Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 12:26   #61
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_nikttt Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczynam szaleć już
Ostatni raz seks uprawiałam 7 miesięcy temu, od tamtej pory kompletnie nic.
Moje cykle trwały 26,27,28 dni, były regularne.
Ostatni trwał 31 dni. Teraz mam 33 dzień i nic
Zaczynam już sobie wmawiać jakieś ciąże pozamaciczne i tłumaczyć je tym, że przytyłam 5 kg Nie wiem czy stres mógł spowodować takie przesunięcie a poza tym nawet się za bardzo nie denerwowałam...
Teraz trochę pobolewa mnie brzuch jak przed okresem (i miałam wysyp ale to mogło być po nietrafionym kremie) ale okresu brak
Skoro po ostatnim stosunku, przez pół roku miałaś miesiączkę to NIE MOŻESZ BYĆ W CIĄŻY. To jest tak prawdopodobne jak zwycięstwo Otylii Jędrzejczak w konkursie skoków narciarskich.

Stres może opóźnić miesiączkę o dzień, dwa, tydzień lub 3 tygodnie. Zależy od człowieka. Oraz oczywiście jest wiele innych przyczyn opóźnienia okresu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 22:51   #62
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Kontynuacja części 2. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378717


10. Tajemniczy płyn, jakim jest preejakulat, który wydobywa się z członka każdego mężczyzny podczas stosunku (nie jest to za bardzo widoczne) też JEST ZDOLNY DO ZAPŁODNIENIA.
A jak to jest z tym preejakulatem? Faktycznie jest zdolny do zapłodnienia? Jakby się tak zastanowić, to chyba gromadkę dzieci bym już musiała posiadać!:confus ed:
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-24, 09:43   #63
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez as_ania Pokaż wiadomość
A jak to jest z tym preejakulatem? Faktycznie jest zdolny do zapłodnienia?
Wyniki niektórych badań potwierdzają to, że w preejakulacie są plemniki zdolne do zapłodnienia.

Cytat:
Jakby się tak zastanowić, to chyba gromadkę dzieci bym już musiała posiadać!:confus ed:
Równie dobrze możesz mieć farta albo problemy z płodnością. Zresztą, wcale nie tak łatwo o ciążę. Zdrowa para starająca się o dziecko też nie zawsze doczeka się ciąży w pierwszym cyklu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:07   #64
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Spóżnia mi się okres. Normalnie dostaję go co 28 dni, dzisiaj mija 35 dzień, nie pamiętam żeby kiedykolwiek okres tak długo mi się spóźniał. Rano zrobiłam test, ale nie jestem pewna co do wyniku - 1 kreska jest mocna i dobrze widoczna, a druga jaśniutka ledwo zauważalna. Czy to oznacza wynik pozytywny? Wizytę u gina mam dopiero 3 sierpnia i skręca mnie już z ciekawości. Nie planowaliśmy ani nie wykluczaliśmy jeszcze dziecka z mężem, ale bardzo bym się z tego cieszyła (antykoncepcja, praktycznie żadna - stosunek przerywany ) Czy badanie krwi ostatecznie rozwieje moje wątpliwości ?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 14:23   #65
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Spóżnia mi się okres. Normalnie dostaję go co 28 dni, dzisiaj mija 35 dzień, nie pamiętam żeby kiedykolwiek okres tak długo mi się spóźniał. Rano zrobiłam test, ale nie jestem pewna co do wyniku - 1 kreska jest mocna i dobrze widoczna, a druga jaśniutka ledwo zauważalna. Czy to oznacza wynik pozytywny? Wizytę u gina mam dopiero 3 sierpnia i skręca mnie już z ciekawości. Nie planowaliśmy ani nie wykluczaliśmy jeszcze dziecka z mężem, ale bardzo bym się z tego cieszyła (antykoncepcja, praktycznie żadna - stosunek przerywany ) Czy badanie krwi ostatecznie rozwieje moje wątpliwości ?
TAK.
Dla pewności idź zrobić test z krwi beta hcg, ten da ci ostateczny wynik.

W przypadku obydwu moich ciąż pierwsze testy tak właśnie wyglądały - druga kreska była ledwo widoczna, był to za każdym razem mniej więcej 2-3 tydzień ciąży. Na tym etapie test z krwi daje pewny wynik, a po upływie 5 tygodni można już potwierdzić ciążę za pomocą usg.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 17:17   #66
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
TAK.
Dla pewności idź zrobić test z krwi beta hcg, ten da ci ostateczny wynik.

W przypadku obydwu moich ciąż pierwsze testy tak właśnie wyglądały - druga kreska była ledwo widoczna, był to za każdym razem mniej więcej 2-3 tydzień ciąży. Na tym etapie test z krwi daje pewny wynik, a po upływie 5 tygodni można już potwierdzić ciążę za pomocą usg.
Dzięki za odpowiedź W poniedziałek zrobię badanie
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 11:22   #67
sohott
Przyczajenie
 
Avatar sohott
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam. Moje cykle trwają 25-28 dni. Ostatnio w 6 dc TŻ wszedł we mnie na chwilę, mniej więcej 10 sekund, wytrysk miał dopiero kilkanaście minut później, poza moimi drogami rodnymi. Teraz jestem w połowie cyklu wczoraj zauważyłam na majtkach małą ilość brunatnej wydzieliny, a dziś rano moja temperatura (mierzę dokładnie, rano, o tej samej godzinie, w pochwie) wzrosła o pół stopnia C. Czy to objaw ciąży, czy raczej owulacji?
sohott jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 06:47   #68
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez sohott Pokaż wiadomość
Witam. Moje cykle trwają 25-28 dni. Ostatnio w 6 dc TŻ wszedł we mnie na chwilę, mniej więcej 10 sekund, wytrysk miał dopiero kilkanaście minut później, poza moimi drogami rodnymi. Teraz jestem w połowie cyklu wczoraj zauważyłam na majtkach małą ilość brunatnej wydzieliny, a dziś rano moja temperatura (mierzę dokładnie, rano, o tej samej godzinie, w pochwie) wzrosła o pół stopnia C. Czy to objaw ciąży, czy raczej owulacji?
To na pewno objaw owulacji.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 23:27   #69
Kkjjs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam. 3 typodnie temu chłopak ocieral po mojej pochwie penisem i delikatnie wszedł na moment, ale bez wytrysku, byłam wtedy w trakcie miesiaczki. Od kilku dni zauważyłam u siebie objawy grzybicy, dzisiaj pojawiło sie krwawienie, a okres powinnam dostać dopiero za 10 dni. Czytałam, ze takie objawy często zdarzają sie w czasie ciąży, a krew moze byc w wyniku zagniezdzania sie jajeczka. Czy moze to byc ciaza? Ostatnio zazywalam rownież antybiotyk, moze to jest tego przyczyna? Dodam rownież, ze choruje na niedoczynnosc tarczycy.
Kkjjs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:22   #70
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Spóżnia mi się okres. Normalnie dostaję go co 28 dni, dzisiaj mija 35 dzień, nie pamiętam żeby kiedykolwiek okres tak długo mi się spóźniał. Rano zrobiłam test, ale nie jestem pewna co do wyniku - 1 kreska jest mocna i dobrze widoczna, a druga jaśniutka ledwo zauważalna. Czy to oznacza wynik pozytywny? Wizytę u gina mam dopiero 3 sierpnia i skręca mnie już z ciekawości. Nie planowaliśmy ani nie wykluczaliśmy jeszcze dziecka z mężem, ale bardzo bym się z tego cieszyła (antykoncepcja, praktycznie żadna - stosunek przerywany ) Czy badanie krwi ostatecznie rozwieje moje wątpliwości ?
wiele wskazuje, ze macie powody do radości Beta hcg da jednoznaczną odpowiedź
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:41   #71
Corinna
Raczkowanie
 
Avatar Corinna
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gorny Slask
Wiadomości: 147
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

ja do 10 przykazania z tajemniczym plynem. Nigdy nie wspolzylam z tz ale bawilismy sie nie raz. Nie raz wkladal mi palce tam. Nie wiedzialam ze jest taka mozliwosc wkoncu ponoc w misce pelnej spermy mozna nie zajsc w ciaze. Okres mialam ale teraz mnie zaschizowalyscie xd
Corinna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 12:50   #72
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corinna Pokaż wiadomość
wkoncu ponoc w misce pelnej spermy mozna nie zajsc w ciaze
"można" co nie znaczy, że jest to niemozliwe. to samo z "10 przykazaniem" - myślę, że w praktyce rzadko się tak zdarza, ale czasami się trafi.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:51   #73
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cześć dziewczyny, mam pytanie, a raczej zaczynam już schizować.
Na tabsach (24 atywne+4 placebo) zawsze miałam okres co do godziny (zawsze zaczynał się w niedzielę między 5-6 rano). Teraz się spóźnia już prawie 12 h. Tabletki generalnie brałam cały czas regularnie jedynie jedną (18) przyjęłam ze sporym opóźnieniem, jednak nie jestem pewna czy to było ponad 12h czy mniej, bo spojrzałam na źle ustawiony zegarek. :/. Wg moich obliczeń przyjęłam ją na styk 12h. Wcześniej zawsze kochamy się bez gumki stosunkiem przerywanym (wiem, że to nie metoda anty koncepcji, ale TŻowi zapewnia to trochę większy komfort psychiczny mniej plemników=mniejsze szanse), tego dnia jak przyjęłam za późno tabletkę kochaliśmy się z gumką, później kończyłam ręką, ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć czy choć przez chwilę robiliśmy to bez. W każdym razie później znów robiliśmy to bez, boję się że zrobiłam głupotę że na wszelki wypadek nie zastosowałam się do instrukcji żeby wyrzucić placebo i zacząć nową paczkę.

Stąd moje pytanie, gdy nie jest się w stanie określić jakoś dokładnie czy zapomniana tabletka była zażyta równo 12 h po czy tuż przed upływem tego czasu to jest szansa że zaszłam? I czy ma znaczenie o której się brało poprzednią tabletkę? Bo mam problem z określeniem tego czy jej nie wzięłam np kilkanaście minut wcześniej?
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 15:27   #74
LilAli
Raczkowanie
 
Avatar LilAli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 245
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Marne szanse żeby była ciąża. W dodatku przy przyjmowaniu tabletek czasami krwawienie z odstawienia się nie pojawia. Skoro zmieściłaś się w 12 h to nie masz czym się martwić. W ciążę na prawdę nie jest tak łatwo zajść zwłaszcza gdy organizm utrzymuje poziom hormonów na tabsach....
__________________
Alice
LilAli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:40   #75
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
wiele wskazuje, ze macie powody do radości Beta hcg da jednoznaczną odpowiedź
Niestety @ przyszła A już się cieszyłam ...

Od teraz zaczynamy starania
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 20:59   #76
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Niestety @ przyszła A już się cieszyłam ...

Od teraz zaczynamy starania
w takim razie powodzenia efekt moich starań (rocznych) ma już 3 tygodnie
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:19   #77
RoSa202
Monaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 494
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

jak już chce 10-12 sierpnia! @ przybywaj!!
Wiem że prawdopodobieństwo ciąży jest znikome, ale się boje..
Będzie dobrze :PLIZ:
RoSa202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 22:56   #78
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
w takim razie powodzenia efekt moich starań (rocznych) ma już 3 tygodnie
Dziękuję
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:36   #79
laura212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 65
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej dziewczyny, już kiedys mi pomoglyscie mam nadzieje,ze tym razem rowniez Otóż dziś jest ostatni dzień mojej miesiaczki , praktycznie już jej nie mam. Ale od ok 7-8 dni, jeszcze przed okresem ( prawie jak zawsze) zaczeły bolec mnie sutki , zawsze w trakcie juz mnie nie bolaly a dzis prawie juz nie mam a sutki mnie bola . Jestem umowiona ze swoim lekarzem ,ale dopiero w nast.śr ,bo jest na urlopie. Ktos moze mi poradzić dlaczego mnie bola ,zanim lekarz mi to powie ? z gory dziekuje ,pozdrawiam !
laura212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 06:01   #80
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

daj dotknąć to ci powiem
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:46   #81
karolina44101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam ... Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ale chciałabym o coś spytać a mianowicie ... 5 sierpnia współżyłam po raz drugi z chłopakiem ... Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą , wydaje mi się że się nie zsunęła ani nie pękła ... 2 dni po stosunku dostałam okresu jednak był on inny niż dotychczasowe a mianowicie pierwszego dnia dosłownie się ze mnie ''lało '' natomiast następne dni były już spokojniejsze ... Boję się że mogę być w ciąży choć teoretycznie było to 2 dni przed okresem czyli chyba dni niepłodne więc chyba to niemożliwe ... już sama nie wiem mam dziwne schizy że mam objawy ciąży ... i od dwóch dni mam jeszcze taki bardzo gęsty lepki biały śluz a nigdy takiego nie miałam ... aa i po stosunku miałam jakiś dziwny świąd pochwy ..
karolina44101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:19   #82
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolina44101 Pokaż wiadomość
Witam ... Nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu ale chciałabym o coś spytać a mianowicie ... 5 sierpnia współżyłam po raz drugi z chłopakiem ... Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą , wydaje mi się że się nie zsunęła ani nie pękła ... 2 dni po stosunku dostałam okresu jednak był on inny niż dotychczasowe a mianowicie pierwszego dnia dosłownie się ze mnie ''lało '' natomiast następne dni były już spokojniejsze ... Boję się że mogę być w ciąży choć teoretycznie było to 2 dni przed okresem czyli chyba dni niepłodne więc chyba to niemożliwe ... już sama nie wiem mam dziwne schizy że mam objawy ciąży ... i od dwóch dni mam jeszcze taki bardzo gęsty lepki biały śluz a nigdy takiego nie miałam ... aa i po stosunku miałam jakiś dziwny świąd pochwy ..
Skoro z prezerwatywą nic się nie stało, to szans na ciążę właściwie nie ma.
Za to, jeśli czujesz jakiś świąd, to idź do ginekologa. To może być jakaś infekcja. Lepiej ją szybko wyleczyć
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 04:44   #83
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

KArolina miesiaczka miesiaczce nierówna moze ci sie zmieniło bo zaczelas współżyć a może masz tam jakiś stan zapalny na pewno nie ciąża, idź do lekarza niech sprawdzi co tam ci sie stalo i nie schizuj juz

Styczniowa wg mnie nie ma szans no bo jak przecież nie dość że gumka to jeszcze przerywacie nie schizuj tylko idź do lekarza on ci powie co tam ci sie poprzestawialo
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:47   #84
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Często okres się spóźnia właśnie z powodu stresu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 19:28   #85
Styczniowa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 263
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Miałyscie rację, zrobiłam dzisiaj betę i wynik to <1.20 Co za ulga. Dzięki dziewczyny!
__________________



happiness is easy!



Styczniowa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:47   #86
aronia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej dziewczyny. Wczoraj, a w sumie dziś nad ranem uprawialiśmy z chłopakiem seks. Niestety pękła nam gumka - najprawdopodobniej gdy ostatni raz zmienialiśmy pozycję. Nie spuścił się. Ostatnią miesiączkę miałam 15.08, krwawienie u mnie trwa ok. 7 dni, a cykle zawierają się pomiędzy 28-30 dniami, więc z internetowych kalendarzyków wychodziłoby, że wczoraj właśnie zaczęły się moje dni płodne. Lecz tak naprawdę to nie wiadomo, bo jednak mam rozregulowany cykl. Jak myślicie, iść jednak do lekarza po tabletkę po?
aronia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 12:42   #87
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez aronia11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wczoraj, a w sumie dziś nad ranem uprawialiśmy z chłopakiem seks. Niestety pękła nam gumka - najprawdopodobniej gdy ostatni raz zmienialiśmy pozycję. Nie spuścił się. Ostatnią miesiączkę miałam 15.08, krwawienie u mnie trwa ok. 7 dni, a cykle zawierają się pomiędzy 28-30 dniami, więc z internetowych kalendarzyków wychodziłoby, że wczoraj właśnie zaczęły się moje dni płodne. Lecz tak naprawdę to nie wiadomo, bo jednak mam rozregulowany cykl. Jak myślicie, iść jednak do lekarza po tabletkę po?
kalendarzyki internetowe są kant pupy.
Idź lepiej do lekarza.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 12:50   #88
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez aronia11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wczoraj, a w sumie dziś nad ranem uprawialiśmy z chłopakiem seks. Niestety pękła nam gumka - najprawdopodobniej gdy ostatni raz zmienialiśmy pozycję. Nie spuścił się. Ostatnią miesiączkę miałam 15.08, krwawienie u mnie trwa ok. 7 dni, a cykle zawierają się pomiędzy 28-30 dniami, więc z internetowych kalendarzyków wychodziłoby, że wczoraj właśnie zaczęły się moje dni płodne. Lecz tak naprawdę to nie wiadomo, bo jednak mam rozregulowany cykl. Jak myślicie, iść jednak do lekarza po tabletkę po?
Iść.

Naprawdę nie znasz innych określeń?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 12:53   #89
aronia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
kalendarzyki internetowe są kant pupy.
Idź lepiej do lekarza.
Też tak sądzę stąd moje pytanie. Dzięki za odpowiedź.

karolynka90 - ale o co Tobie chodzi ? Spytałam się czy w zaistniałej sytuacji iść po tabletkę. Normalne pytanie.
aronia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 13:05   #90
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez aronia11 Pokaż wiadomość
Też tak sądzę stąd moje pytanie. Dzięki za odpowiedź.

karolynka90 - ale o co Tobie chodzi ? Spytałam się czy w zaistniałej sytuacji iść po tabletkę. Normalne pytanie.
karolynce chodziło o Twoje super subtelne "spuścił się" .
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.