Panny Młode 2021 cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-08, 11:20   #2071
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
wszystkie trzymamy kciuki!
Do ostatniej chwili się wahałam co zrobić z nazwiskiem, oficjalnie będzie dwuczłonowe, ale będę go używać tylko w urzędach, w pracy dalej będę się podpisywać jednym, i generalnie w użyciu codziennym, będę używać pierwszego członu jedynie.
tak z czystej ciekawości i bynajmniej nie oceniająco... to czemu podwójne nazwisko skoro planujesz używać jedynie panieńskiego?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie wiem czy mój ślub i wesele w ogóle się odbędzie, moja babcia jest poważnie chora i jej stan się już tak pogorszył że to może być już teraz kwestia dni... Cały czas płaczę...
tak bardzo mi przykro... nie ma dobrych słów na taką sytuację

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Oj to z tymi chrzestnymi coś jest chyba nie tak (oczywiście nie mówię o wszystkich). U nas chrzestny Tż nie przyszedł. Byliśmy z zaproszeniem i mega pozytywny odbiór - cieszyli się na imprezę, że na pewno będą, jak się będzie dało to chcą nocleg bo przecież będą imprezować do rana a jeśli nie to jego żona ma rodzice w pobliżu to może tam się zatrzymają. No super! Noclegów jednak nie było bo wszystko wtedy było pozamykane więc dzwoniliśmy kto jest chetny na transport. I się zaczęło.... Tydzień, dzień w dzień nie mogliśmy się dodzwonić do niego. Ani tel, ani SMS ani messenger. No masakra, kilka razy dziennie. W końcu się udało, tydzień przed ślubem (w między czasie musieliśmy potwierdzić ilość osób do cateringu). Powiedział że oczywiście będą ale jednak swoim autem. OKEY!
I co? Obiad się zaczął a my patrzymy, dwa wolne miejsca! No myślałam że wyjdę z siebie.. Już nie chodzi o kasę za ten talerzyk ale robiliśmy w takich warunkach że każde miejsce miało dla nas znaczenie. I mógł nawet dzień wcześniej napisać że nie przyjadą to byśmy kogoś innego zaprosili. Oczywiście nic się już nie odezwał ��â˜☠♀️ cisza... No mega dziecinne zachowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
w czasie pandemii i ograniczenia liczby gości to tak niewyobrażalnie chamskie, że aż brak słów.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja mam strasznego stresa, tyle rzeczy jeszcze niegotowe, wkurzam się sama na siebie, że nie przyjrzałam się dokładnie liście piosenek od zespołu a teraz mi się połowa nie podoba. Foto mi napisała, że ona rzadko uczestniczy w makijażu i fryzurze PM chyba że jest w domu to pod koniec... A w sumie chciałabym żeby było kilka zdj chociaż od jednego z nich, z kamerzystą tak się umówiłam właśnie że pod koniec przyjedzie.
Ciri nie przejmuj się takimi rzeczami. na weselu nawet nie zauważysz jakie piosenki były, goście będą się bawić do wszystkiego. na pewno jeszcze jutro i w sobotę rano zorientujesz się, że jeszcze o jakiś szczegół mogłaś zadbać - chyba każda z nas tak miała pamiętaj tylko że nikt nie zwróci na uwagi na jakieś drobne niedociągnięcia, więc nie ma sensu się nimi stresować. cokolwiek by nie poszło zgodnie z planem to i tak będziesz się z tego śmiać później

fotografowi płacisz i możesz mieć wymagania - skoro rzadko uczestniczy w makijażu czy fryzurze, to znaczy że czasem jednak uczestniczy. powiedz jej że Ci zależy aby mieć kilka zdjęć i żeby przyjechała tak jak kamerzysta. masz prawo wymagać, tym bardziej, że to raczej normalna sprawa, a nie nie wiadomo jak nietypowa prośba

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-07-08 o 11:22
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 13:42   #2072
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak z czystej ciekawości i bynajmniej nie oceniająco... to czemu podwójne nazwisko skoro planujesz używać jedynie panieńskiego?[COLOR="Silver"]
TŻ-towi bardzo zależy by oficjalnie być rodziną i by łączyło nas nazwisko. Ale ja na co dzień mając dwa tak trudne nazwiska-moje i Tż-ta, nie będę robić ludziom kłopotu Ze swojego nie zamierzałam rezygnować. A tak jest kompromis i TŻ zadowolony.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 14:14   #2073
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
wszystkie trzymamy kciuki!
Do ostatniej chwili się wahałam co zrobić z nazwiskiem, oficjalnie będzie dwuczłonowe, ale będę go używać tylko w urzędach, w pracy dalej będę się podpisywać jednym, i generalnie w użyciu codziennym, będę używać pierwszego członu jedynie.
Nie wiem jaki masz charakter pracy, ale wydaje mi się, że w pracy powinno się używać pełnego urzędowego nazwiska, szczególnie jak podpisuję się jakiekolwiek dokumenty - chyba że są to jakieś notatki czy uwagi typu 'zostawiłam do dokończenia to i to'. Sama przeszłam całą procedurę w pracy, zmiana pieczątek i podpisu elektronicznego, wszystkie dostępy, i dokumenty podpisuję dwoma nazwiskami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 14:22   #2074
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki masz charakter pracy, ale wydaje mi się, że w pracy powinno się używać pełnego urzędowego nazwiska, szczególnie jak podpisuję się jakiekolwiek dokumenty - chyba że są to jakieś notatki czy uwagi typu 'zostawiłam do dokończenia to i to'. Sama przeszłam całą procedurę w pracy, zmiana pieczątek i podpisu elektronicznego, wszystkie dostępy, i dokumenty podpisuję dwoma nazwiskami.
ja pracuję w luźnej firmie rodzinnej, także nie ma żadnego problemu by zostać w korespondencji przy tym co było. Ja tylko maile podpisuje swoim nazwiskiem, więc bez różnicy jakie tam widnieje, to nie są żadne urzędowe pisma
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 15:50   #2075
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
TŻ-towi bardzo zależy by oficjalnie być rodziną i by łączyło nas nazwisko. Ale ja na co dzień mając dwa tak trudne nazwiska-moje i Tż-ta, nie będę robić ludziom kłopotu Ze swojego nie zamierzałam rezygnować. A tak jest kompromis i TŻ zadowolony.
dziękuję ciekawość zaspokojona
faktycznie jest to dość sensowny kompromis
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 17:51   #2076
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie wiem czy mój ślub i wesele w ogóle się odbędzie, moja babcia jest poważnie chora i jej stan się już tak pogorszył że to może być już teraz kwestia dni... Cały czas płaczę...
Trzymaj się!


U mnie jeżeli chodzi o chrzestnych to chrzestną jest jedna z sióstr rodzonych mojej mamy. Mam z nią taki normalny kontakt, ale nie widujemy się jakoś bardzo często no i powiedziała, że przyjdzie. A chrzestny to mąż mojego taty siostry rodzonej i on jest super. To taki człowiek, który nigdy nie odmówi pomocy i zawsze uczestniczy w ważnych wydarzeniach, a widujemy się dosyć często


Mam już sukienkę, jak wiecie bo wstawiałam na FB jutro idę na próbną fryzurę i makijaż. Dwa dni temu zamówiłam podziękowania dla gości, jutro mają przyjść a akurat nie będzie mnie w domu, więc zmieniłam datę doręczenia na poniedziałek bo wolę, żeby mi to kurier pod drzwi przyniósł. Materiał tż'ta na garnitur przyjechał z Włoch, ściągnęli miarę i zaczął się szyć. Szyjemy też ostatecznie tam koszulę. Buty już ma, szelki ma, jeszcze tylko poszetkę musi zamówić. Ja też muszę jeszcze kilka zamówień złożyć, 13 lipca jedziemy po alkohol, 14 lipca tż ma przymiarkę (o ile zdążą), mamy ostatnie przypominające zajęcia w szkole tańca, spotkanie z facetem z zespołu i dekoratorką, a 16 lipca jedziemy zamówić tort i słodkości na słodki stół
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 20:03   #2077
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja ogarnęłam bieliznę pod sukienkę, umówiliśmy organistę, aż w szoku jestem 150 zł bierze za tydzień spotkanie z djem. Jutro mam kosmetyczkę bo czas zadbać o cerę i przyszły dziś moje kolczyki
Leille koniecznie pokaż zdjęcia z makijażu i fryzury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-09, 06:40   #2078
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja ogarnęłam bieliznę pod sukienkę, umówiliśmy organistę, aż w szoku jestem 150 zł bierze za tydzień spotkanie z djem. Jutro mam kosmetyczkę bo czas zadbać o cerę i przyszły dziś moje kolczyki
Leille koniecznie pokaż zdjęcia z makijażu i fryzury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz organista też 150 zł No i kolejne jeśli chcielibyśmy kogoś dodatkowego do grania np. Na skrzypcach czy na flecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-09, 08:49   #2079
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Trzymaj się!


U mnie jeżeli chodzi o chrzestnych to chrzestną jest jedna z sióstr rodzonych mojej mamy. Mam z nią taki normalny kontakt, ale nie widujemy się jakoś bardzo często no i powiedziała, że przyjdzie. A chrzestny to mąż mojego taty siostry rodzonej i on jest super. To taki człowiek, który nigdy nie odmówi pomocy i zawsze uczestniczy w ważnych wydarzeniach, a widujemy się dosyć często


Mam już sukienkę, jak wiecie bo wstawiałam na FB jutro idę na próbną fryzurę i makijaż. Dwa dni temu zamówiłam podziękowania dla gości, jutro mają przyjść a akurat nie będzie mnie w domu, więc zmieniłam datę doręczenia na poniedziałek bo wolę, żeby mi to kurier pod drzwi przyniósł. Materiał tż'ta na garnitur przyjechał z Włoch, ściągnęli miarę i zaczął się szyć. Szyjemy też ostatecznie tam koszulę. Buty już ma, szelki ma, jeszcze tylko poszetkę musi zamówić. Ja też muszę jeszcze kilka zamówień złożyć, 13 lipca jedziemy po alkohol, 14 lipca tż ma przymiarkę (o ile zdążą), mamy ostatnie przypominające zajęcia w szkole tańca, spotkanie z facetem z zespołu i dekoratorką, a 16 lipca jedziemy zamówić tort i słodkości na słodki stół
Ja idę na próbny make up i fryz w środę
Jutro zaczynamy naukę pierwszego tańca, trochę późno ale jesteśmy dość roztańczeni więc myślę że damy radę
Mój TŻ też już ubrany tylko jeszcze buty musimy mu kupić
Teraz przed nami ustalanie menu, zakup alkoholu i zamówienie tortu- naprawdę czuję że to już blisko- teraz mamy wolny weekend, potem wyjazd w góry zobaczyć się z moją babcią, potem kolejny weekend wolny, potem znowu wyjazd, potem wolne iiii ślub
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-09, 12:47   #2080
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

A ja byłam wczoraj na ponownej próbie włosów, tak jak mówila fryzjerka obcielysmy włosy, pocieniowalysmy i fryzura sama się ułożyła, biegałam w niej cały dzień i wszystko na miejscu, zmieniłam tylko to , że przedziałek dałam na środku, mogę spać spokojnie, wstawie wam na grupę fotki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 08:42   #2081
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, potrzebna szybka rada na grupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-11, 09:54   #2082
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Witam się jako żona
Nie wiem co napisać, bo głowę mam pełną myśli, ale było naprawdę fantastycznie

O dziwo ani ja ani tż się nie stresowalismy. Szykowaliśmy się w swoich domach rodzinnych. Atmosfera była wesoła, dom pełen ludzi więc nie było czasu na nerwy. Po błogosławieństwie już razem pojechaliśmy do kościoła.
Wejście do kościoła z tatą było pełne emocji i dla nas i dla gości
Przysięgę mówiliśmy z uśmiechem na twarzy
Mieliśmy dodatkową oprawę muzyczną i nie żałuję żadnej złotówki, piękne to było 🤩
Dodatkowo mieliśmy transmisje na żywo, więc cała rodziną zza granicy była z nami

Wesele też było ekstra pierwszy taniec nawet nam jako tako wyszedł
Na sali bawiliśmy się do 5.30 rano, potem impreza w pokoju do 7
Następnego dnia o 10 zjedliśmy śniadanie w hotelu i o 12 zaczęły się poprawiny. Ludzie zaczęli znowu się bawić, tańczyć. Było wesoło
Na sali skończyło się o 19, ale część osób wyciągnęła nas jeszcze do pubu. Nie wiem skąd mieliśmy siły, ale impreza trwała dalej 🥳

W hotelu została większość gości i to był super pomysł, bo od rana wszyscy czuli klimat zabawy

Jak wstaliśmy w dzień ślubu to powiedzieliśmy sobie, że już na nic nie mamy wpływu, więc nie ma co się stresować. Wszystko płynęło swoim tempem.

Wszyscy usługodawcy spisali się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyborów.

Z mniej przyjemnych to 3 osoby nie przyszły na wesele i nawet nie dali znać.

Mogłabym pisać i pisać, ale starałam się to wszystko jak najbardziej streścić wszyscy zawsze mówili, że strasznie szybko leci. Faktycznie, to było najszybsze kilka dni w naszym życiu

Trzymam mocno kciuki za wszystkie z was , które są jeszcze przed, żeby nic nie zakłóciło realizacji waszego pięknego dnia ️ i żeby tak jak u nas, goście tańczyli do białego rana

Pozdrawiam ze słonecznej Albani


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-11, 10:23   #2083
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Witam się jako żona
Nie wiem co napisać, bo głowę mam pełną myśli, ale było naprawdę fantastycznie

O dziwo ani ja ani tż się nie stresowalismy. Szykowaliśmy się w swoich domach rodzinnych. Atmosfera była wesoła, dom pełen ludzi więc nie było czasu na nerwy. Po błogosławieństwie już razem pojechaliśmy do kościoła.
Wejście do kościoła z tatą było pełne emocji i dla nas i dla gości
Przysięgę mówiliśmy z uśmiechem na twarzy
Mieliśmy dodatkową oprawę muzyczną i nie żałuję żadnej złotówki, piękne to było 🤩
Dodatkowo mieliśmy transmisje na żywo, więc cała rodziną zza granicy była z nami

Wesele też było ekstra pierwszy taniec nawet nam jako tako wyszedł
Na sali bawiliśmy się do 5.30 rano, potem impreza w pokoju do 7
Następnego dnia o 10 zjedliśmy śniadanie w hotelu i o 12 zaczęły się poprawiny. Ludzie zaczęli znowu się bawić, tańczyć. Było wesoło
Na sali skończyło się o 19, ale część osób wyciągnęła nas jeszcze do pubu. Nie wiem skąd mieliśmy siły, ale impreza trwała dalej 🥳

W hotelu została większość gości i to był super pomysł, bo od rana wszyscy czuli klimat zabawy

Jak wstaliśmy w dzień ślubu to powiedzieliśmy sobie, że już na nic nie mamy wpływu, więc nie ma co się stresować. Wszystko płynęło swoim tempem.

Wszyscy usługodawcy spisali się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyborów.

Z mniej przyjemnych to 3 osoby nie przyszły na wesele i nawet nie dali znać.

Mogłabym pisać i pisać, ale starałam się to wszystko jak najbardziej streścić wszyscy zawsze mówili, że strasznie szybko leci. Faktycznie, to było najszybsze kilka dni w naszym życiu

Trzymam mocno kciuki za wszystkie z was , które są jeszcze przed, żeby nic nie zakłóciło realizacji waszego pięknego dnia ️ i żeby tak jak u nas, goście tańczyli do białego rana

Pozdrawiam ze słonecznej Albani


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje z tego co piszesz wesele udało się super! 🥳 Udanego wypoczynku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 09:47   #2084
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Witam się jako żona
Nie wiem co napisać, bo głowę mam pełną myśli, ale było naprawdę fantastycznie

O dziwo ani ja ani tż się nie stresowalismy. Szykowaliśmy się w swoich domach rodzinnych. Atmosfera była wesoła, dom pełen ludzi więc nie było czasu na nerwy. Po błogosławieństwie już razem pojechaliśmy do kościoła.
Wejście do kościoła z tatą było pełne emocji i dla nas i dla gości
Przysięgę mówiliśmy z uśmiechem na twarzy
Mieliśmy dodatkową oprawę muzyczną i nie żałuję żadnej złotówki, piękne to było 🤩
Dodatkowo mieliśmy transmisje na żywo, więc cała rodziną zza granicy była z nami

Wesele też było ekstra pierwszy taniec nawet nam jako tako wyszedł
Na sali bawiliśmy się do 5.30 rano, potem impreza w pokoju do 7
Następnego dnia o 10 zjedliśmy śniadanie w hotelu i o 12 zaczęły się poprawiny. Ludzie zaczęli znowu się bawić, tańczyć. Było wesoło
Na sali skończyło się o 19, ale część osób wyciągnęła nas jeszcze do pubu. Nie wiem skąd mieliśmy siły, ale impreza trwała dalej 🥳

W hotelu została większość gości i to był super pomysł, bo od rana wszyscy czuli klimat zabawy

Jak wstaliśmy w dzień ślubu to powiedzieliśmy sobie, że już na nic nie mamy wpływu, więc nie ma co się stresować. Wszystko płynęło swoim tempem.

Wszyscy usługodawcy spisali się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyborów.

Z mniej przyjemnych to 3 osoby nie przyszły na wesele i nawet nie dali znać.

Mogłabym pisać i pisać, ale starałam się to wszystko jak najbardziej streścić wszyscy zawsze mówili, że strasznie szybko leci. Faktycznie, to było najszybsze kilka dni w naszym życiu

Trzymam mocno kciuki za wszystkie z was , które są jeszcze przed, żeby nic nie zakłóciło realizacji waszego pięknego dnia ️ i żeby tak jak u nas, goście tańczyli do białego rana

Pozdrawiam ze słonecznej Albani

super, czekamy na zdjęcia i gratulacje!

My wczoraj byliśmy zrobić rekonesans skansenu, gdzie mamy mieć sesję po ślubie. Potem TŻ zrobił mi sesję w lawendzie Umówiłam się na manicure przed ślubem, w piątek spotkanie z DJ-em, czekamy na potwierdzenia od gości, bo zaraz zamawiamy winietki. Musimy jeszcze ogarnać temat alkoholu, niby mało, a dużo wciąż tego
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 15:57   #2085
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Witam się z kolejną żoną

Nam zostało już mniej niż 3 tygodnie 🤪 W weekend kupiliśmy szampana i wodę. Zostaje piwo do kupienia na poprawiny z napojów.

Jutro powinny być winietki no i jeszcze kilka rzeczy do ogarnięcia zostało ale ten czas tak szybko leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 08:27   #2086
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wczoraj zadzwoniła mama TŻ-ta, z informacją, że jakaś koleżanka do niej zadzwoniła i od 15 sierpnia znów zakaz wesel bo idzie fala koronawirusa. Tż ją wyśmiał, i mówił, że najwyżej zrobimy wesele tylko dla zaszczepionych, a jedyną niezaszczepioną osobą jest mama Tż-ta, ale wracając do domu, w aucie audycja radiowa leciała, że od sierpnia gwałtownie wzrosną liczby chorych, wieczorem znów w TV dyskusja, że 4 fala idzie dużo szybciej i z jesieni przeniosła się na sierpień. I teraz mam wielki dół.....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 08:44   #2087
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj zadzwoniła mama TŻ-ta, z informacją, że jakaś koleżanka do niej zadzwoniła i od 15 sierpnia znów zakaz wesel bo idzie fala koronawirusa. Tż ją wyśmiał, i mówił, że najwyżej zrobimy wesele tylko dla zaszczepionych, a jedyną niezaszczepioną osobą jest mama Tż-ta, ale wracając do domu, w aucie audycja radiowa leciała, że od sierpnia gwałtownie wzrosną liczby chorych, wieczorem znów w TV dyskusja, że 4 fala idzie dużo szybciej i z jesieni przeniosła się na sierpień. I teraz mam wielki dół.....
Nie martw się ja też się martwię mam drugi tydzień września i boje się że się nie zalapie, ale moim zdaniem postraszyc trochę muszą, nie po to się ludzie szczepią żeby zaraz znowu pozamykać wszystko, gdzieś czytałam własnie też o tym sierpniu ale Ci naukowcy co opracowują przebieg epidemii mówili że pod koniec sierpnia może być wzrost zakażen ale kulminacja ma być na przełomie września/października więc staram się być na razie spokojna..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Właśnie przeczytałam na wp że ten doradca premiera mowi że lockdown ma być robiony regionalnie nie na całą Polskę i najważniejsze daty kiedy podejmą jaka kolwiek decyzję o tym to koniec sierpnia początek września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 09:38   #2088
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Lecę na wakacje w połowie sierpnia, mam nadzieję, że niczego nie wywiną, bo chyba się zapłaczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 09:48   #2089
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie też to wkurza że wszyscy ciągle do mnie mówią a wiesz że czwarta fala ble ble, wczoraj ledwo do pracy weszłam a koleżanka do mnie a wiesz że od 1 września wszystko zamykają 🤦☠♀️ no skąd wogole to info masakra... W lipcu miała być już czwarta fala a bynajmniej wzrost zakażen więc staram się brać poprawkę na to co mówią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-13, 10:33   #2090
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Eh współczuję Wam, to jest najgorsze jak wszyscy wkoło wiedzą co będzie i to akurat wtedy kiedy Ty masz wesele 🤦☠♀️🤦☠♀️
Jak pojechaliśmy do jednej cioci i wujka Tż zaprosić na sam ślub (chyba że coś otworzą to też na wesele) to odpowiedzieli, że Ojej myśleliśmy że przyjechaliscir powiedzieć że przekładacie ślub bo przecież wtedy to ma być kolejna fala, najwięcej zakażeń itd.. No masakra nie wjem po co ludzie tak mówią, przecież to nam w całe w niczym nie pomaga. Już lepiej nic nie mówić 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 10:36   #2091
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

bardzo wam współczuję dziewczyny. pamiętam jak mnie dołowało wszechobecne wieszczenie zakazów i kolejnych fal. i po co to? jak będzie lockdown, to będzie i nic się na to nie poradzi. po już teraz stresować parę młodą, co oni mogą na to poradzić...


dziewczyny nie dajcie się zdołować. co ma być to będzie. myślę, że to strasznie falami, lockdownami ma na celu przede wszystkim zmobilizowanie ludzi do szczepienia się
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 10:57   #2092
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zazdroszczę wam że już jesteście po i nie macie tego stresu, przez chwilę byłam spokojna bo wszystko w miarę wróciło do normy ale od lipca znowu nerwowka, staram się jednak być spokojna bo ślub i tak weźmiemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 11:30   #2093
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mama T-żta ma taką koleżankę, która lubi ją straszyć, jak było daleko do ślubu to się trzymała, a teraz przeżywa i z każdą teorią do nas dzwoni, że będzie zakaz i takie tam. A mi teraz potrzebne te jej płacze,że idzie 4 fala. Ale weźcie zmuście ją do szczepienia, jedyny gość co nie będzie szczepiony. a tak się boi 4 fali!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 11:51   #2094
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas o tyle dobrze że na 60 osób dorosłych mamy 20 zaszczepionych i jeszcze przybywa więc jak dadzą limit to przeżyje, mamy też 6 odmów i czekam na potwierdzenie jeszcze od 6 osób czyli od biedy w 50 się zamkne, ja też się zapisuje na szczepienie mój tz póki co nie chce i chyba na razie go nie przekonam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 11:51   #2095
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja tu też nie chcę kolejnej fali.
we wrześniu rodzę i chciałabym poród rodzinny
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 13:49   #2096
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mama T-żta ma taką koleżankę, która lubi ją straszyć, jak było daleko do ślubu to się trzymała, a teraz przeżywa i z każdą teorią do nas dzwoni, że będzie zakaz i takie tam. A mi teraz potrzebne te jej płacze,że idzie 4 fala. Ale weźcie zmuście ją do szczepienia, jedyny gość co nie będzie szczepiony. a tak się boi 4 fali!
To mama tża tak do nas dzwoniła i nam meldowała, ile zakażeń i nas straszyła, że będziemy przekładać.

Ja bym się bardziej sugerowała zeszłym rokiem, bo obostrzenia nie są wprowadzane logicznie.

Trzymam za Was wszystkie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 16:47   #2097
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja na razie nie kminię.

9.10, daleko jeszcze. Rozdajemy normalnie zaproszenia.

Jeśli się nie wydarzy wesele to trudno, choć trochę szkoda. No i pytanie jak z zaszczepionymi - u nas wśród gości będzie relatywnie sporo zaszczepionych, a i tak mamy wesele na niecałe 60 osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 18:09   #2098
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zaszczepieni z tego co wiem to się nie liczą do limitów ale co zdecydują pozostaje nam czekać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-13, 22:40   #2099
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mnie jeden taki typ w pracy ostatnio zaczął straszyć 4 falą w sierpniu i kazałam mu się od*****ć bo już mnie serio wkurza takie gadanie Kompletnie się nie przejmuję na razie, zostało 32 dni do ślubu, dziś wpłaciłam drugą zaliczkę za knajpę, babcia czuje się trochę lepiej po zmianie leków i jakoś tak wierzę że będzie dobrze!

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Lecę na wakacje w połowie sierpnia, mam nadzieję, że niczego nie wywiną, bo chyba się zapłaczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też zaraz po ślubie lecimy, ale mamy podejście że cokolwiek nie będzie to lecimy i koniec Będziemy po prostu obserwować sytuację i kupimy coś na laście
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-14, 06:38   #2100
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Mnie jeden taki typ w pracy ostatnio zaczął straszyć 4 falą w sierpniu i kazałam mu się od*****ć bo już mnie serio wkurza takie gadanie Kompletnie się nie przejmuję na razie, zostało 32 dni do ślubu, dziś wpłaciłam drugą zaliczkę za knajpę, babcia czuje się trochę lepiej po zmianie leków i jakoś tak wierzę że będzie dobrze!

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



My też zaraz po ślubie lecimy, ale mamy podejście że cokolwiek nie będzie to lecimy i koniec Będziemy po prostu obserwować sytuację i kupimy coś na laście
Ale super że z babcią dobrze



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.