Wybielanie zębów u kosmetyczki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-23, 11:23   #1
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93

Wybielanie zębów u kosmetyczki.


Hej dziewczyny! Czy ktoras z Was wybielała zęby w salonie kosmetycznym i moze podzielic sie wrażeniami?
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 12:07   #2
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Pierwsze słysze o czymś takim, jak wybielanie zębów u kosmetyczki!? Jak wybielać to tylko u sprawdzonego stomatologa.
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek

Edytowane przez Pani_Jasiowa
Czas edycji: 2011-07-23 o 12:12
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 12:47   #3
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Jak wybielać to tylko u sprawdzonego stomatologa.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 15:48   #4
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

no masakra kosmetyczka... jp
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 17:32   #5
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Oto cytat ze strony jednego z wrocłwskich salonów oferujacy taka usluge:

Zaledwie kilka lat temu tylko dentyści wykonywali zabiegi wybielania zębów. Dzisiaj zabieg ten oferowany jest również w salonach kosmetycznych i traktowany jest jako zabieg estetyczny !!!
Jest on szybki i łatwy do przeprowadzenia dla wszystkich zaangażowanych stron.
Zabieg jest wykonany za pomocą środka wybielającego - żel nadtleneku wodoru i odpowiedniego wybielającego akceleratora LAMPY LED !!.
Lampa LED emitująca zimne niebieskie światło o długości fali około 465 nanometrów.
Ta długość fali światła jest idealna do aktywacji nadtlenku wodoru i przyśpieszenia procesu wybielania.
Sama procedura jest bardzo prosta. Żel nadtleneku wodoru jest nakladany na zęby. Następnie zimne niebieskie światło jest kierowane bezpośrednio na odsłonięte zęby. Zabieg trwa okolo 15-20 minut. Zazwyczaj wykonuje się od 1 do 3 zabiegów podczas jednej sesji !!
Kosmetyczne wybielanie zębów bardzo pomaga w rozjaśnieniu koloru bieli !!!
O ile tonów zęby stają się bielsze?
To zależy od wielu indywidualnych czynników, takich jak:
  • zabarwienie zębów przed wybielaniem
  • jakiego rodzaju środki spowodowały przebarwienia
  • czy szkliwo zareaguje odpowiednio z nadtlenkiem wodoru
  • liczby wykonywanych zabiegów.
U większości osób otrzymujemy imponujące wyniki 99% ludzi jest bardzo zadowolona !!! Jednak są przypadki, gdy zabieg nie może przynieść pożądanych efektów. Przy odbarwieniach wynikłych ze stosowania tetracykliny (antybiotyk).]
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 17:53   #6
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Sądząc po wklejonym przez Ciebie tekście, masz na myśli metodę PureLite. Jeśli tak, to pomocny może być wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458298 , choć jeśli nie zna się sprawy to ciężko oddzielić w nim wypowiedzi, którym można ufać od bredni.

Nie zdecydowałabym się na taki zabieg u kosmetyczki. Wolałabym zapłacić ciut więcej, ale czuć się bezpiecznie. Jeśli poważnie się nad tym zastanawiasz to proponuję przegrzebać internet w poszukiwaniu informacji zarówno na temat tej metody, jak i innych - w końcu swoje zęby ma się raz w życiu

Edytowane przez emha
Czas edycji: 2011-07-23 o 17:54
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 19:12   #7
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Sądząc po wklejonym przez Ciebie tekście, masz na myśli metodę PureLite. Jeśli tak, to pomocny może być wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458298 , choć jeśli nie zna się sprawy to ciężko oddzielić w nim wypowiedzi, którym można ufać od bredni.

Nie zdecydowałabym się na taki zabieg u kosmetyczki. Wolałabym zapłacić ciut więcej, ale czuć się bezpiecznie. Jeśli poważnie się nad tym zastanawiasz to proponuję przegrzebać internet w poszukiwaniu informacji zarówno na temat tej metody, jak i innych - w końcu swoje zęby ma się raz w życiu
Prawda, zęby nie włosy nie odrosną!
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-24, 02:56   #8
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

ja wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym. robiłam to dwa razy, efekt był naprawdę fajny, tyle że krótki.... ale to akurat moja wina, bo jestem maniakalną pijaczką kawy. po tym drugim razie stwierdziłam, że to bez sensu - albo kawa albo bawienie się w wybielanie. postawiłam na kawę no i oczywiście na pasty i plastry wybielające
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 20:39   #9
shandi
Raczkowanie
 
Avatar shandi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 141
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

no nigdy w zyciu o c zyms takim nie slyszalam.
jak to sie mowi... ''jak ktos jest do wszystkiego...'' ?
shandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:58   #10
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Dokładnie, kosmetyczki nie powinny wybielać zębów. Przecież nie są w stanie rozpoznać np. nadżerek i tylko krzywdę mogą zrobić.
W gabinecie dentystycznym wykonuje to dentysta lub higienistka stomatologiczna i tylko te osoby są kompetentne w czynnościach wybielania zębów.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:15   #11
screamowsky
Raczkowanie
 
Avatar screamowsky
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Dokładnie, kosmetyczki nie powinny wybielać zębów. Przecież nie są w stanie rozpoznać np. nadżerek i tylko krzywdę mogą zrobić.
W gabinecie dentystycznym wykonuje to dentysta lub higienistka stomatologiczna i tylko te osoby są kompetentne w czynnościach wybielania zębów.
Żeby wybielic zęby u kosmetyczki musisz miec pozwolenie od stomatologa,podpisujesz oswiadczenie o tym ze bylas na kontroli i nie masz przeciwskazań.
screamowsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 16:57   #12
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Większość odpowiedzialnych kosmetyczek nigdy nie podjęłaby się takiego zabiegu. Nawet jeśli przyjmują z odpowiednim zaświadczeniem od dentysty, ja uciekałabym
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:27   #13
jinx182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Proceder jest karalny, to naruszenie art. 58 o udzielaniu świadczeń zdrowotnych bez uprawnień, uciekać od takich procedur gdzie pieprz rośnie. Obecnie wybielanie jest usługą wykonywaną tylko ze wskazań medycznych, u osób powyżej 18 roku życia, tylko przez lub w obecności lekarza dentysty. Do prokuratury wpływają już zgłoszenia o popełnieniu przestępstwa przez gabinety kosmetyczne.
jinx182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 09:38   #14
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Moja szefowa sobie ubzdurała, że będzie wprowadzać wybielanie zębów do gabinetu kosmetycznego :/ Oczywiście ona nie jest kosmetyczką i nie zna się w ogóle. Ja chcę stanowczo odmówić wykonywania tego zabiegu jak to zrobić żeby się za bardzo nie narazić szefowej?? :/
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 10:38   #15
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Może powołaj się na artykuł podany przez Twoją przedmówczynię i powiedz, że wykonując obowiązki pracownika nie możesz łamać prawa.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 13:25   #16
KingaMalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Internet to jednak śmietnik. Wystarczy spojrzeć na grupon, ile jest gabinetów kosmetycznych oferujących usługę wybielania zębów. I działają one nie od wczoraj tylko od kilku lat. Nie wiem jakim trzeba być tłukiem żeby wypisywać brednie, że to jest karalne. SmileBary są w całej europie... Zakazuję się tylko używania przy wybielaniu substancji o nazwie "nadboran"....

ehh polski zaścianek

Powiem tak wybieliłam zęby w gabinecie kosmetycznym 3 tyg temu efekt się utrzymuje jestem zadowolona. Nie było żadnej nadwrażliwości. Zęby mam całe zrobiły to 3 moje koleżanki i też nic im nie jest.
KingaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 23:47   #17
jinx182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Dzięki takim wypowiedziom to śmietnik (może trochę kultury w przyszłości?). Żadne brednie tylko polskie prawo, polecam sprawdzić gdzie indziej niż na gruponie. Akurat jestem lekarzem i znam prawo medyczne.
Art. 58.
1. Kto bez uprawnień udziela świadczeń zdrowotnych polegających na rozpoznawaniu chorób oraz ich leczeniu, podlega karze grzywny.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej albo wprowadza w błąd co do posiadania takiego uprawnienia, podlega karze pozbawienia wolności do 1 roku, ograniczenia wolności lub grzywny.
Dotyczy implantów tkankowych do iniekcji, usuwania znamion, brodawek, wybielania zębów, a nawet wykonywania mezoterapii igłowej – takie zabiegi może wykonywać wyłącznie lekarz.
Jak ktoś chce to kowal też ząb usunie, a i może pacjent ujdzie z życiem i będzie zadowolony, ale to nie znaczy, że to osoba odpowiednia do wykonywania takich zabiegów. Żadna szanująca siebie i swoją pracę kosmetyczka z tych, które znam ani myśli tak narażać klientek. Swoje zdrowie może też sami szanujmy
jinx182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 00:32   #18
KingaMalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Co ma lekarz powiedzieć, idźcie do kosmetyczki która nałoży ten sam żel i tą samą lampą naświetli żel i zapłać 200zł ? Lekarz powie nie narażaj zębów przyjdź do dentysty zapłać 1000zł i bądź pewny, że nic im się nie stanie. Tą samą bajkę podają nam wszędzie gdzie się da, to się nazywa gra na emocjach i poczuciu bezpieczeństwa.

Polecam Panu/Pani doktor iść do gabinetu kosmetycznego i później pójść do sądu i zgłosić jako choćby z oskarżenia prywatnego....Wybielanie rozpoznawaniem chorób ?? Leczeniem ?? czysty żart.

Podsumowując co ma powiedzieć lekarz musi kryć swoich. Przecież i tak ciemna masa do was przyjdzie bo jest was mało, da 150zł na które musi pracować przysłowiową "dniówke" za 5 minut konsultacji. Albo czekaj biedaku miesiąc w kolejce w NFZ.

PS. Z tym kowalem bardzo dobra manipulacja, może nie tylko lekarzem ale też politykiem Pan/Pani doktor jest ?
KingaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 10:43   #19
jinx182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Według prawa wybielanie nie jest fanaberią a zabiegiem medycznym wykonywanym tylko ze wskazań medycznych, brak znajomości tematu, tylko podniecanie się na poziomie czytelniczki Faktu, sama się pani ośmiesza. Nie nakładają tego samego żelu, bo takiego zwyczajnie kupić legalnie nie mogą, a wybielania przy użyciu lampy to w ogóle nikt nie powinien wykonywać. Na paznokcie 200zł nie szkoda, ale na lekarza to już tak.
jinx182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 13:41   #20
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

KingaMalinka, w razie powikłań tylko lekarz może odpowiednio zareagować bo ma w zanadrzu cały wachlarz leków i preparatów.

Radzę powściągnąć emocje.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:51   #21
KingaMalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Jeszcze raz powiem i już więcej się nie będę powtarzać. Zabieg wybielania ma charakter upiększający i może go wykonywać kosmetyczka. Prawo UE na to zezwala. A jak wiadomo prawo UE stoi nad prawem krajowym. Czy jakikolwiek samodzielnie myślący człowiek może stwierdzić, że jest to nielegalne ? Skoro sanepid nie zamyka takich salonów...Logika podpowiada, że gabinety denstystyczne które straciły na tym napisały by wszedzie gdzie tylko się da, żeby taki salon zamknąć. Moje ostatnie słowa w tym temacie.
KingaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 14:34   #22
barbarajara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez KingaMalinka Pokaż wiadomość
Jeszcze raz powiem i już więcej się nie będę powtarzać. Zabieg wybielania ma charakter upiększający i może go wykonywać kosmetyczka. Prawo UE na to zezwala. A jak wiadomo prawo UE stoi nad prawem krajowym. Czy jakikolwiek samodzielnie myślący człowiek może stwierdzić, że jest to nielegalne ? Skoro sanepid nie zamyka takich salonów...Logika podpowiada, że gabinety denstystyczne które straciły na tym napisały by wszedzie gdzie tylko się da, żeby taki salon zamknąć. Moje ostatnie słowa w tym temacie.
Witam
Mój problem dot. tego że mam żółte zęby,czytałam sporo na ten temat w sieci i zawsze ktoś jakąś ściemkę pisał w zależności czy był to art sponsorowany czy też reklama jakiegoś cudownego środka wybielającego.
Natknęłam się na naprawdę dobry artykuł, który opisuje fachowo co i jak, dlatego teraz nie mam już żadnych złudzeń, aby mieć śliczne śnieżno białe zęby nalezy wstawić sobie sztuczne, prawda bolesna ale prawdziwa ( niestety musiałam też przełknąć tą prawdę )
Dla niedowiarków lub łudzących się że pastąwybielą sobie zęby podsyłam link do artykułu http://modanaurode.pl/html/7_mitow_na_temat_ wybielania_ze.html
Pozdrawiam
baska
barbarajara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 10:43   #23
gosza029
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Witam
chcąc skorzystać z zabiegu miałam okazję zapoznać się z tematem od strony prawnej jak i medycznej jeśli chodzi o zabieg wybielania zębów, w końcu trafiłam na salon, który zajmuje się tylko kosmetycznym wybielaniem zębów, nie jest to salon stomatologiczny natomiast okazało się, że rekomendują go również stomatolodzy więc spokojna dzięki tym rekomendacjom skorzystałam. Od miesiąca cieszę się bielszymi zębami i mogę go śmiało polecić osobom, które chciałyby wybielić zęby przy okazji nie płacąc kroci. > Perli smile spa. Ja byłam w salonie na Puławskiej ale wiem, że mają jeszcze jeden w centrum. ( i nie, nie jest to reklama sponsorowana ).
gosza029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 01:18   #24
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Cytat:
Napisane przez barbarajara Pokaż wiadomość
Witam
Mój problem dot. tego że mam żółte zęby,czytałam sporo na ten temat w sieci i zawsze ktoś jakąś ściemkę pisał w zależności czy był to art sponsorowany czy też reklama jakiegoś cudownego środka wybielającego.
Natknęłam się na naprawdę dobry artykuł, który opisuje fachowo co i jak, dlatego teraz nie mam już żadnych złudzeń, aby mieć śliczne śnieżno białe zęby nalezy wstawić sobie sztuczne, prawda bolesna ale prawdziwa ( niestety musiałam też przełknąć tą prawdę )
Dla niedowiarków lub łudzących się że pastąwybielą sobie zęby podsyłam link do artykułu http://modanaurode.pl/html/7_mitow_na_temat_ wybielania_ze.html
Pozdrawiam
baska
a ja, zamiast pytać na forum, zapytałam dentysty. I dentysta mi powiedział, że KAŻDA metoda wybielania nieuchronnie powoduje osłabienie szkliwa, które może powodować nadwrażliwość i większą podatność na próchnicę. Cudów nie ma.

Trudno. Nikt nie jest perfekcyjny, a żółty to w sumie też ładny kolor.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 10:44   #25
Daris26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 15
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Jak długo trwa taki "zabieg" ?
Daris26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 15:14   #26
mirimah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 94
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

serio? to takie rzeczy już można zrobić?
mirimah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 12:38   #27
jezyna0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

U kosmetyczki? Raczej bym się nie zdecydowała. Efekt pewnie będzie podobny do tego jaki uzyskałabyś sama w domu np. paskami wybielającymi. Teraz ceny profesjonalnego wybielania nie są wysokie myślę, że porównywalne z kosztami wybielania u kosmetyczki.
jezyna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 11:52   #28
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Szkoda gadać. Kosmetyczki nie powinny się tego tykac, chyba że preparatów o niskim stężeniu. Ale jak jest w praktyce- wiadomo.
Niestety nie jest to jednoznacznie prawnie uregulowane, jednak prawda jest ze kosmetyczka zdecydowanie nie jest na tyle kompetentna osobą by wykonywać ten zabieg, nie ma odpowiedniej wiedzy a wbrew pozorom nie jest to takie nic.
Odpowiedzialna osoba nie pójdzie wybielac zębów do gabinetu kosmetycznego, gdzie nie jest on wykonywany pod nadzorem lekarza dentysty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 09:26   #29
jagnaatos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

W salonie kosmetycznym nie byłam ale wybielałam paskami u lekarza dentysty i efekt fajny
jagnaatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-18, 14:03   #30
Katrinka8
Raczkowanie
 
Avatar Katrinka8
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Wybielanie zębów u kosmetyczki.

Kiedy byłam w stanach tam robiłam sobie właśnie taką metodą u kosmetyczki, nakładała taki żel i się siedziało w lampie. Kosztowało to chyba 100 dolarów, więc było raczej tanie jak na tamtejsze warunki. Efekt był, ale nie utrzymywał się za długo. Teraz jak jestem już tu to korzystam z usług dentysty jeśli chodzi o wybielanie (jestem starsza i mądrzejsza ). Chodzę na powiśle do Romanik. Tzn chodziłąm już do niej wcześniej tylko potem się zdecydowała na wybielenie- po wyleczeniu wszystkich zębów. Teraz mam hollywoodzki uśmiech tylko trzeba uważać na czerwone wino
__________________
What goes around comes around
Katrinka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-28 12:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.