Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 15:56   #121
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: nadmierne pocenie się ...

lepakkomies oczywiście że możesz używać dezydorantu;p ale nie trzeba, no chyba jedynie dla ładnego zapachu:P
karyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:06   #122
PaatiiK86
Przyczajenie
 
Avatar PaatiiK86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

trafilam tu dzisiaj rano, pokusily mnie reklamy etiaxilu i szukalam informacji o nim. przeczytalam caly watek i zaczynam wreszcie widziec jakies swiatelku w tunelu
zdecydowalam sie narazie na tanszy Antidral i zobaczymy co to bedzie. Od razu pobieglam do apteki i musze przyznac ze z niecierpliwoscia czekam na wieczor i jutrzejsze - mam nadzieje - efekty
PaatiiK86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:06   #123
biedrona71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

czy wie ktos gdzie we wroclawiu mozna zrobic sympatektomie??
biedrona71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:40   #124
CraZyyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 118
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Nooo too tak :


stosuje antidral juz ponad tydzien jak i nie dwa .. i w ciagu tych 2 tygodni bylo roznie moze dlatego ze roznie go stosowalam.Na samym poczatku codziennie i potem bylo suchoo ) potem tak jak mi kolezanki doradzily probowalam ograniczyc jego stosowanie i stosowalam go 2 razy w tygodniu . Jednak to nie dawalo za wiele bo i tak sie pocilam(w prawdzie mniej ) i przed wczoraj i i wczoraj wieczorem go uzylam na noc , rano tylko dezodorant i mialam sucho dzisiaj tez uzyje na wieczor i zobaczymy jutro ..
CraZyyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 21:42   #125
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: nadmierne pocenie się ...

ja na razie zakupiłam tą Rexone i zobaczymy co jutro będzie. Chociaż boję się założyć koszulkę z rękawem, więc nie wiem czy tak od razu zauważę efekty lub ich brak.
A jak nie pomoże to zdecydowanie kupie Antidral
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:45   #126
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Nadmierna potliwośc to również mój problem. Antidral odpada, mocno mnie uczula. Od jakiegos czasu stosuje etiaxil do skóry wrażliwej. Pomaga ale nie zlikwidował problemu. Początkowo był bardzo pomocny,niemalże całkowicie zapomniałam o problemie mokrych pach. Muszę powrócić do regularnego stosowania, może znów tak będzie...Cena etiaxilu to ok.50zł ale jest wydajny i moim zdaniem warto zainwestować te pieniążki. Ostatnio zastanawiam sie nad antyperspirantem Roc
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=485
Opinie mieszane, u jednych skuteczny u innych klapa....
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:42   #127
edi89
Przyczajenie
 
Avatar edi89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Tak, ja miałam Etiaxil i jest on dobry choć musiałam przestac go stosowac, poniewaz skora po nim tak szczypala ze musialam szybko go zmyc. straszne uczucie, choc nie na kazdego tak dziala:
edi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 15:25   #128
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez edi89 Pokaż wiadomość
Tak, ja miałam Etiaxil i jest on dobry choć musiałam przestac go stosowac, poniewaz skora po nim tak szczypala ze musialam szybko go zmyc. straszne uczucie, choc nie na kazdego tak dziala:
to tylko takie początki są, później skóra sie przyzwyczai i z czasem będzie mniej szczypać, a że szczypie to znak że działa! ;d;d
pozdrawiam!;*
karyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 18:25   #129
popitalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: nadmierne pocenie się ...

sa tabletki... szalwia tabletki ziolowe... do kupienia w aptece cena ok 7 zl polecam
popitalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:02   #130
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Hej, napiszcie proszę czy Antirdal trzeba stosować tak jak Etiaxil, czyli na noc, a rano zmyć, czy można tak jak zwykły antyperspirant? Na opakowaniu niby nic nie pisze o nakładaniu na noc i zmywaniu rano....Ale zastanawiam się, czy jak się go użyje w ciągu dnia to nie pozostawi takich "wyżartych" białych plam na bluzkach?
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 18:29   #131
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Antidral stosuj wieczorem na suche (!!) pachy, rano go zmyj i jeżeli chcesz użyj swojego zwykłego dezodorantu. Częstotliwość musisz sama ustalić, od tego jak często będzie Ci to potrzebne (np. mi starcza raz na tydzień).
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 19:43   #132
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Dziekuję za odpowiedź

Użyłam go dzisiaj rano i nie zmywałam, tak jak zwykły antyperspirant. I tak się spociłam, ale mam wrażenie, że trochę mniej. spróbują dzisiaj ten drugi sposób, ale dziwne, że na opakowaniu nie piszą nic o nakładaniu na na noc...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:09   #133
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Nie wiem dlaczego nie piszą, ale ten sposób jest sprawdzony przez wiele osób I co najważniejsze działa
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:28   #134
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: nadmierne pocenie się ...

potwierdzam, najlepiej na noc, na czyste pachy, rano zmyća może na samym początku będziesz musiał stosować go codziennie, np przez pierwsze 3 noce, później powinno być ciągle lepiej
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 23:23   #135
emi123kalka123czarna
Raczkowanie
 
Avatar emi123kalka123czarna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 263
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Kochane a co zrobiić jeśli się CAŁA poce i to tylko w nocy ?? Mam dopiero 19 lat a odnosze wrażenie jakbym przechodziła menopauze. Budze się w nocy i jestem CAŁA MOKRA! Pomozcie mi bo dluzej tego nie zniose !! Budze sie rano i cała śmierdze. To jest ochydne! POMOCY.
emi123kalka123czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:02   #136
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Wcześniej obawiałam się stosować Antidral, ze względu na odzież ale jeśli faktycznie można go stosować na noc i do tego pomaga
Więc zastosowałam tej nocy, faktycznie strasznie swędzi, piecze i szczypie ale da się to jakoś przeżyć,(mam nadzieje że to tak tylko przy pierwszym razie jest )
Tym bardziej że dziś jest super naprawdę pomaga, jest idealnie nic się nie spociłam
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:07   #137
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomości: 2 396
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Potwierdzam Antidral najlepiej na noc i potem problem z głowy
Nohemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 00:10   #138
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: nadmierne pocenie się ...

ja to chyba ewenementem jestem, antidral juz nawet n amnie nie dziala a drematolog przepisal mi jakies mazidlo i tez kapa ech...................

jest cos nowego na rynku >>
__________________
MOJA MAŁA GALERIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228411
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 23:03   #139
malinofsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: nadmierne pocenie się ...

o antidrialu nigdy nie slyszalam ale etiaxil sobie teraz zakupilam i jestem kontent.uzywalam kiedys takiej kulki VICHY tez na nadmierne pocenie, typowe dla alergikow i wrazliwcow jesli chodzi o problemy ze swedzeniem, pieczeniem itd ale nie tak skuteczny jak ETIAXIL.
malinofsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 18:27   #140
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Wczoraj było cieplutko, przebierałam się na wf i poczułam, że mam mokrą koszulkę pod pachami. Jednak nie było nic kompletnie widać, ani czuć brzydkiego zapachu. W sumie teraz tak sobie myślę, że to dobrze, bo widocznie się pocę, ale jak tego w żaden sposób nie widać to może być Czy Wy też tak macie??
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:14   #141
CraZyyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 118
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Wczoraj było cieplutko, przebierałam się na wf i poczułam, że mam mokrą koszulkę pod pachami. Jednak nie było nic kompletnie widać, ani czuć brzydkiego zapachu. W sumie teraz tak sobie myślę, że to dobrze, bo widocznie się pocę, ale jak tego w żaden sposób nie widać to może być Czy Wy też tak macie??
ja tez tak mam I z tego co wiem to wiele osob tak ma D
CraZyyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 14:17   #142
CraZyyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 118
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Dziekuję za odpowiedź

Użyłam go dzisiaj rano i nie zmywałam, tak jak zwykły antyperspirant. I tak się spociłam, ale mam wrażenie, że trochę mniej. spróbują dzisiaj ten drugi sposób, ale dziwne, że na opakowaniu nie piszą nic o nakładaniu na na noc...
Ja nakladam na noc ale rano nie zmywam i i tak jes dobrze tylko wieczorem zmywam.Ale na samym poczatku tez tak mialam .. na samym poczatku trzeba smarowac np codziennie az do tej pory az nie bedziesz sie pocic.ale ze mna akurat jest tak ze jak go uzywam codziennie to jest idealnie ale jak sobie zrobie przerwe to gora bez smarowania 2 dni wytrzymuje..i to jest lipa troche :P
Ale smaruj go dalej i zobaczysz na pewno rezultaty jak juz mowisz ze mniej sie za pierwszym razem spocilas
CraZyyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:46   #143
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: nadmierne pocenie się ...

A w moim przypadku było tak że faktycznie pomaga ale mam problem z podrażnieniami. Nie dość że swędzi, piecze to jeszcze straszne ranki mi porobiło. Musiałam iść z tym do dermatologa, zaleciła mi alantan o konsystencji sypkiej i zaprzestanie chwlowo stosowania antidralu. Być może stało się tak dlatego że zastosowałam go dwa dni pod rząd.
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:58   #144
CraZyyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 118
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
A w moim przypadku było tak że faktycznie pomaga ale mam problem z podrażnieniami. Nie dość że swędzi, piecze to jeszcze straszne ranki mi porobiło. Musiałam iść z tym do dermatologa, zaleciła mi alantan o konsystencji sypkiej i zaprzestanie chwlowo stosowania antidralu. Być może stało się tak dlatego że zastosowałam go dwa dni pod rząd.

hmm tak szybko cie uczulil ? wiesz co ja tez mam podobny problem tylko ze .. stosuje go przez 4 dni codziennie np i robie jeden lub 2 dni przerwy . Ale za kazdym razem odczuwam coraz silniejsze swedzenie bo na poczatku wogole . I rano tez mam plamki itp. Wtedy robie przerwe od stosowania (2-3 dni) i schodzi i od nowa zaczynam stosowac ale ranki to mozliwe ze wsyzsly dlatego ze drapalas
CraZyyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 22:38   #145
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: nadmierne pocenie się ...

A na ile Wam starcza jedno opakowanie Antidralu?
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 23:36   #146
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: nadmierne pocenie się ...

a ja niestety nie mogę mamy namówić, żeby kupiła mi antidral albo chociazby etiaxil.. tak tak, mogę sobie sama kupić, ale z pewnością nie udałoby mi sie używać go w totalnej konspiracji przed rodzicami

bo moja mama argumentuje to tak: "pozatyka Ci pory i będziesz miała gorsze kłopoty! wszyscy sie pocą!"

ehh...
taakkk tylko czuć ten zajeisty dyskomfort po przejściu kilometra do szkoły, że ma sie mokre plamy pod pachami, to jest fajnie

ehh.. cięzko jest
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 19:28   #147
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
a ja niestety nie mogę mamy namówić, żeby kupiła mi antidral albo chociazby etiaxil.. tak tak, mogę sobie sama kupić, ale z pewnością nie udałoby mi sie używać go w totalnej konspiracji przed rodzicami

bo moja mama argumentuje to tak: "pozatyka Ci pory i będziesz miała gorsze kłopoty! wszyscy sie pocą!"

ehh...
taakkk tylko czuć ten zajeisty dyskomfort po przejściu kilometra do szkoły, że ma sie mokre plamy pod pachami, to jest fajnie

ehh.. cięzko jest

Powiedz mamie, że porów pod pachami jest w stosunku do całego ciała malutko i organizm nadrobi to wydzielając pot w innym miejscu. A zresztą zawsze może się zdarzyć, że będziesz miała tak jak ja, czyli że pocę się, ale tego nie widać i nie czuć.
Ja kupiłam Antidral a potem dopiero powiedziałam o tym mamie. Też miała małe zastrzeżenia ale ją przekonałam
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 16:24   #148
CraZyyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 118
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
a ja niestety nie mogę mamy namówić, żeby kupiła mi antidral albo chociazby etiaxil.. tak tak, mogę sobie sama kupić, ale z pewnością nie udałoby mi sie używać go w totalnej konspiracji przed rodzicami

bo moja mama argumentuje to tak: "pozatyka Ci pory i będziesz miała gorsze kłopoty! wszyscy sie pocą!"

ehh...
taakkk tylko czuć ten zajeisty dyskomfort po przejściu kilometra do szkoły, że ma sie mokre plamy pod pachami, to jest fajnie

ehh.. cięzko jest
a wiesz co .. moja mama nawet nie wie ze mam taki problem . Poprostu nie ma miedzy nami tak swietnych kontaktow jakbym chciala i poprostu wstydzilam sie jej o tym powiedziec. I antidral uzywam od 2 miesiecy , jest schowany w pokoju i nic niewie
CraZyyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 22:08   #149
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Powiedz mamie, że porów pod pachami jest w stosunku do całego ciała malutko i organizm nadrobi to wydzielając pot w innym miejscu. A zresztą zawsze może się zdarzyć, że będziesz miała tak jak ja, czyli że pocę się, ale tego nie widać i nie czuć.
Ja kupiłam Antidral a potem dopiero powiedziałam o tym mamie. Też miała małe zastrzeżenia ale ją przekonałam
ja bym bardzo poleciał antidral, co już wielokrotnie robiłam stosuję dokładnie tak jak Ty gwiazdko, z tym, ze ja 2x w tygodniu. i też tak mam, ze normalnie się pocę, czuję to, ale nie mam zadnych plamek i czuję się z tym dosłownie bosko mój problem zniknął.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:55   #150
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Oj wspólczuje Wam dziewczyny.
Sama przez to jeszcze neidanwo przechodziłam.
Jest to strasznie krępujące, ja przez to nosiłam same czarne ciuchy
pamietam, jak koleżanka pokazala palcem, na moje spocone miejsce na bluzce pod pachami i zaczęła się brzydzić, jak mi się przykro zrobiło - niektórzy niestety nie rozumieją, że pocenie to normalna sprawa...
Ja kupiłam Vichy , w aptece za 30 zł.Podobno działą 48 godzin - nie u mnie.Ja go stosuje codziennie no i jest ok.Jest maly, ale wydajny starcza na jakieś 2 miesiace.

Teraz zaczynaja się upaly i się troszkę( ale nie bardzo, malutko) pocę - ale tym chyba nie musze się przejmowac, bo upał i pocenie sie, to chyba normalna sprawa ?

U mnie jeszcze dochodzil do tego codzienny stres - z nauką w szkole, no czy ktos nie zauwazy tego jak się spocę z powodu stresu naukwoego :/ wiec zaczęłam wszystko kuc na blache by się nie bać , i no i odrazu mniej się pociłam.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.