Uczulenie na hybrydę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-30, 14:04   #61
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez SylkaEs Pokaż wiadomość
yyyy ale jak uczulenie pojawia się po 2 latach, to skąd wiadomo, co jest jego przyczyną?
otóż to!
kremy, maseczki, jedzenie wszystko moze uczulac. A polączenie jednego skladnika np. kremu z nawet zwyklym lakierem może wywołac juz jakąs alergieie
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 15:14   #62
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Jeśli uczulenie pojawia się zawsze kilka godzi po użyciu Semilaca to chyba oczywiste że to od hybrydy a nie od kremu albo jedzenia. Sprawdzałam to trzykrotnie i to jest pewnik.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 18:38   #63
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

SylkaEs i dominadudziak - widocznie dla was zbyt trudne jest rozpoznanie przyczyn uczulenia, no cóż........
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 10:10   #64
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Doliczyłam się dzięki zdjęciom na instagramie, że hybrydę robiłam 9 razy zanim wyszło mi uczulenie... Mam top i bazę 10ml i lakiery 6ml, ale próbowałam też robić topem i bazą koleżanki (ona ma te mniejsze pojemności) i było to samo, więc podejrzewam, że nie jest to wina pojemności.

Co ciekawe zrezygnowana odsprzedałam swoje lakiery koleżankom z pracy, bo stwierdziłam, że nie ma co sobie niszczyć zdrowia, a do połowy zużyty top i bazę oddałam koleżance, która robiła milion razy hybrydę u kosmetyczki i kilka razy u koleżanek, które też używają semilaca. Po zrobieniu paznokci moją bazą i topem wyszło jej okropne uczulenie!!! Ewidentnie wina moich produktów, musiały być jakieś przeterminowane, przez co skóra się uwrażliwiła i teraz uczula ją wszystko :-/

Jutro idę do kosmetyczki zrobić paznokcie żelowe. Zobaczymy czy też mi wyjdzie uczulenie... Już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Wiem na pewno, że nie jest to typowe uczulenie, bo w międzyczasie robiłam sobie hybrydy na stopach (na dłoniach już miałam uczulenie) i wszystko było okej, a gdyby faktycznie uczulał mnie składnik to nie miałoby znaczenia czy robię to na dłoniach czy stopach. Uczulałoby wszędzie.

Dodam jeszcze, że to na pewno nie aceton - kilka razy paznokcie zdarzało mi się zdrapywać, a i tak miałam uczulenie ;-) I też nie cleaner, bo po spuchnięciu palcy zaczęłam używać spirytusu.

Dam znać w sobotę, czy coś wyszło po żelu. Trzymajcie się!
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 22:00   #65
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Otrzymałam odpowiedź na fb od Diamond Cosmetics, nic konkretnego, podsumowując krótko oni są Ok i nie widzą u siebie problemu. Ja skończyłam z hybrydą Semilac, przeprowadzałam kilka prób (bardzo cierpiałam po nich) ale chciałam być pewna że to nie przypadek. Miałam nadzieję że uda mi się przynajmniej zachować lakiery, ale niestety w połączeniu z baza i topem Shellaca też mnie uczuliło.Kupiłam bazę i top Shellaca zrobiłam próbę i widzę że one mnie nie uczulają. Więc przerzucam się na Shellaca.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 12:35   #66
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Mam już lakier Shellaca i dzisiaj będę robiła próbę, więc niebawem dam Ci znać. Później zrobię jeszcze próbę z lakierem Gelish.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 14:35   #67
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
Diamond Cosmetics Poland ma w nosie czy kogoś uczula ich produkt czy nie, nie odpowiedzieli już więcej ani mnie ani innym użytkowniczkom Semilaca kóre napisały do nich, czyli krótko mówiąc mają to w głębokim poważaniu. I my również. Ale ostrzegam że lakiery Smilac uczulają więc zanim zakupicie ich produkty sprawdźcie czy nie jesteście na nie uczulone bo inaczej wyrzucicie kasę w błoto.
ja używam semilac od 1,5 roku. nie mam żadnego uczulenia. wg mnie to kwestia indywyidalna co kogoś uczula. nawet zwykły krem może uczulac. dziewczyny, nie popadajcie w paranoję...
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 14:49   #68
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
Mam już lakier Shellaca i dzisiaj będę robiła próbę, więc niebawem dam Ci znać. Później zrobię jeszcze próbę z lakierem Gelish.
O to czekam na nowiny (dobre miejmy nadzieję :-*)!
Dziewczyna, która nagrała filmik na youtube napisała, że ona robiła teraz topem i bazą Semilac i lakierem Shellac i już jest okej, więc nadzieja odżyła

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka
ja używam semilac od 1,5 roku. nie mam żadnego uczulenia. wg mnie to kwestia indywyidalna co kogoś uczula. nawet zwykły krem może uczulac. dziewczyny, nie popadajcie w paranoję...
Nie sądzę bym popadała w paranoję, po prostu szukam rozwiązania żeby móc używać dalej hybryd. A skoro jedna firma uczula, a druga nie, to miło by było po prostu wiedzieć, który to składnik, żeby uczulenie już się nie powtórzyło. Sądzę, że gdybyś przy następnym użyciu dostała takie paskudne i bolące uczulenie, sama dociekała byś dlaczego. A ja dostałam swoje gdzieś po 8 miesiącach użytkowania, inne dziewczyny po roku, żadna z nas nie dostała przy pierwszym użyciu.

Moje koleżanki również używają hybryd Semilac i nie mają uczulenia, i dobrze, cieszę się. Zazdroszczę, bo mają przepiękne kolory i wspaniale się trzymają. Nikt tutaj nie mówi, że są be i nie wolno ich używać. Jeśli Ci służą to super! Dalej je noś, a my sobie tutaj na forum będziemy rozprawiać o uczuleniu, i doradzać aż może w końcu znajdziemy sposób, byśmy i mogły je nosić. Bo po to tutaj piszemy, żeby sobie nawzajem pomóc i doradzić, a takie wpisy jak Twój nic nowego do tego wątku nie wnoszą, poza lekką irytacją, bo nie dotknął Cię ten problem i łatwo powiedzieć "wpadacie w paranoję" jak się nie było na czyimś miejscu.
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 17:14   #69
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

"Popadanie w paranoję" mogłabyś rozwinąć bo w żadem sposób nie wiem jak to ugryźć?!

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

pytanie do kosmetycznejmajki
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 18:30   #70
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Armika: mój jamnik ma jakieś schorzenie kręgosłupa i nie dotarłam na paznokcie żelowe. Piszę, bo miałam dać znać jak tam uczulenie z żelami. Nie sprawdzę i chyba jednak zrezygnuję z tego pomysłu. Spróbuję po prostu z hybrydami z innych firm. Nie chcę paznokci żelem dodatkowo osłabiać.
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:24   #71
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
"Popadanie w paranoję" mogłabyś rozwinąć bo w żadem sposób nie wiem jak to ugryźć?!

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

pytanie do kosmetycznejmajki
chodzilo i o to, ze nie kazdego dany produkt uczula i najlepiej skonsultowac sklad z dermatologiem. jedna osobe moze uczulić jeden skladnik, a jeszcze inną drugi
miałam niestety podrażnienia na twarzy po uzywaniu żelu do mycia twarzy, skonsultowalam sklad i faktycznie mnie jeden skladnik uczulal. mimo iz zel naprawde fajnie sie spisywal to z racji zaczerwienia zmieniłam go na inny, któy nie miał skladnika ktory mnie uczulal.
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj

Edytowane przez kosmetycznamajka
Czas edycji: 2015-07-03 o 20:25
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 21:04   #72
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Shellac i gelish już na paznokciach, użyłam obydwu lakierów równocześnie (na różnych paznokciach oczywiście ) bo nie chce mi się czekać tak długo. Jutro wszystko będzie wiadomo.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 22:32   #73
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Trzymam kciuki! Mocno, mocno!
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 20:01   #74
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
Shellac i gelish już na paznokciach, użyłam obydwu lakierów równocześnie (na różnych paznokciach oczywiście ) bo nie chce mi się czekać tak długo. Jutro wszystko będzie wiadomo.
hej i jak tam? Mam nadzieję, że brak oznak uczulenia?
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 11:27   #75
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Sytuacja wygląda następująco, shellac nie uczulił w ogóle, gelish natomiast tak zupełnie nie jest obojętny delikatne zaczerwienienie i jakby trochę swędzi, ale to naprawdę bardzo delikatnie.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Będę używała Gelisha, jeśli objawy będą tak niewielkie to nie ma problemu.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 15:10   #76
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
Sytuacja wygląda następująco, shellac nie uczulił w ogóle, gelish natomiast tak zupełnie nie jest obojętny delikatne zaczerwienienie i jakby trochę swędzi, ale to naprawdę bardzo delikatnie.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Będę używała Gelisha, jeśli objawy będą tak niewielkie to nie ma problemu.
O no to super! Dobre wieści Skąd zamawiałaś lakiery?
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 18:55   #77
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Shellaca pożyczyła mi zaprzyjaźniona kosmetyczka i mogę kupić od niej ale jeszcze nie podjęłam decyzji czy od niej, czy taniej z allegro. Dużo kasy już wydałam na te hybrydy. Gelisha natomiast kupiłam ale na tym jednym pozostanę.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Przeglądałam oferty shellaca na allegro i wpadła mi taka oferta w oko http://allegro.pl/cnd-shellac-lakier...tml#tabsAnchor, logika mówi że za tanie żeby były oryginalne, jednak wszystkie komentarze pozytywne, czyżby nikt nie rozpoznał że to podróby czy faktycznie to oryginały? Co myślicie o tym a może jakieś doświadczenie?
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 20:02   #78
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Uczulenie na hybryde

Wiesz co, wysyłka z zagranicy, może stąd ta cena. Chociaż wysyłka jest za free, to już w ogóle cena jednostkowa zaskakująca Patrzyłaś na zagranicznych stronkach jak stoją cenowo te lakiery? Ja już sama nie wiem, może też pójść jednak w shellac, już myślałam o bazie gelish i kombinowaniu z innymi lakierami (myślałam o cosmetics zone, dobre ceny). Teraz patrząc na Twoje doświadczenie myślę o shellacu jako o całości.
Zaraz z tych paznokci zbierze się sumka, że aż strach

To pytanie powinno paść w innym wątku, ale: kojarzycie, czy jest inna firma z odpowiednikiem semilac hard, albo lepiej - hard milk?
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 20:28   #79
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
...Przeglądałam oferty shellaca na allegro i wpadła mi taka oferta w oko http://allegro.pl/cnd-shellac-lakier...tml#tabsAnchor, logika mówi że za tanie żeby były oryginalne, jednak wszystkie komentarze pozytywne, czyżby nikt nie rozpoznał że to podróby czy faktycznie to oryginały? Co myślicie o tym a może jakieś doświadczenie?
Ostatnio przestałam się interesować hybrydami i mogę być nie na bieżąco ...ALE - nic mi nie wiadomo aby shellac oznaczał swoje kolory numerami. Gelish i owszem nazwa + numer. Cena ewidentnie wskazuje na podróbkę. Brak zdjęcia. To real byłoby podejrzane, umieszczenie katalogowego byłoby karalne. W opisie nie ma słowa, że to oryginalny lakier CND Shellac.

Firma ponoć pracuje nad ledową formułą lakieru i dedykowaną lampą led, na razie lakiery są tylko do zwykłej UV. Mając lampę led można zrobić sobie mały teścik - póki co żaden z posiadanych przeze mnie lakierów shellac nie utwardza się w led. Gdyby się utwardził to byłby dla mnie znak, że mam podróbkę.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-05, 20:45   #80
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Uczulenie na hybryde

@mua była dyskusja na temat zamiennikow harda w wątku "lakiery hybrydowe" lub w wątku o semilacu

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 21:20   #81
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Ostatnio przestałam się interesować hybrydami i mogę być nie na bieżąco ...ALE - nic mi nie wiadomo aby shellac oznaczał swoje kolory numerami. Gelish i owszem nazwa + numer. Cena ewidentnie wskazuje na podróbkę. Brak zdjęcia. To real byłoby podejrzane, umieszczenie katalogowego byłoby karalne. W opisie nie ma słowa, że to oryginalny lakier CND Shellac.

Firma ponoć pracuje nad ledową formułą lakieru i dedykowaną lampą led, na razie lakiery są tylko do zwykłej UV. Mając lampę led można zrobić sobie mały teścik - póki co żaden z posiadanych przeze mnie lakierów shellac nie utwardza się w led. Gdyby się utwardził to byłby dla mnie znak, że mam podróbkę.
No tak masz rację, zupełnie nie zwróciłam uwagi na tę numerację, nigdzie przy Shellacu nie ma numerów.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:03   #82
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
@mua była dyskusja na temat zamiennikow harda w wątku "lakiery hybrydowe" lub w wątku o semilacu

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
O, dziękuję!

PS. Zakupiłam póki co bazę i top z shellac. Jeden raz zrobię próbę na nich z hard milk. Jeśli coś będzie nie tak, kupię kolory shellac, a całość semilaca będę odsprzedawać pewnie za grosze, jeśli ktoś będzie jednak chciał

@catrisse a jak Twój semilac na stopach? Wszystko ok? Robiłaś tak stopy pierwszy raz?
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:22   #83
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

Armika coś mi się wydaje, że to jakieś oszustwo. Ja dziś zamówiłam top i bazę, każda za 65zł, a niby i tak przeceniona z 69zł w vanity sklep. Najpierw spróbuję z kolorami Semilac na dwóch palcach, a nuż u mnie będzie ok. Metodą prób i błędów wyszło mi, że uczulał mnie top Semilaca, więc może same kolory będą w porządku.
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 22:25   #84
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Dot.: Uczulenie na hybryde

@*mua* Robiłam parę razy przed tym jak wyszło uczulenie i raz już po tym jak hybryda uczulała na dłoniach. Ani razu nie miałam problemu z uczuleniem na stopach.
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 09:32   #85
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Czytając komentarze pod filmikiem na temat uczulenia na Semilac dowiedziałam się, że mamy zbiorowe urojenie, wkręcamy sobie że to Semilac. ))) Napisała to osoba która takiego uczulenia nie ma co więcej pewnie nawet nie używa Semilaca i to tyle w tym temacie.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Już wiem skąd się bierze numeracja przy Shellacu, faktycznie coś takiego jest przy kodzie kreskowym, każdy kolor ma swój numer.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 10:40   #86
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Uczulenie na hybryde

Tak, wszystkie pewnie akurat mamy to przez szampon/krem.. Ta sama dziewczyna ma wrzucić kolejny film w temacie. DC chyba nie podeszła do tematu profesjonalnie zlewając sprawę.



I co, zdecydujesz się na któryś zestaw? Widziałam, że jest sporo takich aukcji z zestawami różnej wielkości. Ten sam sprzedawca ma jeszcze lampy i epektronikę. Może wysyłka jest z USA? Zobaczę jakie są ceny shellaca na zagranicznych stronkach.
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 11:47   #87
Armika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 62
Dot.: Uczulenie na hybryde

Nie, nie zdecyduję się, grubymi nićmi szyte.
Armika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 13:49   #88
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez *mua* Pokaż wiadomość
PS. Zakupiłam póki co bazę i top z shellac. Jeden raz zrobię próbę na nich z hard milk. Jeśli coś będzie nie tak, kupię kolory shellac, a całość semilaca będę odsprzedawać pewnie za grosze, jeśli ktoś będzie jednak chciał
jak będziesz sprzedawać za grosze to daj znać może się skuszę
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 08:19   #89
Myrtyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Uczulenie na hybryde

[QUOTE=Armika;51988739]Czytając komentarze pod filmikiem na temat uczulenia na Semilac dowiedziałam się, że mamy zbiorowe urojenie, wkręcamy sobie że to Semilac. ))) Napisała to osoba która takiego uczulenia nie ma co więcej pewnie nawet nie używa Semilaca i to tyle w tym temacie.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

No tak, ja też miałam urojenie dziś rano kiedy kolejny raz zrobiłam sobie test i zostawiłam na noc top na palcach. Uroiło mi się ze popuchły mi palce i zrobił się stan zapalny ;] Na szczęście pozbyłam się topu i już zeszło.

Zamówiłam top i bazę z Indigo. Dziś mają przyjść, zobaczymy czy pomoże.
Myrtyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 18:39   #90
catrisse
Przyczajenie
 
Avatar catrisse
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 20
Wink Dot.: Uczulenie na hybryde

[QUOTE=Myrtyn;51999596]
Cytat:
Napisane przez Armika Pokaż wiadomość
Czytając komentarze pod filmikiem na temat uczulenia na Semilac dowiedziałam się, że mamy zbiorowe urojenie, wkręcamy sobie że to Semilac. ))) Napisała to osoba która takiego uczulenia nie ma co więcej pewnie nawet nie używa Semilaca i to tyle w tym temacie.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

No tak, ja też miałam urojenie dziś rano kiedy kolejny raz zrobiłam sobie test i zostawiłam na noc top na palcach. Uroiło mi się ze popuchły mi palce i zrobił się stan zapalny ;] Na szczęście pozbyłam się topu i już zeszło.

Zamówiłam top i bazę z Indigo. Dziś mają przyjść, zobaczymy czy pomoże.
Ja dziś robię próbę uczuleniową z bazą i topem Shellac + lakier hybrydowy 074 z Semilaca. Pomalowałam dwa paznokcie i czekam. Jutro się wszystko okaże...
catrisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.