Narzeczone 2019 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 22:27   #121
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

My w zasadzie mamy 90% gości przyjezdnych
Wstępnie mam upatrzoną salę i ma terminy na przyszły rok-
z literką r to na październik tylko za to jest lipiec i maj jeszcze.
Ale zaskoczyłam się bo mają dość korzystną cenę za nocleg i wesele-w innej sali za sam talerzyk chcieli tyle co tu za wszystko
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:01   #122
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Kurczę to mnie zaskoczyłyście Myślałam, że taka cena to raczej standard. Drugi zespół który nam się spodobał życzy sobie 6400 więc decyzja była łatwa

Terminów też mają dużo i już nawet wstępnie jeden wybraliśmy. A bo nie chwaliłam się ale zdecydowaliśmy się już jaką salę chcemy

Więc jutro dzwonimy i się umawiamy na podpisanie umów

[/COLOR]Dziewczyny A czy jesteście mocno pszesądne? Pytam bo zarówno na salach jak i u zespołów widzimy tendencje do omijania lipca jako miesiąca zaślubin. Nasza sala jak i zespół cały lipiec mają wolny A np. Czerwiec cały zajęty.

Zastanawia nas w takim razie powód - czy jest to faktycznie pomijany miesiąc bo nie ma "R" w nazwie czy akurat tak się złożyło

Gratulacje

Jeżeli chodzi o termin ślubu to kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi miesiącami.. Ponoć w maju też się nie powinno brać ślubu (początkowo chcieliśmy właśnie maj) i oczywiście TYLKO miesiące z literą R .. Niemożliwe to jest przy takiej ilości wesel jakie są organizowane My mamy kwiecień i też nie ma literki R więc tutaj bym się w ogóle nie przejmowała

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Freya666 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko kilku przyjezdnych gości, a przyjęcie i tak jednodniowe. Zespołu/DJa nie będzie. Ale zastanawiam się nad fotobudką. Jak uważacie: lepsze są klasyczne fotobudki czy te w formie lustra weneckiego?
My też chcemy fotobudkę. Byliśmy na kilku weselach gdzie były i jest to fajna rzecz Nie było nigdzie jednak w formie lustra więc nie wiem jak to w praktyce wygląda. Czytałam kiedyś o nich ale mnie nie przekonało. My raczej zdecydujemy się na klasyczną
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 11:30   #123
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My początkowo chcieliśmy 2dniowe wesele, ale póki co stanęło na 1 dniu ze względu na koszty ... Mamy bardzo dużo osób przejezdnych więc wiąże się to z dodatkowymi kosztami noclegów itd
U nas będzie jednodniowe. Od początku tak chcieliśmy. 90% mojej rodziny jest na miejscu, więc wracają do swoich domów, jedynie mam dojezdnych ze Śląska i z Lubuskiego (ale oni przenocują u innych członków mojej rodziny). Natomiast podejrzewam, że niektórzy goście od mojego narzeczonego zostaną, bo do mojego miasta mają 150 km, niektórzy będą chcieli wrócić, inni może wypić i się przespać, a wyjechać rano po śniadaniu. No i kilku naszych znajomych może również wyrazić chęć noclegu, no ale cała moja rodzina odpada, więc przynajmniej trochę koszt będzie mniejszy.

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny A czy jesteście mocno pszesądne? Pytam bo zarówno na salach jak i u zespołów widzimy tendencje do omijania lipca jako miesiąca zaślubin. Nasza sala jak i zespół cały lipiec mają wolny A np. Czerwiec cały zajęty.

Zastanawia nas w takim razie powód - czy jest to faktycznie pomijany miesiąc bo nie ma "R" w nazwie czy akurat tak się złożyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie jestem. Jakaś tam 13 pechowa liczba, ślub nie w lipcu. Kompletnie nie zwracam na to uwagi. My np. nie chcieliśmy lipca z racji tego, że to miesiąc w całym roku kiedy najwięcej pada, wiadomo - klimat się zmienia, ale woleliśmy wybrać czerwiec, albo sierpień, bo mamy większe szanse, że akurat tego dnia nie będzie lało. To był jedyny powód. Poza tym lipiec jest gorący i burzowy.
W następnym roku idę na wesele w maju. Też nie ma litery ,,r'' i nikt się tym nie przejmuje

Ale super, że macie już salę! w jakim stylu jest jakbyś miała tak opisać?

Do dziewczyn, które chcą fotobudkę:
Jaki koszt takiej przyjemności? bo u nas chyba drogo jak tak patrzyłam i nie wiem czy jest sens się pchać w coś takiego, skoro za talerzyk sporo nam wychodzi.. nie wiem czy nie zaoszczędzić na tym i nie zainwestować w coś innego.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2019-08-20 o 11:33
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 12:00   #124
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które chcą fotobudkę:
Jaki koszt takiej przyjemności? bo u nas chyba drogo jak tak patrzyłam i nie wiem czy jest sens się pchać w coś takiego, skoro za talerzyk sporo nam wychodzi.. nie wiem czy nie zaoszczędzić na tym i nie zainwestować w coś innego.
Koszt fotobudki to jakiś tysiak za 4h. Mi podoba się pamiątka - goście wklejają zdjęcia do księgi gości wraz z życzeniami dla Młodych + mają pamiątkowe zdjęcie z wesela dla siebie

A co innego masz na myśli ? Dużo osób też decyduje się na barmana ale to już jest większy koszt
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 12:11   #125
patrycja999222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58
Dot.: Narzeczone 2019

Mogę dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patrycja999222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 12:20   #126
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez patrycja999222 Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne
Kiedy były zaręczyny i po jakim czasie ?
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:22   #127
patrycja999222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58
Dot.: Narzeczone 2019

W sumie to zareczyny byly pod koniec 2018 roku. Tylko nie ma watku z tym rocznikiem, więc postanowilam podczepić się.
Zaręczyliśmy się po około 4 miesiącach od poznania się. Poki co odłożyliśmy na później sprawę organizacji wesela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patrycja999222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 20:52   #128
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Super to nie jesteśmy sami z tż jeśli chodzi o nie przejmowanie się jakimiś zabobonami

Leille jeśli chodzi o salę to jest to taki hmm elegancki styl? Nie wiem jak to nazwać. Koleżanka użyła stwierdzenia glamour bo też tam była.
Jasny drewniany parkiet, na ścianach biel i szarość, piękne kryształowe żyrandole oraz duże okna na 60 % ścian więc gdy słońce pada po południu i oświetla salę to jest wprost cudownie

Podpisaliśmy umowę więc oficjalnie 2021 rok jest nasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 21:21   #129
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczone 2019

Sale z wielkimi oknami, zwłaszcza jak na zewnątrz jest zieleń, są obłędne!
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 06:34   #130
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Zgadzam się
Wcześniej mieliśmy też małe wątpliwości co do ilości miejsca do tańczenia ale wchodząc 2 raz do sali okazało się że nie potrzebnie To co też mi się podoba to to że stoły są ułożone w E i potem jest szeroki parkiet bo sala ma nieregularny kształt. Oczywiście gdy na sale były na planie prostokątu i stoły ustawione wokół ścian to nie skreślaliśmy ich ze względu na to. Ale jednak wolę opcję że wszyscy siedzą razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:05   #131
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Super to nie jesteśmy sami z tż jeśli chodzi o nie przejmowanie się jakimiś zabobonami

Leille jeśli chodzi o salę to jest to taki hmm elegancki styl? Nie wiem jak to nazwać. Koleżanka użyła stwierdzenia glamour bo też tam była.
Jasny drewniany parkiet, na ścianach biel i szarość, piękne kryształowe żyrandole oraz duże okna na 60 % ścian więc gdy słońce pada po południu i oświetla salę to jest wprost cudownie

Podpisaliśmy umowę więc oficjalnie 2021 rok jest nasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje podpisania umowy ! Jaki miesiąc ?
Szukacie od razu zespołu/fotografa ?

A opis sali brzmi pięknie
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 18:40   #132
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Narzeczone 2019

Przyłączę się...
21.07.19, nie spodziewałam się. Znaczy wiedziałam, że się szykuje, nawet oglądaliśmy pierścionki, ale kompletnie nie domyśliłam się, że to już. Zaręczyny po 2,5 roku.

Na ten moment to kupujemy mieszkanie, więc ślub odkładamy w czasie, prędzej niż w 2021 na pewno nie będzie, zobaczymy jak to będzie wyglądało z urządzaniem się w nowym miejscu.
Koszty wesela mnie przerażają, zwłaszcza że nie bardzo się widzę na takiej imprezie, ale ponieważ dopiero zaczynamy sezon weselny wśród znajomych (w tym roku 1 wesele znajomych, ale w następnym już 3) to może po tych imprezach mi się odmieni.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 20:22   #133
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Gratulacje podpisania umowy ! Jaki miesiąc ?
Szukacie od razu zespołu/fotografa ?

A opis sali brzmi pięknie
31 lipiec

Tak, zaczęliśmy od zespołu i zgodnie z ich wolnymi terminami i terminami na sali wybraliśmy dzień Ale było sporo wolnych terminów. Umowę z zespołem jedziemy podpisać we wtorek i później zaczynamy z foto i video. Znaczy się ja już zaczęłam poszukiwania ale niektóre ceny załamują

Kapsw witaj Powodzenia w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Czy korzystacie albo znacie jakieś fajne aplikacje do ogarniania spraw ze ślubem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 20:31   #134
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Czy korzystacie albo znacie jakieś fajne aplikacje do ogarniania spraw ze ślubem?

Nie znam i nie korzystam. Patrzyłam kiedyś na planery ślubne w formie zeszytu ale też swoje kosztują ;/ Póki co po podpisaniu tych najważniejszych umów to na ten moment nie ma za bardzo co ogarniać więc porzuciłam szukanie planerów i tym podobnych rzeczy. Ale fajna aplikacja mogłaby się przydać w późniejszym czasie

Widzę, że też ryzykownie - LIPIEC bez literki R
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 20:41   #135
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Nie znam i nie korzystam. Patrzyłam kiedyś na planery ślubne w formie zeszytu ale też swoje kosztują ;/ Póki co po podpisaniu tych najważniejszych umów to na ten moment nie ma za bardzo co ogarniać więc porzuciłam szukanie planerów i tym podobnych rzeczy. Ale fajna aplikacja mogłaby się przydać w późniejszym czasie

Widzę, że też ryzykownie - LIPIEC bez literki R
No właśnie też tak myślę przyszłościowo

Kto nie ryzykuje nie pije szampana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 19:19   #136
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Nie znam i nie korzystam. Patrzyłam kiedyś na planery ślubne w formie zeszytu ale też swoje kosztują ;/ Póki co po podpisaniu tych najważniejszych umów to na ten moment nie ma za bardzo co ogarniać więc porzuciłam szukanie planerów i tym podobnych rzeczy. Ale fajna aplikacja mogłaby się przydać w późniejszym czasie

Widzę, że też ryzykownie - LIPIEC bez literki R
My mamy tabelki w excelu - lista rzeczy do kupienia, koszty, goście. Mi to wystarczy, w sumie zawsze można ściągnąć jakaś aplikacje na telefon. Mam już taki widżet, który odlicza dni do ślubu

A skoro to wątek narzeczonych, to pochwalcie się pierścionkami jak nie przepadam za biżuterią, tak pierścionki lubię oglądać.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 19:32   #137
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Ja nie mam oryginalnego Excela w domu tylko open Office calc i tak mnie on denerwuje że nie potrafię na nim długo działać 🤨

Przesyłam pierścionek ale zdjęcie najwyższej jakości nie ma Kamyk okala białe złoto a potem łączy się z żółtym Screenshot_20190823-203053_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 09:56   #138
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Narzeczone 2019

Ja oprócz pierściobka zaręczynowegp w ogóle nie noszę biżuterii.

(Zdjęcie dodam później, bo przez aplikację mobilną się nie dodaje.)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Freya666
Czas edycji: 2019-08-24 o 09:59
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 20:08   #139
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

W papierniczym kiedyś mnie zainspirowało- kupiłam sobie kalendarz od lipca 2019r. do grudnia 2020r. i tu mam zamiar sobie wszystko zapisywać- kosztował 30 zł więc nie majątek a myślę, że będzie super pamiątka no i wszystko w jednym miejscu zebrane
Na razie mam kilka samoprzylepnych karteczek z notatkami które robiłam jak rozmawiałam przez tel. w sprawie sal ( na razie 3 )

Freya666- to tak samo jak ja, uwielbiam biżuterię i mam sporo ale nie noszę chyba , że czasem na jakieś wesele czy inne uroczystości- ale pierścionek noszę i tylko do sprzątania ściągam.
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-25, 15:54   #140
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Nam póki co też wystarcza excel, zapisuje tam dosłownie wszystko Później posilę się pewnie jakimś zeszytem


Mój pierścionek: białe złoto, kamień - tanzanit
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190825_165219.jpg (97,6 KB, 54 załadowań)
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 11:19   #141
kucharkazpieca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 36
Dot.: Narzeczone 2019

Dziewczyny! Gratulacje, tak miło czytać wątek, w ktorym są same szczęśliwe kobiety ❤ to sama przyjemność czytać o waszych przygotowaniach do ślubu. Świetnie, że prowadzicie listę wydatków. Kiedy moja przyjaciółka organizowała wesele nie prowadziła takiego spisu wszystkich wydatków. Jak to się skończyło? Musieli wziąć chwilówke bo ich oczekiwania przerosły budżet. Fajnie jest kontrolować wydatki, wiedzieć ile i za co się płaci.
kucharkazpieca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 17:35   #142
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Koszt fotobudki to jakiś tysiak za 4h. Mi podoba się pamiątka - goście wklejają zdjęcia do księgi gości wraz z życzeniami dla Młodych + mają pamiątkowe zdjęcie z wesela dla siebie

A co innego masz na myśli ? Dużo osób też decyduje się na barmana ale to już jest większy koszt
Jeszcze nie mam nic na myśli, tak się tylko zastanawiam czy np. nie wziąć barmana, który robił by też jakieś fajne koktajle dla dzieci.. słyszałam od wielu osób, że to się super sprawdza, ale sama nie wiem.. po prostu nam mega dużo wychodzi za talerzyk i teraz koszt każdej kolejnej rzeczy jest rozpatrywany 50 razy. Te fotobudki są zawsze na ileś godzin? (nigdy nie byłam na weselu, gdzie coś takiego było, więc nie orientuje się za bardzo )

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Super to nie jesteśmy sami z tż jeśli chodzi o nie przejmowanie się jakimiś zabobonami

Leille jeśli chodzi o salę to jest to taki hmm elegancki styl? Nie wiem jak to nazwać. Koleżanka użyła stwierdzenia glamour bo też tam była.
Jasny drewniany parkiet, na ścianach biel i szarość, piękne kryształowe żyrandole oraz duże okna na 60 % ścian więc gdy słońce pada po południu i oświetla salę to jest wprost cudownie

Podpisaliśmy umowę więc oficjalnie 2021 rok jest nasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z opisu wydaje się być mega ładna! najważniejsze, że Wam się podoba gratuluję podpisania umowy, każdy krok to cegiełka dołożona do całości

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Przyłączę się...
21.07.19, nie spodziewałam się. Znaczy wiedziałam, że się szykuje, nawet oglądaliśmy pierścionki, ale kompletnie nie domyśliłam się, że to już. Zaręczyny po 2,5 roku.

Na ten moment to kupujemy mieszkanie, więc ślub odkładamy w czasie, prędzej niż w 2021 na pewno nie będzie, zobaczymy jak to będzie wyglądało z urządzaniem się w nowym miejscu.
Koszty wesela mnie przerażają, zwłaszcza że nie bardzo się widzę na takiej imprezie, ale ponieważ dopiero zaczynamy sezon weselny wśród znajomych (w tym roku 1 wesele znajomych, ale w następnym już 3) to może po tych imprezach mi się odmieni.
Hej, witaj! za moment dopiszę Cię w pierwszym poście

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Czy korzystacie albo znacie jakieś fajne aplikacje do ogarniania spraw ze ślubem?
Ja korzystam z planeru ,,Biorę ślub'' od Ziele & Pastele. Muszę mieć takiego pomocnika i to w formie papierowej, dlatego też coś takiego zakupiłam


Piękne pierścionki!
Mój w załączniku
A jakie macie rozmiary?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GTRD1617.jpg (52,8 KB, 48 załadowań)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 18:04   #143
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam nic na myśli, tak się tylko zastanawiam czy np. nie wziąć barmana, który robił by też jakieś fajne koktajle dla dzieci.. słyszałam od wielu osób, że to się super sprawdza, ale sama nie wiem.. po prostu nam mega dużo wychodzi za talerzyk i teraz koszt każdej kolejnej rzeczy jest rozpatrywany 50 razy. Te fotobudki są zawsze na ileś godzin? (nigdy nie byłam na weselu, gdzie coś takiego było, więc nie orientuje się za bardzo )
Barmani też są bardzo często i też się sprawdzają (chociaż ja osobiście nie korzystam na weselach z kolorowych drinków)
Barmani są dość drodzy z tego co znajomi mówili, ale można zamiast tego zrobić stolik z alkoholami/sokami itp, zrobić jakieś przepisy na kilka drinków, jakieś miarki i ludzie mogą sami sobie robić drinki
A fotobudkę wynajmujesz na określony czas. Zazwyczaj jest to 4h właśnie, koszt ok 1000 zł. W tym są te wszystkie czapki/okulary i inne pierdoły do zdjęć

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ja korzystam z planeru ,,Biorę ślub'' od Ziele & Pastele. Muszę mieć takiego pomocnika i to w formie papierowej, dlatego też coś takiego zakupiłam


Piękne pierścionki!
Mój w załączniku
A jakie macie rozmiary?

Śliczny pierścionek
Ja mam chyba 10

Sprawdziłam w necie - super wygląda ten planer ! Jak się sprawdza ?
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 21:39   #144
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Śliczny pierścionek
Ja mam chyba 10

Sprawdziłam w necie - super wygląda ten planer ! Jak się sprawdza ?
Bardzo dziękuję!
Ja mam 6.5 (na zdjęciu jeszcze 9 bo fotka z dnia zaręczyn)

Oczywiście wcześniej nie pisałam - klasycznie - złoto i brylant

Na razie sprawdza się super sam mi ,,mówi'' co mam załatwiać (jakkolwiek to brzmi ), a że ja zielona w tematach ogarniania rzeczy związanych ze ślubem, to on jest moją ściągawką. Notuje tam wszystko, trzymam tam wszystko. Jest w formie segregatora, więc jak np. potrzebowałabym jednej czy kilku kartek to nie muszę go nosić ze sobą. Mogę wziąć odpowiednie strony, a później z powrotem je tam umieścić. Polecam! Później będzie stanowił dla nas pamiątkę
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2019-08-27 o 21:40
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 06:33   #145
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

Leille dziękuję, faktycznie ten planer wydaje się pomocny.

Ja też zastanawiam się nad barmanem ale tż Nie jest chętny za bardzo. Za to bardzo chętnie wziąłby wiejski stół a ja już wolę z niego zrezygnować i dołożyć trochę i mieć coś z czego więcej osób będzie korzystać. On mówi że właśnie z barmana nikt nie będzie korzystał 🤦♀️

Wczoraj podpisaliśmy umowę z zespołem Rozmawialiśmy z jednym facetem i bardzo fajny, wesoły, energiczny no i ma poczucie chumoru. Rozmawialiśmy nawet o polityce Więc o oprawę wesela się nie martwię. Co jeszcze mnie ucieszyło to fakt, że powiedział, że nasza sala ma bardzo dobre jedzenie .

No i miałam dzisiaj swój pierwszy koszmarek ślubny🤫 W dniu ślubu wchodzimy na salę (w moim domu&#129320 i okazuje się że nie ma dj tylko stoi częściowo jego sprzęt (wybraliśmy przecież zespół ). No i byłam już taka załamana że nic nie gra jaki weszliśmy i teraz całe wesele zepsute bo nie będzie muzyki. No ale dzwoniliśmy do niego i okazało się, że się czasowo nie wyrobił i zaraz będzie Koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Poli_
Czas edycji: 2019-08-28 o 06:34
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 12:13   #146
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Leille dziękuję, faktycznie ten planer wydaje się pomocny.

Ja też zastanawiam się nad barmanem ale tż Nie jest chętny za bardzo. Za to bardzo chętnie wziąłby wiejski stół a ja już wolę z niego zrezygnować i dołożyć trochę i mieć coś z czego więcej osób będzie korzystać. On mówi że właśnie z barmana nikt nie będzie korzystał 🤦♀️

Wczoraj podpisaliśmy umowę z zespołem Rozmawialiśmy z jednym facetem i bardzo fajny, wesoły, energiczny no i ma poczucie chumoru. Rozmawialiśmy nawet o polityce Więc o oprawę wesela się nie martwię. Co jeszcze mnie ucieszyło to fakt, że powiedział, że nasza sala ma bardzo dobre jedzenie .

No i miałam dzisiaj swój pierwszy koszmarek ślubny🤫 W dniu ślubu wchodzimy na salę (w moim domu&#129320 i okazuje się że nie ma dj tylko stoi częściowo jego sprzęt (wybraliśmy przecież zespół ). No i byłam już taka załamana że nic nie gra jaki weszliśmy i teraz całe wesele zepsute bo nie będzie muzyki. No ale dzwoniliśmy do niego i okazało się, że się czasowo nie wyrobił i zaraz będzie Koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to u nas wiejski stół obowiązkowo musi być więcej się je z wiejskiego stołu niż ze szwedzkiego czy tego co jest normalnie na stołach. Wolimy też dać dobrego jedzenie niż kolorowe drinki. Więc ten koszt od początku był pewniakiem

Co do snów - to mnie jeszcze nie dopadły ślubne koszmarki
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 15:18   #147
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

No ja właśnie nie byłam nigdy na ślubie gdzie byłby taki wiejski stół, a słyszałam tylko że mało jedzenia z niego schodzi 🤷☠♀️

Co do snów to ja mam tak, że albo nie śni mi się nic albo przychodzi taki czas jak teraz, że co chwilę jakieś bzdury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 17:09   #148
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Narzeczone 2019

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
O to u nas wiejski stół obowiązkowo musi być więcej się je z wiejskiego stołu niż ze szwedzkiego czy tego co jest normalnie na stołach. Wolimy też dać dobrego jedzenie niż kolorowe drinki. Więc ten koszt od początku był pewniakiem

Co do snów - to mnie jeszcze nie dopadły ślubne koszmarki

U nas też wiejski stół będzie. Można powiedzieć, że w moim otoczeniu to taki ,,standard.'' Do tej pory na każdym weselu jakim byłam, to taki stół był. U nas jego koszt to 1000 zł, nie wiem czy to dużo czy mało czy tak normalnie..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 19:00   #149
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Narzeczone 2019

1000 zł za wiejski stół z tego co widziałam u siebie to albo normalnie albo wręcz tanio- u kolegi był 1500 zł, w jednej z sal które patrzyłam chcieli 1800 zł za stół liczony na niby 100 osób. A w jeszcze jednej 20 zł za osobę co przy 100 daje dwa tysiące

Może się uda nam salę ogarnąć w tym tygodniu-mamy jechać i oglądac kilka
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 19:28   #150
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Narzeczone 2019

U mnie też różnie ale poniżej 1000 nie było. Najdrożej to chyba tak ze 2300 zł ale ta sala to w ogóle hit - za sprzątanie konfetti np. Przy pierwszym tańcu życzyli sobie 400 zł dodatkowo

To powodzenia w oglądaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-11 10:24:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.