Yaz / Daylette / Naraya Plus / Lesiplus / Vixpo / Mywy - wątek zbiorczy! cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 13:06   #61
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ladzia_15 Pokaż wiadomość
Witam.
Pisze z takim malym pytaniem.
Biorę YAZ i zapomniałam 18 tabletki (tzn wzielam ja ok 13-14 godzin pozniej niz normalnie), zgodnie z ulotka planowalam skonczyc rozowe tabletki i zaczac nowe opakowanie (bez przerwy). Jednak mam mała watpliwosc - tak sie robi w przypadku gdy sie wspolzyje caly czas bez zabezpieczenia, a mi to narazie nie grozi (tz wyjechal ) wiec czy moge zrobic sobie normalnie te przerwe, czy jednak lepiej z niej zrezygnowac i zaczac nowe opakowanie?
jeżeli nie współżyłaś i wiesz, że nie będziesz, to możesz zrobić normalnie przerwę moim zdaniem.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 16:24   #62
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Ja teraz bardziej do Frutti może napiszę, bo ona mądrzejsza w tych kwestiach.

Byłam dzisiaj u ginekologa po kolejne recepty na Yaz albo Daylette, i już mówiłam mu o zamienniku i o tym, że Yaz na mnie dobrze działa, żadnych powikłań etc... kiedy zapytał czy jak przyszłam 3 miesiące temu to miałam taką cerę. Nie zrozumiałam o co chodzi z pytaniem "taką?" Spojrzałam w lusterko no i faktycznie w dobrym gabinetowym świetle wychwycił mi spore zmiany. Na początku nie myślałam, że to coś od tabsów, bo używałam kremu z filtrem i myślałam, że mnie może zapchał, więc się męczyłam ze stanami zapalnymi i coraz czarniejszą brodą
Zbadał mnie etc. i dokładniej przyjrzał się krostkom, stwierdził, że powinnam spróbować zmienić tabletki, bo z tego co pamięta nie miałam AŻ takich problemów z cerą. No i przepisał mi Syndi, ale tylko na 3 miesiące. Wróciłam do domu i zaczęłam szperać. I jak zwykle zdania są podzielone, co mnie zmartwiło. Najpierw wystraszyła mnie cena - czy aby nie za tanio na tabletki takie? ok. 10 zł?
Później ta płodność... Pytałam się go czy będą to już "na stałe" (w sensie na dłużej zamiast Yaz), odparł, że raczej nie, bo te będę brać pod kątem cery, a ich nie powinno brać się długo. Powiedziałam mu, że nie chcę żeby to się jakoś odbiło z tymi zmianami tabletek, ale powiedział, że będzie ok, mogę to jakoś odczuć z piersiami i humorem, ale jeżeli nie miałam problemów z Yaz, to dam sobie radę, bo jeżeli będzie poprawa w cerze to ustali mi w końcu coś na dłużej. (bo przy Yaz poza plamieniami w pierwszym miesiącu to żadnych powikłań nawet w humorze czy libido)
Czy miał rację? Ufam mu niby bardzo, jest świetnym lekarzem, ale jakieś tam cienie wątpliwości ZAWSZE mam


Btw, opowiedział mi, że miał pacjentkę, która co miesiąc przychodziła po inne tabletki, bo twierdziła, że ma jakieś powikłania od każdych, i co miesiąc miała albo wąsy, albo większe piersi, a potem większe biodra, to krwawienia, to bóle i zastanawiał się co jej jest, więc co tydzień do niej dzwonił pytać jak się czuje. Na koniec przyszedł jej psychiatra ni stąd ni zowąd i powiedział, że ma jakieś urojenia co do brania tabletek i została już zabezpieczona przed wizytami lekarzy O_O
można i tak
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:21   #63
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

hej dziewczyny! Ja biorę Yaz od ponad 1.5. Już drugi raz zdarzyła mi się dziwna sytuacja... Dostałam krwawienia podczas różowych tabletek.. Czy to normalne? W ulotce nic nie pisze , poza plamieniami, które minęły u mnie po 3 miesiącach, na początku ich brania. Dodam że nie zdarza mi się pominąć żadnej pigułki i codziennie biorę jedną wieczorem o tej samej godzinie. Ostatni raz współżyłam miesiąc temu. Zdarzyło wam się kiedykolwiek coś podobnego?
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 18:13   #64
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! Ja biorę Yaz od ponad 1.5. Już drugi raz zdarzyła mi się dziwna sytuacja... Dostałam krwawienia podczas różowych tabletek.. Czy to normalne? W ulotce nic nie pisze , poza plamieniami, które minęły u mnie po 3 miesiącach, na początku ich brania. Dodam że nie zdarza mi się pominąć żadnej pigułki i codziennie biorę jedną wieczorem o tej samej godzinie. Ostatni raz współżyłam miesiąc temu. Zdarzyło wam się kiedykolwiek coś podobnego?
Prawdopodobnie nie trzymają Ci cyklu, idź do ginekologa na zmianę, na mocniejsze
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 11:37   #65
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

No niestey dziewczynki odchodzę od was, byłam u gin i powiedziaa, że skoro mam plamienia i jadę na wakacje i plamienia nie są bardziej skąpe to może mi dać inne tabsy, po których nie ma plamień, więc przenoszę się do wątku Midiana
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:03   #66
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie nie trzymają Ci cyklu, idź do ginekologa na zmianę, na mocniejsze
Ale czy to możliwe żebym w całym tym czasie nie zaszła w ciążę skoro mi nie trzymają cyklu? No nic, udam się do gin i zapytam
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:04   #67
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ale czy to możliwe żebym w całym tym czasie nie zaszła w ciążę skoro mi nie trzymają cyklu? No nic, udam się do gin i zapytam
Ale nietrzymanie cyklu nie ma nic wspólnego z antykoncepcją, nic nawet jak nie trzymają Ci cyklu, to anty jest caly czas zachowana.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 14:15   #68
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ale nietrzymanie cyklu nie ma nic wspólnego z antykoncepcją, nic nawet jak nie trzymają Ci cyklu, to anty jest caly czas zachowana.
Fruttiiii Odpowiesz na mojego posta?
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 15:12   #69
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Ja teraz bardziej do Frutti może napiszę, bo ona mądrzejsza w tych kwestiach.

Byłam dzisiaj u ginekologa po kolejne recepty na Yaz albo Daylette, i już mówiłam mu o zamienniku i o tym, że Yaz na mnie dobrze działa, żadnych powikłań etc... kiedy zapytał czy jak przyszłam 3 miesiące temu to miałam taką cerę. Nie zrozumiałam o co chodzi z pytaniem "taką?" Spojrzałam w lusterko no i faktycznie w dobrym gabinetowym świetle wychwycił mi spore zmiany. Na początku nie myślałam, że to coś od tabsów, bo używałam kremu z filtrem i myślałam, że mnie może zapchał, więc się męczyłam ze stanami zapalnymi i coraz czarniejszą brodą
Zbadał mnie etc. i dokładniej przyjrzał się krostkom, stwierdził, że powinnam spróbować zmienić tabletki, bo z tego co pamięta nie miałam AŻ takich problemów z cerą. No i przepisał mi Syndi, ale tylko na 3 miesiące. Wróciłam do domu i zaczęłam szperać. I jak zwykle zdania są podzielone, co mnie zmartwiło. Najpierw wystraszyła mnie cena - czy aby nie za tanio na tabletki takie? ok. 10 zł?
Później ta płodność... Pytałam się go czy będą to już "na stałe" (w sensie na dłużej zamiast Yaz), odparł, że raczej nie, bo te będę brać pod kątem cery, a ich nie powinno brać się długo. Powiedziałam mu, że nie chcę żeby to się jakoś odbiło z tymi zmianami tabletek, ale powiedział, że będzie ok, mogę to jakoś odczuć z piersiami i humorem, ale jeżeli nie miałam problemów z Yaz, to dam sobie radę, bo jeżeli będzie poprawa w cerze to ustali mi w końcu coś na dłużej. (bo przy Yaz poza plamieniami w pierwszym miesiącu to żadnych powikłań nawet w humorze czy libido)
Czy miał rację? Ufam mu niby bardzo, jest świetnym lekarzem, ale jakieś tam cienie wątpliwości ZAWSZE mam


Btw, opowiedział mi, że miał pacjentkę, która co miesiąc przychodziła po inne tabletki, bo twierdziła, że ma jakieś powikłania od każdych, i co miesiąc miała albo wąsy, albo większe piersi, a potem większe biodra, to krwawienia, to bóle i zastanawiał się co jej jest, więc co tydzień do niej dzwonił pytać jak się czuje. Na koniec przyszedł jej psychiatra ni stąd ni zowąd i powiedział, że ma jakieś urojenia co do brania tabletek i została już zabezpieczona przed wizytami lekarzy O_O
można i tak
1. Możliwe, że cera popsuła Ci się od tabletek. Mi na początku brania też powyskakiwały różne krosty, ale przy kolejnym opakowaniu właściwie zeszło, a nigdy z cerą problemów nie miałam.
2. Syndi to mocne tabletki, typowo do leczenia hormonalnego, dlatego są takie tanie i nie wolno ich za długo brać, fakt, więc ciesz się ze swojego lekarza te tabletki powinny, ale nie musza wyleczyć Ci cerę, po tym lekarz przepisze Ci na pewno te powszechniejsze, dla podtrzymania terapii
Jak najbardziej lekarz rację ma, poza tym takiego to ze świecą szukać
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 15:50   #70
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
1. Możliwe, że cera popsuła Ci się od tabletek. Mi na początku brania też powyskakiwały różne krosty, ale przy kolejnym opakowaniu właściwie zeszło, a nigdy z cerą problemów nie miałam.
2. Syndi to mocne tabletki, typowo do leczenia hormonalnego, dlatego są takie tanie i nie wolno ich za długo brać, fakt, więc ciesz się ze swojego lekarza te tabletki powinny, ale nie musza wyleczyć Ci cerę, po tym lekarz przepisze Ci na pewno te powszechniejsze, dla podtrzymania terapii
Jak najbardziej lekarz rację ma, poza tym takiego to ze świecą szukać
Uff, kamień z serca Myślałam, że zmiana tabletek na 3 miesiące to będzie coś nie bardzo, dlatego miałam takie wątpliwości.. Dziękuje za rozwianie
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 15:24   #71
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

cześć dostalam dziś daylette od gina i zobaczymy jak na mnie podziałają.przyznam ze przyzwyczajona jestem do schematu 21 dni + przerwa...ale 24+4 chyba wygodniejsze bo nie trzeba robic przerw,liczyc, pamietać
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 15:25   #72
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

oo, zdecydowanie ten system jest wygodniejszy, leci się dzień po dniu (tylko szkoda, że blister daylette nie ma oznaczeń z dniami tygodnia, same numerki)
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 15:48   #73
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

wlasnie tez to zauwazyłam...a Yaz ma? mogliby jednak zrobić.
bede sobie pisac w kalendarzu najwyzej zebym chociaz wiedziala kiedy zaczelam
jak dlugo je bierzesz i jak sie czujesz?
ja mam nadzieje ze bedzie ok
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 15:53   #74
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
wlasnie tez to zauwazyłam...a Yaz ma? mogliby jednak zrobić.
bede sobie pisac w kalendarzu najwyzej zebym chociaz wiedziala kiedy zaczelam
jak dlugo je bierzesz i jak sie czujesz?
ja mam nadzieje ze bedzie ok
ale nie pytaj mnie jak ja się czuję, bo to kwestia indywidualna i nigdy się o to nie pyta, bo każdy organizm jest inny i na każdy organizm dane tabletki działają inaczej
Poza tym na mnie działają super i jestem z nich zadowolona
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 16:05   #75
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

wiem wiem mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 19:01   #76
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

ja sobie zapisałam dni tygodnia pisakiem w razie czego jakbym kiedyś się zakręciła
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:30   #77
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

ja zaznaczam sobie daty- same dni
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:50   #78
Oczarowana_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Mam do was pytanie. Nie wiem, może ktoś je już wcześniej zadał. Chodzi o to, że pierwszy raz biorę tabletki, padło na Daylette. Mam chyba 7-8 tabletkę i się zastanawiam nad jednym. Co jeżeli dostanę okresu np. jak wezmę 2 tabletkę placebo ? Mam wyrzucić te 2 pozostałe i lecieć nowe opakowanie? Czy wybrać te 2 placebo? I dopiero? Proszę o odpowiedź, bo ja ciemna jestem.
Oczarowana_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 20:52   #79
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Nie wiem, może ktoś je już wcześniej zadał. Chodzi o to, że pierwszy raz biorę tabletki, padło na Daylette. Mam chyba 7-8 tabletkę i się zastanawiam nad jednym. Co jeżeli dostanę okresu np. jak wezmę 2 tabletkę placebo ? Mam wyrzucić te 2 pozostałe i lecieć nowe opakowanie? Czy wybrać te 2 placebo? I dopiero? Proszę o odpowiedź, bo ja ciemna jestem.
Jeśli jesteś ciemna, to bierzesz do ręki ulotkę i ją czytasz właśnie przez takie dziewczyny jak Ty czyta się posty typu "biorę tabletki i wpadłam"

Bierzesz opakowanie po opakowaniu, nic nie wyrzucasz. 24 białe, 4 zielone, 24 białe, 4 zielone i tak w kółko.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 21:12   #80
Oczarowana_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś ciemna, to bierzesz do ręki ulotkę i ją czytasz właśnie przez takie dziewczyny jak Ty czyta się posty typu "biorę tabletki i wpadłam"

Bierzesz opakowanie po opakowaniu, nic nie wyrzucasz. 24 białe, 4 zielone, 24 białe, 4 zielone i tak w kółko.


Ok w porządku. Po prostu nie wyłapałam tego w ulotce. I nie zaliczaj mnie do ogółu, ludzie uczą się metodą prób i błędów. A nie od razu wylatujesz z tekstem : takie dziewczyny jak ty. Chcę wiedzieć to pytam. Męczą cię takie pytania to nie odpowiadaj.

Ps. też lubię Leighton Meester xD Szczególnie jako Blair xD
Oczarowana_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:15   #81
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Oczarowana ale skad taki pomysł ze coś się wyrzuca? dla mnie system 24+4 tez jest nowościa wieć dzis z 3 razy ulotke przeczytałam zanim załapałam o co chodzi. a metoda prób i błędów przy tabletkach to kiepski pomysł bo moze się skonczyc np. ciążą
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:16   #82
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Ależ nic mnie nie męczy, po to tu jestem i wiem z autopsji, że prosty przekaz trafia najbardziej do odbiorcy, czy raczej nadawcy pytania
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:22   #83
Oczarowana_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Oczarowana ale skad taki pomysł ze coś się wyrzuca? dla mnie system 24+4 tez jest nowościa wieć dzis z 3 razy ulotke przeczytałam zanim załapałam o co chodzi. a metoda prób i błędów przy tabletkach to kiepski pomysł bo moze się skonczyc np. ciążą
Nie skończy się ciążą, bo stosujemy do tego prezerwatywy. Lekarz przepisał mi hormony, bo mam coś z jajnikiem. ;-) Wolę z samymi tabletkami nie ryzykować.
Oczarowana_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:26   #84
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
Nie skończy się ciążą, bo stosujemy do tego prezerwatywy. Lekarz przepisał mi hormony, bo mam coś z jajnikiem. ;-) Wolę z samymi tabletkami nie ryzykować.
LOL
widać jakie masz braki w wiedzy o antykoncepcji nie szkoda wam pieniedzy na prezerwatywy, skoro biorąc dobrze tabletki w ciaze nie zajdziesz? Twój partner może kończyć w Tobie 100x dziennie, a ciąży i tak nie będzie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:29   #85
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
Nie skończy się ciążą, bo stosujemy do tego prezerwatywy. Lekarz przepisał mi hormony, bo mam coś z jajnikiem. ;-) Wolę z samymi tabletkami nie ryzykować.
hm chodziło mi o to ze pisalaś o metodzie prób i błędów tak jakby jakby mozna je brać jak się chce. ok stosujesz prezerwatywy Twoja sprawa chociaż dla mnie jest to po prostu bez sensu i do tego strata kasy
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:30   #86
Oczarowana_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

100% pewności nigdy nie ma. A do tabletek musi przyzwyczaić się organizm. Wole nie mieć styczności z nasieniem... Po co się później zamartwiać na zapas.
Oczarowana_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:37   #87
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
100% pewności nigdy nie ma. A do tabletek musi przyzwyczaić się organizm. Wole nie mieć styczności z nasieniem... Po co się później zamartwiać na zapas.
Pierwsza tabletka zażyta w pierwszym dniu cyklu zabezpiecza od razu. Patrz na nas, wszystkie kobiety na wizażu, które biorą pigułki, z tżtami nie próżnują i dzieci nie maja
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:48   #88
Oczarowana_Nim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Pierwsza tabletka zażyta w pierwszym dniu cyklu zabezpiecza od razu. Patrz na nas, wszystkie kobiety na wizażu, które biorą pigułki, z tżtami nie próżnują i dzieci nie maja
Może i ja się przemogę ... Ale to dopiero od drugiego opakowania, bo teraz na pewno żadnego brykania nie będzie, bo mam drobne kłopoty zdrowotne. Więc może od następnego miesiąca
Oczarowana_Nim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 21:49   #89
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Oczarowana_Nim Pokaż wiadomość
Może i ja się przemogę ... Ale to dopiero od drugiego opakowania, bo teraz na pewno żadnego brykania nie będzie, bo mam drobne kłopoty zdrowotne. Więc może od następnego miesiąca
Znany i lubiany patent na przekonanie się: kochajcie się do końca przed końcem brania białych tabletek. Krwawienie na pewno będzie, zaufacie tabletkom i będzie ok
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:13   #90
martinqs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Yaz/Daylette - wątek zbiorczy! cz. 3

hej hej
zapomniałam wziąć 23 tabletke daylette, zdecydowałam się ze chce od razu przejsc do tabletek placebo, czyli ten dzien w ktorym zapomnialam tabletki potraktowac jako pierwszy dzien "placebo" i zjesc juz tylko potem 3 tabletki ?
martinqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 21:56:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.