Dlaczego jesteś na "nie"? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czemu kobiety decydują się jedynie na zwykly french na pazurkach?
Ze względu na pracę 26 25,24%
Brak im odwagi by wyróżniać się z tlumu 13 12,62%
Bo błyskotki to opcja dla dyskotekowych laleczek 35 33,98%
Kolory na paznokciach zobowiązują do adekwatnego stroju 22 21,36%
Inne / nie wiem 7 6,80%
Głosujący: 103. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 18:58   #31
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

w powyższej sondzie zaznaczyłam drugą odpowiedź. ;D
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 19:28   #32
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

[quote=hathayoga;7555816]Bo nie noszę błyskotek w domu, a tym bardziej do sprzątania, czy gotowania. Nigdy nic z tipsa nie wpadło nikomu np. do zupy?

do zupy nigdy!
jezeli juz to chodza sluchy,ze zdarza sie do bigosu
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:18   #33
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

ze względu na pracę i brak odwagi to oczywiste jak już raz spróbują to nie odpuszczą
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:25   #34
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość

I tak spytam z ciekawości - co, jeśli pazurki zrobione są w jakimś konkretnym kolorze, a macie ochotę danego dnia włożyć biżuterię, jakiś dodatek w zupełnie innym, nie pasującym do niego? Tak mnie naszło, nie bijcie
to ide w tym co mam i mam gdzieś co inni myślą, ważne, że mi jest dobrze...

wiecie co mnie jeszcze zastanawia, tak mówimy o tym, że pazurki powinny pasowac kolorystycznie do stroju itp.
ale jak tak patrze po kobitkach to większośc w ubieraniu i dobieraniu do tego np. torebki już na nic nie patrzy.
Może mieć adidasy, być ubrana cała na czarno a do tego białą torebka bardzo elegancka.
Dziwne, że tego nikt nie neguje i nie krytykuje, bo z tego co pamietam zawsze była zasada, że torebke dopasowujemy do- butów, dodatków lub stroju...

I ciekawe, że po złym ubraniu i dodatkach(wykluczam tu krótkie mini i pępek na wierzc, bo nie o tym mówie) nikogo sie nie klasyfikuje do słodkiej- idiotki, a przy dłuższych pazurkach, nie daj Boże mocniej ozdobionycxh zaraz przyklejana jest karteczka...

ja tam french mialam 2 razy na pazurkach i wydawał mi się zawsze bardziej zwracający uwage niż inne moje pazurki- naprawde...jak miałam french czułam jak by każdy sie na mnie gapił...
a jak mam swoje sroczki to czuje sie zawsze lepiej...
plus jest taki, że wiekszość moich klientek przekonała sie do dodatków do frencha
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 21:27   #35
martyna007
Raczkowanie
 
Avatar martyna007
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
GG do martyna007
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

jezeli chodzi o pokazane pazurki przez Ciebie Paulo, to uważam ze ani te pierwsze, ani drugie nie sa zbyt ekstrawaganckie... te pierwsze może, ze sa dłuższe i maja brokat wydawać sie moga juz mocno ozdobione... ale nie, przecież tylko na serdecznym pazurku jest zdobienie wiec nie widze Tu żadnej przesady, lecz elegancje z klasa A te drogie to sa naprawde delikatne
__________________
Moj watek pazurkowy :P ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252933
martyna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 22:04   #36
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

...hm...... ( tu zamyślenie)
powiem tak!

chyba zależy to w dużej mierze od aktualnej równowagi psychicznej mądre sformuowanie) i dysharmonii hormonalnej (jeszcze mądrzejsze i trudne) rzeczonej klientki.
kiedyś byłam zdania, że tipsy to obrzydliwy wytwór zachodniej, konsumpcyjnej cywilizacji. A teraz mam taki "badziew" na paznokciach, że jak wchodzę do sklepu to nikt o niczym innym nie mówi. Namawiam klientki na eksperymenty... Czasem same są zszokowane a czasem... co tu dużo mówić... ja jestem zszokowana jak bardzo kobietom puszczają nerwy w obliczu nieograniczonych możliwości i wielości technik zdobienia paznokci....
rzadko robię klasyczny french. zawsze mam ambicję aby znalazło sie w nim coś niepowtarzalnego. I do tego przyzwyczaiłam klientki...
Jakiś taki "smaczek" gdzieś tam musi sie przewinąć...
koralik, świecidełko, jakaś mgiełka, chociaż jedna mała kreseczka która przyciągnie uwagę... sprawi, że ktoś we wtorek w autobusie zwróci uwagę na kobietę w szarym płaszczyku...
o to przecież chodzi.
Stagnacja jest nudna i niemodna w świecie w którym wszystko krzyczy i błyszczy...
a jeżeli jeszcze mamy do czynienia ze sztuką i maestrią to ojejujeju.... piękna sprawa.

Ponadto...
klientka moja lubi pokazać na co wydaje pieniądze... a french jest dla szarych myszek. Kobitki nie chcą być szare... chyba, że taki niekonwencjonalny akryl uda mi się zmieszać!

te są piękne.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1210754923
i nie trzeba wieszać kajdana na szyi....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 23:49   #37
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
french jest dla szarych myszek. Kobitki nie chcą być szare... chyba, że taki niekonwencjonalny akryl uda mi się zmieszać!
E, niekoniecznie. Czy kobieta z delikatnym frenchem na paznokciach i ustami pomalowanymi czerwoną szminką może być szara myszką?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 00:21   #38
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Cool Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez martyna007 Pokaż wiadomość
To ze my kobiety dbamy o siebie i lubimy wyróżniać sie z tłumu paznokietkami to tylko i wyłącznie nasza sprawa i uważam ze to nie jest grzech mieć ekstrawaganckie paznokcie.
Kto lubi to lubi. Ja wole wyrozniac sie czyms innym niz tandetnym badz ekstrawaganckim wygladem.

Tak, kolorowe szpony sa dla mnie tandetne.
I basta.
__________________

Edytowane przez AgataM86
Czas edycji: 2008-05-15 o 00:23 Powód: blad cytowania
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 08:50   #39
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Proszę jeszcze tylko zwrócić uwagę na fakt, że pytam tu o jakieś zdobienie na frenchu. Nie mówimy o papuzich, wielobarwnych, ekstraordynaryjnie błyszczacych paznokciach długości 10 cm..
Dlatego chciałam spytać jakie normy przekracza taki oto przykład zdobienia -
Pauka, drugie paznokcie wzięłabym od razu
Przepraszam... w ogóle ja nie zauważyłam tego, że mówimy o dodatkach do frencha i pisałam op tym, co ja miewałam na paznokciach

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
E, niekoniecznie. Czy kobieta z delikatnym frenchem na paznokciach i ustami pomalowanymi czerwoną szminką może być szara myszką?
Nie, nie może. Ładny french widać
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:00   #40
Bebooczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 222
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Moja mama jest fanka frencza poniewaz wygladaja paznokcie czysto zadbanie, nie w nich isc na zakupy czy na kolacje czy cos zawsze pasuja do wszystkiego...na moich pazurkach im wiecej sie swieci tym lepiej ;p
__________________

Bebooczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 11:17   #41
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Zaznaczyłam ze względu na pracę bo to głównie słyszę. Ale często też moje koleżanki twierdzą że takie kolorowe błyszczące paznokcie kojarzą się z laskami z dyskotek które mają pusto w głowie

A ja lubię i frencza i błyskotki na zmianę
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 12:50   #42
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez AgataM86 Pokaż wiadomość
Tak, kolorowe szpony sa dla mnie tandetne.
I basta.
Chciałam jedynie delikatnie przypomnieć ,że nie mówimy tu o kolorowych szponach a o frenchu z delikatnymi dodatkami

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
Stagnacja jest nudna i niemodna
Zgadzam się w całej rozciągłości..


Cytat:
te są piękne.
i nie trzeba wieszać kajdana na szyi....


Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Nigdy nic z tipsa nie wpadło nikomu np. do zupy?
I tak spytam z ciekawości - co, jeśli pazurki zrobione są w jakimś konkretnym kolorze, a macie ochotę danego dnia włożyć biżuterię, jakiś dodatek w zupełnie innym, nie pasującym do niego?
Zmartwię Cię, nie wpadło
W kwestii dodatków...jak już wspominałam moje kolory to czern, biel, dodatki czerwieni, biżuteria srebrna lub z białego złota. I w tej tonacji robię sobie paznokcie.

Natomiast w kwestii kompozycji stroju..Już jakiś czas temu zniesiony został przymus dopasowywania kolorystycznego butów i torebek.. NIe ma takiego obowiązku ani na uroczystych galach, ani na firmowych rautach, ani na gali oskarowej ani na krakowskim rynku. Każdy z tych elementów stroju stał się poniekąd integralny - całościowo muszą tworzyć pewna spójną całość ale nie jest nieodzownym by były względem siebie identyczne.
I podobnie rzecz ma się z paznokciami. W czasopismach branżowych na całym świecie specjaliści doszli do wniosku,że paznokieć nie musi harmonijnie współgrać z całością stroju. Może byś ciekawym dodatkiem, odstępstwem od szaro-burej codziennej garderoby.
I całe szczęście taki trend znajduje coraz więcej zwolenniczek
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:53   #43
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość

Ponadto...
klientka moja lubi pokazać na co wydaje pieniądze... a french jest dla szarych myszek. Kobitki nie chcą być szare... chyba, że taki niekonwencjonalny akryl uda mi się zmieszać!
Nie widzę powodów, dla których miała bym afiszować swoim bogactwem, zwłaszcza poprzez błyskotki na paznokciach.

Nie czuję się szarą myszką bo noszę frencz. Wręcz przeciwnie.
Uważam, że moje dłonie są zadbane i eleganckie Frencz z delikatną ozdobą jak najbardziej.

Kilka razy zdażyło mi się zauważyć, że dziewczyny które miały bardzo pstrokate, paznokcie zapominały, że nie wystarczy zrobić sobie paznokci i dbałośc o siebie odfajkowana. Odrost, skóra dłoni jak u nosorożca a paznokcie od stóp wołają o pomstę do nieba Nie mowię, że takie sa Wasze klientki ale różne zjawiska chodza po tej planecie.

Edytowane przez Evka
Czas edycji: 2008-05-15 o 13:00 Powód: dopisek
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:02   #44
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Joł ! Paula !
Dla mnie osobiście frenchyk MUSI być chociaż z dodatkiem kilku cyrkonijek
Dla klientek - od czasu do czasu szaleją ale i tak wracają do frencza
bo większość nosi - automatycznie staje się wtedy modny
bo frenczyk pasuje do wszystkiego
bo dłonie wydaja się "czyste" i "zadbane" .
Dla mnie trochę dziwne kryteria , bo w dobie ozdób szaleństw i innych "bling bling" nie jestem w stanie nosić frencza (patrz na avatara )
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:24   #45
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Moja odpowiedz brzmi...
Uwielbiam róznego typu ozdoby na paznokciach,wszelkie brokaty,cyrkonie,hologram y....jednak zawsze mam coś skromnego i delikatnego i o to zwykle proszę stylistkę...ale to tylko dlatego,że dany wzorek szybko mi się nudzi,jestem zmienna i gdybym mogła zmieniać wzory sama sobie pod kolor do ciuchów to z pewnoscią miałabym różne bardziej ekstrawaganckie ozdoby...a jesli mam coś płaskiego w jasnych odcieniach to zawsze moge zaszaleć z lakierem...i zawsze mam inny kolor,który ładnie przykryje żel.
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:50   #46
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Joł ! Paula !
Dla mnie osobiście frenchyk MUSI być chociaż z dodatkiem kilku cyrkonijek
Dla klientek - od czasu do czasu szaleją ale i tak wracają do frencza
bo większość nosi - automatycznie staje się wtedy modny
bo frenczyk pasuje do wszystkiego
bo dłonie wydaja się "czyste" i "zadbane" .
Podpisuje sie.
U mnie jednak na pierwszym miejscu jest "bo praca"
Osobiscie nie mam nic przeciwko Pania z banku, ktore mialyby na pazurkach np Kwiaty aktylowe w polaczeniu z bulionem czy koronkami i to wszystko w neonowych kolorach. Bo niby dlaczego?
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:16   #47
martyna007
Raczkowanie
 
Avatar martyna007
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 118
GG do martyna007
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Osobiscie nie mam nic przeciwko Pania z banku, ktore mialyby na pazurkach np Kwiaty aktylowe w polaczeniu z bulionem czy koronkami i to wszystko w neonowych kolorach. Bo niby dlaczego?
[/QUOTE]



: ehem: w zupełnosci sie zgadzam

Frencz z ozdobka jak najbardziej T A K !!!
__________________
Moj watek pazurkowy :P ZAPRASZAM

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=252933
martyna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 10:46   #48
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi
Bardzo mi pomogłyście
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:08   #49
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Podpisuje sie.
U mnie jednak na pierwszym miejscu jest "bo praca"
Osobiscie nie mam nic przeciwko Pania z banku, ktore mialyby na pazurkach np Kwiaty aktylowe w polaczeniu z bulionem czy koronkami i to wszystko w neonowych kolorach. Bo niby dlaczego?
Bo tego wymaga ich praca i dress code

Osobiście zawsze wybieram frencha ze względu na pracę ale też dlatego, że najbardziej mi się podoba. French z delikatnym wzorkiem, kwiatkiem czy cyrkonią też jest ok
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 20:39   #50
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Lubię french (na moich naturalnych paznokciach, nigdy nie skuszę się na tipsy albo akryle) i jeśli chciałabym się na niego zdecydowac właśnie w takich przypadkach, o których piszesz Paulo - tj w regularnym noszeniu w oficjalnych miejscach - to uważam, że brokaty i duże kwiaty są nie na miejscu

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dlatego chciałam spytać jakie normy przekracza taki oto przykład zdobienia -
Na tym pierwszym zdjęciu paznokcie są długie, bardzo błyszczące, mieniące się dużą ilością brokatu, kilkoma cyrkoniami i jeszce przyozdobione dużym kwiatemego jeszcze błyszczący pierścionek na jednym palcu, ale zakładam, że jego w ocenie nie uwzględniac ). Jest to po prostu zbyt strojne, nieeleganckie, niepoważne i noszenie takich paznokci nie przystoi w miejscu gdzie od pracownika czy studentki oczekuje się wykazania się innymi walorami niż strojnością.

Wspomniany już dress code wymaga od kobiet wyglądu modnego, eleganckiego i kobiecego, ale z jednoczesnym umiarem Musi byc schludnie i estetycznie. Tyle ozdobników, połyskliwości i blasku by może sprawdza się poza terenem biura czy uczelni, ale w takich miejscach zasady są jasne.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 09:34   #51
barszczyk1
Przyczajenie
 
Avatar barszczyk1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Podpisuję się pod poprzednimi postami, większość kobiet wybiera frencha ze względu na pracę, i to jest dla mnie w 100% zrozumiałe.

A tak przy okazji: to przykre, że ludzie postrzegają kobiety noszące kolorowe paznokcie jak puste laleczki z dyskoteki. Uwielbiam brokaty, kwiatuszki, gwiazdeczki itp. rzeczy na paznokciach, ale na dyskoteki nie chodzę, nie noszę białych kozaczków ani różowej mini ledwo zakrywającej pośladki. Za to uwielbiam wyraziste kolory ubrań: czerwony, żółty, zielony, turkus, pomarańcz... I wcale nie dlatego, że są teraz modne, zawsze lubiłam kolorowe ubrania i już. Pozory mylą, warto czasem nie wyrabiać sobie opinii na czyjś temat na podstawie sposobu malowania paznokci... Pozdrawiam
__________________
serdecznie zapraszam: www.magicnails.blog.onet.pl


barszczyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 11:37   #52
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez Evka Pokaż wiadomość
Nie widzę powodów, dla których miała bym afiszować swoim bogactwem, zwłaszcza poprzez błyskotki na paznokciach.

.
Dlaczego sadzisz, że noszenie donionych paznokci jest "afiszowanie sie swoim bogactwem? wiele młodych dziewczyn zdobi sobie paznokcie i płaca za to ze swojego kieszonkowego, co swiadczy o tym, ze nie jest to AZ takie drogie, a już na pewno nie świadczy o bogactwie
U nas w salonie najprostsze zdobenie jest tańsze od frencha.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 12:56   #53
sandrin1989
Raczkowanie
 
Avatar sandrin1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 260
GG do sandrin1989
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

biały french jest niesmiertelny i to przyznać trzaba. Myśle ze dziewczyny decydują sie na niego poniewaz on zawsze jest hmmmmmmm modny. Jak do mnie przychodzą koleżanki to nigdy nie chcą jak to mówią "jarmarku na paznokciach" zazwyczaj decydują sie na french biały z jakąś ozdobą, fakt ze te zdobienia czesto są wymyślne za ja nie moge... ale zawsze to FRENCH! irytujące..

Ale musze dopisac ze ja nigdy frenchu nie miałam ciężko mi go zrobić sobie samej. czasem każdy ma ochote na standard...
sandrin1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 16:59   #54
nicole697
Zadomowienie
 
Avatar nicole697
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 545
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Czemu kobiety decydują się jedynie na zwykly french na pazurkach?

Najczęsciej przez rodzaj wykonywanej przez nie pracy oraz moim zdaniem brak odwagi. Miałam już bardzo duzo takich klientek, które przy pierwszej wizycie robiły sobie tylko czystego frencha, bo przeciez jest uniwerslany, pasuje do wszystkiego i przeciez w pracy nie moga miec żadnych EKSTRAWAGANCKICH paznokci.. Przy drugiej wizycie najczęsciej dają się juz namówic na chociaz jedną cyrkonię albo jakiś DELIKATNY wzorek.. A pózniej okazuje się, że w sumie to czemu nie zrobic sobie nawet jakis brokatowych koncowek przeciez kto im zabroni to nic zlego przeciez i tak dalej :P

Zdecydowana większosc moich klientek daje namowic się na jakiś dodatek do frencha. Moze mam jakis dar przekonywania?
nicole697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 17:04   #55
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Noszę sama psrtokacizny itd, niestety na naturalkach, więc nie na wszystko mogę sobie pozwolić i nigdy by mi do głowy nie przyszło, że może to byś uznawane za objaw pustości i braku inteligencji... No,ale to świadczy tylko o tych co głoszą te sądy
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:21   #56
olenna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 121
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Mnie się wydaje, że tu nie tylko o paznokcie chodzi (nawiązując do pytania Pauli). Może ktoś teraz uzna, że narzekam i przesadzam, ale przekonałam się na sobie samej nie raz, że w naszym pięknym kraju krzywo patrzy się na wszystko, co wyróżnia - czy to są ładne (więc zwracające uwagę) paznokcie, czy np. tatuaż, czy już (nie daj Bóg) sposób życia czy poglądy... Przecież na kobietę ładnie ubraną też patrzy się:
- z podziwem
- z zazdrością
- z myślą "skąd ona ma te ciuchy, pewnie jakiegoś faceta naciągnęła"
- z myślą "ładne ciuchy, ale ta torebka...".
olenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:53   #57
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Ciekawy wątek, ciekawe poglądy

A mogę napisać dlaczego wolę "pstrokatki" niż frencza?
1) bo 90% kobiet nosi frencze a ja jestem indywidualistka, więc nie mogę zaliczać się do wiekszości
2) bo istnieją stereotypy (oj istnieją istnieją) a ja uwielbiam je łamać!
(choć zaznaczam, że frencz na "obcych" dłoniach podoba mi się)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:02   #58
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Bo tego wymaga ich praca i dress code
Ale dlaczego? WHY Jakie sa przyczyny?
Bo im tak ktos kaze?? Bo zabrania im sie bycia soba? Bo musza wygladac skromnie?
Bezsens.
Chodzi mi o sedno. Dlaczego tak jest?
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:38   #59
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Czemu?Bo to nie wygląda skromnie.To wygląda wręcz wulgarnie nierzadko
Za frenchem też jakoś szczególnie nie przepadam,ale ozdoby to dla mnie szczyt tandety.A te łopaty wklejone przez dziewczyny z ozdobami to już jakaś masakra
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Bo tego wymaga ich praca i dress code
Dokładnie

Zwykle pazury z ozdobami są za długie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 08:27   #60
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Dlaczego jesteś na "nie"?

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego? WHY Jakie sa przyczyny?
Bo im tak ktos kaze?? Bo zabrania im sie bycia soba? Bo musza wygladac skromnie?
Bezsens.
Chodzi mi o sedno. Dlaczego tak jest?
Jak to dlaczego?
Bo tego wymaga ich praca, muszą (!!!) wyglądać spokojnie, nie krzykliwie, profesjonalnie, swoim wyglądem nie odwracać uwagi od wykonywanej pracy.
W pewnych zawodach po prostu obowiązuje ten dress code, czy to się komuś podoba czy nie. Nie zmienimy tego.
Nie wyobrażam sobie np. pani prezes banku z brokatowymi paznokciami i mówię tutaj o kolorowych, wykombinowanych, wyzdobionych paznokciach. Zwykły french (nawet z delikatnym wzorkiem) wydaje mi się być ok. ale coś więcej już
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.