po odstawieniu hormonów Twój organizm musi się ustabilizować, jajniki muszą zacząć znów wytwarzać hormony tak jak wcześniej, to wszystko potrwa. Nie dostaniesz odpowiedzi kiedy będziesz miała owulację.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 05:38   #134
Linna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Plastry antykoncepcyjne - odstawienie

Witam
Na forum jestem po raz pierwszy (przperaszam za brak polskich znakow), poniewaz nie moglam znalezc satysfakcjonujacych mnie informacji na temat odstawienia plastrow antykoncypcyjnych. Wiekszosc opinii dotyczy tabletek.
Otoz plastry pozegnalam jakies 1,5 miesiaca temu. Po 38 dniach dostalam 2 dniowy okres, kompletnie bezbolesny. Od momentu odstawienia mam wrazenie, ze jestem wieksza, ciezsza. To prawdopodobnie woda, ale nie moge sie jej w zaden sposb pozbyc. Liczylam na zgubienie kilku kg po odstawieniu, a poki co, jest chyba na odwrot. Diete mam ok, na dodatek biegam regularnie, cwicze.
Czy ktoras z Was, moglaby podzielic sie swoimi "wrazeniami" z okresu p odstawieniu antykoncepcji hormonalnej? Po jakim czasie od odstawienia udalo Wam sie wrocic do normalnej wagi?
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam!
Linna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 10:37   #135
bardzosmutna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 88
Dot.: Plastry antykoncepcyjne - odstawienie

Witam,
Ja stosowałam plastry Evra i wbrew różnym opiniom czułam się bardzo dobrze. Odstawiłam plastry dwa tygodnie temu i tak naprawdę nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Ponieważ już kiedyś też odstawiałam plastry to mogę napisać że u mnie wszystko odbyło się bez żadnych problemów tzn. nie miałam problemów z wagą ani z okresem. Mam nadzieję że teraz też tak będzie. Za dwa tygodnie mogę napisać czy dostałam okres według planu.
bardzosmutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:22   #136
Aureli
Raczkowanie
 
Avatar Aureli
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 253
Dot.: Plastry antykoncepcyjne - odstawienie

Ja też napiszę z pytaniem
Stosuję Evrę od pół roku, wszystko w jak najlepszym porządku Właśnie pół roku temu ginekolog zapisała mi dwie recepty, żebym miała do wykupienia na zapas. Wtedy za wizytę zapłaciłam 200zł, bo mając kłopot z upławami (mała infekcja), chciałam pójść prywatnie, żeby nie tracić czasu. Na NFZ poczekałabym kolejny miesiąc.
Jak myślicie, czy teraz po pół roku chcąc iść po recepty na Evrę, mam znowu płacić za tę wizytę, czy pasuje mi poprosić, by pani doktor zostawiła je np. na recepcji do odbioru?
__________________
zmiany... zmiany!

i dbam
o siebie
* jem codziennie jeden owoc i jedno warzywo
* robię brzuszki

* piję pokrzywę
Aureli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 12:41   #137
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Do dziewczyn stosujących Evrę- Czy Wasz cykl trwa również 28 dni jak i u mnie? Czy to oznacza że owulacja jest w 14-16 dniu cyklu? Pytam , bo niestety miałam stosunek ze swoim partnerem bez prezerwatywy i był to 10 dzien cyklu. Jak sądzicie czy mogę obawiać się ciąży? Tzn. chodzi mi o to ze skoro mam od 2 lat regularne cykly dzieki Evrze to znaczy ze owulacja zawsze wypada 14 dnia cyklu czy jednak zawsze istnieje ryzyko ze onasz organizm cos nam namiesza? Buu ale mam stresa.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:25   #138
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Do dziewczyn stosujących Evrę- Czy Wasz cykl trwa również 28 dni jak i u mnie? Czy to oznacza że owulacja jest w 14-16 dniu cyklu? Pytam , bo niestety miałam stosunek ze swoim partnerem bez prezerwatywy i był to 10 dzien cyklu. Jak sądzicie czy mogę obawiać się ciąży? Tzn. chodzi mi o to ze skoro mam od 2 lat regularne cykly dzieki Evrze to znaczy ze owulacja zawsze wypada 14 dnia cyklu czy jednak zawsze istnieje ryzyko ze onasz organizm cos nam namiesza? Buu ale mam stresa.
Podczas stosowania plastrów nie występuje takie coś jak owulacja
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 17:09   #139
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Pokaż wiadomość
Do dziewczyn stosujących Evrę- Czy Wasz cykl trwa również 28 dni jak i u mnie? Czy to oznacza że owulacja jest w 14-16 dniu cyklu? Pytam , bo niestety miałam stosunek ze swoim partnerem bez prezerwatywy i był to 10 dzien cyklu. Jak sądzicie czy mogę obawiać się ciąży? Tzn. chodzi mi o to ze skoro mam od 2 lat regularne cykly dzieki Evrze to znaczy ze owulacja zawsze wypada 14 dnia cyklu czy jednak zawsze istnieje ryzyko ze onasz organizm cos nam namiesza? Buu ale mam stresa.

PO CO bierzesz plastry, skoro martwisz się stosunkiem bez prezerwatywy?
Po drugie, biorąc plastry, nie występuje coś takiego jak owulacja, czytałaś w ogóle jak działa antykoncepcja?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 19:33   #140
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Boże widzisz i nie grzmisz
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:09   #141
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

o fuck! ale zeście mi pojechały.. szczerze? biorę Evre tylko ze względu na bolesny miesiączki i nigdy większa wiedza na temat ścisłej antykoncepcji nie była mi potrzebna. Musze sie douczyć w związku z tym że owulacji nie mam to mam czuć sie swobodnie ?
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 04:04   #142
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Ale przecież to nie ma znaczenia, z jakiego względu ją bierzesz. Antykoncepcja to nie cukierki i nie suplement diety, żeby brać go bez pojęcia o tym CO TO JEST i jak działa.
Naprawdę nie jestem w stanie pojąć, jak można stosować plastry, nie wiedząc, w jaki sposób działają.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:02   #143
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Witam , planuje od przyszłego miesiąca stosować plastry i mam pytanko, czy zna ktoś jakąś aptekę we Wrocławiu, która ma przyzwoitą cenę za Evre? będę bardzo wdzięczna za namiary.
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:06   #144
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Efti Pokaż wiadomość
Witam , planuje od przyszłego miesiąca stosować plastry i mam pytanko, czy zna ktoś jakąś aptekę we Wrocławiu, która ma przyzwoitą cenę za Evre? będę bardzo wdzięczna za namiary.
KLIK ja kupuje w tej na joannintów, bo mam po drodze od ginekologa. taniej nie znalazlam....42 zł.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:14   #145
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
KLIK ja kupuje w tej na joannintów, bo mam po drodze od ginekologa. taniej nie znalazlam....42 zł.
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, w takim razie podejdę dzisiaj na Jedności Narodowej, bo tam też Lege Artis więc pewnie ceny te same.
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:16   #146
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Efti Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, w takim razie podejdę dzisiaj na Jedności Narodowej, bo tam też Lege Artis więc pewnie ceny te same.
a nie ma za co, nawet nie zauwazylam, ze napisalas to pare min. przede mna
tak, podejrzewam, ze te same
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:21   #147
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

To pójdę i się zorientuje . Jestem po 6miesięcznej przerwie od tabletek bo libido mi całkiem padło , czy plastry mają podobny negatywny wpływ na libido? Może jest jakaś szansa, że jednak tym razem nie ucierpię w tej kwestii?
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:28   #148
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Efti Pokaż wiadomość
To pójdę i się zorientuje . Jestem po 6miesięcznej przerwie od tabletek bo libido mi całkiem padło , czy plastry mają podobny negatywny wpływ na libido? Może jest jakaś szansa, że jednak tym razem nie ucierpię w tej kwestii?
wiesz, to zależy od czlowieka. ja np. zadnych skutkow ubocznych nie mam, ale kolezanka musiala zrezygnowac, bo jej cos dolegalo. kazdy moze miec inaczej
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:28   #149
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Nie przewidzisz tego.
Tak samo, jak tabletki X na kobietę A wpłyną tak, że spadnie jej libido, na kobietę B, że jej wzrośnie, a kobieta C pozostanie bez zmian. Z kolei tabletki Y mogą zadziałać zupełnie inaczej na wszystkie te kobiety.
Tak samo jest z plastrami.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:35   #150
Efti
Raczkowanie
 
Avatar Efti
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie przewidzisz tego.
Tak samo, jak tabletki X na kobietę A wpłyną tak, że spadnie jej libido, na kobietę B, że jej wzrośnie, a kobieta C pozostanie bez zmian. Z kolei tabletki Y mogą zadziałać zupełnie inaczej na wszystkie te kobiety.
Tak samo jest z plastrami.
Świetnie ujęte . Mam nadzieję, że tym razem będę w tej szczęśliwej grupie "bez skutków ubocznych". Dzięki i miłego dnia
__________________
Keep Ya Head Up
Efti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-17 07:24:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.