Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-15, 19:42   #91
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u Waszych maluchów zmieniła się ostatnio częstotliwość robienia kupki? Moja z jednej na 2 dni przeszła na 2-3 dziennie. To normalne?
tak, ale w drugą stronę- z 3-5 dziennie od jakichś dwóch tygodni robi jedną na dzień/dwa.

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Czy u Waszych dzieci lecą łzy? Ale tak jsk u dorosłych? Czy tylko oczka sie szklą?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
tak, jakoś od miesiąca.
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 19:54   #92
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
U mnie dylemat nie był czy szczepić, tylko jak szczepić. I nadal zastanawiam się jak rozdzielić szczepienia, bo nie chcę dawać 6w1, pneumokokow i rota na raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My to wszystko mieliśmy jednego dnia w tamtym tygodniu.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 19:59   #93
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
My to wszystko mieliśmy jednego dnia w tamtym tygodniu.
I jak? Ja nie chcę fundować małej takiej dawki na raz.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 20:08   #94
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
I jak? Ja nie chcę fundować małej takiej dawki na raz.
U nas tego samego wieczoru była tylko gorączka równo 38 stopni, nic więcej się nie działo.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 20:12   #95
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzwoniłam do położnej ze mala chce cycac co 40 min i wyje strasznie jak nie dostanie.. Kazala nauczyć ja smoczka i wydłużyć przerwy między karmieniem.. ehh
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 20:18   #96
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Witam się na nowym wątku!

Nie wiem o co cho, ale Ada takie cyrki urządza przy zasypianiu, że szkoda gadać. Dziś to nawet nie chciała zjeść na dobranoc, więc nie wiem ile pośpi. Aż się boję wstać, by jej nie obudzić. A w dzień wszystko ok. Jedyne na co mogę zrzucić to kończący się skok

Starszy syn dziś też doły łapał, nawet się popłakał. Najpierw rano nie chciało mu się wyjść na dwór, ze mną na spacer też nie. A jak wróciłam o 15 to on w ryk, że cały dzień zmarnował, bo nigdzie nie wyszedł. O rany... Dostał obiad, poszedł na dwór i dopiero wrócił, już bez dołków
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 20:47   #97
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Lecą, dawnoMoże za mało ryczy

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie... Moja Helka za to już po 2 tyg łzy wyciskala tyle bida przeplakala
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
U mnie dylemat nie był czy szczepić, tylko jak szczepić. I nadal zastanawiam się jak rozdzielić szczepienia, bo nie chcę dawać 6w1, pneumokokow i rota na raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak przesuniess pneumo na 2gie półrocze to dasz radę. A inaczej ciężko.. No albo co 4tyg sumiennie zawsze coś i masz min 5dawek co 4 tyg to 20 tyg.. Choc nie jestem fanem też i tego
U nas z tych 3 tylko pneumo osobno
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
No w sumie nie dopuszczam do płaczu za bardzo... ale czasami mu się zaszkla

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A Twój nie płacze cały dzień? Myślałam że tak..
Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do położnej ze mala chce cycac co 40 min i wyje strasznie jak nie dostanie.. Kazala nauczyć ja smoczka i wydłużyć przerwy między karmieniem.. ehh
Nie możesz po prostu karmić? Daj jej czas, te pierwsze kilka miesięcy. Serio to minie.
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Witam się na nowym wątku!

Nie wiem o co cho, ale Ada takie cyrki urządza przy zasypianiu, że szkoda gadać. Dziś to nawet nie chciała zjeść na dobranoc, więc nie wiem ile pośpi. Aż się boję wstać, by jej nie obudzić. A w dzień wszystko ok. Jedyne na co mogę zrzucić to kończący się skok

Starszy syn dziś też doły łapał, nawet się popłakał. Najpierw rano nie chciało mu się wyjść na dwór, ze mną na spacer też nie. A jak wróciłam o 15 to on w ryk, że cały dzień zmarnował, bo nigdzie nie wyszedł. O rany... Dostał obiad, poszedł na dwór i dopiero wrócił, już bez dołków
Pewnie skok jakiś. Może zauważa więcej, slslyszy więcej i musi wieczorem odreagować



W ogóle od wczoraj mój synek ma jakieś fazy na przytulnie." Mama nie jedz, mama choć się potulic.", "ja chcę się na kaanpaie potukic" "już koniec. Autka do garażu.. Mama aaa zostaw pranie, mogę się tulic?"
I nie mam wiele zrobione, przerwał mi każdy wczoraj posiłek i się tuliliany... Przez mysl mi nie przeszło żeby narzekać że się chce wiecznie tulic i nic nie zrobione a ja głodna... Więc może i na maluchy nie ma co narzekać. Chcą być blisko. To urocze

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 20:48   #98
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
U mnie dylemat nie był czy szczepić, tylko jak szczepić. I nadal zastanawiam się jak rozdzielić szczepienia, bo nie chcę dawać 6w1, pneumokokow i rota na raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My to mamy w czwartek na raz. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale boję się, bo sama siedzę.


Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Może

Za to wczorajszej nocy, po tym jak pospał od 21 do 1, robił sobie turbodrzemki po 50 minut....... Za to w ciągu dnia na spacerze i w Biedrze spał łącznie 4 godziny.

Mój tak ma od weekendu od ok. 3 co godzinę cyc. Dzisiaj wzięłam go na spacer, żeby zasnął. Chciałam zjeść obiad w spokoju i pomyślałam, że jak wrócimy wystawię go na balkon i będzie spać dalej. Obudził się w ciągu 3 minut, bo na tyle nastawiłam mikrofalę i tak musiałam słuchać ryków i łykać ten obiad szybko


Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do położnej ze mala chce cycac co 40 min i wyje strasznie jak nie dostanie.. Kazala nauczyć ja smoczka i wydłużyć przerwy między karmieniem.. ehh

Mój też non stop na mnie wisi, aż nie nadążam z produkcją. A dzisiaj był bunt cycka i darcie japy na całego, gdy go przystawiałam, aż sąsiadka pukała co się dzieję musiałam dać butelkę, bo w ogóle nie chciał chwycić i się boję jutra. On jest ostatnio taki marudny: źle śpi połowę nocy, w dzień mało co, oczy czerwone i małe, ale walczy, siedzi, marudzi, płacze, krzyczy i tylko mam go nosić na rękach albo śpi na mnie i jak odłożę to dramat.



Uspałam małego, przygotowałam jedzenie na jutro, ogarnęłam z grubsza mieszkanie. Jestem zmuszona wrócić do diety cukrzycowej, bo moje waga ciągle idzie w górę.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 20:57   #99
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dokładnie... Moja Helka za to już po 2 tyg łzy wyciskala tyle bida przeplakalaJak przesuniess pneumo na 2gie półrocze to dasz radę. A inaczej ciężko.. No albo co 4tyg sumiennie zawsze coś i masz min 5dawek co 4 tyg to 20 tyg.. Choc nie jestem fanem też i tego
U nas z tych 3 tylko pneumo osobno A Twój nie płacze cały dzień? Myślałam że tak.. Nie możesz po prostu karmić? Daj jej czas, te pierwsze kilka miesięcy. Serio to minie. Pewnie skok jakiś. Może zauważa więcej, slslyszy więcej i musi wieczorem odreagować



W ogóle od wczoraj mój synek ma jakieś fazy na przytulnie." Mama nie jedz, mama choć się potulic.", "ja chcę się na kaanpaie potukic" "już koniec. Autka do garażu.. Mama aaa zostaw pranie, mogę się tulic?"
I nie mam wiele zrobione, przerwał mi każdy wczoraj posiłek i się tuliliany... Przez mysl mi nie przeszło żeby narzekać że się chce wiecznie tulic i nic nie zrobione a ja głodna... Więc może i na maluchy nie ma co narzekać. Chcą być blisko. To urocze

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nieeeee Kazinek już nie płacze tyle co kiedyś (tfu, tfu) Wcześniej np. zmiana pieluchy ZAWSZE ryk, a teraz już w ogóle nie płacze jak go przebieram czy zmieniam pieluchę.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dokładnie... Moja Helka za to już po 2 tyg łzy wyciskala tyle bida przeplakalaJak przesuniess pneumo na 2gie półrocze to dasz radę. A inaczej ciężko.. No albo co 4tyg sumiennie zawsze coś i masz min 5dawek co 4 tyg to 20 tyg.. Choc nie jestem fanem też i tego
U nas z tych 3 tylko pneumo osobno A Twój nie płacze cały dzień? Myślałam że tak.. Nie możesz po prostu karmić? Daj jej czas, te pierwsze kilka miesięcy. Serio to minie. Pewnie skok jakiś. Może zauważa więcej, slslyszy więcej i musi wieczorem odreagować



W ogóle od wczoraj mój synek ma jakieś fazy na przytulnie." Mama nie jedz, mama choć się potulic.", "ja chcę się na kaanpaie potukic" "już koniec. Autka do garażu.. Mama aaa zostaw pranie, mogę się tulic?"
I nie mam wiele zrobione, przerwał mi każdy wczoraj posiłek i się tuliliany... Przez mysl mi nie przeszło żeby narzekać że się chce wiecznie tulic i nic nie zrobione a ja głodna... Więc może i na maluchy nie ma co narzekać. Chcą być blisko. To urocze

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tak, ja jak trafię na teksty typu ze dla dziecka jestem całym światem, że dla niego wszystko jest stresujące etc etc to inaczej patrzr na Kazia. Niby yo wiem alete teksty przypominają

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 20:59   #100
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Uhh,
N4TI nic się nie martw. Ja od 18 do 21.20 usypialam małą. Z szybką przerwa na toaletę. I też ciągle na cycku po 5 minut na zmianę, bo produkcja nie nadążała aż femaltiker trzasnęłam, bo inaczej by się darła wniebogłosy z braku mleka w cycku.
I w ciągu dnia nie lepiej było. Cyc/ spanie z cycem w buzi... kurła, trzeba mieć cierpliwość...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 21:18   #101
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas też dziś mały prawie nie spał, tylko rano troszkę, a potem przy cycku po parę minut. Zasnął, wypuścił cycka z buzi, leży chwilę i nagle włącza mu się Moro i po spaniu️ i tak cały dzień. To pokarmilam go na leżąco z myślą, że go tam zostawię jak zaśnie. To jadł godzinę i i tak się obudził

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 21:25   #102
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Spakowałam cały karton ubranek 50 i 56. I jak już opisalam, zakleilam, ostreczowałam (bo ma iść do piwnicy) to znalazłam zgubionego pajaca na 56 Żeby to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 22:06   #103
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja też już pakuję karton małych rzeczy, ale nie mam co z tym zrobić. Nie chcę zatrzymywać, gdyby kiedyś pojawiło się jeszcze dziecko to przynajmniej będę mogła zaszaleć w ciucholandach pisałam do szpitala dziecięcego czy chcą, ale maila mi odrzuciło, bo skrzynka zapchana może dom samotnej matki? Chyba przedzwonię i zapytam.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 22:08   #104
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja w ciąży mówiłam, że zaszczepię tymi nieskojarzonymi na nfz, bo przecież ja miałam kilka wkłuć to syn też przeżyje tylko... po porodzie myślenie mi się zmieniło i zdecydowałam się na 6w1 a i tak nie ciężko mi było patrzeć jak go kłują. U nas jeszcze tego samego dnia rotarix był i chyba po nim go przez dwa dni bolał brzuszek i były zielone kupki. Generalnie dziecko było osłabione i ospałe. Pneumokoki podajemy dopiero w sierpniu.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 23:30   #105
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nie wiem już co mam robić z tym moim dzieckiem. Od ponad 4 godzin próbuje go uśpić. Zaraz będzie pierwsza w nocy a ja głodna, brudna, pies nie wysikany..
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 00:27   #106
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Nie wiem już co mam robić z tym moim dzieckiem. Od ponad 4 godzin próbuje go uśpić. Zaraz będzie pierwsza w nocy a ja głodna, brudna, pies nie wysikany..
Mam. Nadzieję że śpi...
Znalazłaś neurologa?
Co za dzidziuś że nie śpi współczuję!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 02:53   #107
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mam. Nadzieję że śpi...
Znalazłaś neurologa?
Co za dzidziuś że nie śpi współczuję!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Znalazłam, co.prawda z mieście obok ale jeden z polecanych. Czeka mnie pierwsza taka samodzielna i długa wyprawa z nim. No i pierwsza taka odkąd prawko odebrałam. Zasnął 5 minut przed pierwszą i od 20 minut je..
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 05:55   #108
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A Kazik jak się budzi drugi raz cxyli okolo 4-5 tak już nie łapie głębokiego snu i jęczy, wierci się fo rana. Nie wiem czemu. Zamówiłam już rolety zaciemniajace na wymiar takie z listeami po bokach, szczelne + zasłony zaciemniajace ktore teraz mam i może będzie lepiej (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 06:06   #109
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas już po pierwszej pobudce sen Stasia jest beznadziejny (pół biedy jak ta pobudka jest o 2, bo dzisiejszej nocy była o 23.. udało się go jakoś odlozyc do łóżeczka ale po niespełna godzinie był drmaat więc tż go uspal w wózku i tam mały spał ładnie do 4 no a od 4 już standardowo z nami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-16, 06:13   #110
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mnie nadal zastanawia biały nalot na jezyku. Po pewnym czasie od ksrmienia bkednie, ake nie znika całkowicie. Pediatra odpisała, że to nie pleśniawki. Nie wiem... Jak u Was prxy karmieniu mm?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 06:14   #111
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Tomek tez od 4 z nami,
Ale nocka.ok
Zasnal o 20.30,
Pobudka o 1 i o 4
Zjadl jeszcze o 6 i teraz,i za vhwile zaczynamy dzien

Dzis na szczepienie!
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 06:57   #112
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja też już pakuję karton małych rzeczy, ale nie mam co z tym zrobić. Nie chcę zatrzymywać, gdyby kiedyś pojawiło się jeszcze dziecko to przynajmniej będę mogła zaszaleć w ciucholandach pisałam do szpitala dziecięcego czy chcą, ale maila mi odrzuciło, bo skrzynka zapchana może dom samotnej matki? Chyba przedzwonię i zapytam.
Ja oddałam na patronażu położnej i ona właśnie zaniosła do szpitala na noworodkowy. Z chęcią przyjęli ( zwłaszcza że sami chcą), bo miałam trochę w rozmiarze 50. A z tym zawsze deficyt.
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Tomek tez od 4 z nami,
Ale nocka.ok
Zasnal o 20.30,
Pobudka o 1 i o 4
Zjadl jeszcze o 6 i teraz,i za vhwile zaczynamy dzien

Dzis na szczepienie!
O. U nas podobnie. Tyle że pobudka przed 2 i karmienie/usypianie do 3. I pobudka znowu po 4. I od 4 zasadniczo drzemki przy cycku.
I od tej 4 ciągle kupy. Właśnie wsuwa i słyszę jak leci czwarta
Ona chyba przemianę materii też ma po ojcu. Ojciec je za dwóch a chudy tak patyk. To nie fair!

Dzień dobry.
Mam dzisiaj ambitny plan zrobić porządek w szafie. Ale cholera zapomniałam się i zapytałam.Olke czy da mi ten porządek zrobić. Więc. Pewnie nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 06:57   #113
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wczoraj Mała o 21 spała, posiedziałam trochę z TŻ i wypiłam sommersby, o 2 on do niej wstał a ja dopiero przed 5 i do 7 podrzemałyśmy razem. Tak to można żyć, szkoda że jutro koniec sielanki... Faceci powinni mieć urlop równocześnie z nami
A dzisiaj mam wychodne
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A Kazik jak się budzi drugi raz cxyli okolo 4-5 tak już nie łapie głębokiego snu i jęczy, wierci się fo rana. Nie wiem czemu. Zamówiłam już rolety zaciemniajace na wymiar takie z listeami po bokach, szczelne + zasłony zaciemniajace ktore teraz mam i może będzie lepiej (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Moja to samo i chyba dzieci często tak mają...

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 07:10   #114
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A Kazik jak się budzi drugi raz cxyli okolo 4-5 tak już nie łapie głębokiego snu i jęczy, wierci się fo rana. Nie wiem czemu. Zamówiłam już rolety zaciemniajace na wymiar takie z listeami po bokach, szczelne + zasłony zaciemniajace ktore teraz mam i może będzie lepiej (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Dzieci tak mają. Odwrotnie niż dorośli którzy w tym czasie maja najmocniejszy sen

Helene rozkłada coś eksrea jescze... Stan podgoraczkowy, oczka przeszklone, 800razy wstawala w nocy moja bidulka...


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 07:16   #115
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dzieci tak mają. Odwrotnie niż dorośli którzy w tym czasie maja najmocniejszy sen

Helene rozkłada coś eksrea jescze... Stan podgoraczkowy, oczka przeszklone, 800razy wstawala w nocy moja bidulka...


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Twój 2-latek też jeszcze nad ranem tak słabo śpi?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 07:24   #116
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

sQ, zdrówka dla Helci! Biedna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 07:25   #117
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Twój 2-latek też jeszcze nad ranem tak słabo śpi?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Nie no nie.. Tzn łatwiej go obudzić o 5 niż o 2 w nocy i wtedy ciszej idę do łazienki czy coś ale On noce przesypia więc to inna kategoria

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 07:28   #118
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie no nie.. Tzn łatwiej go obudzić o 5 niż o 2 w nocy i wtedy ciszej idę do łazienki czy coś ale On noce przesypia więc to inna kategoria

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Uff

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 07:54   #119
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cześć dziewczyny!


Lilianna współczuję nocy(

Sq i Wam też, dużo zdrówka dla Heli!
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 08:35   #120
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq jak Helcia?

Lilianna pospałaś trochę?

Eceea oby rolety pomogły! Ja mogę tak zrobić, że mam w domu ciemno jak w d...

Dziewczyny, moje dzieci z własnej woli siedzą razem i jakieś robótki papierowe robią. Nawet sami tv wyłączyli. I prawie są dla siebie mili. Szok i niedowierzanie! Chyba im temperaturę zmierzę
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.