Łabędziem być... ;p Jak??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 22:34   #31
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Przede wszystkim zapuść brwi, fajnie Ci w lokach tak po za tym
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:15   #32
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

mam nadzieję, że po tym małym pechu z kosmetykami przyjdzie jakiś pozytywny akcent:- )
co do staników - mnie czytanie tych wszystkich poradników tylko zamieszało w głowie. chodziłam do sklepu i sobie przymierzałam, kupowałam takie, jakie pasowały - i już.
a jak wyczytałam te kalkulatory i inne, a potem przymierzałam staniki z tymi wymiarami, które wyszły, to miałam cycki pod brodą, albo pasek wrzynał mi się w żebra. nie wiem, czy to jest taki świetny pomysł, żeby stanik było obcisły w obwodzie - mnie osobiście się to wcale nie podoba. większa miseczka - to OK, bo na pewno krzywdy nie zrobi.

dzisiaj nie mam jakoś weny, żeby napisać coś mądrego; zorientowałam się wczoraj, że niedługo wracam na uczelnię... a oczywiście przez całe wolne nic nie zrobiłam. wiedziałam, że tak będzie; ] i tym sposobem siedzę dzisiaj od rana z raportami i projektami.

więc tym czasem życzę Ci, żeby 2009 rok był lepszy od poprzedniego (przecież zawsze może być lepiej) i żebyś potrafiła się zmobilizować do pracy nad sobą, bo przecież tego pragniesz^_^




3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:53   #33
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;10322979]te kalkulatory i inne, a potem przymierzałam staniki z tymi wymiarami, które wyszły, to miałam cycki pod brodą, albo pasek wrzynał mi się w żebra. nie wiem, czy to jest taki świetny pomysł, żeby stanik było obcisły w obwodzie - mnie osobiście się to wcale nie podoba. większa miseczka - to OK, bo na pewno krzywdy nie zrobi. [/quote]
Wydaje mi sie, ze za duza miseczka tez moze zdzialac cos na niekorzysc biustu...
I tez radzilabym uwazac z tym kalkulatorem - wyszlo mi wg ktoregos rozmiaru 65DD a mam na prawde maly biust.
Moze znajdziesz gdzies sklep z bielizna, w ktorym sprzedawczyni fachowo Ci pomoze
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:49   #34
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Hello,
Juz od dziś na śniadanko jadam chleb wieloziarnisty a kolacje bez pieczywa, w dodatku postaram się wieczorem jesc to co ma duzo białka.
No i piję dużo wody. Wprowadzam nowe nawyki zywieniowe

MalaArielka Mam 161cm. Gdy ważyłam 53kg nie czułam że moje ciało jest ok, jeszcze troszkę mogłam schudnąć. Jednak wcale się nie upieram że musi być 51. Wtedy nie ćwiczyłam. Być może tym razem gdy tłuszczyk zastąpią mięśnie, ciało będzie ładniej wyglądać nawet z wagą 53kg. W takim wypadku poprzestanę na tej wadze. Obecnie jest źle... Z resztą możecie zobaczyć na zdjęciach, które dziś w końcu zrobiłam.

Basiulek Dzięki. Kilka lat temu kręciłam włosy na papilotach, wałkach (tych takich na gorąco). Miałam dłuższe włosy. Podobało mi się ale jak to zwykle- znudziło się.

Kurcze, trudna sprawa z tymi stanikami.
Trzeba przymierzac więc jednak... Będzie problem ze znalezieniem dobrego sklepu. Moze gdzies tutaj na forum znajdę.
Wiadomo że stanik nie może uciskać bo by nas trafiło, ale tak samo mnie do furii doprowadzalo przez lata to, ze mi sie podnosil. W każdym razie napewno żegram staniki z obwodem 75 . Miseczka za duza- tez sadze ze negatywnie wpływa w jakimś stopniu na biust.

mal_a_gosia No i dobrze że nie robiłas nic przez święta. To przecież czas by zapomnieć o nauce, "naładować baterie".
Życzę powodzenia na studiach!!

No to czas na zdjęcia

1-3 --> Wiadomo, moja sylwetka obecnie. Szczerze to w lustrze sie widze ale na zdjeciach widze ze jest jeszcze gorzej A włosy po umyciu -

4 --> Brwi obecnie. Nie wiem co z tego będzie.

5,6 --> Skoro już miałam w rękach aparat to zrobiłam fotkę paznokci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ewa7.jpg (27,0 KB, 934 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ewa8.jpg (27,0 KB, 694 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ewa9.jpg (27,5 KB, 617 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brwi.jpg (44,9 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pazurki1.jpg (26,8 KB, 338 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pazurki2.jpg (25,6 KB, 328 załadowań)
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 00:13   #35
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Nie masz zlej figury, zwlaszcza, ze masz juz dzieciatko
Na razie, dopoki nie osiagniesz zamierzanego efektu to proponowalabym, przy zakupie nowych spodni wybra jakies ciemniejsze i biodrowki, mysle, ze korzystniej beda wygladac

A co do brwi... jakos dasz rade ja tez ostatnio przestalam wyrywac, chociaz jestem w nieco lepszej sytuacji, bo nie mam takich cienkich, ale chce po prostu nadac im troche lepszy ksztalt... tak wiec mowie Ci, ze wytrwamy :P
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 18:56   #36
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Dzięki Ola, ale jak dla mnie jest zle.
Wczesniej bioderka i uda tez mialam szerokie- taka moja budowa ale bylo o wiele lepiej.

No ale nie siedzę juz i nie narzekam tylko pracuję nad tym .
Widac ze mojemu organizmowi sluzy zmiana jedzenia na zdrowsze (i wg 10 przykazan zywieniowych). Od 7dni nie tylko czuje sie o wiele lepiej ale i schudlam 1kg (a nawet nie ciwczylam) . To niby nic ale bez wysilku w sumie wyszlo. Jak doloze cwiczenia to moze byc tylko lepiej (dzis bylo 60minut).

Wierzę że niedługo będę z szerokim uśmiechem szukać nowych spodni.
Do teraz bardzo nie lubiłam kupować tej części garderoby.

Mam wrazenie ze mam juz twardsze paznokcie,ale moze sie tylko tak wydaje...

Brwi- dzis mialam chwlie zawachania... Patrzac na nie mialam mysl by je powyrywac. Jejku, one rosna tak jak juz wczesniej pisalam- pol centymetra nad linia brwi. Boje sie ze nigdy nie zacza rosnac nizej. Cały czas smaruje olejkiem.

Narazie procz tego 1kg nie mam sie czym pochwalic. Więc uciekam.

Jesli tu zagladacie to rzuccie jakas opinia, pomyslem (głownie na temat koloru wlosow). Pliiiiis...
Bardzo mi pomozecie, a jak tylko bede mogla to sie bardzo chetnie odwdziecze Im wiecej opinii tym lepiej
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:13   #37
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

to takie moje propozycje, na pewno grzywka
a kolory wybralam te w ktorych mi sie podobasz oraz blond, ktory uwazam, ze Ci nie pasuje
a brwi odrosna, nie martw sie, tylko cierpliwosci
jakie mialas przed wyrywaniem do takich cienkich? dosc geste i grube?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m1.jpg (22,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m2.jpg (26,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (27,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m4.jpg (19,2 KB, 51 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 20:34   #38
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Jak zobaczyłam Twoja buzie, to sobie pomyślałam, że masz niezwykle delikatną i dziewczęcą urode - jak aniołek!
Bardzo mi się podobają kolorki włosów zaproponowane przez Olcie (super robota
Myśle oprócz zmieny koloru włosów, przydałaby Ci się zmiana sposobu ubierania. Ze zdjęć myśle, że masz typ sylwetki "gruszka". Nie wiem jakie masz nogi, ale uważam, że świetnie wyglądałabyć w sukienkach - takich zwieznych, dziewczęcych odciętych pod biustem. (na lato)
Zimą proponowałabym Ci tunikczki + szeroki pasek, pod spód leginsy.
Do tego żywe kolory i fajne dodatki - będzie super
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:45   #39
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Eevciaa, nie poddawaj się jeżeli chodzi o brwi. jestem dobrej myśli ,że odrosną., a nawet jeśli nie zupełnie to na tyle byś mogła je wyregulować tylko od spodu(!) i nieznacznie, żeby były bardziej naturalne, a zagęścisz je później np. cieniem do brwi. już od kilku sezonów panuje moda na grube brwi.

zacznę od twarzy. zdecydowanie trzeba skorygować czoło, fryzurki przedstawione przez Olcię są bardzo korzystne, taka długa grzywka na bok zdziała cuda. w makijażu: podstawa oczywiście dobrze dobrany do koloru cery podkład o raczej żółtawym zabarwieniu, by zniwelować Twoje zaczerwienienia. jeżeli podkład tego nie zdziała pokryj zaczerwienienia żółtym korektorem. rozświetlający pod oczy i na powieki. ciemniejszym pudrem możesz przypudrować czoło. a w odcieniu Twojej skóry przypudruj całą cerę. na kości policzkowe nałóż róż. to jaki charakter będzie miał makijaż zależy od Ciebie i ubioru. makijaż oczu, który podkreśli kolor niebieskiej tęczówki to na pewno będzie żółty-róż, żółty-grafit. osobiście przy takich opadających powiekach wypróbowałabym cieni bardzo ciemnych i bardzo jasnych matowych. np makijaż grafitowo żółty:
obrysowujesz oko grafitowym cieniem, pomijając wewnętrzny kącik oka-od połowy dolnej powieki na zewnątrz i tak samo, na górnej powiece. w miejsce opadającej powieki też bardzo ciemny grafit rozmalowujemy do osiągnięcia efektu mgiełki, na ruchomą powiekę (wewnętrzna strona) cytrynowy, matowy cień. spróbuj nauczyć się na tym przykładzie malowania powieki, jeżeli dobrze go wykonasz, możesz całkiem zgubić wadę opadającej powieki. co do ubioru, napisz coś o sobie, co lubisz nosić czego nie, itd.
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:15   #40
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Dzięki Wam

Olcia Super te Twoje propozycje. Aż poważnie zaczęłam rozmyślać o skróceniu włosów . Tylko mój ślub mnie powstrzymuje bo za pół roku wiele nie urosną a raczej fajnie by było do ślubu miec dłuższe. Podoba mi się 1 i 3 odcień, ten 2 wydaje mi się za ciemny. A co do blondu to z niego póki co zrezygnowałam bo mój P. by nie był zadowolony a mam mu sie przeciez podobac. Moze kiedys, jak trochę latek upłynie (w końcu ciemne włosy postarzają a przyjdzie czas że zapragnę się odmładzać ) to go przekonam. Brwi miałam gęste i chyba grube ale szczerze to jakoś nie pamiętam (6lat minęło) a na zdjęciach nie widać dobrze.
Brwi rosną, olejek działa bo nigdy mi tak szybko nie rosły. Będę czekać cierpliwie...

Lotosowa Nie wiem czy sie cieszyc czy smucic z tego ze mam buzię jak aniołek bo właśnie przez to wyglądam jak nastoletnia mamusia. No ale wiem że jak dodam makijaż i inny stroj to sie to zmieni. Były osoby które mowiły ze mam "niezwykłą urodę" ale ja wcale nie czuję że jest jakaś wyjątkowa.
Zmiana ubioru- w tym celu równiez tutaj się znalazłam- by razem z Wami go zupełnie odmienić . Juz niedługo . Tak, moj typ to gruszka i przez lata czułam że to moj problem, ale teraz chcę z tego uczynić moj atut . Polubiłam w końcu swoją figurę (nie mówię o nadmiarze tłuszczyku).
Nad nogami muszę popracowac bo brak sportu zrobil swoje, moze jeszcze je uratuje (kiedys były zgrabne i nosiłam mini ale to tak dawno ).
Zaskoczyłas mnie leginsami. Wiem że są modne, tak samo rurki ale ja przez cały czas nawet nie brałam ich pod uwagę przy mej figurze. Powaznie nie wyglądałabym dziwnie? Bardzo pomocne są Twe porady.

Karoola0 Wow, nawet nie wiesz jak mi pomogłaś tym przykładem makijazu przy opadających powiekach. W przyszłym tygodniu kupię cienie w tych kolorach i spróbuję- zrobię fotkę by wam pokazac efekt. Sama jestem ciekawa co mi wyjdzie . Z doborem podkladu/pudru mam problem. Na makijazowym poszukam zeby Was wszystkim nie obciażac .
Co do ubioru to nie będę pisać o tym co nosiłam do tej pory- bo niekoniecznie ubieralam to co bym chciała. Np. spodnie kupowałam w 5 minut- byle były (bo i tak dobrze nie bede wygladac- takie idiotyczne myslenie). Moim blędem było to, że nie inwestowałam w dodatki a one przeciez wieeele daja.
Zawsze wiedziałam że jak skończę szkołę to zacznę ubierać się elegancko (ale nie jakos "sztywno"), kobieco- to mi się podoba i wiem ze w tym dobrze bede sie czuc.
Napewno chcę zacząć ubierać częściej spudnice/sukienki ale wole takie do kolan. Co do spodni to jestem zielona- podobaja mi sie rybaczki ale nie wiem czy by mi pasowaly. Buciki na niskim czy srednim obcasie bo choc super sie w wysokim wyglada to nogi mnie bola szybko.
Oglądałam zdjęcia na wątku z kobiecymi ubraniami i podobały mi się bardzo (przypadek ze to prawie wszedzie ta sama modelka ):

1. Całość fajna ale szczególnie podoba mi się góra
2,3. Tez całośc ale chciałam zwrócic uwagę że te szale są super- napewno bym jako dodatek chciala.
4. Ta gora wydaje sie prosta ale jak dla mnie bardzo fajna
5. Całość. Mysle by zamienic kurtkę na jakis płaszczyk itp.
6. Bardzo lubię takie "zwiewne" bluzki, tuniki.

Co o tym myślicie? Aha, i co z tymi kolorami? Jakie kupować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-beso-11198-2.jpg (46,1 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-bev-12288-16.jpg (55,6 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-salon-12208-7.jpg (61,9 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-stk-5138-10.jpg (62,6 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-sundance-1208-2.jpg (57,5 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-zoo-4308-6.jpg (73,3 KB, 147 załadowań)
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:58   #41
herbeauty
Raczkowanie
 
Avatar herbeauty
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 439
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Wiesz, ale Kim Kardashian to ciezko nazwac modelka. Ona szczyci sie tym, ze ma wielki tylek i zrobila z tego swoj atut. Ja tez mam ogolnie problem, ze zawsze wszystkie ciuchy kupuje na szybko i moje jeansy to wszystkie prawie takie same sa...
Bardzo fajne te stroje wybralas, ja pomimo ze juz studjuje to nie potrafe przelamac sie co do noszenia butow na wysokim obcasie(wogole na obcasie) choc taki styl bardzo mi sie podoba. Mysle, ze makijaz, stroj(w tym buty na obcasie) moga bardzo wiele zmienic w wygladzie kobiety.
Wiesz musisz zrobic swoim atutem to, ze masz wlasnie taka anielska twarzyczke
Ja caly czas zagladam i trzymam kciuki, za brwi rowniez
herbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 12:47   #42
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Jesli chcesz do slubu miec dlugie, bo wiadomo - latwiej cos 'wyczarowac' to czemu nie
Tez najbardziej podoba mi sie ten kolor 1 i 3, chociaz w 2 tez jest dobrze.
Ten rudy fajnie podkresla Twoej oczy
a co do ubran to tuniki i rurki do Twojej figruy jak najbardziej.
sama tez jestem gruszka i lubie takie fasony
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 12:59   #43
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

herbeauty Szczerze to pierwszy raz w życiu widziałam Kiim na tych zdjęciach i nie mam pojęcia kim jest. Dziewczyny na tamtym wątku napisały ze to modelka. A jesli jest jak piszesz ze ona sie szczyci swoim "wielkim tyłkiem" to jej zazdroszcze. Bo ja akurat sie napłakałam dosyc z jego powodu, bo nikt nie patrzył na moją twarz, tylko na to że mam wielki tyłek- i usłyszałam wiele niemiłych słów. Nieważne było że ważyłam 52kg, mam płaski brzuszek, ładną talię- wszystko przycmiewał włanie ten tyłek. Bezsensownie się odchudzałam z tego powodu (i własnie tym zepsułam sobie ciało bo pozniej bylo jo-jo), a przeciez taka juz jestem. Atutu z tego nigdy nie uczynie ale mam nadzieje ze przynajmiej lepiej bede sie prezentowac z tyłu... Na szczęscie nabrałam do tego dystansu i już się nie przejmuję tym co inni myślą. Rowniez odkąd zostałam mamą inaczej postrzegam swe ciało.
Nie lubię jednak tego ze panuje takie głupie przekonanie ze jak ktos juz ma troche wiecej cm w udach, posladkach to ma "wielki tylek"- jakby mial 50kg nadwagi....
To tylko moje refleksje. Bron Boze nie mysl ze sie czepiam czy cos.
Niepotrzebnie sie rozpisalam

Ja mam juz dosyc noszenia adidasow, płaskich butow. Zanim jeszcze snieg sie pojawil chodziłam w botkach na obcasiku i super sie z tym czułam, ale ten bol po czasie... Przeciez nie chce po 3 godzinach chodzic jak łamaga, nie o to chodzi...
Dlatego jakies nizsze napewno kupie.

Dzieki ze zagladasz, to miłe

Uciekam, bo wybieram sie do kuzynki z córeczką
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:15   #44
czynka9694
Przyczajenie
 
Avatar czynka9694
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

witam!Z wyżej zamieszczonych zdjęć widzę, że bardzo ładnie Ci w brązach bo ten kolor na 4 fotografii to już trochę zbyt ciemny.A co do brwi -to zgadzam się z koleżankami;zapuszczać, zapuszczać może odrosną.A co do cery:kosmetyki na bazie alkoholu-WYRZUCAMY!!!a zajmujemy się kompleksowym nawilżaniem.Jeśli masz problem z wypryskami, zaskórnikami polecam oczyszczające maseczki w saszetkach_te o działaniu rozgrzewającym,polecam działają
czynka9694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:57   #45
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???



ojej, co się tutaj porobiło.

pierwsza refleksja co do zdania Olci, że rudy podkreśla kolor Twoich oczu: moim zdaniem rudy absolutnie Ci nie pasuje. rudy w ogóle pasuje mało komu - przypomnij sobie koleżanki, które pod wpływem mody na marchewkę (i jej odcienie) przefarbowały się na taki kolor. czy to wygląda korzystnie?
  • rudości i czerwienie bardzo, bardzo skutecznie uwydatniają wszelkie niedoskonałości cery. robią to skuteczniej niż jakikolwiek inny kolor. nie zauważyłaś tego?
  • czerwone pigmenty trudno schodzą z włosów. o ile brązy - nawet farba z amoniakiem - spierają się z włosów podczas mycia, to rude odcienie: prawie wcale.
  • rude szybko płowieje, z pięknego, połyskliwego koloru zostaje mat.
po drugie: jeśli nie jesteś przekonana, czy chcesz obciąć włosy - to nie rób tego, bo potem będziesz żałować. nawet, jeśli efekt będzie OK, będziesz żałować, że już nie są długie.


mam też zupełnie inne zdanie niż Lotosowa co do anielskości Twojej twarzy dla mnie anielska twarz, to twarz lalki Barbie z blond loczkami. Ty masz w swojej buzi coś zadziornego, coś drapieżnego. jeśli to podkreślisz - będziesz raczej diablicą. ale fakt faktem: bez makijażu i w blond włosach można pomylić Cię z małolatką.

ciesz się, że wyglądasz młodo. przecież jesteś młoda. mówisz, że przeszkadza Ci wygląd "nastoletniej mamusi" - przecież od wieku nastolatki wiele nie odskoczyłaś, to naturalne, że tak wyglądasz. też mam 20 lat, a kiedy kupuję papierosy albo alkohol, czasem pytają mnie o dowód.

co do niezwykłości urody - o wielu kobietach można powiedzieć, że ich uroda jest niezwykła. śledząc wątek o American Girls jeszcze bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że prawdziwe piękno, to naturalne piękno. i nie chodzi mi o to ascezę makijażową i nie używanie kosmetyków. chodzi mi o to, że piękno trzeba umieć z siebie wydobyć. nie warto jednak robić tego na siłę (myślę o operacjach plastycznych).
nie można o Tobie powiedzieć, że wyglądasz jak Angelina Jolie. ale można o Tobie powiedzieć, że jesteś piękna - a kiedy jeszcze do tego fajnie się umalujesz, ładnie ubierzesz, będziesz czuła się o wiele bardziej atrakcyjna. jeśli poczujesz się atrakcyjna, to nie będą Ci przeszkadzały ani szerokie biodra, ani opadające powieki. ze wszystkiego można zrobić atut... trzeba tylko poznać odpowiednie sztuczki.

co do Twojej figury - mnie podoba się kształt Twoich pośladków (w sensie: od wcięcia w talii węższe, ku dołowi szersze). ja mam tyłek "okrągły" i oczywiście jak to zwykle bywa, chętnie bym się z Tobą zamieniła.

jeśli chciałabyś to ukryć - dobre są spodnie, które są opięte na biodrach, a luźne na nogach, łącznie z udami. doczytałam jednak, że chcesz ze swoich krągłości uczynić atut - i chwała Ci za to.

wkleiłaś zdjęcia Kim - więc wiesz już, że szerokie biodra nie oznaczają rezygnacji z rurek, absolutnie. ale bierz poprawkę na to, czy jesteś na tyle odważna, żeby nosić opięte spodnie i przyciągać wzrok swoimi kształtami? - nie każda kobieta dobrze się czuje w takim stroju. zastanów się, jak będzie z Tobą.

wklejam inne fotki Kim (1, 2, 3, 4) - zobacz, jakie ma masywne nogi. Ty masz o wiele szczuplejsze, więc nie powinnaś mieć na ich punkcie kompleksów, skoro figura Kim Ci się podoba.

z kolorami niestety pomóc nie umiem zupełnie, po pierwsze nie rozróżniam ich zbyt wiele, a po drugie moja szafa składa się z czerni + znikomej ilości niebieskiego i różu.

buty na obcasie są sexy, pod warunkiem, że kobieta potrafi w nich chodzić. poza tym - sexy są wysokie obcasy, małe kaczuszki (w dodatku niekształtne) są obrzydliwe.
wrzucam dwa poglądowe zdjęcia:
5. zielona kaszana - nie dość, że mają paskudny kolor, to jeszcze ten straszny mały niby obcas.
6. zwykłe, tanie, proste szpilki - noga wygląda w nich kobieco i seksownie.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 12:10   #46
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Malagosia. to tylko moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac, na tym zdjeciu akurat uwazam ze Evcia wyglada ladnie w tym kolorze, wiadomo, ze bez makijazu itd. moze byc inaczej, rudy moze podkreslac niedoskonalosci, ale przyznasz chyba, ze prawie kazda z nas w makijazu(odpowiednim) wyglada korzystniej


a co do ubran - rurki biodrowki i tunika na pewno beda Ci pasowaly i nie ma co myslec o tym, ze cos jest zbyt obcisle itd. w koncu jestes kobieta, a nie juz mala dziewczynka bez pupy i bioder nie masz tez nadwagi, nic nie bedzie Ci sie wylewalo
dobre są spodnie, które są opięte na biodrach, a luźne na nogach, łącznie z udami
takich spodni bym nie nosila, jak zmiany to zmiany czuj sie kobieco i nos obcisle spodnie
beyonce tez ma masywne nogi, ale uwazam, ze ubiera sie bardzo ladnie:
http://e1.pudelek.pl/p1173/3afc1a1700040902493a7080
http://img.timeinc.net/people/i/2006...es_400x400.jpg po srodku
http://mrsgrapevine.com/wp-content/u...e_jay_soho.png

a co do butow... zupelnie nie podobaja mi sie te szpilki z dluugim noskiem, co prawda teoretycznie wydluzaja nogi itd. ale kojarza mi sie z czyms tandetnym.
http://www.pricelessshoes.co.uk/weba...e=9&quantity=1 ja proponowalabym cos takiego, niekoniecznie takie wysokie i niekoniecznie na takiej szpilce, obcas moze byc grubszy.
http://allegro.pl/item523719138_rive..._37_skora.html - jednym slowek zaokraglone noski
moim zdaniem bardziej pasuja do rurek i tuniki

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-01-11 o 12:43 Powód: post pod postem
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:45   #47
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Ale mnie długo nie było .
Ostatnio napisałam na wątku ale mi się skasowało :/ a byłam zabiegana.
No ale w koncu jestem i piszę.

czynka9694 Po tym co napisały dziewczyny wyrzuciłam wszelkie clearsil itp. Twarz myję samą wodą narazie. 2x w tygodniu robię maseczkę witalizująco-nawilżającą lub nawilżająco-odżywczą "Mirraculum" (były po 60gr i widzę że mi ta taniocha spasowała bo super jest cera później).
Maseczka rozgrzewająca- napewno wypróbuję.

Małgosia Eee, chyba nie jest tak źle

Jeśli chodzi o rudy kolor to na zdjęciu mi się podobało ale czulam że w rzeczywistości nie brałabym go pod uwagę bo nie jestem na tyle odważna.
W sumie to bardzo dawno nie widziałam nikogo w rudych włosach na żywo a kolezanki to już napewno nie. Pamiętam jedynie ze koleżanka miała czerwone pasemka i później jak kolor się zmył to został brzydki kolor.
Kiedyś pewnie zetnę włosy. Przecież odrosną. Żałować to bym mogła chyba jedynie dlatego że by mi brakowało długich ale jak miałam do brody kiedyś to wyglądałam całkiem fajnie.

Wiem że mam jedynie 20lat ale pisząc o "nastoletniej mamusi" miałam na myśli coś innego niż wiek. Przecież wiek nie jest odzwierciedleniem tego co ma się w głowie. Ja jestem raczej "poważną" osobą, w sumie mam wrażenie że nastolatką byłam bardzo dawno temu, szybko dojrzałam, dorosłam. I chcę to wyrazić też strojem. Tak poza tym, jak już mówiłam- nie chcę by osoby które mnie nie znają myślały że jestem małolatą która po szkole (pewnie jeszcze gimnazjum hehe) zajmuje się swoim dzieckiem. Czuję się kobietą i chcę być postrzegana jak kobieta. To tyle na ten temat, mam nadzieję że dobrze zrozumiecie

Co do niezwykłości urody to te osoby które to mówiły miały na myśli tą "dziewczęcość", to że mało jest osób z takimi rysami twarzy.
Ja się zgadzam z tym stwierdzeniem że piękna kobieta to zadbana kobieta i właśnie pragnę o siebie zadbać . Operacjom plastycznym mówie NIE. Czasami się śmieję że za 30lat będę jedyną osobą w mym wieku bez operacji .

Zielone buty- jak dla mnie faktycznie nieładne ale może komuś się podobają.
Szpileczki- fajne bardzo.

Ola Twój post i Małgosi są dowodem na to że każdy ma swój gust.
Małgosi podobają się buty z długimi noskami, Tobie nie. W tej kwestii akurat trzeba samemu zdecydować co kupić. Mnie akurat się podobają oba typy.
Mam tak że nawet jeśli ogólnie nie lubię np. butów z długimi noskami to zawsze znajdzie się jakaś perełka którą chcę mieć (kiedys tak miałam z baletkami, mówiłam że nigdy takich nie kupie, a jednak spodobała mi sie jedna para). Wybredna jestem i nieraz przejdę całe miasto i nic mi się nie podoba .

Ja również bym nie ubrała spodni szerokich na udach. Kiedyś takie miałam i mnie poszerzały tylko dodatkowo. Zawsze nosiłam spodnie raczej opięte i inaczej nie umiem.

-----------

Ostatnio kupiłam sobie:
-maseczki, o których wcześniej wspominałam
-krem z Garniera do skóry bardzo suchej "odżywienie i komfort"- jak dla mnie super, rano po umyciu twarzy stosuję
-dopodkład Rimmel Recover 103 - czytałam wątek o podkładach i dużo osób miało ten, wiec zaryzykowałam i kupiłam bo w sumie tani. Zalezało mi na tym by nie było efektu maski. Sama nie wiem co o nim myslec. Wyrownuje mi kolor cery, nie podkreśla skórek na nosie (a to strasznie denerwowało) ale mały w sumie efekt daje. Muszę szukać dalej...
- puder, tez Rimmel, Stay Matte- nie wiem co napisac
- róż Maybelline

Jutro chcę sobie zamówić na allegro pedzle do makijazu, tylko tyle tego jest ze sie gubie (jedne z kozy, inne z kucyka, sobola, wiewiorki- i ktore tu wybrac). Max 85zł chcę na nie przeznaczyć, wiele ich nie musi byc, ważne by były dobrej jakości (jak na ta cene).

Poza tym myśle by sobie zamówić "Wizaż" kurs DVD. Pewnie dla was to tam są banały ale ja można powiedzieć jestem zielona (tzn malowałam się już od dawna ale tak "amatorsko")...
I jeszcze jedno- książka "Znajdz swój kolor- Przewodnik". Może coś z tego się dowiem

Co Wy na to?

Jak kupie te pedzelki to zrobie jakies foto z make-up'em.

Raport z przemian :
- dietka w 100% zmieniona na lepsze- nie jem chleba, ziemniaków, zamiast tego dużo warzyw, miesko-sam drob lub ryby, jem co 3h. I jest mi z tym bardzo dobrze, do niczego sie nie zmuszam . Waga dzis rano pokazywala 55,4kg. Powoli spada Boczki sie o wieele zmniejszyly
- paznokcie- zdecydowanie mocniejsze, rosną ładnie
- brwi- no coz, tez rosna ale ciągle nie tak jak bym chciała.

Zmykam
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:34   #48
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Ale mnie długo nie było .
Ostatnio napisałam na wątku ale mi się skasowało :/ a byłam zabiegana.
No ale w koncu jestem i piszę.

czynka9694 Po tym co napisały dziewczyny wyrzuciłam wszelkie clearsil itp. Twarz myję samą wodą narazie. 2x w tygodniu robię maseczkę witalizująco-nawilżającą lub nawilżająco-odżywczą "Mirraculum" (były po 60gr i widzę że mi ta taniocha spasowała bo super jest cera później).
Maseczka rozgrzewająca- napewno wypróbuję.

Małgosia Eee, chyba nie jest tak źle

Jeśli chodzi o rudy kolor to na zdjęciu mi się podobało ale czulam że w rzeczywistości nie brałabym go pod uwagę bo nie jestem na tyle odważna.
W sumie to bardzo dawno nie widziałam nikogo w rudych włosach na żywo a kolezanki to już napewno nie. Pamiętam jedynie ze koleżanka miała czerwone pasemka i później jak kolor się zmył to został brzydki kolor.
Kiedyś pewnie zetnę włosy. Przecież odrosną. Żałować to bym mogła chyba jedynie dlatego że by mi brakowało długich ale jak miałam do brody kiedyś to wyglądałam całkiem fajnie.

Wiem że mam jedynie 20lat ale pisząc o "nastoletniej mamusi" miałam na myśli coś innego niż wiek. Przecież wiek nie jest odzwierciedleniem tego co ma się w głowie. Ja jestem raczej "poważną" osobą, w sumie mam wrażenie że nastolatką byłam bardzo dawno temu, szybko dojrzałam, dorosłam. I chcę to wyrazić też strojem. Tak poza tym, jak już mówiłam- nie chcę by osoby które mnie nie znają myślały że jestem małolatą która po szkole (pewnie jeszcze gimnazjum hehe) zajmuje się swoim dzieckiem. Czuję się kobietą i chcę być postrzegana jak kobieta. To tyle na ten temat, mam nadzieję że dobrze zrozumiecie

Co do niezwykłości urody to te osoby które to mówiły miały na myśli tą "dziewczęcość", to że mało jest osób z takimi rysami twarzy.
Ja się zgadzam z tym stwierdzeniem że piękna kobieta to zadbana kobieta i właśnie pragnę o siebie zadbać . Operacjom plastycznym mówie NIE. Czasami się śmieję że za 30lat będę jedyną osobą w mym wieku bez operacji .

Zielone buty- jak dla mnie faktycznie nieładne ale może komuś się podobają.
Szpileczki- fajne bardzo.

Ola Twój post i Małgosi są dowodem na to że każdy ma swój gust.
Małgosi podobają się buty z długimi noskami, Tobie nie. W tej kwestii akurat trzeba samemu zdecydować co kupić. Mnie akurat się podobają oba typy.
Mam tak że nawet jeśli ogólnie nie lubię np. butów z długimi noskami to zawsze znajdzie się jakaś perełka którą chcę mieć (kiedys tak miałam z baletkami, mówiłam że nigdy takich nie kupie, a jednak spodobała mi sie jedna para). Wybredna jestem i nieraz przejdę całe miasto i nic mi się nie podoba .

Ja również bym nie ubrała spodni szerokich na udach. Kiedyś takie miałam i mnie poszerzały tylko dodatkowo. Zawsze nosiłam spodnie raczej opięte i inaczej nie umiem.

-----------

Ostatnio kupiłam sobie:
-maseczki, o których wcześniej wspominałam
-krem z Garniera do skóry bardzo suchej "odżywienie i komfort"- jak dla mnie super, rano po umyciu twarzy stosuję
-dopodkład Rimmel Recover 103 - czytałam wątek o podkładach i dużo osób miało ten, wiec zaryzykowałam i kupiłam bo w sumie tani. Zalezało mi na tym by nie było efektu maski. Sama nie wiem co o nim myslec. Wyrownuje mi kolor cery, nie podkreśla skórek na nosie (a to strasznie denerwowało) ale mały w sumie efekt daje. Muszę szukać dalej...
- puder, tez Rimmel, Stay Matte- nie wiem co napisac
- róż Maybelline

Jutro chcę sobie zamówić na allegro pedzle do makijazu, tylko tyle tego jest ze sie gubie (jedne z kozy, inne z kucyka, sobola, wiewiorki- i ktore tu wybrac). Max 85zł chcę na nie przeznaczyć, wiele ich nie musi byc, ważne by były dobrej jakości (jak na ta cene).

Poza tym myśle by sobie zamówić "Wizaż" kurs DVD. Pewnie dla was to tam są banały ale ja można powiedzieć jestem zielona (tzn malowałam się już od dawna ale tak "amatorsko")...
I jeszcze jedno- książka "Znajdz swój kolor- Przewodnik". Może coś z tego się dowiem

Co Wy na to?

Jak kupie te pedzelki to zrobie jakies foto z make-up'em.

Raport z przemian :
- dietka w 100% zmieniona na lepsze- nie jem chleba, ziemniaków, zamiast tego dużo warzyw, miesko-sam drob lub ryby, jem co 3h. I jest mi z tym bardzo dobrze, do niczego sie nie zmuszam . Waga dzis rano pokazywala 55,4kg. Powoli spada Boczki sie o wieele zmniejszyly
- paznokcie- zdecydowanie mocniejsze, rosną ładnie
- brwi- no coz, tez rosna ale ciągle nie tak jak bym chciała.

Zmykam
jasne, w koncu de gustibus non est disputandum
tez jestem wybredna i ciezko mi znalezc cos co naprawde mi sie spodoba... poza tym musze kierowac sie takze cena, a w innym wypadku pewnie latwiej byloby mi cos znalezc
co do pedzli - przejrzyj KWC
co do podkladu - ja dzieki KWC kupilam sobie revlon colorstay ( ta klasyczna wersja) i jestem zadowolona, kolor jest dopasowany do mojej cery, ze praktycznie go nie widac, skorek nie podkresla, jest wydajny etc. etc. ale wiadomo - wszystko zalezy od naszej skory...
a ksiazka i kurs na DVD - czemu nie, dobry pomysl. Sama z checia bym sobie kupila.
Ehh zazdroszcze Ci tej silnej woli i samozaparcia w zmianach i bede dalej zagladac, zeby obserwowac Twoja metamorfoze
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:56   #49
themidnightair
Przyczajenie
 
Avatar themidnightair
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Twoje podejscie do zmian jest naprawde godne pochwaly, i inspirujace, wszystkiego naj w przemianie No i czekamy na nowe zdjecia
themidnightair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 19:07   #50
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Oj, Dziewczyny, kochane jesteście. Dziękuje za te pochwały...
Ja mam wrażenie że kiepsko mi ta przemiana wychodzi ale to zapewne dlatego że chciałabym by już były większe efekty . A na to jednak potrzeba czasu. Jestem cierpliwa i konsekwentna!

Olcia Musiałam sprawdzać co znaczy ten cytat po łacinie hihi.
No tak, masz rację, że ceny w dużym stopniu ograniczają nasz wybór.
O, nie przyszło mi nawet do głowy że na KWC mogą być opinie na temat pędzelków. Super, zaraz zaglądnę tam.
Ten kurs kupię i książkę o kolorach. Później swoją wiedzą się z Wami podzielę

A jak tam Twoje brwi??? mówiłas ze tez nad swoimi pracujesz.

themidnightair Zdjęcia będą jak tylko uznam że warto coś pokazać. Zapewne najszybsze z make up'em ale mam nadzieje ze cos więcej będę mogła pokazać.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 21:33   #51
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

a no widzisz, na KWC jest wszystko, no prawie... ja kupilam pedzle rossmanna for your beauty premium, do rozu i do pudru. maja nienajgorsze opinie i przede wszystkim stosunkowo niedrogie... ale opinii nie moge wyrazic, bo mam je dopiero od kilku dni
a moje brwi... jedna, lewa, juz wlasciwie ma sie calkiem dobrze, gorzej z prawa, bo tu wloski nie chca rosnac tuz przy obecnej linii brwi, tylko troche pod co jak wiesz nie wyglada fajni. sa strasznie nierowne :/ troche trace nadzieje czy nawet jak odrosna da sie je ladnie 'wymodelowac' ale poki co nie kombinuje nic sama

a przemiana wychodzi Ci bardzo dobrze, glownie dzieki Twojemu nastawieniu, bo o znacznych efektach po takim czasie nie ma co myslec... a ja niestety zbyt szybko sie poddaje :P chcialabym przejsc na jakas diete, ale jestem tadek-niejadek wiec ciezkoby mi bylo, a dieta to dieta, nie ma, ze boli. cwiczenia? jestem leniwa zamiast tego wole sie troszke nad soba pouzalac noo i takie bledne kolo dlatego raz jeszcze napisze, ze Ci zazdroszcze i powodzenia moze Twoj sukces mnie zmotywuje
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:41   #52
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Ola Musimy wierzyc ze niedlugo nasze brwi beda śliczne .
Ja na moje juz nie mogę patrzeć (i staram się tego nie robić ), te włoski wokół... Jestem dobrej mysli, "cosik" rośnie. Narazie wyrwałam chyba tylko ze trzy włoski które były za wysoko-i tak znowu sie pojawią. Za jakiś tydzień zrobię zdjęcie by wam pokazać jakie są obecnie...

Ja zamówilam sobie takie pędzelki na allegro http://www.allegro.pl/item533426831_...oza_sobol.html.
Dziś już wysłali . Pozwoliłam sobie bo wypadł mi jeden wydatek więc zainwestowałam w siebie
No i jeszcze ten kursik na dvd (mam nadzieję że warto). Książki nie zamawiałam.

Co do przemiany to wiesz, ja nawet nie umiem policzyć ile to razy planowałam popracować nad sobą, zawsze miałam słomiany zapał- pisałam że leniwa jestem... Jeszcze niedawno napisałabym dokładnie to samo co Ty . Samej trudno mi uwierzyć że teraz mam taki zapał.
W sumie te wszystkie działania mi radosc sprawiają. Np do diety kiedys podchodziłam bez sensu a teraz ze zdrowym rozsądkiem i wcale nie czuję jak kiedyś że to dla mnie męczarnia- raczej przyjemnosc. To jedzenie mi nawet teraz bardziej smakuje a przy tym jestem z siebie bardziej zadowolona bo sobie sama gotuję. Same plusy...
Zmotywowałaś mnie dodatkowo tym ostatnim zdankiem
Idę ćwiczyć
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:58   #53
miyusakoshi
Raczkowanie
 
Avatar miyusakoshi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Mazury/Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

powtórzę po dziewczynach, brwi brwi i jeszcze raz brwi! Zapuść ^^
__________________
"\O.o/"
miyusakoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:27   #54
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Hello

Dziś dostałam płytkę z kursem wizażu. Powiem wam ze mnie to baaardzo pomogło . Super było popatrzeć jak krok po kroku makijaż robi ktoś kto się zna na rzeczy. Za kilka dni będę więc próbować własnych sił by ładny make up zrobić . Czekam na pędzelki, jutro powinny być. Poza tym muszę kupić jeszcze gąbeczkę do nakładania podkładu i podkład rozświetlający... i jeszcze jakiś inny róz do modelowania. Aj... trochę tego jest. Mam nadzieję że mi w sklepie doradzą . Moj Tż chyba padnie jak zobaczy ile kaski wydałam (tzn w sumie ile wydam do maja).No ale w końcu powiedział że mam o siebie zadbać i zrobić coś dla siebie, co mi sprawi radochę. Nio to robię . A padnie to napewno jak mnie zobaczy w maju bo nawet nie wie że ja mam zamiar przejść metamorfozę (to będzie suprise )

No i w końcu jestem pewna że moj typ kolorystyczny to Lato i wiem jakie kolory mi pasują. Na podstawie tych pytan na wizażu nie umiałam zdecydować ale jakoś dzięki tej płytce do mnie dotarło (później jeszcze potwierdziło się to na jednym wątku na wizażu).

Na tej plytce mówili ze:
Pani Lato:
* Cera:
- moze przybierac odcien mleczny, delikatny, blado- beżowy lub zdecydowanie różowy z licznymi zaczerwienieniami
-cecha charakterystyczna jest zawsze szarawy lub blekitnawy odcien cery,
-w ich ogólnym kolorycie jest zdecydowana przewaga szarości
- mogą występować piegi ale są one w kolorze szaro-beżowym
- latem cera przybiera kolor śniado-oliwkowy, a włosy rozjaśniają się co bardzo utrudnia określenie prawidłowego typu kolorystycznego,
*Oczy:
-cecha charakterystyczna oczu jest matowy, zamglony kolor, białka maja odcien mleczny i nie kontrastują z tęczowką,
-najczęściej spotykane kolory to szaro-zielone, szaro-niebieskie, szaro-brazowe
- brwi maja regularny, dosc wyraźny zarys,
*Włosy:
-kolor wlosow zroznicowany, spotyka sie platynowe blondynki, szatynki o wlosach jasno lub ciemno brazowych, ale zawsze w popielato szarej tonacji- tzw mysi kolor
*Kolory: pasuja kolory zamglone, przygaszone, jakby wypalone sloncem- poszarzaly blekit, przydymiony roz, popielaty, lawenda, stlumiony granat, grafit, brudna zielen, zgaszona czerwien, chlodny beż (dałam na dole zdjęcie z tymi kolorami co było na płytce- użyłam print screen - troche takie jednolite te kolory,co?)
*Makijaż:
-makijaz srednio nasycony, podklady moga byc transparentne, lub pudrowe i kryjace. wazne jest aby mialy zawsze zimny, szaro-rozowy odcien
-najodpowiedniejsze sa chlodne, pudrowe ocienie rozu lub twarzowego brazu, -cienie i kredki do oczu powinny byc matowe i przydymione
- pomadki jasniejesze jak i zdecydowanie ciemne jednak nie perlowe ale w zgaszonych kolorach,
-przy doborze kolorow powinna sie kierowac zasada-im ciemniejsza cera tym ciemniejsze kolory, zalecane sa zestawienia tonalne

Ja jestem dzięki temu o wiele mądrzejsza

Tak na marginesie i nieoficjalnie (oficjalnie waże się każdego 1 oraz 15 dnia miesiąca) mam kolejny kg za sobą...---> to tak żeby było widać że się coś zmienia A poważnie to może na oczy tego nie widać ale ja sama czuję że już się dużo zmieniło we mnie (np nastawienie) i ogromnie mocno mnie to cieszy

Pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kolory lata.jpg (35,7 KB, 32 załadowań)
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:00   #55
wampirek09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Moim zdaniem bardzo dobrze wymierzyłaś sobie rozmiar, ale jest to rozmiar brytyjski. Wejdz tutaj na lobby małobiuściastych http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.ht...=1232721381058 znajdziesz tam wiele dobrych rad jak dobrac stanik. Ja też kiedys nosiłam za małe staniki w miseczkach i zaszerokich obwodach i napewno nie jest to dobre dla naszych piersi. Kiedyś gustowałam w puch upach 70A lub B dzisiaj przy wymiarach 68/83 noszę piekne miekkie staniki 65D brytyjskie. Na takie małe piersi nadają się miękkie staniki z jednym pionowym szwem takie jak ten Gossard Espirit balconette bra
http://www.figleaves.com/uk/product....-p634167-front Pięknie też leży ten model Masquerade Antoinette - czarno-czerwona http://stanikomania.blox.pl/strony/K...ko2008D-G.html pozycja numer 10. Jest to stanik lekko usztywniany, ale efekt rewelacja

Duży wybór staników znajdziesz na www.figleaves.com. Przy doborze stanika należy szukac takiego aby: obwód był na tyle ciasny, żeby przy podnoszeniu rąk skakaniu pochylaniu nie podchodził do góry, nawet przy doć mocno podciągniętych ramiączkach, miseczka ma byc na tyle duża żeby okalała całą pierś, fiszbina nie może ucinac nam kawąłka piersi, na wierzchu miseczki nie może robić się buła. Ważne jest także prawidlowe zakładanie stanika: trzeba zapiąć stanik, bez zakładania ramiączek, pochylić się do przodu i zagarnąć całe piersi z boków do miseczki, następnie założyć ramiączka i powtórzyć czynność tak żeby być pewnym, że piersi nie zostały nam po bokach. Kiedys zakładałam stanik byle jak, nie wygarniałam spad pach i dziwiłam się czemu mam tak małe piersi, teraz jak zakładam mój stary 70A dziwie się, jak mogłam chodzic w tak małych miseczkach, po wygarnięciu i ułożeniu piersi w staniku okazuje się, że miseczki są znacznie za małe. Powiesz pewnie, że nie ubierzesz stanika miękkiego ja też tak mówiłam, bo jak zakąldałam polskie miekkie staniki to widoczne były tylko sutki. Te które teraz mam z pionowym szwem pięknie zaokraglają piersi nie ma efektu odstających sutków

Powodzenia!
wampirek09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:35   #56
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

wampirek09 Dziękuję za porady dotyczące stanika, super .
Stanikiem się zajmę, tak jak resztą garderoby gdy zakończę odchudzanko bo obwód się zmniejsza niestety nie tylko tam gdzie bym chciała więc później jeszcze by się okazało ze mniejszy mi potrzebny... Oby nie...

Od kilku dni czuję się coraz gorzej, jakaś choroba mnie dopada .
Miałam iść do fryzjerki w tym tygodniu a przez to jak się czuję muszę czekać.
Mysle tylo o tym by córcia mi dała jakoś przetrwac ten czas bo nawet podnieść jej nie mam siły...

Muszę zebrać wasze opinie dotyczące koloru włosów bo widzę że już więcej nie przybywa a czas by coś zdecydowac przed wizytą w salonie.

Paznokiec jeden ostatnio mi się złamał (tak jak zwykle przy takiej długosci) i musiałam obciąc wszystkie. Ta skrzypovita chyba jednak niezbyt pomogła na paznokcie, chyba ze jeszcze za wczesnie na efekty.
Lewa brew ładnie rośnie a prawa niezbyt...

Uciekam bo w moim stanie to moge jedynie marudzic
Pozdrowionka i dzięki za rady.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:06   #57
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

kuruj sie, kuruj
a jak makijze?
a z brwiami mam to samo - prawa woolniej odrasta, chyba dlatego, ze czesciej i dokladniej ja regulowalam, na druga nie mialam juz tyle 'nerwow' i czasu
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:05   #58
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

podczytuję. stop. sesja mnie miażdży. stop. odezwę się po wojnie. stop. pozdrawiam. stop.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 22:26   #59
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Hej,
Ja w koncu czuję się lepiej

Malgosia Nie wiem czy zazdroscic czy nie . Powodzenia życzę i samych bdb w indeksie

Olcia Makijaze- w ostatnich dniach nie mialam kompletnie ochoty na makijaz ale wczesniej troche eksperymentowalam. Zaprezentuje wyniki tego chyba dopiero po wizycie u fryzjera- we wtorek sie zapisze, na dekoloryzacje . Jednak sie zdecydowalam. Zobacze co powie mi fryzjerka. Trudno, bede pozniej odzywiac wlosy jak tylko sie da.

Waga stoi w miejscu od tygodnia, 44,3kg, cm nie ubywa (przez ta chorobe). Czasu juz nie mam duzo by wymodelowac sylwetke ale wierze ze cwiczenia dadza dobre rezultaty.
Dotarlo do mnie ze przeciez suknie slubna musze niedlugo zamawiac.
Z jednej strony a z drugiej to sie boje jak bede sie w niej prezentowac.

Wiem juz jaki kroj mniej wiecej chce, pokaze wam . Mysle ze bedzie odpowiedni do mojej figury.

Moje mysli ostatnio kraza nie tylko wokol slubu ale i studiow. Juz mam metlik, nie wiem na jaki kierunek sie zdecydowac, jaka uczelnie... im wiecej mysle tym mniej wiem . Czas mam ale wolałabym wiedziec dokładnie do czego dążę.
Zazdroszcze tym co nie maja z tym problemu.

No ale wracajac do tematu watku (mej przemiany) to moge powiedziec ze ten moj len odchodzi powoli w niepamiec . Zamiast sie obijac jak mała śpi to wykorzystuję każdą chwilę i uczę się angielskiego- nigdy wcześniej się tak nie paliłam do nauki, teraz robię to bo chcę a nie dlatego że muszę. No niby od kilku dni tak jest ale to dopiero początek .
Przypomniałam sobie o tym że za czasów gimnazjum byłam bardzo ambitna (o czym zapomnialam niemal w liceum i sie rozleniwilam, myslalam nie o tym co trzeba hehe).
Poprawie za rok swoją maturę, z angielskiego, polskiego i chyba nawet z wosu. Chcę zamiast podstawy zdac rozszerzenie. Dlaczego? Bo wiem ze stac mnie na wiecej. A zycie jest jedno i nie chcę kiedys żałować że nie dałam z siebie wszystkiego co mogłam.
Łatwo nie będzie ale dam radę

W końcu życie jest w Naszych rękach.
Trzeba po prostu tego na prawdę chcieć.

Kończę już swoje mądrości
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 09:57   #60
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Łabędziem być... ;p Jak???

Ewa
nawet nie wiesz, jak bardzo się ucieszyłam czytając Twój post! przepraszam, że zaczynam od pisania o sobie, ale czasami też tego potrzebuję...
widzisz, życzysz mi samych bdb w indeksie, a tym czasem - sesja kończy się już niedługo, a ja mam tylko 2 z 7 potrzebnych wpisów. i muszę stanąć na głowie, żeby to zmienić - a i to nie będzie gwarancją, że uda mi się zaliczyć semestr.

dzięki temu, co napisałaś o swoich planach - w domyśle: że chcesz poprawić maturę, że będąc młodą mamą myślisz o studiach, o zmianach - uspokoiłam się i przestałam się tak chol*ernie bać tego, że stracę rok. stracę, no to co? - przecież świat się na tym nie kończy, prawda? rozleniwiłam się pod koniec semestru, nie umiem się skupić, skoncentrować, zabrać do roboty. może przerwa dobrze by mi zrobiła.

a teraz co do metamorfoz ciągu dalszego...
myślę, że dobrze kombinujesz - jeśli pójdziesz do fryzjerki, ona może doradzi, co najlepiej zrobić z włosami w końcu powinna się na tym znać.

co do sukni ślubnej - jeśli wybierzesz dobry fason, to nie ma się czego obawiać - na pewno będziesz wyglądać w niej ślicznie pamiętaj tylko, żeby nie wybierać sukienki, która może źle na Tobie leżeć - nawet, jeśli będzie najśliczniejszą sukienką świata. to, co fajnie wygląda na wieszaku - niekoniecznie dobrze leży na nas.

swoją drogą, trochę zazdroszczę Ci ślubu. w ogóle trochę Ci zazdroszczę - nowego etapu w życiu... tego, że nie boisz się podejmować decyzji, determinacji...

jeśli chodzi o naukę - to chyba święta i niezmienna prawidłowość, że kiedy człowiek przestaje się z jakichś obiektywnych względów uczyć, to potem ma ochotę... do tego wrócić. ja mam fazowe napady - kiedy wydaje mi się, że dam radę zaliczyć semestr, uczę się jak szalona a kiedy mam momenty załamania - wszystko olewam czasami myślę, że w ogóle nie mam szans - że nie powinnam wybierać trudnych, technicznych studiów, że powinnam zająć się czymś prostszym. a czasami - myślę, że to idealny kierunek dla mnie. że na żadnym innym nie zyskałabym tyle wiedzy, co tutaj. ech, zaczynam marudzić. chyba czas skończyć tego posta.

jak widzisz, nie mam dziś do powiedzenia nic merytorycznego ani nawet ciekawego, więc kończę, pozdrawiam i obiecuję wracać i śledzić, co tam wykombinowałaś
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.