Warszawska Szkoła reklamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-17, 15:22   #1
krolek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2

Warszawska Szkoła reklamy


Cześć. Planuje dlaszą naukę i zainteresowała mnie Warszawska Szkoła Reklamy. Jestem po LO i bardzo interesuje się fotografią. Z tego co widziałam to w WSR jest kierunek, który mógłby mi odpowiadać. Bardzo bym prosił o opinie osób, które uczęszczały do tej szkoły, lub osób, które mają tam znajomych Z góry dziękuje
krolek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 08:19   #2
Michal674
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: Warszawska Szkoła reklamy

Moja siostra kończyła tam grafikę. Zawsze była bardzo zadowolona, ponieważ nie miała masę nauki do wkuwania tylko robiła praktyczne rzeczy. Zawsze siedziała i robiła coś na komputerze. Jeżeli fotografia Cię interesuje i chcesz się w pełni skupić na tej jednej rzeczy to myślę, że Warszawska Szkoła Reklamy jest bardzo fajną opcją. Pozdrawiam
Michal674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 17:24   #3
krolek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: Warszawska Szkoła reklamy

Dobre grafiki robiła Twoja siostra? Udało jej się znaleźć jakąś dobrą pracę po tej uczelni?
krolek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 13:09   #4
Michal674
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: Warszawska Szkoła reklamy

Tak, pracuje teraz jako grafik na Mokotowie. Od początku była nastawiona na grafikę i poszła w tym kierunku. Tak jak mówiłem uważam, że jeżeli ktoś jest dobry w jakiejś dziedzinie to warto w to brnąć
Michal674 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 10:55   #5
natalie_kok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Warszawska Szkoła reklamy

Hej, jestem właśnie w trakcie nauki w WSR na fotografii i bardzo mi się podoba. Jest bardzo dużo praktyki ale na teorie też jest miejsce. Jeżeli interesuje Cię fotografia to teoria nie będzie Cię przynudzać. Jeżeli chodzi to można się nieźle rozwinąć. Podoba mi się luźny tryb pracy w tej szkole. Nie muszę się o nic martwić tylko mogę skupić się na samorozwoju. Nauczyciele i sekretariat są bardzo mili więc to potęguję przyjemną atmosferę. Polecam. Jeżeli miałbyś jakieś pytania to pisz śmiało
natalie_kok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-03 11:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.