Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-03, 17:48   #1
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200

Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?


Hej dziewczęta mam takie (może głupie) pytanie... A mianowicie... Przeczytałam w wątku o żelach asto że jest cos takiego jak lampa LED i utwardza żel szybciej niż uv! Możecie mi coś więcej o tym opowiedzieć? Czy działa to na wszystkie żele czy tylko na jakieś konkretne? I jaką najlepiej kupić?
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:41   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta mam takie (może głupie) pytanie... A mianowicie... Przeczytałam w wątku o żelach asto że jest cos takiego jak lampa LED i utwardza żel szybciej niż uv! Możecie mi coś więcej o tym opowiedzieć? Czy działa to na wszystkie żele czy tylko na jakieś konkretne? I jaką najlepiej kupić?
Nie na wszystkie żele "działa" lampa LED'owa, jeżeli działa to producent zaznacza to w opisie tak jak Astonishing
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:29   #3
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Ah... no to dziękuje bardzo za odpowiedź, bo już myślałam że nikt nie wie:P
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:37   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Ah... no to dziękuje bardzo za odpowiedź, bo już myślałam że nikt nie wie:P
Proszę bardzo
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 06:25   #5
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Widziałam te lampy LED na targach w Warszawie w zeszłym roku i miałam wrażenie, że one na wszystkie żele działają. No i na logikę to tak powinno być - w końcu to żele ŚWIATŁOUTWARDZALNE.
Ale.... ja bym tej lampy nie kupiła. Pomijam cenę, ale po co mi superszybka lampa jeśli wcale mi to nie przyspieszy tempa pracy. Ja pracuję w systemie - lampa pali się światłem ciągłym, a ja jedną dłoń klientki opracowuję, druga siedzi w lampie. Dopiero przy ostatniej warstwie budującej klientka trzyma dłonie w lampce przez przepisowe 3 minuty - tak dla pewności. Przyspieszenie pracy miałabym więc tylko przy tym ostatnim naświetlaniu. Myślę, że lampy LED to tylko chwyt marketingowy tak samo jak ultradźwiękowe usuwacze żelu/akrylu - jak weszły na rynek to każdy pisał o nich, że są super (głównie na podstawie artykułów promujących te urządzenia), ale ja nie znalazłam potem na żadnym forum ani w realu stylistek, które by kupiły ten sprzęt (a nie były jego dystrybutorem) i były zadowolone.
A może się mylę? Znacie kogoś, kto ma lampę LED albo ultradźwięki do usuwania pazurków i sobie je chwali?
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 06:56   #6
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Nie, nie znamy
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:41   #7
Tarantitla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Znacie kogoś, kto ma lampę LED albo ultradźwięki do usuwania pazurków i sobie je chwali?
Z tego co słyszałam to te lampy LED to na razie nowość i podobno mają z czasem zastąpić te UV, tylko jak każda technologia i ta na początku potrzebuje dopracowania.
Tarantitla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 14:17   #8
annabachlaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

A ja mam od miesiąca taką lampę i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam lampę z firmy Mistero Milano i powiem tak jeśli chodzi o żele przeżroczyste to muszą one być przystosowane to tych lam bo zwykłe się nie utwardzają, ale covery i żele białe to utwardzaja sie wszystkich firm bez wyjątku. Najbardziej podoba mi sie utwardzanie żeli kolorowych, 30 sek i czrny żel gotowy w pełni utwardzony, gdzie w zwykłej lampie trzeba było kilkakrotnie utwardzać ciemne żele bo nie zawsze dobrze się utwardzały.
annabachlaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:59   #9
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Według mnie na razie nie ma alternatywy dla normalnych lamp uv. Trzeba natomiast uważać na moc światła w lampach ledowych bo te o małej mocy nadają się tylko do lakierów żelowych (lakierożeli) ktore mozna utwardzic w normalnej lampie i to nawet nie w 36 watowej tylko np w 9 watowej. Aby w lampie led utwardzić normalny żel to lampa musi mieć co najmniej 30 Watt i to jeszcze nie utwardza wszystkich żeli. Dobry sprzedawca informuje które żele nadają się do utwardzania w lampach ledowych. Na informacje trafiłam w sklepie LNC. Zresztą o lampach LED jest tam fajny i konkretny artykuł. Możecie wyciągnąć sobie wnioski same.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 09:31   #10
karolinawys
Przyczajenie
 
Avatar karolinawys
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Z całą pewnością Lampa LED jest bardzo ciekawą alternatywą. Obecnie droższe są te lampy od tradycyjnych ale trzeba wsiąść pod uwagę również to, że w Lampa LED jest jednorazowa, co jest bardzo wielką zaletą. Już wyjaśniam o co chodzi.

Lampa LED wg. producentów działa około 12 lat i nie trzeba wymieniać żadnych żarówek, bo ledy są na stałe zamontowane w lampie. Oszczędzamy na pewno na świetlówkach UV, które lubią się dość często przepalać.

Druga sprawa to moc lampy LED. Nie można przekładać mocy Lampy LED na moc lampy UV bo jest to inna technologia. Lampy LED są mniej energożerne dlatego mają mniejszą moc. Jeżeli sobie policzymy ile wydamy w ciągu tych 12 lat na prąd oraz wymianę świetlówek UV to na pewno wyjdzie nam taniej porządna lampa LED. Tym bardziej, że lampy LED nie mają tak dużych strat energii w postaci wydalanego ciepła. Lampą LED nie oparzymy sobie dłoni

Nie trzeba przejmować się tym, że lampa LED ma mniejszą moc. To wynika z technologii!! No chyba, że jest to lampa, która ma 3W, wtedy trzeba uważać ;p

Można znaleźć też Lampy LED do paznokci na baterie. Jakoś nie wierze, że działa to dobrze. Po prostu za mała moc. Ladów musi być dość dużo żeby odpowiednio utwardzały żel.

Bardzo ważne jest to aby wybrać odpowiednie żele do Lampy LED. Mądry sprzedawca ma osobną linie żeli do Lampy LED. Wtedy mamy pewność, że żel będzie równo utwardzony i w czasie, który deklaruje producent.

Do Lampy LED stosuje się żele LED albo takie, które nadają się do Lampy UV i do Lampy LED.
__________________
najtaniej do paznokci
karolinawys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 11:58   #11
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Czytałam w necie, że przeprowadzono taki eksperyment. Były dwie lampy LED jedna o mocy 12 Wat a druga miała 40 Watt. Utwardzano dwa rodzaje żelu – normalny twardy żel i soak off.
W lampie o mniejszej mocy twardy żel po 2 minutach się nie utwardził a w lampie ledowej o większej mocy w tym samym czasie był dobrze utwardzony.
Wniosek dla mnie jest taki że moc lamp ledowych ma duże znaczenie.
I jeszcze jedno, żadna z tych lamp nie utwardziła żelu kolorowego. Tylko lakiery hybrydowe utwardzają się w ciągu kilkunastu sekund.
Żywotność lamp ledowych jest pewnie bardzo długa ale czy za rok dwa nie będą one tańsze? Póki co lepsza jest lampa normalna uv bo może utwardzić każdy żel.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 15:54   #12
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

ciekawa alternatywa te lampy ledowe.... póki co pracuje na dwóch zwykłych tunelówkach, ale latem przymierze się chyba do kupna jednej Ledowej
Szkoda tylko, ze nie wszystkie żele mozna w niej utwardzac, ale kto wie... moze do czasu moich zakupów te ledowe zele tez stanieją i zupełnie przerzucimy się na te "szybciochy"
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 00:06   #13
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Jakoś nie ufam... Chyba faktycznie musi trochę czasu minąć...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 16:27   #14
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

A ja ufam. I wydaje mi się, ze ogólnodostepność i technika pracy Ledowej to jest tylko kwestia czasu

Nie wiem jak u Was, ale ja nadal mam/miewam klientki, które usiedzieć nie moga dłużej niz kwadrans. I chociaz pełen set z odnową zajmuje mi 1,30 do góra 1,50min to i tak sa klientki, dla których to wciąż za długo
A ja juz szybciej to chyba nie dam rady
Pracuje na dwie lampy, naprzemiennie na dwóch raczkach, ale i tak sa momenty, że czasami czekam, aż zel dobrze się utwardzi. Takie utwardzanie w 30s jest po prostu przyśpieszeniem pracy- czyli zwiekszeniem komfortu i mojego i klientki. Gdyby zyskac tylko 10 min na każdej klientce, to według mnie i tak jest to duzy sukces
Sprawę muszę przemyśleć i przekalkulować, ale wydaje mi się, ze system LEDowy naprawdę jest naszą przyszłościa.
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:02   #15
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

ja posiadam lampy LED i nie spotkalam jeszcze zelu,ktory nie utwardzilby sie w niej.
Uzywam zeli Indigo,Astonishing,Kodi- i zeli kolorowych zyliona firm-nie mam ani jednego zelu,ktory sie pod LED nie utwardzi.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:11   #16
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Frau... a to cudna informacja Mi się ta LEDowa technologia bardzo spodobała, ale o ile lampe moglabym kupic o tyle zostaje problem żeli, bo w szafce zapasy na rok z góry bo ja taka chomikara jestem
Czyli mówisz, ze to cudeńko utwardzi wszystkie żele? I tak faktycznie w 30s? I kolorowe tez? No popatrz no....
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:41   #17
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Może być tak, że lampy LED mają tylko taką nazwę a w środku np zwykłe żarówki 9W dające normalne światło UV. Wtedy wiadomo że utwardzą wszystko.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 19:49   #18
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

No chyba kazda z nas odrózni zarówki LEDowe od tradycyjnych Uv-ek
Frau, a Ty masz lampę z jakiej firmy?
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 22:23   #19
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

moje utwardzaja sie bez problemu,kolorowe dluzej-1,5 minuty,clear w minute.

ja mam lampy z Alex Beauty Factory http://www.shop-alexbeauty.de/images...ges/2389_0.jpg
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2012-04-16 o 22:25
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 10:44   #20
karolinawys
Przyczajenie
 
Avatar karolinawys
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

frauhelga - twoja lampa to nie lampa LED tylko CCFL To coś podobnego, co kiedyś stosowano w płaskich telewizorach, laptopach do podświetlania ekranu. Teraz wszędzie montuje się LEDy

Dziewczyny. Wszystko zależy od Lampy LED.

Moc lampy ma znaczenie ale nie przekłada się ona w stosunku 1-1 z lampami tradycyjnymi UV.

Sam przelicznik jest dość złożony i trudno jest mi powiedzieć ile Watt musi mieć lampa LED aby otrzymać taką ilość światła jak w lampie tradycyjnej UV. Na pewno lampa LED potrzebuje mniej Watt niż lampa UV.

Powiem tyle. Jeżeli zastosujesz Lampe LED wraz z dedykowanymi żelami to nie ma problemu z utwardzaniem . Wszystko zależy od Żeli.

Technologia LEDowa jest bardzo popularna nawet w oświetleniu ulicznym, domowym czy do hodowli roślin

Za kilka lat w domach będziemy mieli tylko LEDy bo każda inna technologia jest już przestarzała.

Może dzisiaj wydatek na lampę LED jest dość duży ale myślę, że taki wydatek jest opłacalny.
__________________
najtaniej do paznokci
karolinawys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:11   #21
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

no patrz!

no to polecam wszystkim lampy CCFL
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:20   #22
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

buhahahhaha
no i gra gitara
__________________
Moja wizażowa galeryjka




Miłego ogladania
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:39   #23
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Te lampy LED cały czas mi siedzą w głowie
Widzę z targów na targi, że one cały czas są w sprzedaży i są promowane. A zatem coś jednak musi być na rzeczy. Może to faktycznie technologia przyszłości
Na targach zawsze jak pytałam czy LEDy utwardzają każdy żel to tak mi jakoś na okrętkę odpowiadali, że myślałam, że wszystkie. Niestety...na ostatnim pokazie jesiennym w Eurofashion pani Aleksandra Wąs rozwiała ostatecznie moje wątpliwości. LEDówka utrwala tylko niektóre żele A ja używam żeli różnych firm, bo wiadomo, jedna ma super bonder inna mocny budujący a jeszcze inna obłędny biały do frencha.
No i teraz będę czekać aż wszyscy producenci przestawią się na utwardzanie LEDowe.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 14:46   #24
poleewel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Hej,
chciałam Was ostrzec przed zakupem lampy Led. Uważajcie co kupujecie gdyz pewna firma sprzedaje lampy z ilością 63 diód zamiast 118 które nie utwardzają lakierów hybrydowych! Sama się na to naciełam i teraz się borykam ze zwrotem pieniążków.
poleewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:18   #25
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Cytat:
Napisane przez poleewel Pokaż wiadomość
Hej,
chciałam Was ostrzec przed zakupem lampy Led. Uważajcie co kupujecie gdyz pewna firma sprzedaje lampy z ilością 63 diód zamiast 118 które nie utwardzają lakierów hybrydowych! Sama się na to naciełam i teraz się borykam ze zwrotem pieniążków.
napisz konkretnie co to za firma..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 07:19   #26
poleewel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Ja zakupiłam lampę na aukcji internetowej allegro magdaszewczyk.
poleewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 21:25   #27
hexa70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

frauhelga ma do ciebie pytanko.....czy ta Twoja lampa ccfl włącza się automatycznie jak klientka włoży rękę czy musisz sama załączać???
hexa70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:57   #28
chojnickaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Kupiłam na allegro podręczną latarkę LED z 12ma punktami świetlnymi za 24 zł.Wczoraj wykonałam swój pierwszy manicure hybrydowy w domu.Latarka utwardza lakier w 30s. Rewelacja. Z tej właśnie okazji założyłam konto na wizażu-żeby móc podzielić się tą radosną nowiną z innymi

Edytowane przez chojnickaanna
Czas edycji: 2013-08-28 o 08:59
chojnickaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 20:32   #29
mrijam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

Hejka Dziewczyny

Mam pytanko odnośnie lamp ledowych. Moja lampa UV właśnie przechodzi do stanu emerytalnego i mam ochotę kupić sobie lampe LED.
Znalazłam na Allegro lampe UV LED 9W z trzema diodami, jest mała rzucająca się w oko (taka mała ślicznotka), jedna kosztuje 149zł (C&C) a druga 259zł ( a.t.a ) nie różnią się one praktycznie niczym. Jedyna jaka jest różnica to ten przeskok cenowy ;/
Błagam pomóżcie mi bo nie wiem którą wybrać i czy wogóle jest warto pakować się w ten zakup.
mrijam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:07   #30
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lampa LED?! Lepsza niż zwykła UV?

a ja nie zamieniłabym swojej ledówki na żadną uv nie przedłużam paznokci tylko stosuję ją do hybryd-skraca pracę maksymalnie! Trzeba tylko pamiętać żeby miała odpowiednią moc i diodki led zamiast żarówek led bo to nie to samo! ja zakupiłam z CZ za 399zł i jestem mega zadowolona!
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-10 09:16:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.