Narzeczone 2019 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 10:33   #91
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Hej chwile mnie nie było bo byłam na urlopie i nie korzystałam z tel/internetu prawie w ogóle
Fajnie, że coraz więcej nas na tym wątku

Ja jestem z województwa małopolskiego i tutaj też planujemy ślub
Stylu nie mam upatrzonego ale sala (a raczej dom weselny) jest w drewnie więc na pewno odpada coś typowo eleganckiego. Może uda się część dekoracji samemu wykonać :p ale jeszcze się tym nie zamartwiam.

A co do sukni, też chciałabym się zmieścić w 3 tys ale tutaj kompletnie nie wiem jaką chce sukienkę
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 20:56   #92
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Zaręczeni jeden dzień dłużej niż my i mieszkacie blisko nas Ja pracuję w Gdyni A mieszkamy w miastach obok Gdyni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narzeczona bliźniaczka

Byłam dzisiaj w Gdyni na przymiarkach w trzech salonach i... chyba znalazłam :O. Muszę się z tym przespać
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:44   #93
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Narzeczona bliźniaczka

Byłam dzisiaj w Gdyni na przymiarkach w trzech salonach i... chyba znalazłam :O. Muszę się z tym przespać
O, szybko. Ja zaczynam przymiarki we wrześniu. Pokażesz zdjęcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 21:45   #94
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

a ja szukałam butów na wesele na tę sobotę i nic nie ma
wszystkie buty na obcasie w czub- a ja z moim rozmiarem 40 nie muszę jeszcze dodatkowo optycznie wydłużać stopy.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 13:19   #95
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
O, szybko. Ja zaczynam przymiarki we wrześniu. Pokażesz zdjęcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szybciutko moja upatrzona krawcowa szyje suknie w jeden (maksymalnie dwa dni jeśli projekt jest bardzo skomplikowany), więc mam się do niej odezwać w październiku 2020 roku i chciałabym się umówić na szycie w czerwcu 2021 (ślub mamy w sierpniu). W październiku chciałabym już mieć konkretną datę szycia, bo w razie jakby się wtedy okazało, że to nie wypali to mam jeszcze 10 miesięcy ,,zapasu'', ale jestem dobrej myśli oceny ma rewelacyjne no i kontakt z nią bardzo dobry.

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
a ja szukałam butów na wesele na tę sobotę i nic nie ma
wszystkie buty na obcasie w czub- a ja z moim rozmiarem 40 nie muszę jeszcze dodatkowo optycznie wydłużać stopy.
Ja pewnie z butami też będę mieć problem i tu nie chodzi o rozmiar (swoją drogą przy 158 cm nic większego niż 36 nie mogę mieć, więc stopy w takim rozmiarze), ale ja w ogólnie nie chodzę na obcasach. Na własne wesele nie chcę się przebierać (jak już wcześniej pisałam), tylko ubrać, więc pewnie będzie nie lada zagwozdka przy wyborze czegoś pasującego, ładnego, wygodnego iii.. niskiego
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 14:29   #96
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Narzeczona bliźniaczka

Byłam dzisiaj w Gdyni na przymiarkach w trzech salonach i... chyba znalazłam :O. Muszę się z tym przespać
Haha
To super Dużo sukienek przymierzałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 21:13   #97
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Szybciutko moja upatrzona krawcowa szyje suknie w jeden (maksymalnie dwa dni jeśli projekt jest bardzo skomplikowany), więc mam się do niej odezwać w październiku 2020 roku i chciałabym się umówić na szycie w czerwcu 2021 (ślub mamy w sierpniu). W październiku chciałabym już mieć konkretną datę szycia, bo w razie jakby się wtedy okazało, że to nie wypali to mam jeszcze 10 miesięcy ,,zapasu'', ale jestem dobrej myśli oceny ma rewelacyjne no i kontakt z nią bardzo dobry.



Ja pewnie z butami też będę mieć problem i tu nie chodzi o rozmiar (swoją drogą przy 158 cm nic większego niż 36 nie mogę mieć, więc stopy w takim rozmiarze), ale ja w ogólnie nie chodzę na obcasach. Na własne wesele nie chcę się przebierać (jak już wcześniej pisałam), tylko ubrać, więc pewnie będzie nie lada zagwozdka przy wyborze czegoś pasującego, ładnego, wygodnego iii.. niskiego
Też szukam niskich butów, które nie będą brzydkie, ale to dlatego że jestem wysoka i między mną i narzeczonym jest kilka centymetrów różnicy. Podobają mi się te dwa modele (4,5 i 6cm) z NoeVision, ale opinie w internecie są raczej negatywne.

http://noevision.pl/dla_niej/corto_x...iel_welur.html
http://noevision.pl/dla_niej/cortado...l_welur_1.html
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-09, 17:02   #98
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Na to wesele teraz co idziemy kupiłam sobie niskie grantowe buty, z odkrytą piętą, ponoć skórzane i w dodatku polskie bo z Piaseczna,zobaczymy jak się sprawdzą.
W ogóle w tym roku wysyp -mamy w sierpniu dwa wesela na które idziemy,później we wrześniu i w grudniu ma być.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-09, 17:13   #99
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Ja jak chciałam kupić buty do siostry na ślub to przymierzałam niskie skórzane czółenka. Cód, miód wcale ich na nogach nie czułam! A nie miałam ich ubranych 2 minuty tylko trochę dłużej pochodziłam. Gdy przyjechałam do domu i je przymierzyłam już nie było tak kolorowo Czułam że ściskają mnie w palcach i ogólnie o wiele mniej wygodne sie zdawały. Więc niech mi ktoś wyjaśni jak to jest możliwe 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 17:51   #100
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
O, szybko. Ja zaczynam przymiarki we wrześniu. Pokażesz zdjęcia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowałam się <3
Taka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ea900747cb7e85caaf00c6287b40ef00dc053f0e.jpg (47,8 KB, 58 załadowań)
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 20:57   #101
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się <3
Taka:
Przecudowna, świetny wybór Bardzo w moim guście

Skoro byłaś w salonach w Gdyni to możesz jakiś polecić bardziej lub mniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-12, 21:52   #102
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Agnes bardzo polecam, było super. Elizabeth passion skąd mam suknię również. Myślałam jeszcze o Madonnie, ale moja świadkowa mi odradziła, mówiła że była i atmosfera średnio przyjemna. No i trochę drożej.
Byłam napalona na Celebrity Bridal bo mają bardzo dobre marki, pojechałyśmy tam i było w opór dziwnie. 'Kochanieńka, na dywanik w bucikach nie wchodzimy', zachwyty nad każdą kiecką którą przymierzyłam i zakaz robienia zdjęć, który moim zdaniem jest totalną wiochą. Nie polecam.

I dziękuję . Też jestem w niej zakochana. Przymierzyłam i wiedziałam, że to jest to.

Edytowane przez _Dela_
Czas edycji: 2019-08-12 o 21:54
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 08:39   #103
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
I dziękuję . Też jestem w niej zakochana. Przymierzyłam i wiedziałam, że to jest to.
Śliczna suknia
Super, że od razu poczułaś, że to ta jedyna mam nadzieje, że u mnie też tak będzie
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 11:39   #104
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Narzeczone 2019

Czeeeeeeeeeeeeeeść!

5 lipca 2019

My myślimy o ślubie, jakby się dało to nawet jutro

Barierą jest wesele, ja jestem za małym kameralnym, TŻ by chciał bal na tysiąc par.
No i pojawił się wątek SALA. A dokładnie termin, fajnie by było jak najszybciej, ale na przyszły rok już kalendarze wypchane...
A teraz to jeszcze daliśmy sobie 2 miesiące na próbę zajścia w ciążę, jeśli się uda to ślub będziemy chcieli zorganizować jakoś na jesieni 2020r, jeśli się nie uda to i wczesniej.
Gdyby się udało nam począć nowe życia to chciałabym mieć chwilę przerwy między porodem a ślubem, żeby dojść do siebie.

Wyczekiwałyście na oświadczyny czy to było zaskoczenie?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Fajnoo

Zaręczyny w sumie po niedługim czasie - 2 lata i 2 msc. Ale znaliśmy się wcześniej kilka lat i byliśmy dobrymi znajomymi
A u Was po jakim czasie zaręczyny ?

11 mcy i 4 dni od dnia kiedy się poznaliśmy
Od razu wiedziałam, że coś z tego będzie i od początku mieliśmy dobre tempo
po tygodniu od poznania zaprosił mnie na wesele kolegi, po 3 tygodniach było to wesele, po miesiącu poznałam jego rodziców, po 2 miesiącach pojechaliśmy na wspólne wakacje, a od tamtej pory zaczelismy ze sobą pomieszkiwać i między wierszami coś mówić o jakimś ślubie itd... Szczerze? Spodziewałam się pierścionka już z pół roku wcześniej

P.S. Na tych wakacjach zapytał mnie czy urodze mu dzieci - no jacha! i to już był taki moment, że miałam 99,9% że będziemy zakładać rodzine
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 13:35   #105
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeeeeeeść!

5 lipca 2019

My myślimy o ślubie, jakby się dało to nawet jutro

Barierą jest wesele, ja jestem za małym kameralnym, TŻ by chciał bal na tysiąc par.
No i pojawił się wątek SALA. A dokładnie termin, fajnie by było jak najszybciej, ale na przyszły rok już kalendarze wypchane...
A teraz to jeszcze daliśmy sobie 2 miesiące na próbę zajścia w ciążę, jeśli się uda to ślub będziemy chcieli zorganizować jakoś na jesieni 2020r, jeśli się nie uda to i wczesniej.
Gdyby się udało nam począć nowe życia to chciałabym mieć chwilę przerwy między porodem a ślubem, żeby dojść do siebie.

Wyczekiwałyście na oświadczyny czy to było zaskoczenie?

Heeeej
Gratulacje ! Zaręczyny rzeczywiście szybko
Faktycznie z salą na przyszły rok może być ciężko ale zależy też jaki miesiąc - na pewno coś znajdziecie chyba, że jednak to wesele na tysiąc par to może być gorzej


U mnie raczej zaskoczenie ale trochę się też domyślałam, że w niedługim czasie się oświadczy
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 14:23   #106
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Heeeej
Gratulacje ! Zaręczyny rzeczywiście szybko
Faktycznie z salą na przyszły rok może być ciężko ale zależy też jaki miesiąc - na pewno coś znajdziecie chyba, że jednak to wesele na tysiąc par to może być gorzej


U mnie raczej zaskoczenie ale trochę się też domyślałam, że w niedługim czasie się oświadczy
Bierzemy pod uwagę ślub w dniu kiedy przypada świeto, ale póki co te 2 miesiące sprawdzamy czy coś tam się udało nabroić
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 18:52   #107
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Dela dziękuję
Też nie rozumiem zakazu robienia zdjęć Przecież zazwyczaj na stronach i tak mają pokazane swoje suknie więc nie widzę w tym sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Klusia witaj i w takim razie powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 20:52   #108
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
Agnes bardzo polecam, było super. Elizabeth passion skąd mam suknię również. Myślałam jeszcze o Madonnie, ale moja świadkowa mi odradziła, mówiła że była i atmosfera średnio przyjemna. No i trochę drożej.
Byłam napalona na Celebrity Bridal bo mają bardzo dobre marki, pojechałyśmy tam i było w opór dziwnie. 'Kochanieńka, na dywanik w bucikach nie wchodzimy', zachwyty nad każdą kiecką którą przymierzyłam i zakaz robienia zdjęć, który moim zdaniem jest totalną wiochą. Nie polecam.

I dziękuję . Też jestem w niej zakochana. Przymierzyłam i wiedziałam, że to jest to.
Głupota z tym nierobieniem zdjęć ,,kochanieńka na dywanik w bucikach nie wchodzimy'' i mam przed oczami taką 80 letnią babcię

Śliczna sukienka, super, że już znalazłaś tą jedyną

Cytat:
Napisane przez Klusia91 Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeeeeeeść!

5 lipca 2019

My myślimy o ślubie, jakby się dało to nawet jutro

Barierą jest wesele, ja jestem za małym kameralnym, TŻ by chciał bal na tysiąc par.
No i pojawił się wątek SALA. A dokładnie termin, fajnie by było jak najszybciej, ale na przyszły rok już kalendarze wypchane...
A teraz to jeszcze daliśmy sobie 2 miesiące na próbę zajścia w ciążę, jeśli się uda to ślub będziemy chcieli zorganizować jakoś na jesieni 2020r, jeśli się nie uda to i wczesniej.
Gdyby się udało nam począć nowe życia to chciałabym mieć chwilę przerwy między porodem a ślubem, żeby dojść do siebie.

Wyczekiwałyście na oświadczyny czy to było zaskoczenie?

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------




11 mcy i 4 dni od dnia kiedy się poznaliśmy
Od razu wiedziałam, że coś z tego będzie i od początku mieliśmy dobre tempo
po tygodniu od poznania zaprosił mnie na wesele kolegi, po 3 tygodniach było to wesele, po miesiącu poznałam jego rodziców, po 2 miesiącach pojechaliśmy na wspólne wakacje, a od tamtej pory zaczelismy ze sobą pomieszkiwać i między wierszami coś mówić o jakimś ślubie itd... Szczerze? Spodziewałam się pierścionka już z pół roku wcześniej

P.S. Na tych wakacjach zapytał mnie czy urodze mu dzieci - no jacha! i to już był taki moment, że miałam 99,9% że będziemy zakładać rodzine
Hej, witaj w wątku!

O, rzeczywiście u Was bardzo szybko, a to ja myślałam, że u mnie jakoś tak mało czasu minęło odkąd jesteśmy razem, ale chyba jednak nie

Co do zaręczyn kompletnie się nie spodziewałam (tak jak już wcześniej o tym wspominałam). Byłam mega zaskoczona tak jak zawsze chciałam być
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 22:12   #109
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

Dela_ -dobry wybór bo sukienka jest bardzo ładna
Zaczynam przygotowania ślubne od alkoholu- postanowiłam zrobić jakieś nalewki na wesele - planuję zrobić aroniową ( mam własne owoce !) i może wiśniową- jak postoi to będzie lepsza. W domowych zapasach wiem, że jest pigwa jeszcze

My jesteśmy ze sobą ponad 2 lata ale znamy się trochę dłużej i wydaje mi się,że to w miarę dobry czas na takie decyzje. Samych zaręczyn się jeszcze nie spodziewałam ale wiedziałam, że będzie to gdzieś w tym roku choć ja przypuszczałam, że pewnie będzie to na rocznicę więc był pewien element zaskoczenia

Edytowane przez kalinka_91
Czas edycji: 2019-08-13 o 22:13
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 22:50   #110
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Dzięki dziewczyny
kalinka_91 domowe owocowe nalewki to jest sztos!
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 09:36   #111
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Klusia91 Powodzenia

Odnośnie robienia zdjęć w salonach to jak chodziłam jeszcze z siostrą przymierzać to bardzo rzadko pozwalali robić jakieś zdjęcia. Z tego co pamiętam chodzi o to, że te sukienki mało kiedy są idealne rozmiarowo i super leżą dlatego nie chcą aby robiono zdjęcia sukien, które nie wyglądają perfekcyjnie. To jest jakby zła reklama ich produktów no bo jak zrobisz zdjęcie to na pewno komuś pokażesz..
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 15:42   #112
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Klusia91 Powodzenia

Odnośnie robienia zdjęć w salonach to jak chodziłam jeszcze z siostrą przymierzać to bardzo rzadko pozwalali robić jakieś zdjęcia. Z tego co pamiętam chodzi o to, że te sukienki mało kiedy są idealne rozmiarowo i super leżą dlatego nie chcą aby robiono zdjęcia sukien, które nie wyglądają perfekcyjnie. To jest jakby zła reklama ich produktów no bo jak zrobisz zdjęcie to na pewno komuś pokażesz..
No niby jest to jakieś wytłumaczenie. Ale z drugiej strony rzadko kiedy PM idą tylko do jednego salonu więc jak się człowiek ma zdecydować 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Na wesele planujecie orkiestrę czy dj? My pisaliśmy do 3 zespołów i jedni już nam odpisali - 4800 za wesele z poprawinami Ciekawa jestem jak tamte dwa będą wychodzić w porównaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 18:22   #113
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Dla mnie te wyjaśnienia to bullshit. W jednym salonie pani mętnie tłumaczyła, że wzory sukien należą do projektanta, który sobie z góry zastrzegł, że sobie nie życzy... terefere. Akurat w tym salonie były sukienki różnych marek, w tym np Agnes, gdzie w salonie firmowym pani sama zachęcała do robienia zdjęć.
Ja po prostu wykluczyłam miejsca gdzie nie mogłam zrobić fotki i na spokojnie obejrzeć w domu jak wyglądałam. Nie lubię jak mnie ktoś zmusza do podjęcia decyzji wartej kilka tysięcy złotych na gorąco.

_Poli_ dj'a. Jeden zespół bardzo nam się podobał ale zajmują tyle miejsca że nie zmieszczą się na naszej sali (6 osób z perkusją)
4800 to bardzo dobra cena na dwa dni!
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 21:08   #114
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Na wesele planujecie orkiestrę czy dj? My pisaliśmy do 3 zespołów i jedni już nam odpisali - 4800 za wesele z poprawinami Ciekawa jestem jak tamte dwa będą wychodzić w porównaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas będzie zespół z saksofonistą.
4800 zł za dwa dni to świetna cena.

A właśnie, jak u Was będzie: wesele jednodniowe czy dwudniowe?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-16, 22:34   #115
Moni556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Narzeczone 2019

Hej specjalnie założyłam konto żeby dołączyć do wątku.
Narzeczona od lipca, zaręczyny po niespełna roku bycia razem
Sprawami ślubnymi planujemy zająć się jakoś przed końcem roku, obecnie jesteśmy zapracowani.
W moich rejonach na dobrą salę w dobrym terminie czeka się około 3 lata więc raczej bierzemy pod uwagę inne dni niż sobota.
Wesele na pewno dwudniowe.

Ogólnie mam pewne sale na oku więc kwestia dopasowania terminu. Gorzej będzie z zespołem, jestem bardzo wymagająca i ciężko to widzę... Dj nie wchodzi w grę.
Moni556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 12:53   #116
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Moni witaj Aż 3 lata My szukamy na 2021 i miejsca jest sporo.

Ja nie jestem przekonana do poprawin ale Tż chce więc raczej będzie wesele dwudniowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-17, 14:43   #117
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]Na wesele planujecie orkiestrę czy dj? My pisaliśmy do 3 zespołów i jedni już nam odpisali - 4800 za wesele z poprawinami Ciekawa jestem jak tamte dwa będą wychodzić w porównaniu.
U nas będzie orkiestra, już mamy podpisaną umowę
4800 za 2 dni to mega cena ! U nas na 1 dzień ciężko by było znaleźć w takiej cenie a co dopiero na 2 dni

My początkowo chcieliśmy 2dniowe wesele, ale póki co stanęło na 1 dniu ze względu na koszty ... Mamy bardzo dużo osób przejezdnych więc wiąże się to z dodatkowymi kosztami noclegów itd
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 19:40   #118
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Kurczę to mnie zaskoczyłyście Myślałam, że taka cena to raczej standard. Drugi zespół który nam się spodobał życzy sobie 6400 więc decyzja była łatwa

Terminów też mają dużo i już nawet wstępnie jeden wybraliśmy. A bo nie chwaliłam się ale zdecydowaliśmy się już jaką salę chcemy

Więc jutro dzwonimy i się umawiamy na podpisanie umów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
U nas będzie orkiestra, już mamy podpisaną umowę
4800 za 2 dni to mega cena ! U nas na 1 dzień ciężko by było znaleźć w takiej cenie a co dopiero na 2 dni

My początkowo chcieliśmy 2dniowe wesele, ale póki co stanęło na 1 dniu ze względu na koszty ... Mamy bardzo dużo osób przejezdnych więc wiąże się to z dodatkowymi kosztami noclegów itd
No tak zakwaterowanie w tym wypadku to bardzo duży koszt... My akurat nie będziemy miec gości przyjezdnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Dziewczyny A czy jesteście mocno pszesądne? Pytam bo zarówno na salach jak i u zespołów widzimy tendencje do omijania lipca jako miesiąca zaślubin. Nasza sala jak i zespół cały lipiec mają wolny A np. Czerwiec cały zajęty.

Zastanawia nas w takim razie powód - czy jest to faktycznie pomijany miesiąc bo nie ma "R" w nazwie czy akurat tak się złożyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 20:52   #119
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Kurczę to mnie zaskoczyłyście Myślałam, że taka cena to raczej standard. Drugi zespół który nam się spodobał życzy sobie 6400 więc decyzja była łatwa

Terminów też mają dużo i już nawet wstępnie jeden wybraliśmy. A bo nie chwaliłam się ale zdecydowaliśmy się już jaką salę chcemy

Więc jutro dzwonimy i się umawiamy na podpisanie umów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

No tak zakwaterowanie w tym wypadku to bardzo duży koszt... My akurat nie będziemy miec gości przyjezdnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Dziewczyny A czy jesteście mocno pszesądne? Pytam bo zarówno na salach jak i u zespołów widzimy tendencje do omijania lipca jako miesiąca zaślubin. Nasza sala jak i zespół cały lipiec mają wolny A np. Czerwiec cały zajęty.

Zastanawia nas w takim razie powód - czy jest to faktycznie pomijany miesiąc bo nie ma "R" w nazwie czy akurat tak się złożyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tylko kilku przyjezdnych gości, a przyjęcie i tak jednodniowe. Zespołu/DJa nie będzie. Ale zastanawiam się nad fotobudką. Jak uważacie: lepsze są klasyczne fotobudki czy te w formie lustra weneckiego?

W ogóle nie wierzę w przesądy, a wrzesień został wybrany ze względów praktycznych - nie jest już tak gorąco jak w czerwcu-sierpniu. Rozważałam też maj, ale wtedy jest jeszcze rok akademicki. I komunie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 22:07   #120
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

U nas 90% gości przyjezdnych, ich noclegi będą kosztowały 1/3 tego co sala...

Mnie śmieszą te przesądy, ludzie biorą śluby kościelne a potem miesiąc z 'r', coś niebieskiego i nie wiadomo co jeszcze.

_Poli_ gratulacje, duży krok naprzód
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 10:24:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.