Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-09, 17:35   #2161
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie p6iersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
A umawiałaś się już na wizytę ?
Tak. Za tydzień mam wizytę
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 19:51   #2162
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie p6iersi cz.2

A ta Pani Doktor to jakaś sprawdzona ? Jakieś opinie, może zdjęcia?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 21:22   #2163
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W razie coś Pani doktor kazała mi używać maści jak będziesz chciała to Ci napisze bo chodzi o to żeby tam zakażenia nie było No i plastry bagdigras na te szwy dolne przyklejac.

Kochana musimy sie wstrzymać z tymi porządkami !!!! Ja za chwile będę sie przeprowadzała do nowego domu i jednak pomyslałam ze zatrudnię kogoś do sprzątania...
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 08:03   #2164
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Aniakra77 i xagnieszkax dajcie znać po.swoich wizytach w Nowym miejscu co i jak. Ja jede dopiero 18.10. Wcześniej nie mogę. Już nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 08:24   #2165
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny cz któraś z Was coś słyszała o dr Radzikowskiej ze szpitala św. Elżbiety bo wybieram się jutro do tej Pani dr na konsultacje ? W necie nie wiele znalazłam jedynie, że przeprowadza operacje w programie TV Polsat Cafe "Walka o piersi" oraz, że też operuje w Lublinie.
Eliza89Z a Ty gdzie byłaś operowana ?

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

A do jakiego lekarza jesteś zarejestrowana ?

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-10-10 o 08:09
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 11:27   #2166
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Aniakra77;85970591]Dziewczyny cz któraś z Was coś słyszała o dr Radzikowskiej ze szpitala św. Elżbiety bo wybieram się jutro do tej Pani dr na konsultacje ? W necie nie wiele znalazłam jedynie, że przeprowadza operacje w programie TV Polsat Cafe "Walka o piersi" oraz, że też operuje w Lublinie.
Eliza89Z a Ty gdzie byłaś operowana ?

----------


Aniakra77, w Tobie cała nadzieja na rozpoznanie... Też bym wolała Warszawę bo tu jadę godzinkę tylko i mam sporo znajomych, więc byłoby mi o wiele łatwiej a do Katowic duuuużo dalej.
W necie piszą, że dr Radzikowska jest ordynatorem w św Elżbiecie, a poza tym ma swoja klinikę i pracuje jeszcze w kilku innych. Opinie, jak to zwykle, różne. Czekamy na Twoja relację, jak będzie ok zapisuję się na wizytę !
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 15:12   #2167
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

pataya jutro się wszystkiego dowiem na wizycie i zobaczymy czy warto do Warszawy się przenieść z operacją czy lepiej zostać w Katowicach A Ty na kiedy masz termin w Katowicach ? Mi w sumie bardziej pasują Katowice do Warszawy jadę ponieważ mam nadzieję, że będzie bliższy termin
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 15:25   #2168
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
pataya jutro się wszystkiego dowiem na wizycie i zobaczymy czy warto do Warszawy się przenieść z operacją czy lepiej zostać w Katowicach A Ty na kiedy masz termin w Katowicach ? Mi w sumie bardziej pasują Katowice do Warszawy jadę ponieważ mam nadzieję, że będzie bliższy termin
Aniakra , a Ty masz jakieś skierowanie do Warszawy cy jedziesz prywatnie ?
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 15:43   #2169
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jolcia 45 byłam dziś po skierowanie u rodzinnego ale trafiłam na zły humor pana doktora więc wypisał mi skierowanie ale nie wiem czy takie będzie " skierowanie do warszawa, na oddział chirurgiczny ogólny, Rozpoznanie N62 - przyrost sutka, Cel wydania skierowania: Korekta piersi" z tego co mi powiedziano w rejestracji to powinno być skierowanie na oddział chirurgii 1 dnia na kwalifikacje do zabiegu......
i mówiłam to rodzinnemu ale wypisał co chciał wypisać. Więc jak to skierowanie przejdzie to ok a jak nie to zapłacę za wizytę .
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 15:56   #2170
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Jolcia 45 byłam dziś po skierowanie u rodzinnego ale trafiłam na zły humor pana doktora więc wypisał mi skierowanie ale nie wiem czy takie będzie " skierowanie do warszawa, na oddział chirurgiczny ogólny, Rozpoznanie N62 - przyrost sutka, Cel wydania skierowania: Korekta piersi" z tego co mi powiedziano w rejestracji to powinno być skierowanie na oddział chirurgii 1 dnia na kwalifikacje do zabiegu......
i mówiłam to rodzinnemu ale wypisał co chciał wypisać. Więc jak to skierowanie przejdzie to ok a jak nie to zapłacę za wizytę .
Ja jutro jadę do Łodzi , też się podzielę informacjami , ale coś mam złe przeczucie , tak , że Warszawa też by mnie interesowała , Ja rodzinnego mam SUPER napisze co tylko będę chciała . Życzę powodzenia , trzymam kciuki , oby jeszcze w tym roku, ja bym tak chciała
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:03   #2171
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jolcia45 tylko mnie zastanawia jeśli już to kto będzie operował bo to jest jednak decyzja na całe życie i to ma być lepsze życie Coś mało informacji w necie znalazłam o Pani dr Radzikowskiej jeśli chodzi o operacje zmniejszenie piersi zero fotek i tylko to mnie martwi .


a do Łodzi jedziesz na kwalifikację ?
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 16:05   #2172
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A w łodzi operuja na nfz? Jesli tak to gdzie ?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:11   #2173
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Eliza89Z dzisiaj byłam na kontroli. Niestety nie było Pana Dr, ktory mnie operował, ale Pani Dr, ktora była w zastępstwie powiedziała, że takie wysięki mogą się jeszcze zdarzyć, ze rana się oczyszcza. Wazne, ze pierś sie nie rozeszła. Ja rowniez mam stosowac plastry bactigras
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:24   #2174
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Jolcia45 tylko mnie zastanawia jeśli już to kto będzie operował bo to jest jednak decyzja na całe życie i to ma być lepsze życie Coś mało informacji w necie znalazłam o Pani dr Radzikowskiej jeśli chodzi o operacje zmniejszenie piersi zero fotek i tylko to mnie martwi .


a do Łodzi jedziesz na kwalifikację ?
Na pewno nie tylko Ona operuje , myślę że wszędzie się starają robić dobrze , poza tym najlepszemu też może coś nie wyjść , takie jest życie ale trzeba być dobrej myśli Tak jadę na kwalifikację

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez todzia82 Pokaż wiadomość
A w łodzi operuja na nfz? Jesli tak to gdzie ?
Tak w Łodzi też robią na nfz SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego ul Narutowicza 96
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:32   #2175
Fiona647
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 91
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Jolcia 45 byłam dziś po skierowanie u rodzinnego ale trafiłam na zły humor pana doktora więc wypisał mi skierowanie ale nie wiem czy takie będzie " skierowanie do warszawa, na oddział chirurgiczny ogólny, Rozpoznanie N62 - przyrost sutka, Cel wydania skierowania: Korekta piersi" z tego co mi powiedziano w rejestracji to powinno być skierowanie na oddział chirurgii 1 dnia na kwalifikacje do zabiegu......
i mówiłam to rodzinnemu ale wypisał co chciał wypisać. Więc jak to skierowanie przejdzie to ok a jak nie to zapłacę za wizytę .
A to nie powinno być skierowanie do przychodni a nie na oddział jeżeli to kwalifikacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fiona647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:40   #2176
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Fiona647 Pokaż wiadomość
A to nie powinno być skierowanie do przychodni a nie na oddział jeżeli to kwalifikacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też uważam że skierowanie na kwalifikacje powinno być do poradni chirurgii plastycznej , a po zakwalifikowaniu dopiero na oddział ja tak mam
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:50   #2177
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Jolcia45 Pokaż wiadomość
Ja też uważam że skierowanie na kwalifikacje powinno być do poradni chirurgii plastycznej , a po zakwalifikowaniu dopiero na oddział ja tak mam

Tak mi Pani w rejestracji powiedziała że "skierowanie na oddział chirurgii 1 dnia na kwalifikację do zabiegu "
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 16:57   #2178
Jolcia45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Tak mi Pani w rejestracji powiedziała że "skierowanie na oddział chirurgii 1 dnia na kwalifikację do zabiegu "
Każdy szpital ma swoje wymagania nie musi być wszędzie tak samo ,widocznie kwalifikacje odbywają się w szpitalu Nie martw się będzie dobrze . Ja też nie wiem czy wszystko mam czego sobie życzą

Edytowane przez Jolcia45
Czas edycji: 2018-10-10 o 16:59
Jolcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 19:45   #2179
tega
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 48
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hey
Napisałam taki duży post i mi wcięło
Fajnie , ze jest kolejne miejsce , gdzie można zrealizować swoje marzenia.
Jestem 6 tygodni po operacji i czuję się w końcu normalnie.
Napiszę Wam swoje odczucia. Po pierwsze nikt się na mnie nie gapi. Jestem niska i mam budowę bardzo kobiecą. Miałam i nadal mam figurę kobiecą. Dużo ludzi się na mnie gapiło z powodu biustu.
Trochę mi tego brakuje ale z drugiej strony się cieszę , że wyglądam normalnie. Miałam i nadal mam figurę klepsydry . Nadal się czuję kobieco ., ale wszystko jest łatwiejsze . Dzisiaj byłam na zakupach w centrum handlowym . Niestety nadal nie mogę kupić stanika w żadnej sieciówce bo mam rozmiar 80 G . Ale moje G jest piękne.Trudno , kupie stanik tam gdzie zawsze ale mam już wybór.
W każdym sklepie wchodzę w kurtki, płaszcze, żakiet !!!!!
Przepraszam , że cały post o sobie ale nigdy nie zdarzyło mi się go kupić.
Mam jeszcze pytanie???
Już 4 razy w prawej piersi robi mi się krwiak , pęka i leje się ropa z krwią . Wszystko się zarasta ale to wymaga czasu. Myślicie , ze to z przepracowania?Nie pracuję zawodowo ale robię normalne rzeczy typy pranie, prasowanie, sprzątnie. Zawsze prawa pierś a jestem praworęczna. Zaczyna mnie to irytować, bo się już wygoiłam a tu co kilka dni COŚ.
Dziwczyny nie zastanawiajcie się , mimo kilku "problemów"jedyny czego żałuję , to tego , ze nie zrobiłam tego wcześniej a mam juz 40lat
tega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 20:02   #2180
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

tega gratuluję!!!!! Jesteś kolejną "po" A gdzie miałaś robiony zabieg ? Masz może jakieś fotki ?
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 20:07   #2181
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Hey
Napisałam taki duży post i mi wcięło
Fajnie , ze jest kolejne miejsce , gdzie można zrealizować swoje marzenia.
Jestem 6 tygodni po operacji i czuję się w końcu normalnie.
Napiszę Wam swoje odczucia. Po pierwsze nikt się na mnie nie gapi. Jestem niska i mam budowę bardzo kobiecą. Miałam i nadal mam figurę kobiecą. Dużo ludzi się na mnie gapiło z powodu biustu.
Trochę mi tego brakuje ale z drugiej strony się cieszę , że wyglądam normalnie. Miałam i nadal mam figurę klepsydry . Nadal się czuję kobieco ., ale wszystko jest łatwiejsze . Dzisiaj byłam na zakupach w centrum handlowym . Niestety nadal nie mogę kupić stanika w żadnej sieciówce bo mam rozmiar 80 G . Ale moje G jest piękne.Trudno , kupie stanik tam gdzie zawsze ale mam już wybór.
W każdym sklepie wchodzę w kurtki, płaszcze, żakiet
Najbardziej chyba pragnę właśnie kupić sobie piękny płaszczyk 🤩 Koszulę i marynarkę też No i te staniki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 06:16   #2182
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
pataya jutro się wszystkiego dowiem na wizycie i zobaczymy czy warto do Warszawy się przenieść z operacją czy lepiej zostać w Katowicach A Ty na kiedy masz termin w Katowicach ? Mi w sumie bardziej pasują Katowice do Warszawy jadę ponieważ mam nadzieję, że będzie bliższy termin


Aniakra77, termin w Katowicach mam na lipca, chciałam żeby to były wakacje. W warszawie ponoć nie ma jeszcze żadnej kolejki bo umowę maja od paru tygodni dopiero. Natomiast mi głównie chodzi o odległość.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 09:20   #2183
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Więc tak dziewczyny jestem po konsultacji u bardzo miłej Pani dr Radzikowskiej ale nie wykonują takiego zabiegu na Nfz ponieważ mają ten kontrakt na 1 dzień ale działają coś w tym kierunku aby to zmienić. Pani dr zapisała mój nr tel jak się coś zmieni to będzie dzwoniła
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 09:56   #2184
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Więc tak dziewczyny jestem po konsultacji u bardzo miłej Pani dr Radzikowskiej ale nie wykonują takiego zabiegu na Nfz ponieważ mają ten kontrakt na 1 dzień ale działają coś w tym kierunku aby to zmienić. Pani dr zapisała mój nr tel jak się coś zmieni to będzie dzwoniła

o kurcze
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:23   #2185
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Więcej napiszę jak już będę w domu .
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:47   #2186
JoannaM_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Więcej napiszę jak już będę w domu .
Ania napisz jeszcze proszę jak z tym skierowaniem co miałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JoannaM_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 10:57   #2187
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czy któraś z Was była może operowana przez Dr Kowalik w Łęcznej? jaki opinie? Niedługo mam termin operacji w Łęcznej - podpowiedzcie co zabrać, ile trzeba potem zostać w szpitalu, jak wygląda pobyt i opieka.. Po jakim czasie są wizyty kontrolne? z góry dzięki za odpowiedzi.
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 11:34   #2188
yo_anka
Raczkowanie
 
Avatar yo_anka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 106
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Kasia, dziękuję schodziłam z rozmiaru 70 I/J, przy czym miałam asymetrię (lewa pierś była większa)
Dziewczyny, powysyłałam Wam zaproszenia



Hej, czy ja też mogę zobaczyć efekty po?
Dzięki z góry

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

czy chodzi o to?
https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p548-Cica...zenie_ran_30_g

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Ale super wieści!
Coraz więcej miejsc na NFZ

Ciekawe kto tam operuje?
__________________
Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
zasłyszane
yo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 15:53   #2189
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Monieka, ja byłam operowana w Łęcznej. Zabierz ze sobą szlafrok, piżamki, ręczniki, artykuły higieniczne, dwuzlotowki na tv/ksiazki opieka w Łęcznej jest cudowna sztućce i kubek dostajesz przy kazdym posiłku. Trzymam kciuki za Twoją operację

Yo_anka zaproszenie wyslane

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Monieka, co do Pani Dr to słyszałam dobre opinie o niej, mnie operował dr Korzeniowski. Po operacji zostajesz ok 3,4 dni. Wszystko w zależności jak się goisz, ile płynu zbiera się w drenach. Niektórzy zostają dłużej, to zalezy od procesu gojenia.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Pierwsza wizyta kontrolna po 2 tygodniach , tak było w moim przypadku.
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:44   #2190
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

AniaKra jak to nie wykonują ? Pani doktor która mi tam pracuje mówiła ze robią tylko ze jednego dnia kest zabieg drugiego dnia do domu to w sumie tak jak w prywatnych klinikach.

W resjestracji tez powtwierdzono mi ze robią takie zabiegi w ramach NFZ. Napisz coś więcej jak możesz ??

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Monieka dr Kowalik przesympatyczna i przecudowna kobieta dba o pacjenta. Nie widziałam jej efektów ale jak byłam w Łęcznej barfzo ją chwalili i za podejście i za efekty. Także napewno bardzo dobrze trafiłaś !!!!
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.