Praca dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 15:45   #1
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917

Praca dla mężczyzny


Jak w tytule - interesuje mnie czy kiedykolwiek słyszałyście o przypadkach tego rodzaju dyskryminacji i w jakich okolicznościach.
A może dla Was to czysty absurd - bo takie zjawisko nie istnieje?

Jeśli są tu mężczyźni chętni zabrać głos w tej sprawie - zapraszam.

Mam też nadzieję, że nie zostanę zlinczowana - tyle kobiet cierpi z powodu nierównego traktowania w pracy a ja tu z facetami wyjeżdżam.
Ale to ciekawa kwestia, prawda?

PS. Przeszukałam forum - mam nadzieję, że takiego wątku nie było
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:01   #2
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Dyskryminacja mężczyzn w miejscu pracy.

http://www.themalevoice.org/articles-MS0303.htm
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 16:49   #3
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Dyskryminacja mężczyzn w miejscu pracy.

długo zastanawiałam się czy odświeżyć, czy nie... ale spróbuję rza jeszcze, może ktoś jeszcze pisze podobną pracę i mu się taie dane przydadzą, zatem: UP
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:53   #4
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Dyskryminacja mężczyzn w miejscu pracy.

ja pracuję głównie z facetami i u mnie w pracy nie ma dyskryminacji ze względu na płeć - choć nie powiem panowie są bardzo szarmanscy i często nie pozwalają nam kobietą wykonywać niektórych czynności.

W poprzedniej pracy natomiast spotkałam się z dyskryminacją ze względu na wygląd zewnętrzny. Dotyczyło to głównie kobiet ale też było zauważane w stosunku do panów. Myślałam że takie rzeczy już dawno odeszły do lamusa i w pracy liczą sie kwalifikacje ale się przeliczyłam bo tam było inaczej.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 17:56   #5
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Dyskryminacja mężczyzn w miejscu pracy.

zresztą myślę że dyskryminacja panów w pewnych zawodach zarezerwowanych głównie dla kobiet istnieje. W niektórych zawodach nawet nie ma męskiego odpowiednika tego zawodu np kosmetyczka - widziałayście kiedyś faceta kosmetyczkę, bo ja nie a myślę że nadawali by się do tego tak samo jak i kobiety.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 18:18   #6
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Dyskryminacja mężczyzn w miejscu pracy.

mam kolegę, który pracuje z dziećmi w klasach 1-3... w jednej szkole gdzie rodzice mieli prawa głosu w sprawie przyszłeg wychowawcy ich pociech wystarczyło, że dyrektor/ka przeczytałą imię... oczywiście racy tam nie dostał. aktualnie pracuje w szkole, ale raczej to dość nietypowe zajęcie jak dla faceta.

mam zamiar w najbliżyszym czasie wyskrobać kilka słów na ten temat i szukam danych myślałam, że jak ktoś się z tym spotkał, to lapiej przedstawi właśnie problem dlatego Moniquee ->
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:28   #7
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Dyskryminacja mężczyzn w miejscu pracy.

Zdecydowałam się znowu podnieść ten wątek w związku z dyskusją, która znowu ożyła w wątku o Kazi..
Nie tylko kobiety są dyskryminowane. dla mnie w dużej mierze tego typu konflikty są spowodowane 'wyścigiem szczurów'.
jak już skończę poszukiwania to z pewnością wkleję tutaj jeszcze trochę danych. dysryminacja nie dotyczy tylko i wyłącznie płci pięknej!
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 11:41   #8
aazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
GG do aazett
Dzeń Mężczyzn w firmie

Witam.
Mam pytanie do wszystkich dziewczyn pracujacych w różnych firmach. Czy organizujecie coś dla Waszych kolegów z pracy w Dniu Mężczyzn? Chciałabym poprosić was o podsunięcie jakich pomysłówz poprzednich lat lub tych, które wymyslilyscie już na ten rok. Chciałabym zaskoczyć kolegów z pracy czymś tym bardziej, ze nigdy nie było to praktykowane w naszej firmie. Prosze bardzo o pomoc papa
aazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:19   #9
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Dzeń Mężczyzn w firmie

Wydaję mi się, że dzień mężczyzn nie jest tak bardzo rozpowszechniony jak Dzień Kobiet, czy nawet dzień Chłopaka Podejrzewam, że sami zainteresowani nie wiedzą nawet, że takie święto istnieje

U mnie w pracy obchodzone na wesoło ostatnio były mikołajki, więc Panowie dostali każdy po figurce pasującej do jego charakteru,ksywy itp
_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 07:25   #10
aazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 18
GG do aazett
Dot.: Dzeń Mężczyzn w firmie

Świetny pomysł z tymi Mikołajkami
aazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:21   #11
heyyou
Raczkowanie
 
Avatar heyyou
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 163
Dot.: Dzeń Mężczyzn w firmie

Myślę, że wypada się po dniu kobiet jednak zrewanżować... a akurat u nas Panowie się postarali bardzo. W każdym razie my z dziewczynkami uderzamy w kulinaria .
__________________
You walk before me and I don't think I can follow
You walk behind me but I don't think I can lead
You walk around me...
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 15:42   #12
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Dzeń Mężczyzn w firmie

My na dzień mężczyzn nic nie przygotowałyśmy, za to na dzień chłopaka i owszem - każdy dostał kartkę z zabawnym obrazkiem, ręcznie robioną, a do tego kubek pełen słodyczy dziecinnych, jak lizaki, gumy kulki, jakies dropsy, żelki, sztuczne szczęki itd. Byli zadowoleni
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:39   #13
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Arrow Zarobki kobiet i mężczyzn.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-07-24 o 11:43
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:53   #14
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta


w mojej firmie są.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:25   #15
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Bo kobitki chcą mniej zarabiać/nie wierzą że mogą dobrze zarabiać

Przez moje łapki przechodziło mnóstwo cv po zakończonych rozmowach i niestety taka jest prawda.
Na przykład. Było ogłoszenie na stanowisko kierownicze. Kobitki zaproszone na rozmowę życzyły sobie 3500-4500zł.
Mężczyźni aplikujący na to samo stanowisko chcieli zarabiać 6000-10.000zł miesięcznie.


I tak się działo niezależnie od tego czy stanowisko było podrzędne, specjalistyczne czy kierownicze. Mężczyźni zawsze chcieli więcej kasy od kobiet i odważniej negocjowali warunki.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2012-07-23 o 15:28
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 17:44   #16
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;35466185]

w mojej firmie są.[/QUOTE]

w mojej też.

zdarza się jednak, że kobiety, pomimo takiego samego stażu pracy w firmie jak mężczyźni, zajmują niższe stanowiska. ale to wynika tylko i wyłącznie z faktu, że poszły na urlop macierzyński/wychowawczy i zrobiły sobie przerwę od pracy. w tym czasie faceci awansowali, a one po powrocie z urlopu wracały na swoje stanowisko.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 18:40   #17
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
Bo kobitki chcą mniej zarabiać/nie wierzą że mogą dobrze zarabiać

Przez moje łapki przechodziło mnóstwo cv po zakończonych rozmowach i niestety taka jest prawda.
Na przykład. Było ogłoszenie na stanowisko kierownicze. Kobitki zaproszone na rozmowę życzyły sobie 3500-4500zł.
Mężczyźni aplikujący na to samo stanowisko chcieli zarabiać 6000-10.000zł miesięcznie.


I tak się działo niezależnie od tego czy stanowisko było podrzędne, specjalistyczne czy kierownicze. Mężczyźni zawsze chcieli więcej kasy od kobiet i odważniej negocjowali warunki.
A kto przeważnie dostawał pracę? Chcące pracować za mniejsze pieniądze kobiety, czy ceniący się mężczyźni?
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:45   #18
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A kto przeważnie dostawał pracę? Chcące pracować za mniejsze pieniądze kobiety, czy ceniący się mężczyźni?
A to różnie. Akurat kierownicy w tym dziale mieli "parzące w pupę krzesło" - rotacja była spora, a co za tym idzie łatwo porównać ich zarobki. Najpierw był pan za jakieś 6-7tysi miesięcznie, potem pani za 4, potem pan za 5,5 a tuż przed moim odejściem przyjęto pana za 6


Patrząc po innych działach to też nie było reguły. np. kiedy awansowano koleżankę z asystentki na specjalistę dostała 2500zł. Kandydatki na asystentkę(nie sekretarkę) w większości chciały zarabiać 1500-2000, jednak przyjęto pana za 2500.... tak, tak asystent tuż po szkole i specjalista zarabiali tyle samo Mogli spokojnie wziąć jedną z tych dziewczyn. Głównym obowiązkiem było wklepywanie danych do komputera i robienie teczek. Każdy jest w stanie wykonywać tak nieskomplikowaną pracę. Nie wiem dlaczego wybrano droższego chłopaka. Kiedy 3 miesiące później koleżanka odeszła do innej firmy, chłopak został awansowany na jej stanowisko i dostał 3.000

Spotkałam się tylko z jednym przypadkiem* kiedy na tym samym stanowisku kobieta zarabiała więcej niż mężczyzna. Różnica była spora i wynikała z tego że dziewczynę przesuwano co chwilę na inne stanowisko - z każda zmianą stanowiska dostawała "rekompensatę" w postaci podwyżki.

*Być może takich przypadków było więcej. Nigdy nie grzebałam w danych kadrowych tylko po to aby znaleźć takie informacje.


Edit: jak tak się zastanowiłam to doszłam do wniosku że nie przyjmowano do pracy przypadków skrajnych. Podejrzanie patrzono zarówno na kobietę która chiała być kierownikiem za 2500 jak i na pana który zażyczył sobie 25 tys/miesiąc.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"


Edytowane przez Heledore
Czas edycji: 2012-07-23 o 21:51
Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:03   #19
Akira_
Raczkowanie
 
Avatar Akira_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 43
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Nie wiem z czego to wynika, ale moze chodzi o to, że kobiety rodzą dzieci i idą na macierzyński, a pracodawcom się to nie opłaca, więc wolą zatrudnić mężczyznę. Jeśli już zatrudniają kobietę, to po prostu po niższych kosztach żeby im się zwróciło. Nie wiem na ile jest w tym prawdy, to tylko moje przemyślenia :P
Akira_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 10:33   #20
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

U mnie mężczyźni i kobiety zarabiają po tyle samo, oczywiście osoby, które się dokształcają/rozwijają kierunkowo mają większą możliwość negocjowania zarobków w trakcie pracy i chyba tylko stąd wynikają ewentualne różnice.
Ale to fakt, że faceci są odważniejsi - mój tż gdy rok temu zmieniał prace, zapytany przeze mnie jaką kwotę poda zapytany o wynagrodzenie, zażył mnie totalnie. Przy całym szacunku do jego zawodu/wykształcenia/doświadczenia, nie wierzyłam, że mu tyle dadzą. I wiecie co, dostał ile chciał
A po pół roku poszedł po podwyżkę i też dostał kobieta chyba bardziej waży - podać więcej żeby było z czego schodzić czy proponować mniej żeby tylko przyjęli, jeśli zależy jej na tym konkretnym miejscu pracy bynajmniej w moim przypadku tak było
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:18   #21
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

U mnie w pracy nie ma rozróżnienia na płeć przy naliczaniu pensji, ale mój kierownik powiedział kiedyś, że wg niego to naturalne, że mężczyzna MUSI zarabiać lepiej od kobiety (nawet jak wykonują taką samą pracę). Wypowiedź podła w towarzystwie gdzie większość stanowiły kobiety i nie muszę chyba mówić jaka była ich reakcja Kierownik nie potrafił powiedzieć dlaczego ma taki pogląd, po prostu tak musi być i już:/ Na szczęście ten pan nie ma realnego wpływu na wysokość pracowniczych pensji.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 17:11   #22
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-08-01 o 10:19
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 10:28   #23
Kofam smazone pomidory
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Zgadzacie się z tymi hipoteazami przyczyn mniejszych zarobków kobiet? (Z artykułu "Czy zarobki mają płeć?")

Hipoteza nr 1, zainspirowana "Płcią mózgu", głośną książką psycholożki Anne Moir i dziennikarza Davida Jessela. Statystyczna przedstawicielka "straconych" ma nie tylko inny mózg, ale w ogóle jest zasadniczo inna, w szczególności zaś mniejsza od swego statystycznego kolegi. Mniejsza jest, więc mniej je, mniej metrów zajmuje i mniej zużywa prądu - mniej o 621 zł.

Hipoteza nr 2. Statystyczna zakochana kobieta pragnie, by statystyczny obiekt jej uczuć więcej od niej zarabiał, bo ona wie, że on się od tego zacznie prężyć i ogólnie mu to i owo wzrośnie. Choćby poziom samozadowolenia.
Kofam smazone pomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:36   #24
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-07-27 o 16:49
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 22:51   #25
Kofam smazone pomidory
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 29
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
1. Ale chodzi o społeczny obraz i stereotyp - kobieta postrzegana jest jako ta niższa. Nie chodzi o fakty jak jest naprawdę. Więc tak jest zakodowane, kobieta niższa - więc mniej jej się należy...
Kofam smazone pomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:13   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-07-30 o 11:37
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 09:40   #27
mireksss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Ja jestem za pełno uprawnieniem i na szczęście w ostatnich latach zaczyna się to zmieniać. Zarobki kobiet już są często takie same jak u mężczyzn na tym samym stanowisku.
__________________
Praca > Opieka w Niemczech - Seniorenservice Mirex
mireksss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:45   #28
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Odpowiedź co do równości zarobków w prywatnych firmach jest bardzo prosta:
kobiety na danym stanowisku zarabiają mniej, tylko dlatego bo są słabszym pracownikiem . Płeć w żaden sposób nie ma żadnego znaczenia.
Nie zauważyłam w żaden sposób żadnej dyskryminacji, a te feministyczne hasło rzucają " wyzwolone " feministki domagające się równego traktowania. Zapraszam więc owe Panie do pracy w kopalni albo przy wycince lasu, mężczyzna to nie kobieta , kobieta to nie mężczyzna.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kofam smazone pomidory Pokaż wiadomość
1. Ale chodzi o społeczny obraz i stereotyp - kobieta postrzegana jest jako ta niższa. Nie chodzi o fakty jak jest naprawdę. Więc tak jest zakodowane, kobieta niższa - więc mniej jej się należy...
głupoty piszesz, pokaż mi konkretny przykład gdzie kobieta zarabia mniej od faceta tylko dlatego bo ma cycki.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:24   #29
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2012-08-01 o 11:25
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 12:18   #30
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Zarobki kobiet i mężczyzn.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
niekoniecznie, ja pracowałam i pracuje tylko w prywatnych firmach także nie mam styczności z państwowymi posadami. Natomiast zarzut, żę kobiety zarabiają mnie tylko dlatego bo są kobietami, trzeba poprzeć jakimś przykładem, bo inaczej to jest wyświechtane hasło "feministek:" także czekam na te przykłady.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-25 18:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.