Love Island Polska - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-13, 21:23   #1741
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Jakoś w to nie wierzę, chyba pod publiczkę tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też mi się tak wydaje

a ta Olka jest jakaś zaburzona.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 22:23   #1742
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Ta Patrycja to mi kogoś przypomina, chyba jakąś modelkę może ociupinkę Gigi Hadid, albo po prostu ma taką modelkową urodę i dlatego tak mi się kojarzy.

Olka to mnie już doprowadza do szału. Raz tak, raz siak. Łazi jakby ją coś ugryzło, ale to jak się wydarła do Jurka kilka odcinków temu, to wtf, co to było.. jak jakaś ciotka Grażynka takie teksty, że ma szybciej rozmawiać niech zostawi dla siebie, jeszcze jakby to był żart to może bym przymknęła oko, ale miała taką pretensje w głosie, no niefajnie się zachowuje.

Paulina jest przepiękna, nie mogę się napatrzeć. Przypomina mi trochę moją koleżankę ze studiów, natomiast z charakteru taka bezpłciowa melepeta.. a szkoda. Ona nie wie, tak się pałęta bez celu. Bije od niej taka delikatność i dziewczęcość, ale jest bez wyrazu. No i teraz co z tego, że z wyglądu petardzioszka jak charakter (na razie) średniawka. Mam nadzieję, że się bardziej otworzy.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 05:39   #1743
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Love Island Polska

Ja jeszcze nie oglądałam poniedziałkowego odcinka, ale chciałabym żeby Patrycja spodobała się Andrzejowi i poszedł w tym kierunku. Ja nie wiem po co Paulina poszła do tego programu, nawet lektor się z niej podśmiewa. A Olka to strasznie toksyczna osoba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 07:59   #1744
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Mnie Patrycja przypomina trochę Sandrę Kubicka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 10:49   #1745
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Wiktor niezle wkurzyl Pauline, myslalam ze mu wstanie i da z liscia, albo moze ja chcial nakrecic zeby w koncu sie zdecydowala.
Miala odpalic wrotki i na gadce sie skonczylo
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 10:20   #1746
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Ola parę lat temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 540C4FB3-63EA-42DE-9F2C-EAD314509855.jpg (92,7 KB, 87 załadowań)
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 18:03   #1747
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Ola parę lat temu
I po co te operacje
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-15, 20:36   #1748
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
I po co te operacje
usta jakby lekko tylko powiekszyla to byloby ok, teraz wygladaja karykaturalnie
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 20:58   #1749
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Love Island Polska

Bardzo ładnie wyglądała. Teraz się tylko oszpeciła. W ciemnych włosach też wygląda zdecydowanie lepiej.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 21:55   #1750
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

dużo lepiej przed "zmianami" wyglądała.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

OMG ale ta Andzia jest toksyczna, z odcinka na odcinek coraz bardziej się w tym upewniam. Razem z Klaudią -> out.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-15, 22:54   #1751
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dużo lepiej przed "zmianami" wyglądała.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

OMG ale ta Andzia jest toksyczna, z odcinka na odcinek coraz bardziej się w tym upewniam. Razem z Klaudią -> out.
A ja wlasnie zmienilam zdanie.
Mylse ze Arek ja ta slodycza osacza, nie wierze w ta milosc po takim krotkim czasie, kreuje siebie na aniola a ja na diabla, a tak naprawde nie liczy sie z nia, ciagle tylko powtarza Ja i Ja. Znam ten typ, ja wszytko dal Ciebie robie, ale robi to co on chce, ja Ci kupuje prezenty, ale jakie ja chce i kiedy ja chce, organizuje cos dla nas, ale co ja chce itd.

Angelika tez sie uwziela na Klaudie juz od kilku odcinkow, czemu nie odpowiadasz, co mowilas, czemu nie mowisz co myslisz. No nie mozna miec nie miech ochoty wszystkiego jej mowic, a potem sie zamotala ze Paulina,ze wszyscy bo braklo argumentow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 09:16   #1752
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dużo lepiej przed "zmianami" wyglądała.

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

OMG ale ta Andzia jest toksyczna, z odcinka na odcinek coraz bardziej się w tym upewniam. Razem z Klaudią -> out.
Moim zdaniem Andzia nie jest toksyczna. Rzeczywiscie ten Arek ma w sobie cos takiego osaczajacego i stosuje bierna agesje swoimi humorkami, gdy nie jest po jego mysli to siedzi nadasany i wielka ola boga zamiast spytac z czuloscia o co chodzi. Wcale nie dziwi mnie, ze ta Andzia czuje sie osaczona. Zreszta od poczatku widac, ze ten Arek jej nie lezy. Widac to po jej reakcjach. Jezeli przez jeden dzien nie podeszla do niego i sie przytulila i jest wielka drama i nie wiadomo co. Ja bym zwariowala z takim facetem,zameczylabym sie, a to nie jest laska ktora zamyka sie w zlotej klatce. Dobr eintencyje podszyte nie wiadomo czym.


Za to Klaudia mnie bardzo denerwuje. Na poczatku taka niepozorna, ciuchutka, nikt mnie nie chce tra lalalal. a jak poczula sie troche pewnie, to pokazala swoje prawdziwe oblicze. Dla mnie ma w sobie cos negatywnego, coiagle cos jej nie pasuje i atakuje innych z wielkim fochem, zamiast normalnie sie wypowiedziec. Nawet widac po tym Jurku, ze mu ta postawa nie odpowiada...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 09:16   #1753
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie zmienilam zdanie.
Mylse ze Arek ja ta slodycza osacza, nie wierze w ta milosc po takim krotkim czasie, kreuje siebie na aniola a ja na diabla, a tak naprawde nie liczy sie z nia, ciagle tylko powtarza Ja i Ja. Znam ten typ, ja wszytko dal Ciebie robie, ale robi to co on chce, ja Ci kupuje prezenty, ale jakie ja chce i kiedy ja chce, organizuje cos dla nas, ale co ja chce itd.

Angelika tez sie uwziela na Klaudie juz od kilku odcinkow, czemu nie odpowiadasz, co mowilas, czemu nie mowisz co myslisz. No nie mozna miec nie miech ochoty wszystkiego jej mowic, a potem sie zamotala ze Paulina,ze wszyscy bo braklo argumentow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Analizuję sobie wcześniejsze odcinki i się zastanawiam.
Czy jest tak, że Arek osacza Andzię, jest słodki, wszystko dla niej i ona nie może się odezwać bo wyjdzie na tą złą, czy jednak Arek serce na dłoni, Andzia jest z nim z wyrachowania, a teraz jak pojawił się nowy, to Andzia usiłuje wymiksowac się z układu z Arkiem zrzucając winę na niego.
Fakt że Arek nie zapytał jej czy zostaną oficjalną parą, tylko sam podjął decyzję na przeparowaniu. Tylko Andzia najpierw gada że super, że zrobił to na forum, a dzień później że jednak niefajnie, bo nie zapytał jej o zdanie na osobności. Czyli Andzia sorry ale jest fałszywa. I nieprawda, że nie mogła nie być zachwycona decyzją Arka na przeparowaniu. Mogła jego tekst w żart obrócić, właśnie lekko szpileczę wbić że takie rzeczy to chyba z nią powinien ustalić, albo "pogadamy o tym w domu". Mogła wyjść z tego obronną ręką i nie zgadzać się na oficjalną parę na przeparowaniu.

Para Arka i Andzi sie rozpadnie. Arek już wczoraj powiedział że nie bedzie podbijał do żadnej laski w programie. On jest wygrany, bo po programie będzie miał ogromne branie.

Skoro dziewczyny ustaliły, że gadają ze sobą szczerze, to unfair jest że jedynie Klaudia nie chce czegoś mówić. Ok, nie musi, ale niech nie liczy że inne laski będą z nią szczere. Śmiechy z Andzią w towarzystwie - żenada. W tym konflikcie jestem po stronie Andżeliki. Jest szczera, mówi co myśli, nikogo nie udaje.
Klaudia się taka pewna siebie zrobiła odkąd ma Jurka. Wcześniej byla wielką przyjaciółką wszystkich. Myślę że się przejedzie na tym, bo ze strony Jurka nie ma takiego uczucia jak z jej strony.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 10:39   #1754
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

No dla mnie Andzia jest chamowata, opryskliwa i to jej lekceważące spojrzenie na niego, gdy z nim gada, jakby była jakaś nie wiadomo jaka.. Już na ich pierwszej randce te jej teksty były beznadziejne. I też mam wrażenie, że chce się do nowego przykleić, stąd nagle wszystko jest na nie. Sama mówiła, że ona tu też nie stworzy żadnej relacji - no ciekawe, zobaczymy
Od samego początku nie przypadła mi do gustu i jest tylko gorzej. Inaczej było z Klaudią, bo ją najpierw lubiłam i długo broniłam
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 10:46   #1755
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Analizuję sobie wcześniejsze odcinki i się zastanawiam.
Czy jest tak, że Arek osacza Andzię, jest słodki, wszystko dla niej i ona nie może się odezwać bo wyjdzie na tą złą, czy jednak Arek serce na dłoni, Andzia jest z nim z wyrachowania, a teraz jak pojawił się nowy, to Andzia usiłuje wymiksowac się z układu z Arkiem zrzucając winę na niego.
Fakt że Arek nie zapytał jej czy zostaną oficjalną parą, tylko sam podjął decyzję na przeparowaniu. Tylko Andzia najpierw gada że super, że zrobił to na forum, a dzień później że jednak niefajnie, bo nie zapytał jej o zdanie na osobności. Czyli Andzia sorry ale jest fałszywa. I nieprawda, że nie mogła nie być zachwycona decyzją Arka na przeparowaniu. Mogła jego tekst w żart obrócić, właśnie lekko szpileczę wbić że takie rzeczy to chyba z nią powinien ustalić, albo "pogadamy o tym w domu". Mogła wyjść z tego obronną ręką i nie zgadzać się na oficjalną parę na przeparowaniu.

Para Arka i Andzi sie rozpadnie. Arek już wczoraj powiedział że nie bedzie podbijał do żadnej laski w programie. On jest wygrany, bo po programie będzie miał ogromne branie.

Skoro dziewczyny ustaliły, że gadają ze sobą szczerze, to unfair jest że jedynie Klaudia nie chce czegoś mówić. Ok, nie musi, ale niech nie liczy że inne laski będą z nią szczere. Śmiechy z Andzią w towarzystwie - żenada. W tym konflikcie jestem po stronie Andżeliki. Jest szczera, mówi co myśli, nikogo nie udaje.
Klaudia się taka pewna siebie zrobiła odkąd ma Jurka. Wcześniej byla wielką przyjaciółką wszystkich. Myślę że się przejedzie na tym, bo ze strony Jurka nie ma takiego uczucia jak z jej strony.
Jak ja to ogladam to Andzia nie jest dla mnie wyrachowana. Za to widac, ze od poczatku ta relacja jej nie lezy, ale probuje w tym jakos byc. Dla mnie to nie jest wyrachowanie, tylko proba przekonania sie do niego i tyle. Ciagle ma jakies pretensje do niego, ze ja osacza, ze zachowuja sie jak stare malzenstwo , no cos sie nie skleja etc. Dlatego ten Arek tez powinien troche uruchomic glowe, a nie isc na olslep w emocje. To, ze sam podjal decyzje o tym, ze sa razem i przedstawil ja przed faktem dokonanym to tez moim zdaniem jest nie w porzadku. Ja kuarat mialam odcinek do tylu i myslalam, ze oni to wczesniej przegadali i po prostu oficjalnie to potwierdzil, a jak sie okazalo, ze nie to wcale mnie nie dziwi reakcja Andzi, bo to jest wlasnie takie osaczenie. Widac po niej bylo,z e nie jest zadowolona z tego, ale nie chciala mu siary narobic przy innych uczestnikach i na oczach widzow, ze go odrzucila. Ja tam te Andzie naprawde rozumiem.

Zreszta ten nowy uczestnik tez nie jest jakis szalowy zeby tak nagle wszystkie za nim i zeby Andzia zaraz decyzje musiala zmienic.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 17:28   #1756
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


Za to Klaudia mnie bardzo denerwuje. Na poczatku taka niepozorna, ciuchutka, nikt mnie nie chce tra lalalal. a jak poczula sie troche pewnie, to pokazala swoje prawdziwe oblicze. Dla mnie ma w sobie cos negatywnego, coiagle cos jej nie pasuje i atakuje innych z wielkim fochem, zamiast normalnie sie wypowiedziec. Nawet widac po tym Jurku, ze mu ta postawa nie odpowiada...
Nieprzyjemna laska, w sumie od początku jej nie lubię.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 18:24   #1757
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Love Island Polska

U Andzi i Arka prawda leży gdzieś po środku.
Ona jest charakterna, nie da sobie wejść na głowę.
A on z kolei to typ takiego niepozornego toksyka. Niby taki kochany, wszystko by dla niej zrobił, a ona ta zła, co nie potrafi go docenić. A tak naprawdę to chciałby ją zamknąć w złotej klatce i mieć tylko dla siebie. Jest zdesperowany, mówił że do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Kilka odcinków temu planował już z Andzią wspólną przyszłość, bodajże mówił o dzieciach? Nie pamiętam dokładnie. A ile oni się znają. 2 tygodnie...
Nie dziwię się więc, że Andzia w końcu wybuchła. Z boku wyglądało wszystko pięknie, a ona się w tej relacji dusiła.


Ja sama kiedyś też się dałam złapać na takie gadki. Ten sam typ mężczyzny. Też był taki strasznie zakochany we mnie od początku, planował wspólne życie, ale stopniowo chciał mnie zawłaszczyć dla siebie, odsuwać od przyjaciół i rodziny. Zorientowałam się dopiero po 3-4 miesiącach.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 23:02   #1758
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Andzia i Arek oboje siebie warci, jedno lepsze od drugiego
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 01:44   #1759
Nocwigilijna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 121
Dot.: Love Island Polska

Jak dla mnie praktycznie nie ma winy Arka. Na początku sobie pomyślałam " jezu co ta głupia andzia wymyśla i byłam w szoku" ok trochę arek za bardzo słodził jej, to fakt ale wierzę w jego szczere intencje a ona z dnia na dzień stwierdziła, że jej jest żle przy nim a wcześniej nic takiego nie wskazywało na to. Kurde coś tu nie gra z nią jednak moim zdaniem. Mogła wcześniej gadać a nie brnąć dalej. To co udawała cały czas jeśli tak, to pogratulować i wysłać na jakąś terapie. Jak dla mnie wina 80 do 20 na jej niekorzyść. Jeśli arek ją osaczał i męczeył, to czemu tego nie mówiła. Piszecie, że arek ją postawił przed faktem dokonanym oznajmiając,że są parą ale przecież mogła odmówić a po drugie przecież było pokazany zaraz po tym jak gada z dziewczynami i jest niby happy z tego powodu.

On może za bardzo chce ale w tej parze, to ona dla mnie jest zaburzona.

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jak ja to ogladam to Andzia nie jest dla mnie wyrachowana. Za to widac, ze od poczatku ta relacja jej nie lezy, ale probuje w tym jakos byc. Dla mnie to nie jest wyrachowanie, tylko proba przekonania sie do niego i tyle. Ciagle ma jakies pretensje do niego, ze ja osacza, ze zachowuja sie jak stare malzenstwo , no cos sie nie skleja etc. Dlatego ten Arek tez powinien troche uruchomic glowe, a nie isc na olslep w emocje. To, ze sam podjal decyzje o tym, ze sa razem i przedstawil ja przed faktem dokonanym to tez moim zdaniem jest nie w porzadku. Ja kuarat mialam odcinek do tylu i myslalam, ze oni to wczesniej przegadali i po prostu oficjalnie to potwierdzil, a jak sie okazalo, ze nie to wcale mnie nie dziwi reakcja Andzi, bo to jest wlasnie takie osaczenie. Widac po niej bylo,z e nie jest zadowolona z tego, ale nie chciala mu siary narobic przy innych uczestnikach i na oczach widzow, ze go odrzucila. Ja tam te Andzie naprawde rozumiem.

Zreszta ten nowy uczestnik tez nie jest jakis szalowy zeby tak nagle wszystkie za nim i zeby Andzia zaraz decyzje musiala zmienic.
Ona była zadowolona , że postawił ją przed faktem dokonanym ja nie zauważyłam aby było inaczej. Zaskoczona była ale nie zawiedziona moim zdaniem. Na drugi dzień stwierdziła, że jednak, to było nie ok. Ona wyleciała jak filip z konopi, że jest coś nie tak i ona już nie chce. Sorka ale dla mnie to śmieszne i moim zdaniem się sama ośmieszyła w tej parze.

A poza tym niby taka wkręcona w arka a za chwilę gada, że jest gotowa na innego gościa i chodzi ucieszona i daje Arkowi buziaczki. Po prostu z niej fałsz wychodzi gołym okiem.

Dla mnie arek jest fajnym gościem ma swoje wady ale kto ich nie ma ale suma sumarum fajny inteligentny gość.

Edytowane przez Nocwigilijna
Czas edycji: 2021-09-17 o 01:46
Nocwigilijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-17, 08:34   #1760
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Ja trochę zrozumiałam jej podejście wczoraj, kurcze jak gość który był 9 lat w związku jest w stanie mówić o miłości po 2 tyg, coś o ślubie dzieciach 🤦
Poza tym wydaje mi się że on stracił cała męskość w jej oczach tym swoim podejściem 'przepraszam że żyje'

To że Andzia jest mega arogancka i chamska to inna sprawa

Teraz Arek będzie wyrywał te nowe tylko po to żeby wzbudzić jej zazdrość 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 09:47   #1761
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Nocwigilijna Pokaż wiadomość
Jak dla mnie praktycznie nie ma winy Arka. Na początku sobie pomyślałam " jezu co ta głupia andzia wymyśla i byłam w szoku" ok trochę arek za bardzo słodził jej, to fakt ale wierzę w jego szczere intencje a ona z dnia na dzień stwierdziła, że jej jest żle przy nim a wcześniej nic takiego nie wskazywało na to. Kurde coś tu nie gra z nią jednak moim zdaniem. Mogła wcześniej gadać a nie brnąć dalej. To co udawała cały czas jeśli tak, to pogratulować i wysłać na jakąś terapie. Jak dla mnie wina 80 do 20 na jej niekorzyść. Jeśli arek ją osaczał i męczeył, to czemu tego nie mówiła. Piszecie, że arek ją postawił przed faktem dokonanym oznajmiając,że są parą ale przecież mogła odmówić a po drugie przecież było pokazany zaraz po tym jak gada z dziewczynami i jest niby happy z tego powodu.

On może za bardzo chce ale w tej parze, to ona dla mnie jest zaburzona.

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------



Ona była zadowolona , że postawił ją przed faktem dokonanym ja nie zauważyłam aby było inaczej. Zaskoczona była ale nie zawiedziona moim zdaniem. Na drugi dzień stwierdziła, że jednak, to było nie ok. Ona wyleciała jak filip z konopi, że jest coś nie tak i ona już nie chce. Sorka ale dla mnie to śmieszne i moim zdaniem się sama ośmieszyła w tej parze.

A poza tym niby taka wkręcona w arka a za chwilę gada, że jest gotowa na innego gościa i chodzi ucieszona i daje Arkowi buziaczki. Po prostu z niej fałsz wychodzi gołym okiem.

Dla mnie arek jest fajnym gościem ma swoje wady ale kto ich nie ma ale suma sumarum fajny inteligentny gość.
Co do Andzi - ja mam inne odczucia co do jej zachowania. Po jej mimice i wypowiedzi na temat tego , ze "sa razem" bylo widac, ze taka szczesliwa nie jestv i ze jej to nie pasuje. Przeciez to widac jak na dloni. Dla mnie to dobra mina do zlej gry i ja juz od pocztku po niej widzialam, ze z tym Arkiem to niczego nie bedzie. W zasadzie to on to caly czas ciagnal, a ona tylko byla. Jemu tot ez to powinno dac do myslenia. Ja mysle, ze to nie jest zaden falsz z jej strony, ale ma swiadomosc, ze ogladaja ten program setki tysiecy ludzi i nie chce Arkowi zrobic siary na oczach widzow i uczestnikow, bo jeszcze wieksza kaszana by z tego wyszla, dlatego wolala to przyklepac. I ja tak to odbieram.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 11:15   #1762
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Andzi, bo to jest wlasnie takie osaczenie. Widac po niej bylo,z e nie jest zadowolona z tego, ale nie chciala mu siary narobic przy innych uczestnikach i na oczach widzow, ze go odrzucila. Ja tam te Andzie naprawde rozumiem.
mi sie wydaje,ze na tym przeparowaniu z zaskoczenia braklo jej refleksu,zeby zareagowac.


Oni mi sie wydaja oboje sobie warci i mega do siebie nie pasuja, on stracil prawie dekade na zwiazek ktory sie zakonczyl wiec teraz ma cisnienie na rodzine itd i tez bym uciekla jakby mi typ ktorego znam 2 tygodnie gadal o slubie i dzieciach.
Andzia z kolegi od poczatku mowila,ze nie ma WOW dla niej i jakby na sile probuje sie przekonac do Arka, moze z braku laku.


Oboje sa siebie warci moim zdaniem a Andzi brak szczerosci w tym wszystkim.


Zachowani Klaudii mocno klotliwe, cZasami mi sie zdaje ze ona lubi aferki.


Reszta jakos bezbarwna, Magdy i Wiktora malo co pokazuja.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 13:59   #1763
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
mi sie wydaje,ze na tym przeparowaniu z zaskoczenia braklo jej refleksu,zeby zareagowac.


Oni mi sie wydaja oboje sobie warci i mega do siebie nie pasuja, on stracil prawie dekade na zwiazek ktory sie zakonczyl wiec teraz ma cisnienie na rodzine itd i tez bym uciekla jakby mi typ ktorego znam 2 tygodnie gadal o slubie i dzieciach.
Andzia z kolegi od poczatku mowila,ze nie ma WOW dla niej i jakby na sile probuje sie przekonac do Arka, moze z braku laku.


Oboje sa siebie warci moim zdaniem a Andzi brak szczerosci w tym wszystkim.


Zachowani Klaudii mocno klotliwe, cZasami mi sie zdaje ze ona lubi aferki.


Reszta jakos bezbarwna, Magdy i Wiktora malo co pokazuja.
No widac po niej bylo, ze jest w szoku. Naprawde czlowiek czasami nie ma serca zeby komus powiedziec wprost o swoich prawdziwych odzucziach, szczgolnie gdy widzi sie, ze druga osoba szaleje za ta osoba. I dopoki nie ma sie 100% pewnosci, ze sie nie chce to mozna to pusic w takie hm... zawieszenie i wlasnie dac sobie czas na przekonanie sie. Dla mnie nie ma w tym wyrachowania. A reakcje tego Arka tez nie pomagaja Andzi w pokazaniu pelnego obrazu tego jak ona to widzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 18:11   #1764
Nocwigilijna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 121
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No widac po niej bylo, ze jest w szoku. Naprawde czlowiek czasami nie ma serca zeby komus powiedziec wprost o swoich prawdziwych odzucziach, szczgolnie gdy widzi sie, ze druga osoba szaleje za ta osoba. I dopoki nie ma sie 100% pewnosci, ze sie nie chce to mozna to pusic w takie hm... zawieszenie i wlasnie dac sobie czas na przekonanie sie. Dla mnie nie ma w tym wyrachowania. A reakcje tego Arka tez nie pomagaja Andzi w pokazaniu pelnego obrazu tego jak ona to widzi.
Jeśli przynajmniej trochę zależało jej na nim, to powinna powiedzieć mu właśnie żeby go nie krzywdzić a nie robić dobrą minę do złej gry tyle czasu. Jak by jej nie okazywał uczuć, to by znowu było źle, że mało czuły i romantyczny.

Dla mnie wasze argumenty mnie nie przekonują i winię tutaj głownie ją. Najpierw te dyrdymały jak to się ich relacja rozwija i same superlatywy a nagle rozstanie z uśmiechem na twarzy tak na prawdę. Tak się nie zachowuje osoba, która była w relacji w której się do innej strony zaczynało czuć jakiś pociąg i było zauroczenie. Widocznie udawała żeby mieć parę i tyle.
Nocwigilijna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 21:27   #1765
BabSk_O
Zadomowienie
 
Avatar BabSk_O
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 815
Dot.: Love Island Polska

Hej ja to czekam na te dwie nowe,co to sie bedzie dzialo
BabSk_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 21:53   #1766
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Stylówka Andrzeja na lata 90, wymiękłam, bosko

Te dwie nowe dla mnie bez szału. Nie wiem czy wizualnie ktoś przebije Paulinę, ale może, może.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:13   #1767
BabSk_O
Zadomowienie
 
Avatar BabSk_O
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 815
Dot.: Love Island Polska

Myslalam ze jakies ladne beda bo w zapiwiedzi ze rakiety a tu nie ma sie czym zachwycić co ta Angelika gadala przeciez ona o wiele ladniejsza od nich

Ale Arek jaka zmiana
BabSk_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:16   #1768
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Dla mnie nowe nie są ładne.
Paulina jest najładniejszą uczestniczką wszystkich edycji, ex aequo razem z Moniką z pierwszej edycji.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 22:20   #1769
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez BabSk_O Pokaż wiadomość
Myslalam ze jakies ladne beda bo w zapiwiedzi ze rakiety a tu nie ma sie czym zachwycić co ta Angelika gadala przeciez ona o wiele ladniejsza od nich

Ale Arek jaka zmiana
Też tak myślałam, a tu staniki nie latają Angelika przesadza, ma o wiele ładniejszą buźkę od tych dwóch. O ile nie podoba mi się taka ilość tatuaży u dziewczyn itd. to no nie można powiedzieć, że Angelika jest brzydka. Mi tam się bardziej podoba niż te nowe. W ogóle trzy Ole i teraz będziemy mieć: Olę, Aleksandrę i Alex

Arek tak narodził się na nowo, podjarany i w ogóle ale czy mu przeszło z Andzią? no nie wydaje mi się..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-18, 06:24   #1770
BabSk_O
Zadomowienie
 
Avatar BabSk_O
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 815
Dot.: Love Island Polska

Właśnie 3 Ole
Teraz wlasnie zobaczylam zdjecie Oli w czarnych wlosach jak ona ladnie wygladala wtedy po co jej te operacje byly to ja nie wiem

Szymona nie moge rozgryźć narazie taki gdzies bez charakteru jak dla mnie
BabSk_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.