K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-09, 17:49   #211
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Danke Postaram się założyć mu sprawę ale coś czarno to widzę. A jaki to ten Swanicoco? Polecasz?
Miałam wersję Biologia Fermentantion Care z niebieskimi napisami, na yesstyle widzę tylko Fermentation Peptine KLIK, która jest ponoć lżejsza. Krem dośc drogi, ale też bardzo wydajny, miałam go od marca i używałam 1-2 razy dziennie.

W kwestii kremów pod oczy, to używam koreańskich od jakichś 4 lat i jestem z nich zadowolona. W międzyczasie próbowałam trochę "naszych", w tym naturalnych i naprawdę nie wiem, co ludzie w nich widzą, bo te co miałam (Go Cranberry, Cattier, Dr Organic) nie tylko, że nic nie robią, ale w ogóle nie nadają się pod oczy (a przynajmniej pod moje).

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Po przejrzeniu oferty Yesstyle zamówiłam dwa kremy pod oczy:
The Saem Snail Essential EX Wrinkle Solution Eye Cream KLIK
NEOGEN Surmedic Perfection 100TM All In One Facial Eye Cream KLIK.
Do tego dorzuciłam 3 paczki różnych bibułek matujących i wyszło ponad 70 euro, więc darmowa dostawa. Tylko niestety jeden krem ma dostępność 24 h a drugi do 21 dni, więc poczekam sobie na paczkę.

Niestety nie mam obecnie żadnego sensownego kremu pod oczy, a do twarzy nie używam, żebym mogła zastąpić na czas przyjścia zamówienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-10, 11:41   #212
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Lawendowa maska Laneige to tak naprawdę ta zwykła, klasyczna, tyle że pachnie lawendą. Ja lubię. Cica ma ma chyba trochę inne działanie.

Na ebayu na razie nic nie zamawiam, ale za to pochwalę się, że dorwałam ostatnio w tkmaxx winne peelingujace płatki Neogen i to w bardzo atrakcyjnej cenie, bo 17€ gdzie nawet na yesstyle i ebayu kosztują ok 23€


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Te platki sa super, mam obecnie cytrynowe, winne sa nastepne w kolejce do przetestowania. U mnie one sa normalnie dostepne w department stores, w regularnej cenie kosztuja $43, ja swoje kupilam w promocji za $27.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 16:42   #213
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Hej, genialny watek, swietnie sie Was czyta! Postanowilam przerzucic sie na koreanska pielegnacje przy nastepnej wyplacie, mam w koszyku (na yesstyle) kilka polecanych mazidel, brakuje mi jednak kremu pod oczy.

Czy mozecie polecic cos, co bedzie w miare przystepne cenowo (powiedzmy w okolicach 10 funtow)? Skora juz po 30stce, lekkie zmarszczki, oczy raczej wrazliwe, ze sklonnoscia do opuchniec (szczegolnie jak nosze makijaz). Dostalam oczoplasu od czytania watku i juz sama nie wiem co i jak, probuje przebrnac przez watek od poczatku do konca (ten i ten zamkniety na wizazystce), ale im dalej w las, tym gorzej - czy moglby ktos podrzucic jakis taki podstawowy krem pod oczy, od ktorego warto zaczac przygode z koreanska pielegnacja?

Rzadko ktory krem jest dla mnie dobry, z takich popularnych mialam Kiehl's avocado (okropny), Midnight Recovery (nic nie zrobil poza wysuszeniem), lubilam krem od Bare Minerals w takim zoltym/zlotym opakowaniu, chyba Age cos tam (super konsystencja i byl delikatny dla oczu), teraz wykanczam kupione przypadkiem w tkmaxx Utopia instant firming eye serum i to chyba najlepszy kosmetyk pod oczy do tej pory.

Druga watpliwosc - czy ktos uzywal moze Missha Gold BB cream? Poczatkowo czailam sie na zwykla, czerwona misshe perfect cover, ale mignela mi wersja (?) Gold - ze niby nawilzajaca, rozswietlajaca (zdjecie w zalaczniku). Nic nie moge wygooglac na ten temat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20201013-163543__01__01.jpg (193,9 KB, 11 załadowań)
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2020-10-13 o 16:44
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 17:03   #214
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Hej, genialny watek, swietnie sie Was czyta! Postanowilam przerzucic sie na koreanska pielegnacje przy nastepnej wyplacie, mam w koszyku (na yesstyle) kilka polecanych mazidel, brakuje mi jednak kremu pod oczy.

Czy mozecie polecic cos, co bedzie w miare przystepne cenowo (powiedzmy w okolicach 10 funtow)? Skora juz po 30stce, lekkie zmarszczki, oczy raczej wrazliwe, ze sklonnoscia do opuchniec (szczegolnie jak nosze makijaz). Dostalam oczoplasu od czytania watku i juz sama nie wiem co i jak, probuje przebrnac przez watek od poczatku do konca (ten i ten zamkniety na wizazystce), ale im dalej w las, tym gorzej - czy moglby ktos podrzucic jakis taki podstawowy krem pod oczy, od ktorego warto zaczac przygode z koreanska pielegnacja?
Wszystkie koreańskie kremy, które miałam, były dobre lub bardzo dobre. Benton czarny, Sidmool EFI, AHC Real Premium. A nie, wróć, esencja Whamisa była nędzna.
Swego czasu kupowałam też zestawy próbek droższych marek typu Sulwhasoo, The History of Whoo, O Hui, su:m37, ale to byli prywatni sprzedawcy na ebayu, więc w obecnej sytuacji nie wiem, czy są takie oferty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 17:14   #215
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wszystkie koreańskie kremy, które miałam, były dobre lub bardzo dobre. Benton czarny, Sidmool EFI, AHC Real Premium. A nie, wróć, esencja Whamisa była nędzna.
Swego czasu kupowałam też zestawy próbek droższych marek typu Sulwhasoo, The History of Whoo, O Hui, su:m37, ale to byli prywatni sprzedawcy na ebayu, więc w obecnej sytuacji nie wiem, czy są takie oferty.
Dzieki, Chimay! Twoje posty sa bardzo rzetelne i pomocne, mam screenshoty Twoich postow i kilku innych osob zachowane na przyszlosc (jak juz wyprobuje te podstawowe produkty) poczytam o tych trzech i wezme cos z tego, dzieki jeszcze raz za oszczedzenie mi meki wybierania sposrod setek polecanych!
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 17:32   #216
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Dzieki, Chimay! Twoje posty sa bardzo rzetelne i pomocne, mam screenshoty Twoich postow i kilku innych osob zachowane na przyszlosc (jak juz wyprobuje te podstawowe produkty) poczytam o tych trzech i wezme cos z tego, dzieki jeszcze raz za oszczedzenie mi meki wybierania sposrod setek polecanych!
Mam nadzieję, że coś Ci przypadnie do gustu Największym zakoczeniem był dla mnie tani krem polecany kiedyś przez Azjatycki Cukier AHC Real premium eye cream KLIK, ale on chyba nie jest już tak łatwo dostępny. Kupię na pewno kiedyś jakąś inną wersję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 11:11   #217
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cześć
Kilka lat temu zainteresowałam się koreańską pielęgnacją ( na fali książki, nie pamiętam tytułu, ale na pewno wiecie, o którą chodzi) i zainwestowałam w kosmetyki Innisfree (z zieloną herbatą) i powiem tak, pozbyłam się dzięki nim zaskórników, uregulowałam wydzielanie sebum i przestały wyskakiwać mi niespodzianki na twarzy, nawet przed okresem. Używałam też linii niebieskiej (z wodą wulkaniczną czy jakoś tak) i storczykowej. Potem przez koszty zaczęłam szukać na naszym rodzimym rynku kosmetyków i wracam z podkulonym ogonem bo moja buzia znowu gorzej wygląda. Złożyłam zamówienie na yesstyle 26.09 i przebieram nogami aż przyjdzie (a wczoraj wyruszyło do PL z NL ) już nie mogę doczekać się testowania.



Poza sprawdzonymi olejkiem jabłkowym, żelem do mycia, serum z zielonej herbaty i tonikiem z Innisfree zamówiłam też:
COSRX - Advanced Snail 92 All In One Cream

Benton - Fermentation Eye Cream

innisfree - Tone Up No Sebum Sunscreen


MISSHA - Time Revolution The First Treatment Essence Rx
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-15, 20:07   #218
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Moja paczka z Yesstyle już przyszła, jak będę miała czas w weekend to podrzucę fotkę
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-15, 20:35   #219
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość

Poza sprawdzonymi olejkiem jabłkowym, żelem do mycia, serum z zielonej herbaty i tonikiem z Innisfree zamówiłam też:
COSRX - Advanced Snail 92 All In One Cream

Benton - Fermentation Eye Cream

innisfree - Tone Up No Sebum Sunscreen


MISSHA - Time Revolution The First Treatment Essence Rx
Z wymienionych miałam olejek jabłkowy i krem pod oczy Bentona. Olejek lubiłam, krem Bentona był po prostu ok, na noc na moje potrzeby trochę za lekki.

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Moja paczka z Yesstyle już przyszła, jak będę miała czas w weekend to podrzucę fotkę
Wrzuć

Moja nawet jeszcze niewysłana, ale byłabym zdziwiona, jakby tak szybko ją skompletowali.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 19:26   #220
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Dostałam maila z Jolse z informacją, że wznawiają wysyłkę do Polski EMS 9.99$, gratis do zamówień powyżej 60$

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 20:31   #221
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Dziewczyny a co możecie napisac o marce
glamFox?
Z tego co wiem to jest ona koreanska ale czy naturalne ma składy? Widziałam ostatnio w tkm i na naklejce było, ze produkt naturalny. A nie miałam czasu na skład spojrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-10-17 o 20:34
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-17, 21:01   #222
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88213845]Dziewczyny a co możecie napisac o marce
glamFox?
Z tego co wiem to jest ona koreanska ale czy naturalne ma składy? Widziałam ostatnio w tkm i na naklejce było, ze produkt naturalny. A nie miałam czasu na skład spojrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Generalnie bardzo malo marek koreanskich ma "naturalne sklady" W sumie to ani jedna mi w tym momencie nie przychodzi do glowy
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 21:05   #223
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Whamisa z tego co wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 19:04   #224
Juneczka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 97
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dostałam maila z Jolse z informacją, że wznawiają wysyłkę do Polski EMS 9.99$, gratis do zamówień powyżej 60$

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działa Ci? Mi cena wysyłki w koszyku wysyłki pomimo wartości koszyka wskazuje prawie miliard :p
Juneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:17   #225
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dostałam maila z Jolse z informacją, że wznawiają wysyłkę do Polski EMS 9.99$, gratis do zamówień powyżej 60$

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, tak tanio Z tego, co kojarzę, takie przesyłki kosztowały w przedziale 50-80zł. Dobra informacja.


A oto moja paczka od Yesstyle:
- kultowa maseczka żelowa tajwańskiej firmy Annie's Way (dostałam szpatułkę gratis) z arbutyną i kwasem hialuronowym - po pierwszym użyciu byłam zachwycona nawilżeniem i wizualnym rozjaśnieniem cery ale niestety wszystko, co żelowe mnie zapycha
- 2 sheet maski od Annie's Way: czarna herbata i mango; tę czarną herbatę już zużyłam - bardzo przyjemnie, relaksująco pachnie, natomiast w kwestii nawilżenia wydaje mi się, że lepsze są te od My Beauty Diary
- 2 opakowania japońskiej farby z rozjaśniaczem w piance Liese w odcieniu różowego brązu - używałam tych farb swego czasu kilka lat temu, krzywdy mi nie zrobiły a odcień zawsze wychodził identycznie jak na opakowaniu, dzięki czemu można mieć wymarzony jaśniejszy odcień bez potrzeby dekoloryzacji; o tym odcieniu marzyłam już od jakiegoś czasu więc nie mogę się doczekać efektu, farbowanko w przyszłym tygodniu
- polecany przez wizażanki filtr Canmake Mermaid SPF50 PA++++ - jeszcze nie użyłam ani razu
- 2 velcro do przytrzymywania włosów w miejscu podczas mycia czy nakładania maseczki, bardzo fajnie się sprawdzają
- taki przyrządzik do stosowania podczas malowania rzęs, żeby sobie skóry wokoło nie pobrudzić tuszem - jeszcze nie używałam.
Na drugim zdjęciu widać gratisy, jakie dostałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yesstyle1.jpg (252,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yesstyle2.jpg (237,1 KB, 24 załadowań)
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 20:47   #226
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88213845]Dziewczyny a co możecie napisac o marce
glamFox?
Z tego co wiem to jest ona koreanska ale czy naturalne ma składy? Widziałam ostatnio w tkm i na naklejce było, ze produkt naturalny. A nie miałam czasu na skład spojrzeć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Nie znam marki, ale rzut oka na skład jednego z ich kremów KLIK pozwala sądzić, że naturalna nie jest.

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
- taki przyrządzik do stosowania podczas malowania rzęs, żeby sobie skóry wokoło nie pobrudzić tuszem - jeszcze nie używałam.
Na drugim zdjęciu widać gratisy, jakie dostałam.
Ten przyrządzik ciekawy, zwłaszcza że ja sobie zawsze upaćkam tuszem górną powiekę i musze usuwać to potem wacikiem i ewentualnie dodać potem cienie, żeby nie było prześwitu w makijażu powieki.
Kiedyś miałam taki szeroki grzebyczek z Sephory z końcówką do przykładania na powiekę na czas malowania rzęs, ale jak się zepsuł, to nie szukałam zastępcy, a w sumie bym mogła.

A gratisy ciągle dają te same. Do poprzednich zamówień też dostałam filtry Purito i zawsze dają jakąś maskę w płachcie, co mnie akurat wkurza i chciałabym móc odhaczyć tę opcję przy składaniu zamówienia, bo i tak nie zużyję, a nie mam komu dać. Podoba mi się w ecco-verde, że można sobie samemu wybrać gratisy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 23:30   #227
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Wow, tak tanio Z tego, co kojarzę, takie przesyłki kosztowały w przedziale 50-80zł. Dobra informacja.


A oto moja paczka od Yesstyle:
- kultowa maseczka żelowa tajwańskiej firmy Annie's Way (dostałam szpatułkę gratis) z arbutyną i kwasem hialuronowym - po pierwszym użyciu byłam zachwycona nawilżeniem i wizualnym rozjaśnieniem cery ale niestety wszystko, co żelowe mnie zapycha
- 2 sheet maski od Annie's Way: czarna herbata i mango; tę czarną herbatę już zużyłam - bardzo przyjemnie, relaksująco pachnie, natomiast w kwestii nawilżenia wydaje mi się, że lepsze są te od My Beauty Diary
- 2 opakowania japońskiej farby z rozjaśniaczem w piance Liese w odcieniu różowego brązu - używałam tych farb swego czasu kilka lat temu, krzywdy mi nie zrobiły a odcień zawsze wychodził identycznie jak na opakowaniu, dzięki czemu można mieć wymarzony jaśniejszy odcień bez potrzeby dekoloryzacji; o tym odcieniu marzyłam już od jakiegoś czasu więc nie mogę się doczekać efektu, farbowanko w przyszłym tygodniu
- polecany przez wizażanki filtr Canmake Mermaid SPF50 PA++++ - jeszcze nie użyłam ani razu
- 2 velcro do przytrzymywania włosów w miejscu podczas mycia czy nakładania maseczki, bardzo fajnie się sprawdzają
- taki przyrządzik do stosowania podczas malowania rzęs, żeby sobie skóry wokoło nie pobrudzić tuszem - jeszcze nie używałam.
Na drugim zdjęciu widać gratisy, jakie dostałam.
Kusisz ta farba, maja jakies jasniejsze odcienie?
EDIT: zerknelam, niestety nic dla mnie. Szkoda.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2020-10-18 o 23:33
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 20:55   #228
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez Juneczka20 Pokaż wiadomość
Działa Ci? Mi cena wysyłki w koszyku wysyłki pomimo wartości koszyka wskazuje prawie miliard :p
A nie sprawdzałam nawet dostałam newslettera tylko i podzieliłam się informacją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-20, 16:45   #229
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Adjustments.jpg
Przyszła moja paczka, jaram się zamówiona w yesstyle, wysłano 26.09, 3,5 tygodnia szła, całkiem spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-20, 21:00   #230
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Załącznik 7730424
Przyszła moja paczka, jaram się zamówiona w yesstyle, wysłano 26.09, 3,5 tygodnia szła, całkiem spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
też lubię Innisfree, używam aktualnie tej pianki z serii Green Tea

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 09:56   #231
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Załącznik 7730424
Przyszła moja paczka, jaram się zamówiona w yesstyle, wysłano 26.09, 3,5 tygodnia szła, całkiem spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo fajne zakupy
Otworzyli kolo mojej pracy stacjonarny sklep Innisfree i unikam go jak moge, bo wiem, ze niczego mi nie potrzeba, ale widok tych pieknych kolorowych butelek kusi za kazdym razem jak mijam witryne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 12:02   #232
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zakupy
Otworzyli kolo mojej pracy stacjonarny sklep Innisfree i unikam go jak moge, bo wiem, ze niczego mi nie potrzeba, ale widok tych pieknych kolorowych butelek kusi za kazdym razem jak mijam witryne

Całe szczęście w Pl nie ma bo ja bym chętnie wypróbowała wszystko od Innisfree
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 12:45   #233
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Całe szczęście w Pl nie ma bo ja bym chętnie wypróbowała wszystko od Innisfree
Ja w sumie wiekszosc ich kosmetykow zamawiam bezposrednio z Korei albo z lokalnych sklepow online, bo tak jest duzo taniej. Ale maja w samym centrum Sydney wielki pietrowy sklep zaraz obok rownie wielkiej pietrowej Sephory, naprawde olbrzymi wybor kosmetykow tam jest, bylam pare razy. Chyba mi sie nie zdarzylo byc niezadowolona z ich produktow, a troche juz ich przetestowalam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 13:04   #234
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Najwiekszą mekką azjatyckich zakupów, w jakiej byłam, był Singapur Ale to może dlatego, że nie byłam jeszcze w Korei
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 13:18   #235
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Najwiekszą mekką azjatyckich zakupów, w jakiej byłam, był Singapur Ale to może dlatego, że nie byłam jeszcze w Korei
Zwiedzanie Azji jeszcze przede mna, ale na brak azjatyckich produktow i restauracji nie moge narzekac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-21, 22:38   #236
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Dziewczyny, jak wygląd sprawa dodatkowych opłat w kraju przy przesyłkach EMS lub kurierem (DHL, Fedex)z Korei do Polski? Dotychczas zamawiałam z opcją K- packet, ale teraz jest niedostępna Zastanawiam się, czy brać i ile mnie to ewentualnie ostatecznie by wyniosło w każdej opcji. Bo na przykład wysyłka Fedexem wychodzi taniej niż EMS, ale ponoć nie mogą oznaczyć jako gift, więc pewno wpadnie dodatkowa opłata. Coś poradzicie? Macie jakiś doświadczenia w tej kwestii?
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 09:10   #237
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

Gifty chyba też są clone

Przynajmniej jak zamawiałam jakąś elektronikę, to celnicy nie dali się nabrać, że to gift
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 09:43   #238
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

A liczyli od prawdziwej wartości, czy tej zadeklarowanej? Bo sklepy czasem podają niższą. Musiałaś dostarczać jakiś dowód zapłaty?
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 09:56   #239
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

U mnie wyglądało to tak, że firma kurierska dostarczała paczkę za pobraniem, pobranie to była ta opłata celna. Nic nie miałam do gadania, nie było rachunków w środku - sami widać jakoś wycenili
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 12:38   #240
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: K-beauty i offtopy urodowe i nie tylko

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88224691]U mnie wyglądało to tak, że firma kurierska dostarczała paczkę za pobraniem, pobranie to była ta opłata celna. Nic nie miałam do gadania, nie było rachunków w środku - sami widać jakoś wycenili [/QUOTE]



i ile zapłaciłaś????
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-20 11:13:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.