Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 17:32   #1
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Thumbs up

Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje


Witam,

tyle na forum watkow na temat BB i kolorowki azjatyckiej...a co z pielegnacja? Moze pokazmy swoje zbiory, zanalizujmy sklad, dzialanie i zdajmy relacje Tyle tego na ebayu i roznych sklepach kosmetycznych ze nie wiadomo co wybrac... watek ten pomogl by znalezc wlasciwy krem, peeling, olejek do demakijazu czy serum Co wy na to?


Na poczatek, dla zachety moje zbiory Chetnie poczytam o waszych doswiadczeniach. Moze polecicie jakies fajny zel do mycia twarzy, peelingujacy i dobnrze zmywajacy BB. Ostatni jaki mialam i zuzylam juz byl Etude House Baking Powder Pore Cleansing , ktory wypadl srednio. Po umyciu nim twarzy skora az "skrzypi", czego bardzo nie lubie. Zmywal makijaz srednio. Wydaje mi sie, ze wiekszosc zeli do mycia twarzy na rynku azjatyckim daje owy efekt "skrzypiacej skory". Dokladnie taki sam efekt dawal krem do mycia twarzy z weglem Daiso Charcoal Foaming Wash.


Zdfjecie 1.
- Missha cho bo yang jin essence
- Missha cho bo yang jin cream (miniatura z zestawu 10ml)
- Missha cho bo yang face toner (miniatura z zestawu 10ml)
- Missha cho bo yang emulsion (miniatura z zestawu 10ml)
- IOPE Retinol TX przeciwzmarszczkowy
- Innisfree Jeju Vulcanic Pore Mask (maska z glinka wulkaniczna ktora nie wysycha na twarzy)

Zdjecie 2.
- My Beauty Diary maseczki: natto(sfermentowana fasola) i jablkowa
- Toiny Moly Tomatox - maseczka rozjasniajaca - efekt instant
- Daiso (biale) - maseczka peel off z weglem
- Daiso (niebieskie) - maseczka peel off na nos (obie maski Daiso strasznie mocne i skuteczne)

Zdjecie 3.
- Missha Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule
- Filtry Biore SPF 50
- Filtr Biore Aqua Rich


Aaa...zapomnialabym. Wyprobowalam kilka dni temu slynny foot peel Tony Moly Shiny Feett Jestem po 4 dniu od uzycia i mam masakre na stopach Ale jakie piekne gladkie beda po wszystkim. Super zadowolona z niej jestem

W drodze do mnie probka Sulwahsoo Concentrated Ginseng Cream...podobno ma dzialac cuda.

Jest jeszcze w moim posiadaniu Daiso Horse Oil Cream (tlumaczymy doslownie) - szukalam czegos bardzo mocno nawilzajacego, wiec liczylam na swietny efekt. Niestety krem jest do niczego, nie nawilza wcale, tworzy tylko silikonowa powloke na rekach Zawartosc tego oleju to chyba mniej niz 1%. Kiedys chyba szarpne sie na 100% olej. Myje rece czasami 20 razy dziennie (praca, nie tik nerwowy) i od kilku lat mam problem znalezc cos co naprawde gleboko nawilzy skore i wyleczy skorki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (109,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (67,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (106,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daiso.jpg (9,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dai.jpg (10,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg etude-house-baking-powder-foam.jpg (11,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (11,7 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2012-06-06 o 20:07
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:31   #2
Bloodlust
Raczkowanie
 
Avatar Bloodlust
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Super pomysł na wątek! Też jestem bardzo zainteresowana azjatycką pielęgnacją kremów BB wypróbowałam sporo, natomiast z pielęgnacji jedynie jabłkową Sleeping pack Baviphatu, peeling all-in-one "brzoskwinkę" również Baviphatu oraz maseczkę The face shop na zaskórniki. I żaden z tych kosmetyków mnie nie zachwycił teraz szukam dobrego kremu z wysokim filtrem pod krem BB. Może mogłabyś coś polecić?
Bloodlust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 19:44   #3
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Bloodlust Pokaż wiadomość
Super pomysł na wątek! Też jestem bardzo zainteresowana azjatycką pielęgnacją kremów BB wypróbowałam sporo, natomiast z pielęgnacji jedynie jabłkową Sleeping pack Baviphatu, peeling all-in-one "brzoskwinkę" również Baviphatu oraz maseczkę The face shop na zaskórniki. I żaden z tych kosmetyków mnie nie zachwycił teraz szukam dobrego kremu z wysokim filtrem pod krem BB. Może mogłabyś coś polecić?
Jasne ze moge cos polecic Jesli lubisz efekt "silikonowej" bazy pod makijaz to filtry biore sa odpowiewdnie (rozowy, niebieski, bialy). Wchlaniaja sie do absolutnego matu, a podklad przyjemnie sie po nich slizga. Rozowy jest z dodatkiem opalizujacerj rozowej miki, ta jednak nie jest widoczna na twarzy po aplikacji.
Jesli nie lubisz efektu silikonowej powloki, polecam Aqua Rich - wchlania sie blyskawicznie i zmatuje Ci troche twoj BB, czyli przedluzy jego trwalosc. Skora pod tymi filtrami mniej sie przetluszcza i w ogole sie nie swieci. Jak narazie zaden z nich mnie nie wysypal i wszystkie swietnie sprawdzily sie w ochronie (oceniam po ilosci i wielkosci piegow ).
Jestem, a raczej bylam fanka emulsji avene, ktorej zuzylam kilkanascie tubek...po tych filtrach juz raczej do niej nie wroce
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:37   #4
Bloodlust
Raczkowanie
 
Avatar Bloodlust
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Biore Bright face kusi Kupujesz na Ebay? Może mogłabyś polecić jakiegoś sprzedawcę? Widzę że te filtry oferują głównie ludzie z Tajlandii.
Zapomniałam dodać, że używałam filtra-bazy pod makijaż Holika Holika UV Magic Shield, też ma delikatne różowe zabarwienie i jako filtr zdała egzamin, gorzej oceniam jej funkcję jako bazę, gdyż nie wchłania się do końca i moim zdaniem nie przedłuża trwałości kremów bb.
Bloodlust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 22:28   #5
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Bloodlust Pokaż wiadomość
Biore Bright face kusi Kupujesz na Ebay? Może mogłabyś polecić jakiegoś sprzedawcę? Widzę że te filtry oferują głównie ludzie z Tajlandii.
Zapomniałam dodać, że używałam filtra-bazy pod makijaż Holika Holika UV Magic Shield, też ma delikatne różowe zabarwienie i jako filtr zdała egzamin, gorzej oceniam jej funkcję jako bazę, gdyż nie wchłania się do końca i moim zdaniem nie przedłuża trwałości kremów bb.
Biore dajace efekt silikonowy i tez nie wchlaniaja sie do konca - pozostaje ta sliska warstwa na skorze, ktora przy przetluszczajacej sie skorze moze po kilku godzinach odstawac razem z podkladem. Ten niebieki aqua rich natomiast wchlonie sie do absolutnego matu... podkladu mineralnego juz nie naloze, gdyz skora jest zdecydowanie za sucha i nie osiagne przyzwoitego krycia. Wiec z aqua rich powinnas byc zadowolona

Aqua rich kupilam na ebayu, pozostale biore przywiazla mi kolezanka z japonii. Ze sprzedawcow polecam rubyruby i cosmetic.love
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 18:21   #6
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

o jak się cieszę, że tu trafiłam właśnie kusił mnie ten filtr biore aqua, a Ty go akurat masz z tego co napisałaś to on się wchłania do całkowitego matu, czyli nie ma efektu nawilżenia? Mam różowego biore, ale troszkę przesuszył mi cerę, chciałam coś nawilżającego.
Postaram się niebawem wkleić moją pielęgnację azjatycką
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 16:36   #7
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o jak się cieszę, że tu trafiłam właśnie kusił mnie ten filtr biore aqua, a Ty go akurat masz z tego co napisałaś to on się wchłania do całkowitego matu, czyli nie ma efektu nawilżenia? Mam różowego biore, ale troszkę przesuszył mi cerę, chciałam coś nawilżającego.
Postaram się niebawem wkleić moją pielęgnację azjatycką
Ten moze Cie przesuszyc jesli biore przesusza
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 19:35   #8
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Ten moze Cie przesuszyc jesli biore przesusza
uuu to szkoda
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:26   #9
Miss Monster
Przyczajenie
 
Avatar Miss Monster
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Oh, idealny temat. Recenzji kremów BB pełno w sieci, ale z kosmetykami do pielęgnacji bywa różnie. Właśnie powiażnie zastanawiam się nad kupnem Hada Labo - nawilżającego kremu (balsamu?), może polecicie jakiś inny krem nawilżający?
Miss Monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:17   #10
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Bardzo fajny pomysł na wątek
Ja co prawda nie mam jeszcze nic z azjatyckiej pielęgnacji ale chyba niedługo zrobię swoje pierwsze zamówienie na ebayu i mam pytanie.

Czy któraś z was używała :
1. Etude House Missing U Bee Happy Sleeping Mask
2. Skinfood Royal Honey Mask ?

Może dobrym pomysłem byłoby dopisanie do pierwszego posta sprawdzonych sprzedawców? Z tego co wiem polecani to np. rubyruby i cosmeticlove.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:44   #11
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Czy ktoś juz używał Scinic Total Cell Super
http://www.ebay.com/itm/SCINIC-Total...item43a687912b
i do kompletu BB krem
Bardzo mnie korci.
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 08:45   #12
Miss Monster
Przyczajenie
 
Avatar Miss Monster
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

EwaWalc, Taranka - radzę wygooglować i posprawdzać jakieś blogi, dla mnie to właśnie one dają najwięcej obiektywnych informacji.
Ja właśnie zamówiłam krem BB ze SkinFood, ale ciągle czekam na dostawę.
Miss Monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:23   #13
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Mogłybyście napisać więcej o tym peelingu do stóp, bo bardzo mnie kusi
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 18:51   #14
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Ten peeling do stóp fajnie opisała Basia na swoim blogu http://azjatyckicukier.blogspot.com/
Poszukaj.
__________________

EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 17:34   #15
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Bloga znam i czytam czasami, chodziło mi o opinię innych osób, które używały.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:20   #16
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Witajcie czy mogę się do Was przyłączyć z kremowym mazidłem? koleżanka z Chin przywiozła mi krem Simengdi pytałam o analizę składu (mogę go tu wkleić?) w wątku o analizie, ale pytań jest tyle, że dziewczyny nie nadążają tam odpisywać trochę info zdobyłam na zagranicznych forach, widziałam że jest dość popularny na eBayu.

Na razie stosuję od około tygodnia, postosuję dłużej to napiszę coś o efektach

Wybaczcie mój zielony kolor w tych sprawach jeżeli wpisałam się w złym miejscu
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:29   #17
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Witajcie czy mogę się do Was przyłączyć z kremowym mazidłem? koleżanka z Chin przywiozła mi krem Simengdi pytałam o analizę składu (mogę go tu wkleić?) w wątku o analizie, ale pytań jest tyle, że dziewczyny nie nadążają tam odpisywać trochę info zdobyłam na zagranicznych forach, widziałam że jest dość popularny na eBayu.

Na razie stosuję od około tygodnia, postosuję dłużej to napiszę coś o efektach

Wybaczcie mój zielony kolor w tych sprawach jeżeli wpisałam się w złym miejscu
Hm co to za krem? Wkleisz linka?
A czy ktoś się tu zajmie analizą nie mam pojęcia


A używała może któraś z was kremu ze ślimaka snail haling cream?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:41   #18
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Znalazłam link na alledrogo, ale nie będę wklejać, żeby nie robić komuś reklamy tak to praktycznie nie za wiele jest po polsku.

Podobny do Pulanny (wg mojej koleżanki to podróbka, bo u nich Pulanny nie ma, więc nie jest z Chin a na eBayu też praktycznie nie ma)

Czyli na wygląd: żel z drobinkami złota (nie wiem czy to złoto ale w składzie jest gold, więc uznaję, że się z nim widziało) do tego kuleczki kremu. Nakłada się to taką śmieszną małą łyżeczką

Ze stronki wynika, że ma złoto, perłę, żeń-szeń, grzybka ganodermę i coś tam jeszcze. Zastosowanie ma takie, że jak zadziała na połowę tego co piszą to będę mega zadowolona.
Pachnie dość intensywnie, ziołowo.

Działanie: koleżanka zachwycona, ale ona się zachwyca co trochę czymś innym, mimo to używa go od ponad roku. Sama widziałam ją pół roku temu i wydaje mi się, że cerę ma lepszą, ale to może być wynik jej sugestii

Sama stosuję od tygodnia na razie jestem pozytywnie zaskoczona, ale o jakichkolwiek rezultatach powiem coś więcej po więcej niż miesiącu stosowania.

Zdjęcie od wujka google
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem.jpg (24,1 KB, 33 załadowań)
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 21:55   #19
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Znalazłam link na alledrogo, ale nie będę wklejać, żeby nie robić komuś reklamy tak to praktycznie nie za wiele jest po polsku.

Podobny do Pulanny (wg mojej koleżanki to podróbka, bo u nich Pulanny nie ma, więc nie jest z Chin a na eBayu też praktycznie nie ma)

Czyli na wygląd: żel z drobinkami złota (nie wiem czy to złoto ale w składzie jest gold, więc uznaję, że się z nim widziało) do tego kuleczki kremu. Nakłada się to taką śmieszną małą łyżeczką

Ze stronki wynika, że ma złoto, perłę, żeń-szeń, grzybka ganodermę i coś tam jeszcze. Zastosowanie ma takie, że jak zadziała na połowę tego co piszą to będę mega zadowolona.
Pachnie dość intensywnie, ziołowo.

Działanie: koleżanka zachwycona, ale ona się zachwyca co trochę czymś innym, mimo to używa go od ponad roku. Sama widziałam ją pół roku temu i wydaje mi się, że cerę ma lepszą, ale to może być wynik jej sugestii

Sama stosuję od tygodnia na razie jestem pozytywnie zaskoczona, ale o jakichkolwiek rezultatach powiem coś więcej po więcej niż miesiącu stosowania.

Zdjęcie od wujka google
Na ebayu ok 30 zł z przesyłką
Ale z tego co widzę to krem anty-aging, tak?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 22:13   #20
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Hm co to za krem? Wkleisz linka?
A czy ktoś się tu zajmie analizą nie mam pojęcia


A używała może któraś z was kremu ze ślimaka snail haling cream?
bardzo lubię ten slimakowy krem, nic tak nie nawilza mojej twarzy
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:20   #21
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Z tego co czytałam to ten krem ma kilka zastosowań od nawilżenia, zapobiega starzeniu i zmarszczkom, jak są to je zmniejsza.

Co jest pewne usuwa przebarwienia (widać po koleżance) i trądzik (pozbyła się go, ale tutaj stosowała nie tylko krem, ale też zmieniła dietę, więc nie wiadomo co zadziałało).

Mój TŻ testuje na syfki, ja sprawdzam czy mi się zmniejszą cienie pod oczami i jak nawilża. Teściowa (po 50) też testuje koleżanka przywiozła całe pudełko (6 szt)

Jeżeli zapobiega starzeniu to w moim wieku się przyda

Koleżanka mówiła, żeby sprawdzać sprzedających jak się zamawia (czy mają zaświadczenia), bo ponoć nawet chiński produkt podrabiają w Chinach )

Edit: gdzie można kupić ten wspomniany przez Was przed chwilą krem?

Edytowane przez Iskra14
Czas edycji: 2012-08-05 o 22:31
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:47   #22
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
bardzo lubię ten slimakowy krem, nic tak nie nawilza mojej twarzy
Ooo to dobrze wiedzieć
Zawsze wydawało mi się że te azjatyckie kremy mają raczej żelową, słobo nawilżającą formułę, a tu proszę

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam to ten krem ma kilka zastosowań od nawilżenia, zapobiega starzeniu i zmarszczkom, jak są to je zmniejsza.

Co jest pewne usuwa przebarwienia (widać po koleżance) i trądzik (pozbyła się go, ale tutaj stosowała nie tylko krem, ale też zmieniła dietę, więc nie wiadomo co zadziałało).

Mój TŻ testuje na syfki, ja sprawdzam czy mi się zmniejszą cienie pod oczami i jak nawilża. Teściowa (po 50) też testuje koleżanka przywiozła całe pudełko (6 szt)

Jeżeli zapobiega starzeniu to w moim wieku się przyda

Koleżanka mówiła, żeby sprawdzać sprzedających jak się zamawia (czy mają zaświadczenia), bo ponoć nawet chiński produkt podrabiają w Chinach )

Edit: gdzie można kupić ten wspomniany przez Was przed chwilą krem?
Cud nie krem jednym słowem

A krem Mizon na ebayu oczywiście
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:59   #23
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Ooo to dobrze wiedzieć
Zawsze wydawało mi się że te azjatyckie kremy mają raczej żelową, słobo nawilżającą formułę, a tu proszę

Cud nie krem jednym słowem

A krem Mizon na ebayu oczywiście
Przecudaśny sporo dają tu te kremowe kulki samym żelem jak się posmarowałam (a co :P ) to marnie
Będę testować i zdawać relację na bieżąco Oj kusi ten Mizon :P

Edit: myślałam, że to o żelowej konsystencji to do mnie

Edytowane przez Iskra14
Czas edycji: 2012-08-05 o 23:00
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 23:34   #24
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Przecudaśny sporo dają tu te kremowe kulki samym żelem jak się posmarowałam (a co :P ) to marnie
Będę testować i zdawać relację na bieżąco Oj kusi ten Mizon :P

Edit: myślałam, że to o żelowej konsystencji to do mnie
Spoko, w sumie wszystkie te kremy mają taką żelkowatą konsystencję (tak mi sie wydaje)
Mizon kusi kusi, ale musiałabym najpierw jakieś próbki kupić bo kosztuje ok. 80 zł..

A btw. wiecie może ile może maks być warta paczka żeby jej urząd celny nie capnął?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:03   #25
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Dziewczyny używałyscie Sleeping Packs z Etude House? Ja własnie nie mogę się zdecydować którą wziąć
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:29   #26
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Koleżanka coś wspominała ostatnio chyba, ale nie pamiętam czy dokładnie o tym będę się z nią widziała jutro to zapytam

Zastanawiam się nad ściągnięciem jeszcze jakiś innych rzeczy z Simengdi (np. serum pod oczy), ale są tylko na eBayu. Jakie są Wasze doświadczenia ze Sprzedającymi?

Przyznam się, że po tym co się nasłuchałam od tej koleżanki z Chin o chińskich podróbkach chińskich produktów to aż strach :P Może ja jestem tylko taka spanikowana ?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:39   #27
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

ja nigdy nie miałam problemu, ze sprzedawcami z eBaya, jak narazie paczki zawsze przychodzą
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:07   #28
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Średnio ile idą? jak zamawiałam kilka rzeczy z UK to szły ponad 2 tyg. a jak jak się już dopalę do jakiegoś mazidła to chciałabym mieć jak najszybciej
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:28   #29
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

z uk jeszcze nigdy nie zamawiałam
korea 9 dni
usa ok. 4-7 dni
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 21:06   #30
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki azjatyckie (pielegnacja) zdobycze, testy i relacje

Właśnie jak to jest z urzędem celnym? Przechwycili Wam coś kiedyś?
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.